Bornova Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(13 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Bornova
Okçu Düğün Salonu
23
2

Okçu Düğün Salonu

5.0
(5)
İzmir, Bornova
750kapasite
200başlangıç fiyatı
Elegance Garden
62
8

Elegance Garden

5.0
(13)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
350başlangıç fiyatı
Aşiyan Assos
8

Aşiyan Assos

İzmir, Bornova
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Rose Düğün Salonu
21

Rose Düğün Salonu

4.5
(4)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Kocakıran Plus Düğün Salonu
7

Kocakıran Plus Düğün Salonu

5.0
(12)
İzmir, Bornova
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Topkapı Garden Düğün Salonu
31
6

Topkapı Garden Düğün Salonu

5.0
(4)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Bien Davet & Event
55

Bien Davet & Event

5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Işıkkent İZBAŞ Düğün Salonu
4

Işıkkent İZBAŞ Düğün Salonu

3.0
(2)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Akarsu Düğün Salonları
10

Akarsu Düğün Salonları

5.0
(1)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Aşiyan Düğün Salonları
66

Aşiyan Düğün Salonları

5.0
(10)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Doğanlar Düğün Salonu
4

Doğanlar Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Rustic Wedding Planner
56

Rustic Wedding Planner

5.0
(2)
İzmir, Bornova
400kapasite
270başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Bornova düğün salonları; farklı konseptleri, kolay ulaşım imkanları ve şık davet alanları ile tercih sebebi oluyor. Hem açık hem de kapalı alanlarıyla her isteğe cevap olan salonlar, hayallerinizi gerçekleştiriyor. Mekanlarda düğün fiyatları 30 - 100 TL arasında seyrediyor. Aklınızdaki konsepti bulabileceğiniz düğün mekanları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bornova Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir ilinde bulunan Bornova düğün salonları, birbirinden güzel davetlere ev sahipliği yapıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl davet seçeneğine göre mekanların fiyatları değişebiliyor. Düğün gününün hafta içi - hafta sonu olması ve talep edilen ek hizmetler de fiyatı etkileyebiliyor. Genel olarak belirlenen düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Bornova düğün salonları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Topkapı Garden Düğün Salonları 30 TL 50 TL
Elegance Garden 10 TL 80 TL
Murat Köşkü 50 TL 100 TL
özil Düğün Salonu 10 TL 30 TL
Aşiyan Düğün Salonları 30 TL 80 TL
Pırlanta Düğün Salonu 10 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Topkapı Garden Düğün Salonları

Bornova Pınarbaşı’nda yer alan Topkapı Garden Düğün Salonları, içerisinde farklı salonlar ve farklı konseptler bulunduruyor. 500 kişi kapasiteli kapalı alanları ve 1.000 kişi kapasiteli açık alanları ile hizmet veriyor.

Her salonun kendine özgü konsepti bulunuyor. Açık alanında güvercin uçurarak dans pistine ilerleyebileceğiniz gibi dans pistini çevreleyen yapay havuzda ilerleyerek de giriş yapılabiliyor.

Ayrıca mekanda davet boyunca yanınızda olacak nedimeleriniz de yer alıyor. 8 ayrı mekana sahip düğün salonunun içerisinde aradığınız konsept ve sahne şovları çiftleri bekliyor. Topkapı Garden Düğün Salonları fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Murat Köşkü

Tarihi mekanda düğün yapmak isteyen çiftler Murat Köşkü tercih ediyor. 500 kişi kapasiteli mekanın kapalı alanı ve kır bahçesi bulunuyor. Mekanın gelin ve damat odasında düğün saatini bekleme şansınız oluyor. Ayrıca fotoğraf köşeleri sayesinde istediğiniz gibi dış çekim yapılabiliyor.

Mekan içerisinde yer alan catering firması et menüden çocuk menüye kadar lezzetli tatlar hazırlayabiliyor. Düğün salonu, toplu taşıma ile de kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Murat Köşkü'nde düğün fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında yer alıyor. Fiyatlarda menüler kadar davet günü ve talep edilen hizmetler de rol oynuyor.

Elegance Garden

Bornova düğün salonları arasında sevilen ve çokça tercih edilen Elegance Garden, 1.000 kişilik kır alanı ve 500 kişilik kapalı alanı ile hizmet veriyor. Merdivenlerden inerek ulaşacağınız dans pistinde volkan şovları sizleri bekliyor.

Ses, sahne ve ışık sistemlerinde tamamen kaliteli ekipmanlar kullanan mekan aynı özeni mekan giydirme işleminde de gösteriyor. Mavi, kırmızı, pembe ve daha pek çok renkte masa ve sandalye süsleme işlemi yapabiliyor.

Orkestrası ise tercihinize ve düğün konseptinize uygun şekilde müzik listesi oluşturuyor. Titizlikle hazırlanan masalar üzerindeki lezzetli menüler ise ilk dansınız kadar konuşuluyor. Elegance Garden'da davet fiyatları 10 - 80 TL arasında değişiyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl türündeki düğün tercihinize göre fiyatlar son şeklini alıyor.

