Filtreler

Yaka

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

78 sonuç
İstanbul
Düğün Mekanları
Teknede Düğün ve Davet
Denden Denizcilik

Denden Denizcilik

5.0 (2)
İstanbul, Beşiktaş
100 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bematur Tekne Organizasyon

Bematur Tekne Organizasyon

5.0 (8)
İstanbul, Sarıyer
550 Maks. Kişi • 175 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tekne Turunuz Meral Organizasyon

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

5.0 (9)
İstanbul, Beşiktaş
1000 Maks. Kişi • 350 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bosphorus Organization

Bosphorus Organization

5.0 (3)
İstanbul, Fatih
600 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı
Prime X Organizasyon

Prime X Organizasyon

5.0 (2)
İstanbul, Sarıyer
600 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Adalı Tur

Adalı Tur

İstanbul, Zeytinburnu
400 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Keyif İkram Organizasyon

Keyif İkram Organizasyon

5.0 (3)
İstanbul, Sarıyer
400 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bella Bosphorus Teknesi

Bella Bosphorus Teknesi

İstanbul, Beşiktaş
200 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sevinç Turizm (Raks-ı Derya Gezi Davet)

Sevinç Turizm (Raks-ı Derya Gezi Davet)

İstanbul, Fatih
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fesleğen Tekne Meyhane

Fesleğen Tekne Meyhane

İstanbul, Beşiktaş
400 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Boğazda Gezi Davet Organizasyon

Boğazda Gezi Davet Organizasyon

İstanbul, Sarıyer
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çakır Usta Teknesi

Çakır Usta Teknesi

İstanbul, Beşiktaş
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Wedding Project House

Wedding Project House

İstanbul, Beşiktaş
400 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Selamet 5

Selamet 5

İstanbul, Beykoz
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Denizin ortasında, eğlencenin doruklara ulaşacağı teknede düğün organizasyonu planlıyorsanız doğru yerdesiniz. Hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası bölgesinde bu hizmet veren davet teknelerinde unutulmaz bir gün sizi bekliyor. İstanbul teknede düğün fiyatları kişi başı ortalama 150 - 200 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızın devamında sizi bekliyor.

İstanbul’da Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul teknede düğün konusunda en çok alternatife sahip illerimizden biri olarak öne çıkıyor. Muhteşem boğaz manzarası eşliğinde düğün davetlerinize ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet partisi ve doğum günü etkinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Kişi başı ortalama 75 TL'den başlayan tekne düğünü fiyatları, seçtiğiniz menülere ve davet gününe göre 200 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Şehrin en bilinen teknelerinin ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Valide Sultan Gemisi

150 TL

300 TL

Gezer Tour

100 TL

200 TL

İncisu Yatı

150 TL

300 TL

Bosfor Gemisi

180 TL

300 TL

Piyataht Denizcilik

150 TL

300 TL

Joy Tekne Organizasyon

200 TL

300 TL

Latilla Yat

200 TL

400 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Anadolu Yakası Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tekneler, farklı davet organizasyonlarına özel hizmet verebiliyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde kutlama ve organizasyonlarınızı düzenleyebilen tekneler, yemekli ve kokteyl ikram seçenekleri de sunuyor.

Anadolu Yakası teknede düğün fiyatları kişi başı 150 - 250 TL bandından başlıyor. Aldığınız hizmete göre fiyatlar artabiliyor. Bölgenin en çok tercih edilen teknelerini sizler için inceledik.

Valide Sultan Gemisi

üsküdar Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet veren Valide Sultan Gemisi, teknede düğün organize etmek isteyen çiftleri bekliyor. Açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunan tekne, ayrıca ücretsiz Boğaz Turu hizmeti vermesi de beğeni topluyor.

Yeni evlenecek çiftler için biçilmiş kaftan olan teknede, birçok farklı organizasyon düzenlenebiliyor. 

Gezer Tour

üsküdar ilçesindeki hizmet veren Gezer Tour 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen davet alanları ile öne çıkıyor. Ada ve Boğaz manzarası eşliğinde düğün yapılan teknede catering hizmeti bulunuyor. Davetliler için dilerseniz vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher menü seçenekleri de hazırlanıyor.

Düğün sonrasında after party düzenlemek isteyenler için organizasyon hizmeti veriliyor. 

İncisu Yatı

İncisu Yatı, Anadolu Yakası'nda teknede düğün hizmeti veren yatlardan biri olarak öne çıkıyor. İstanbul teknede düğün denilince ilk akla gelen isimlerden olan İncisu, açık ve kapalı alanıyla hizmet veriyor. Her iki alanda da 300 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Bünyesinde organizasyon sorumlusu olması sayesinde düğünlerin planlaması başarılı bir şekilde yapılıyor. çiftler, düğün öncesi menü tadımı yapabiliyor ve sonrasında isteğe göre menüde değişiklik yapılabiliyor. 

Bosfor Gemisi

Açık ve kapalı iki farklı davet alanı bulunan teknelerden bir diğeri de Bosfor Gemisi olarak öne çıkıyor. Açık alanında 100 - 200 kapalı alanında ise 200 - 300 kişi arası davetli ağırlayabiliyor. Düğün başta olmak üzere diğer özel gün ve davetlerde kapılarını açan tekne, organizasyonlar için ışık, ses ve sahne sistemlerini eksiksiz bir şekilde temin ediyor.

Tekne dilerseniz dışarıdan kendi istediğiniz bir organizasyon firması ile de çalışmanıza sıcak bakıyor. 

