Menemen Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(36 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Menemen
İncirin Altı
52
İncirin Altı
5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
250kapasite
40000başlangıç fiyatı
Yazıcı Çiftlik Evi
155
2
Yazıcı Çiftlik Evi
5.0
(2)
İzmir, Foça
150kapasite
2500başlangıç fiyatı
Atiz Park
65
4
Atiz Park
5.0
(6)
İzmir, Menemen
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ak&Su Düğün Salonları
11
Ak&Su Düğün Salonları
5.0
(3)
İzmir, Menemen
750kapasite
40başlangıç fiyatı
Rosebay Wedding & Event
9
1
Rosebay Wedding & Event
5.0
(2)
İzmir, Foça
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Lora Düğün Salonu
4
Lora Düğün Salonu
İzmir, Menemen
500kapasite
720başlangıç fiyatı
Mavi İnci
7
Mavi İnci
5.0
(3)
İzmir, Menemen
500kapasite
540başlangıç fiyatı
Rüya Garden Park
7
Rüya Garden Park
İzmir, Menemen
1,000kapasite
600başlangıç fiyatı
Kent Nikah ve Düğün Salonu
9
Kent Nikah ve Düğün Salonu
İzmir, Menemen
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Rüya Düğün Salonu Menemen
1
Rüya Düğün Salonu Menemen
İzmir, Menemen
450kapasite
40000başlangıç fiyatı
Wonder Wedding
53
5
Wonder Wedding
5.0
(1)
İzmir, Menemen
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Lion Wedding Park
37
Lion Wedding Park
5.0
(2)
İzmir, Menemen
750kapasite
45başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir ilinin Menemen ilçesinde bulunan düğün salonları en unutulmaz ve en özel gününüzde sizlerle oluyor. Sizlere sunulan sayısız olanak sayesinde hayallerinize kavuşmanız kolaylaşıyor. Açık ve kapalı alanları bulunan mekanlar birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Tecrübeli ve sevecen ekipleri ile birlikte sizi dinliyor ve kusursuz bir düğün geçirmeniz hedefleniyor. Mekanlarda düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Menemen'in En Gözde Düğün Salonları

Menemen ilçesinde yer alan düğün salonları hem uygun fiyatlarıyla hem de dekorasyonuyla ilgi odağı haline geliyor. Mekanların süslemelerine oldukça özen gösteriliyor ve her renkte, şekilde, temada süsleme yapılıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleriyle de geceniz şenleniyor. Şıklığın ve gösterişin ön planda olduğu düğün salonları davetli sayısına göre düzenleniyor. Masa ve sandalyeler temaya ve konsepte hazır hale getiriliyor. Düğün fiyatları 10 - 50 TL arasında değişiyor.

Menemen düğün salonları ve fiyatları şöyledir;

Mekan Hafta İçi Hafta Sonu
Ak&Su Düğün Salonları 10 TL 30 TL
Rüya Garden Park 30 TL 50 TL
Lora Düğün Salonu 10 TL 30 TL
Kent Düğün Salonu 10 TL 30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ak&Su Düğün Salonları

Kapalı alanıyla hizmet veren Ak & Su Düğün Salonları, İzmir ilinin Menemen ilçesinde yer alıyor. İzmirlilerin en çok tercih ettiği düğün salonlarından biri oluyor. 750 kişilik kapalı salonu ve gelin - damat odası bulunuyor. Masa süsleme, dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi mekan tarafından karşılanıyor.

Yemek ve kokteyl servisi yapılan mekanda menüde değişiklik yapma imkanınız bulunuyor. Etkinlik sorumlusu isteklerinizi göz önünde bulundurarak hayalinizdeki düğünü tasarlamak için çabalıyor. Mekanın ayrıca 1.500 araç kapasiteli büyük bir otoparkı bulunuyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor.

Rüya Garden Park

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Rüya Garden Park, Menemen ilçesinde konumlanan bir diğer mekan. 1.000 kişiye kadar davetli alabilen açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Kolonsuz salon ve yüksek tavan özellikleri sayesinde ferah ve geniş bir ortam oluşuyor. Masa süslemesi, dekorasyon isteklerinize göre şekilleniyor.

