Filtreler

Yaka

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

24 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Evlilik Teklifi Mekanları
Salon Saray Davet

Salon Saray Davet

İstanbul, Başakşehir
250 Maks. Kişi • 1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Paysage Restaurant

Paysage Restaurant

5.0 (1)
İstanbul, Beykoz
Cem Yat Kiralama

Cem Yat Kiralama

İstanbul, Kadıköy
10 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Poyraz Sahil Restaurant

Poyraz Sahil Restaurant

İstanbul, Beykoz
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Love'nta Garden

Love'nta Garden

5.0 (2)
İstanbul, Tuzla
1500 Maks. Kişi • 170 ₺ Başlangıç Fiyatı
Karvan Yat

Karvan Yat

İstanbul, Beşiktaş
20 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Seyr-i Göl Mira Wedding

Seyr-i Göl Mira Wedding

5.0 (2)
İstanbul, Avcılar
600 Maks. Kişi • 170 ₺ Başlangıç Fiyatı
Payitaht Denizcilik

Payitaht Denizcilik

5.0 (1)
İstanbul, Beykoz
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lotus Yat

Lotus Yat

İstanbul, Kadıköy
6 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ada Kalkan

Ada Kalkan

İstanbul, Beşiktaş
10 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Denizkızı Tekneleri

Denizkızı Tekneleri

İstanbul, Fatih
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sürpriz Rüyası Organizasyon

Sürpriz Rüyası Organizasyon

İstanbul, Beşiktaş
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Boğazda Organizasyon

Boğazda Organizasyon

5.0 (4)
İstanbul, Şişli
120 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Der Yat Kiralama

Der Yat Kiralama

İstanbul, Beşiktaş
16 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
West 34

West 34

İstanbul, Sarıyer
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çalıkuşu Organizasyon

Çalıkuşu Organizasyon

İstanbul, Beylikdüzü
30 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Biz Bize Fasıl

Biz Bize Fasıl

İstanbul, Ataşehir
250 Maks. Kişi • 320 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kaptan Black

Kaptan Black

İstanbul, Pendik
50 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Evora Yat

Evora Yat

İstanbul, Beşiktaş
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mavi Sancak Yat

Mavi Sancak Yat

İstanbul, Beşiktaş
30 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Corona Yat Turizm

Corona Yat Turizm

İstanbul, Fatih
10 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hera Restaurant

Hera Restaurant

4.9 (20)
İstanbul, Beykoz
180 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul evlilik teklifi mekanları, her yıl yeni hayatlarına ilk adımlarını atan onlarca çifti ağırlıyor. Sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz mekanlar, hizmet paketlerine göre fiyat teklifi sunuyor. İstanbul evlilik teklifi mekanlarının fiyatları, mekan türüne göre değişmekle birlikte ortalama 1.500 - 2.000 TL'den başlıyor.

En İyi İstanbul Evlilik Teklifi Mekanları

İstanbul evlilik teklifi mekanları, farklı tasarımları ve göz alıcı mimarileriyle dikkat çekiyor. Kız Kulesi ve Galata Kulesi gibi masallara konu olan mekanlarda gerçekleşen evlilik teklifleri büyüsünü günümüzde hala koruyor. Boğazda, otelde, cafede, teknede ve restoranda özel konsept çerçevesinde evlenme teklifleri yaparak, unutulmaz anlara imza atma şansınız bulunuyor.

İstanbul evlilik teklifi mekanları fiyatları 100 TL’den başlayarak 300 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Seçilen mekana göre fiyatlar ise ortalama olarak şöyle;

Konsept

Standart*

Her Şey Dahil*

Boğazda

1.500 TL

3.000 TL

Restoranda

750 TL

1.500 TL

Teknede

1.000 TL

2.000 TL

Cafede

500 TL

1.000 TL

Otelde

1.000 TL

3.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İstanbul Teknede Evlenme Teklifi Fiyatları

İstanbul’un masmavi sularında, yedi tepeli şehrin manzarasıyla çekici ve göz alıcı evlenme tekliflerine kim hayır diyebilir ki? İstanbul evlilik teklifi mekanlarında aradığınızı bulamadıysanız teknede evlenme teklifi tam size göre! Kişi başı 500 - 750 TL'den başlayan tekne turları ile hayatınızın aşkına unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Lazerle evlenme teklifi yapabilir, aşkınızı köprülere yansıtabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız teknelerdeki organizasyon sorumlusuyla davetinizin tüm detaylarını planlayabilirsiniz.