özil Düğün Salonu

Kış düğünü isteyen ve Bornova düğün salonları arasında kapalı mekan arayan çiftler özil Düğün Salonu ile görüşüyor. Geniş ve renkli dans pisti ile keyifli zaman geçiriliyor. Tüm davetliler rahat bir şekilde gönüllerine eğlenebiliyor.

Mekan giydirme işleminde çoğunlukla beyazın sadeliği kullanılıyor. çiftlerin farklı renk tercihi olması halinde mekanda ona göre düzenleme yapabiliyor. Kolonu bulunmayan kapalı düğün salonu, pistin her köşesini tüm davetlilerin görmesini sağlıyor. 800 kişiyi ağırlayabilen mekanın ayrıca geniş bir otoparkı ve engelli girişi de bulunuyor. Salonun düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Aşiyan Düğün Salonları

Pınarbaşı’nda yer alan Aşiyan Düğün Salonları, birden fazla mekanı ile hizmet veriyor. Pegasus, Artemis, Assos, Antik ve Palmiye ismindeki mekanları farklı davetlere uygun kullanım sağlıyor. 1.000 kişilik Artemis ve Assos kır bahçeleri merdivenlerden inerek ulaşacağınız dans pistine farklı konseptler uyguluyor.

Yapay şelale ise mekana farklı bir hava katıyor. Mekanın ışıklandırma sistemi içerisinde pek çok rengi barındırıyor. Ayrıca 500 araçlık otopark kapasitesini misafirlerin kullanımına sunuyor. Aşiyan Düğün Salonları fiyatları 30 - 80 TL arasında seyrediyor.

Pırlanta Düğün Salonu

Bornova düğün salonları denince akla gelen yerlerden biri de Pırlanta Düğün Salonu oluyor. 500 kişilik kapalı alanı kış düğünü yapmak isteyen çiftler için biçilmiş kaftan olurken, yaz düğünü çiftleri için de son teknoloji havalandırma sistemleri ile hizmet veriyor.

üstü kapalı olmasına rağmen camlarla çevrili mekan gündüz güneşini, gece ise İzmir ışıklarını salona taşıyabiliyor. Dansçıları ve organizasyon sorumluları da bulunan davet alanı birden farklı düğün paketi ile hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Usta aşçıları tarafından hazırlanan yemekli menü ve kokteyl menü seçeneği ise yine sizin tercihinize bırakılıyor. Mekan dilerseniz yemeksiz davet seçeneğini de sunuyor. Mekanında davet fiyatları 10 - 80 TL arasında belirleniyor.

İzmir'deki Düğün Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Bornova ilçesinde yapacağınız düğününüzü profesyonel bir organizasyon firması ile unutulmaz hale getirmek isterseniz Sevim Organizasyon ve Masal Gibi Davet Organizasyon uygun fiyatları ve profesyonel organizasyon sorumluları ile hizmet veriyor.

Bayraklı ilçesindeki Sevim Organizasyon'un başlangıç paket fiyatları 1.000 - 1.500 TL arasında değişiyor. Gelin yolu, gelin tagı mekan giydirme işlemi ve çok daha fazlasını yapabilen firma, düğünden kısa süre önce yapacağınız görüşme ile hızlı bir hazırlık sürecine girebiliyor.

Konak ilçesinde bulunan Masal Gibi Davet Organizasyon'un başlangıç paket fiyatları 1.000 - 2.500 TL arasında seyrediyor. Dansçıları, orkestrası, catering hizmeti ve çok daha fazlası bulunan firma düğüne en uygun düzeni oluşturmak için çiftleri ön görüşmeye bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'in en popüler düğün salonu mekanlarını Bornova'da bulabilirsiniz. Merak edilen soruların cevaplarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bornova Düğün Salonu Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Bornova düğün salonu fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimlerinde ise fiyatlar 150 TL'ye kadar çıkabiliyor.

En çok Tercih Edilen Bornova Düğün Salonları Hangileri?

Bornova'nın en çok tercih edilen düğün salonları listesi;

  • Pırlanta Düğün Salonları
  • Okçu Düğün Salonu
  • Şahin Tepesi Düğün Salonu
  • Rose Düğün Salonu
  • Aşiyan Düğün Salonları

Bornova Düğün Salonları Kapasitesi Ne Kadar?

Bornova düğün salonları açık ve kapalı davet alanları ile 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor.

İzmir Bornova düğün salonları; hem konumları hem de sağladığı hizmetler açısından tercih ediliyor. Açık ve kapalı düğün salonları bulunan ilçede her mevsim ve her konseptte düğün yapılabilme avantajı bulunuyor. Bornova düğün salonları fiyatları ve daha fazlası için DüğünBuketi.com ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.