Payitaht Denizcilik

Beykoz ilçesinden denize açılan Payitaht Denizcilik, düzenlemek istediğiniz tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 1000 kişi gibi kalabalık grupları ağırlayabildiği davet alanlarında sınırsız hizmet sunuyor. Ada, Boğaz, şehir ve doğa manzarası eşliğinde düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz tekne, 50 araç otopark alanına da yer veriyor.

2-8 kişi arasındaki konaklama imkanıyla da gelin ve damat davet sonrasında teknede kalabiliyor. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası teknede düğün planlayan çiftler için birbirinden güzel alternatifler bulunduruyor. Düğün için yat kiralama konusunda fiyatları ile sizi cezbeden firmaların çoğunlukta olduğu bu bölgede benzersiz bir davet sizi bekliyor.

Bölge genelinde tekne düğünü fiyatları kişi başı ortalama 200 TL bandından başlıyor. Seçilen menüye göre fiyatlar 500 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon bir tekne düğünü organizasyonundan tüm beklentilerinizi karşılıyor. 750 kişilik açık hava kapasitesi ile büyüleyici bir İstanbul manzarası sunuyor. Teknenin zeminine gelin ve damadın isimlerini işleyen Joy Tekne, düğününüzün tamamen size özel olması için hazırlık yapıyor.

Düğün haricinde birçok organizasyona ev sahipliği yapan tekne ışık, ses ve sahne hizmetlerini de sağlayabiliyor. 

Latilla Yat

Şişli konumundan demir alan Latilla Yatı, tarihi yarımadanın muhteşem manzarası eşliğinde unutulmaz bir organizasyon sunuyor. Yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyonlar düzenebilen tekne, ayrıca evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonları için de kiralanabiliyor.

İstanbul Farklı Organizasyonlar İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Teknelerde düzenlenebilen davetler sadece düğünlerle sınırlı kalmıyor. Kiralık lüks tekne firmaları sayesinde nişandan kına gecesine, mezuniyet kutlamalarından nikah törenine ve hatta iş toplantılarına kadar pek çok farklı organizasyon gerçekleştirilebiliyor.

İstanbul'da farklı davetler için tekne kiralama fiyatları kişi başı 300 - 700 TL arasında değişiyor.

Teknede Nişan Töreni

İhtişamlı bir nişan daveti düzenlemek için tekne, yat ve gemileri tercih edebilirsiniz. Teknede nişan töreni ile misafirlerinize İstanbul’un en güzel manzaralarını sunabilirsiniz.

750 kişi kapasiteli Beyaz Martı Davet Gemisi, teknede nişan organizasyonunuz için tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Sarıyer’den deniz yolculuğuna başlayan tekne, açık alanını hayran kalacağınız bir şekilde süslüyor. 

Bosphorus Organization, Joy Tekne Organizasyon ve Duru Denizcilik de bu davetiniz için ideal tekne firmaları arasından öne çıkıyor.

Nikah Sonrası Eğlence İçin Tekne & Yat Kiralama

Nikahınızı kıydıktan sonra alışılagelmiş kutlamalardan uzak bir seçim yapmak istiyorsanız, nikah sonrası eğlence için tekne ve yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kişi başı 400 - 1.000 TL'den başlayan fiyatlarla yemekli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Kendi mutfak ekipleri ile çalışan tekneler Dünya ve Türk mutfağının en lezzetli tatlarını size ve davetlilerinize sunuyor. Sadece yemekli olarak değil aynı zamanda alkollü ve kokteyl düzeninde gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarda da doyasıya eğlenmenize aracı oluyor.

Lüfer Davet Tekneleri ve Boğazda Organizasyon yatı, nikah sonrası eğlence için tercih edebileceğiniz güzide firmalar olarak karşınıza çıkıyor.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Boğaz manzarasına karşı, denizin tam ortasında hayatınızı birleştirmek istediğiniz eşinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yat kiralama hizmetinden yararlanarak tüm arkadaşlarınızı çağırabilir ve büyük bir kutlama eşliğinde evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Teknede evlilik teklifi organizasyonu paket fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlıyor. 

Mezuniyet İçin Tekne & Yat Kiralama

İstediğiniz ilçeden kalkan, denize açılan ve İstanbul’un manzarası eşliğinde oldukça şık bir mezuniyet partisi kutlamanıza aracı olan tekne ve yatlarda kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Yemekli mezuniyet partisi düzenleyebilir, teknelerin DJ hizmeti ile eğlenceye doyabilirsiniz.

İstanbul'un her iki yakasında da davetlere özel tekneler bulunuyor. Siz de en güzel teknelerde yerinizi ayırtmak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilir, bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • İstanbul teknede düğün fiyatları ne kadar?

    İstanbul'da teknede düğün fiyatları kişi başı ortalama 150 - 300 TL'den başlıyor. Bunlar başlangıç fiyatları olup yemekli düğünlerde fiyatlar kişi başı 300 - 500 TL'ye çıkabiliyor. Ayrıca kişi sayısı üzerinden toplam fiyat da çıkarılabiliyor.
  • Teknede kaç kişilik düğün yapılabiliyor?

    Teknenin boyutuna göre 10 kişilikten 300 kişiliğe kadar organizasyonlar düzenlenebiliyor. Küçük teknelerde 10 - 50 kişi arası misafir ağırlanabiliyor. Bu tekneler daha çok evlilik teklifi ve nişan organizasyonları için tercih ediliyor.
  • İstanbul'daki en iyi düğün ve organizasyon tekneleri hangileri?

    Seyri Payitaht Gemileri, Beyaz Martı Davet Gemisi, Duru Denizcilik, Joy Organizasyon, Boğazda Organizasyon, İstanbul City Gemze, Semiramis 2 - 3 Teknesi, Bella Bosphorus Teknesi, Bosphorus Organization.
Loader
0
%