Payitaht Denizcilik

Payitaht Denizcilik, Beykoz sahilinin eşsiz manzarasıyla birleşen hizmetlerini çiftlerin beğenisine sunuyor. Tekne, yuvarlak ve dikdörtgen masa tercihiyle alanı en verimli şekilde kullanıyor. Sürpriz evlilik teklifleri için organize edilen alanda oval masa kullanılıyor.

Beyaz ve kırmızı rengi öne çıkaran tekne ekibi sunduğu fikirleri ile de beğeni toplamaya devam ediyor. Mumlar ve renkli çakıl taşlarıyla süslenen masa Yavuz Sultan Selim köprüsü ışıklarıyla gölgeleniyor.

Tekne kokteyl ve yemekli menüsüyle dikkat çekiyor. 

Duru Denizcilik

Beykoz konumundan demir alan Duru Denizcilik teknesi boğaz manzarasını en güzel noktalarından seyir imkanı sunuyor. İstanbul evlilik teklifi için hizmet veren tekneler arasında oldukça popüler olan Duru, uygun fiyat seçenekleri ile de beğeni topluyor.

Dışarıdan organizasyon firması, catering ve fotoğrafçı ile çalışma imkanınız bulunuyor. 

Beyaz Martı Davet Gemisi

Sarıyer'de hizmet veren Beyaz Martı Davet Gemisi geniş güvertesi ve kapasitesiyle hizmet sunuyor. Teknenin açık ve kapalı alanlarında farklı davet ve organizasyonlar düzenlenebiliyor. Evlenme teklifleri için özel planlama hizmeti sunan teknenin kendi organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Otelde Evlilik Teklifi Organizasyonu

İstanbul evlilik teklifi mekanları arasında lüks bir alternatif arıyorsanız tercihinizi otellerden yana kullanabilirsiniz. Oteller, restoran bölümlerinde evlenmek teklifleri için özel organizasyonlar hazırlayabiliyor.

Otellerde evlilik tekliflerinin ortalama fiyatları hizmet içeriğine göre 1.000 - 3.000 TL arasında değişebiliyor.

Grand Makel Hotel

Zeytinburnu ilçesinde bulunan Grand Makel Hotel, yüksek tavanlı kapalı salonuyla hizmet sunuyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneği evlilik teklifi planlamalarına göre şekil alıyor. Evlilik teklifi öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik yapma olanağı sağlayan hotel, dilerseniz sonrasında konaklama imkanı da sağlıyor.

Hilton İstanbul Bakırköy

Hilton İstanbul Bakırköy, açık ve kapalı alanında kullandığı doğa temalı tasarımıyla öne çıkıyor.

Beyaz renk hakimiyetine bırakılan salon çeşitli çiçek aranjmanları ile renklendiriliyor. Salon camından tutun da tavandan sarkan çiçeklere kadar her detayda zarafeti sunan ekip, kullandığı mum detaylarıyla da ortamdaki romantizmi artırıyor.

Evlilik tekliflerine özel organizasyon sorumluları ile birlikte çalışabilirsiniz. özel mekan süslemesi ve müzikler için taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul Evlilik Teklifi Yapılabilecek Cafe ve Restoranlar

Evlilik teklifi için cafe ve restoranları tercih edecek olanlar oldukça şanslı! Kişiye özel konsept hazırlayan cafe ve restoranlar balon, gül yaprağı ve mum detaylarıyla ortamı romantikleştiriyor. Cafe ve restoranlarda evlenme teklifi fiyatları ortalama olarak 500 ila 1.000 TL civarında olabiliyor.

İstanbul Beyoğlu'nda Alaçatı Kafası Pera, Sarıyer’de Rumeli Hisarı İskele Restaurant, Beykoz’da ise Paysage Restaurant öne çıkıyor. Size önerebileceğimiz diğer mekanları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Mehmet Restaurant

Sarıyer konumunda bulunan Mehmet Restaurant, açık ve kapalı alanında deniz ile doğa manzarasını birlikte sunuyor. Muhteşem bir manzara eşliğinde evlenme teklifi etmek istiyorsanız burası sizin için biçilmiş kaftan. Dilerseniz keman ve yan flüt eşliğinde sevgilinizle en sevdiğiniz şarkıya eşlik edebilirsiniz.

Boğaztepe Restaurant

Boğaztepe Restaurant, deniz ve doğa manzarasıyla öne çıkıyor. Desenli duvar tasarımları ve avizeler ortamda farklı bir ambiyans oluşturuyor. Restoranda Türk ve Dünya mutfağından tatlar sunuma hazır hale getiriliyor.

Mekanda evlilik teklifi organizasyonunuz için özel hazırlık yapılabiliyor. Ruh eşiniz ve sizin baş harflerinizden oluşan balonlar ve gül yaprakları masanızda kullanılıyor. Renk tercihini size bırakan ekip, dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile çalışmanıza da müsaade ediyor.

