Ödemiş Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(2 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Ödemiş
Güven Düğün Salonu
5

Güven Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Ödemiş
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Ecenaz Düğün Salonu
4

Ecenaz Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Ödemiş
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştireceğiniz özel günü, en güzel mekanda taçlandırmak istiyorsanız, İzmir ödemiş düğün salonları sizleri bekliyor. 10 TL'den başlayan uygun fiyatları ve lüks dekorasyonlarıyla düğün organizasyonu yapabileceğiniz çok güzel seçenekler bulunuyor.

ödemiş En İyi Düğün Salonları

Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte düğün organizasyonunu İzmir ödemiş düğün salonları seçeneklerinin hepsinde kusursuz şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizin için en iyi salon önerilerimizi ve düğün salonları hakkında daha detaylı içeriği yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ödemiş'in en iyi düğün salonları kişi başı fiyatları şöyle;

Mekan Adı Hafta İçi Hafta Sonu
Saray Salon 10 TL 30 TL
Ecenaz Düğün Salonu 30 TL 50 TL
Güven Düğün Salonu 30 TL 50 TL

*Ortalama başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyat bilgisi için lütfen teklif alınız.

Saray Salon

Hayatınızdaki en özel anlardan birini gerçekleştirmek için Saray Salon, 800 kişi kapasiteli geniş ve kolonsuz kapalı alanı ile 2008 yılından beri profesyonel hizmet veriyor. Yıllardır İzmir ödemiş düğün salonları arasında olan ve birçok çiftin mutluluğuna ortak olan mekan, kazandığı deneyimlerle sizlerin çok memnun kalacağı bir düğün organizasyonu hazırlıyor.

Kişi başı uygun fiyatlara hizmet veren mekan, hafta içi 10 TL hafta sonu da 30 TL menü fiyatları uyguluyor.

Ecenaz Düğün Salonu

1000 - 2000 kişi kapasiteli geniş ve ferah açık alanı ile hizmet veren Ecenaz Düğün Salonu, kır düğünü etkinlikleri için seçilebilecek en iyi mekanlardan biridir. Şehir manzarasının yanı sıra doğa ile iç içe yeşil ve geniş bir bahçeye kurulu olan düğün salonu, sizlerin sevdiklerinizle birlikte rahat rahat eğlenmenize olanak sağlıyor. Dışarıdan hizmet getirmenize izin veren mekan dilerseniz kendi organizasyon danışmanıyla da hizmet sunuyor.

Hafta içi yemekli menü fiyatı 30 TL olan mekanın, hafta sonu fiyatı ise 50 TL olarak belirleniyor.

Güven Düğün Salonu

çiftlerin sıklıkla beğenerek tercih ettiği Güven Düğün Salonu, İzmir'in ödemiş ilçesinde 750 kişi kapasiteli bir mekandır. Yemekli veya yemeksiz menü seçenekleri sunan mekan, sizlerler düğün öncesinde prova yaparak neler isteyip istemeyeceğinizi öğrenerek, ona göre servis yapıyor. Samimi ve profesyonel hizmeti ile mekan, yeni evlenecek çiftlere yıllardır hizmette sınır tanımıyor.

Hafta içi 30 TL yemek menüsü olan mekanın hafta sonu fiyatı ise 50 TL'dir.

ödemiş Düğün Fotoğrafçıları

Evlenecek çiftler geriye dönüp baktıklarında mutlu anılarını biriktireceği, en güzel anlarını ölümsüzleştireceği fotoğraf ve videoları kaliteli ve profesyonel hallerde görmek için işin uzmanından yardım alıyor. Uzun yıllardır fotoğrafçı denilince akla gelenlerden olan Işıl Photography tecrübeli ve profesyonel hizmetiyle siz yeni evli çiftlere hizmetler sunuyor. Şehir içi veya şehir dışı farklı konseptlerde ve alışılmışın dışında fotoğraf çekimleri yapan Mehmet Irgaç, sizlere baktıkça yüzünüzü güldürecek ölümsüz anılar bırakıyor.

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, save the date, albüm ve kolaj gibi birçok seçenek sunan fotoğrafçı, seçeceğiniz paket doğrultusunda fiyat veriyor. Ortalama 2.000 TL ile 3.000 TL aralığında oluyor.

İzmir ödemiş Düğün Salonları, sizlerin sevdiklerinizle birlikte mutluluk dolu anlar geçirmeniz için hizmette sınır tanımıyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedef edinen mekanlar isteklerinizi karşılamak için özenle çalışıyor. Mekanlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.