Işık, ses ve sahne sistemleri en iyi şekilde sağlanıyor. Menü tadımı, menüde değişiklik ve özel menü seçenekleri sayesinde tüm davetlilere uygun yemekler hazırlanıyor. Organizasyon sorumlusu düğününüzde her şeyin istediğiniz gibi ve eksiksiz olması için çabalıyor.

Rüya Garden Park, muhteşem doğa manzarası ve sunduğu birçok olanakla İzmir’in en çok tercih edilen düğün salonlarından biri oluyor. Yemekli düğün fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Lora Düğün Salonu

Lora Düğün Salonu, civardaki gözde düğün salonları arasında yer alıyor. 500 kişi kapasiteli, yüksek tavanlı geniş salonuyla hizmet veriyor. Masa süsleme, dekorasyon, video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Işık, ses ve sahne sistemlerinde son teknolojiden faydalanılıyor.

İsteğe göre volkan ve konfeti şovu yapılıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sayesinde damak tadınıza uygun yemekler hazırlanıyor. 75 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Yıllardır bu sektörde hizmet veren profesyonel ekip, en mutlu gününüzde her şeyin kusursuz olması için çabalıyor. Sizin istekleriniz de her zaman göz önünde tutuluyor.

Lora Düğün Salonu, müşterilerine pek çok olanak sunup tüm istekleriyle yakından ilgileniyor. Fiyatları da her bütçeye uyuyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi ve hafta sonu 10 - 30 TL arasında seyrediyor.

Kent Düğün Salonu

Kapalı alanı ve geniş balkonuyla hizmet veren Kent Düğün Salonu, 500 kişi kapasiteli salonunda ferah düğünlere ev sahipliği yapıyor. Dekorasyon, masa süsleme, orkestra temini mekan tarafından karşılanıyor. Sahne, ışık ve ses sistemleri son teknolojiyle sağlanıyor.

Dilerseniz seçtiğiniz bir konsepte göre düğün tasarlanıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik özellikleri sayesinde yemekler istediğiniz şekilde hazırlanıyor. Mekanın 50 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Güleryüzlü ekip, isteklerinizi ön planda tutarak rüya gibi bir düğün yaşamanız için çabalıyor.

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kent Düğün Salonu, müşterilerini her alanda memnun etmeyi başarıyor. Fiyatlar konusunda da yeni evlenecek çiftlerin ilgisini topluyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 10 TL, hafta sonu 30 TL’den başlıyor.

Menemen'in En İyi Kır Düğünü Mekanları

Düğününüzü açık havada, çimlerin üzerinde, doğayla iç içe bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz en iyi kır düğünü mekanları Menemen'de yer alıyor. Sağladığı hizmetin kalitesi, düğün paketlerinin çeşitliliği ve fiyatlarının uygunluğu ile genç çiftler tarafından ilgi odağı haline geliyor.

Size özel hazırlanmış yemekli ve kokteylli menüler, süslemeler, ses, sahne, ışık sistemleri, müzik grubu sadece sizin düğününüze odaklanıyor. Alanında uzman ekipler ile her ayrıntı özenle ve titizlikle hazırlanıyor. Sizin en mutlu olduğunuz bu günde sadece eğlenmenize ve sorunsuz bir düğün geçirmenize yardımcı olunuyor.

En iyi kır düğünü mekanları arasında Hobi Park Düğün Davet ve Grand Masal Park yer alıyor. Kişi başı düğün fiyatları ise 50 TL'den başlıyor. Birçok imkan ve kapasite seçenekleri öne çıkan kır düğünü mekanları, bölgenin öne çıkan isimleri haline geliyor.

Hayatınızın en önemli gününde sorunsuz bir düğün organizasyonu için İzmir Menemen düğün salonları güvenilir adreslerin başında geliyor. Sunduğu hizmetler, çok sayıda fırsat ve gönlünüzü kazanan paketleriyle eksiksiz bir planlama yapılıyor. Fiyatları sayesinde bütçenizi de zorlamayan mekanlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.