Muamma

Muamma, romantik atmosferi ve ayrıcalıklı hizmetleri ile İstanbul'un Ataşehir ilçesinde hizmet veriyor. Restoran mekan dışı organizasyon, catering ve fotoğrafçı getirme konusuna da sıcak bakıyor. Yemekli menüde balık çeşitlerini ağırlıklı olduğu mekan, dilerseniz kırmızı ve beyaz et seçenekleri de sunuyor.

Alaçatı Kafası Pera

Alaçatı Kafası Pera, İzmir'in salaş atmosferini İstanbul'un göbeğine taşıyor. Muhteşem Galata manzarası ile büyüleyen mekan, fasıl eşliğinde evlenme teklifi etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Canlı müzik eşliğinde yemek organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Alkollü alkolsüz içecek seçeneği sunan restoran, Türk ve dünya mutfağından tatları göz alıcı bir sunumla servis ediyor. Evlenme tekliflerine özel süsleme imkanı da bulunuyor.

Spicy Orman Evi

Spicy Orman Evi, kır bahçesi alanıyla Eyüp ilçesinde doğayla iç içe bir atmosfer sunuyor. Evlilik tekliflerinde doğal ortamı modernleştiren ekip; kalpli balon, salıncak ve anı köşesi detaylarıyla beğeni topluyor. 

Rustik bir yapıya sahip olan mekan; giriş kapısında kullanılan eski işlemeli kapı, saman balyası ve mum detaylarıyla ilgi odağı oluyor. Açık ve koyu renk kare masaların yan yana kullanımıyla koyu bir sohbetin temelini atan ekip, masalarda talebinize göre özel süsleme yapılabiliyor.

İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları

Evlilik teklifi organizasyon firmaları, özellikle sürpriz tekliflerde sıklıkla tercih ediliyor. Mekan temini konusunda da destek sağlayan firmalar lazerle evlenme teklifinden özel isimlik tasarımına kadar tüm beklentilerinizi karşılıyor. Organizasyon fiyatları hizmet içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Başlangıç paketlerinde 1.500 TL olan fiyatlar, her şey dahil pakette 2.500 TL'den başlıyor.

Konsept ve renk seçiminin ardından evlilik teklifi yazısı ve afiş tasarımı hizmeti sunan firmalar zevkinize uygun tasarımlar ortaya çıkarıyor. Mekan süsleme ve dekor hizmetini de paket içeriklerinde sunan firmaların volkan ve havai fişek şovu gibi sürprizleri de bulunuyor.

Bu yazımızda İstanbul evlilik teklifi mekanları ve fiyatlarını sizler için inceledik. Şık dekorasyonları ve özel paketler ile öne çıkan mekanlar hakkında daha kapsamlı bilgiye ücretsiz DüğünBuketi.com danışma hattından ulaşabilirsiniz. Bütçenize en uygun mekanı seçebilir, erken rezervasyona özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • İstanbul'da nerede evlilik teklifi edilir?

  İstanbul'un sokaklarında, boğaz kenarında, Ağva sahilinde veya Kız Kulesi'nde sevgilinize evlenme teklifi edebilirsiniz. Eğer mekan tercih edecekseniz, işte sizin için birkaç öneri; Love'nta Garden, Boğazda Organizasyon (Teknede Evlenme Teklifi), Seyr-i Göl Mira, Biz Bize Fasıl, West 34, Hera Restaurant, Poyraz Sahil Restaurant, Paysage Restaurant, Cem Yat Kiralama.
 • İstanbul evlilik teklifi mekanlarının fiyatları ne kadar?

  İstanbul'da evlenme teklifi için mekan kapatmayı düşünüyorsanız, mekanın türüne ve günlük cirosuna göre 15.000 - 50.000 TL arasında bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Teknede evlenme teklifi için ise 5.000 - 10.000 TL arasında bütçe veriliyor. Boğaz köprüsüne isim yazdırmak isterseniz bunun fiyatları minimum 20.000 TL'den açılıyor.
 • İstanbul'da evlilik teklifi organizasyonu ne kadar tutar?

  Evlilik teklifi organizasyonu İstanbul'da tüm hizmetler dahil ortalama 5.000 - 10.000 TL arası tutabilir. Teklifin yapılacağı mekan ve alınan hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.
 • Çırağan Sarayı'nda evlenme teklifi ne kadar?

  Çırağan Sarayı'nın muhteşem atmosferinde evlenme teklifi fiyatları aldığınız hizmet detayı ve davet türüne göre ortalama 3.000 TL'den açılıyor.
Loader
0
%