İstanbul Teknede Düğün ve Davet ve 2024 Fiyatları

(98 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Teknede Düğün ve Davet
Bosphorus Organization
36
1

Bosphorus Organization

5.0
(3)
İstanbul, Fatih
Öne çıkan
800kapasite
1200başlangıç fiyatı
BTA Tekne Organizasyon
15

BTA Tekne Organizasyon

5.0
(3)
İstanbul, Beşiktaş
Öne çıkan
600kapasite
450başlangıç fiyatı
Bematur Tekne Organizasyon
51
7

Bematur Tekne Organizasyon

5.0
(8)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
550kapasite
500başlangıç fiyatı
Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon
12

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Fatih
Öne çıkan
800kapasite
1200başlangıç fiyatı
Prime X Organizasyon
33
2

Prime X Organizasyon

5.0
(4)
İstanbul, Sarıyer
600kapasite
300başlangıç fiyatı
İncisu Yatı
48

İncisu Yatı

5.0
(3)
İstanbul, Kadıköy
300kapasite
2250başlangıç fiyatı
İstanbul Yat Kiralama
31

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul, Beşiktaş
55kapasite
Sahil Tur
17

Sahil Tur

İstanbul, Şişli
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Boğaziçi Yatçılık
17

Boğaziçi Yatçılık

İstanbul, Fatih
400kapasite
1000başlangıç fiyatı
Takatukatur
10

Takatukatur

İstanbul, Fatih
100kapasite
1000başlangıç fiyatı
Tekne Turunuz Meral Organizasyon
265
1

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

5.0
(9)
İstanbul, Beşiktaş
1,000kapasite
1000başlangıç fiyatı
Aden Yachting Tekne Düğün Organizasyon
13

Aden Yachting Tekne Düğün Organizasyon

İstanbul, Sarıyer
625kapasite
750başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Denizin ortasında, eğlencenin doruklara ulaşacağı teknede düğün organizasyonu planlıyorsanız doğru yerdesiniz. Hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası bölgesinde bu hizmet veren davet teknelerinde unutulmaz bir gün sizi bekliyor. İstanbul teknede düğün fiyatları kişi başı ortalama 500 - 1.500 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızın devamında sizi bekliyor.

İstanbul’da Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul teknede düğün konusunda en çok alternatife sahip illerimizden biri olarak öne çıkıyor. Muhteşem boğaz manzarası eşliğinde düğün davetlerinize ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet partisi ve doğum günü etkinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Kişi başı ortalama 500 TL'den başlayan tekne düğünü fiyatları, seçtiğiniz menülere ve davet gününe göre 1.500 TL ve üzerine çıkabiliyor.

Şehrin en bilinen teknelerinin ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Süpriz Prensi

600 TL

750 TL

Bematur Tekne

600 TL

750 TL

Prime X

250 TL

350 TL

Denden Denizcilik

300 TL

400 TL

Bosphorus Organization

60.000 TL

140.000 TL

Joy Tekne Organizasyon

500 TL

750 TL

BTA Tekne Organizasyon

450 TL

500 TL

*Ortalama kişi başı - paket fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Anadolu Yakası Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tekneler, farklı davet organizasyonlarına özel hizmet verebiliyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde kutlama ve organizasyonlarınızı düzenleyebilen tekneler, yemekli ve kokteyl ikram seçenekleri de sunuyor.

Anadolu Yakası teknede düğün fiyatları kişi başı 500 - 2.000 TL bandından başlıyor. Aldığınız hizmete göre fiyatlar artabiliyor. Bölgenin en çok tercih edilen tekneleri ise şöyle;

  • Naz Tekne Organizasyon
  • Lüfer Davet Tekneleri
  • İncisu Yatı
  • Elite Davet Tekneleri
  • Uçarsu Gezi Tekneleri
  • Semiramis 2 - 3 Teknesi
  • Selamet Tur.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası teknede düğün planlayan çiftler için birbirinden güzel alternatifler bulunduruyor. Düğün için yat kiralama fiyatları Avrupa Yakası'nda kişi başı ortalama 500 - 1.000 TL'den başlıyor. Yemekli davetlerde ise fiyatlar kişi başı ortalama 2.000 - 3.000 TL'den başlayan fiyatlar sunuluyor.

Tercih edebileceğiniz bazı tekneler şunlar;

İstanbul Farklı Organizasyonlar İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Teknelerde düzenlenebilen davetler sadece düğünlerle sınırlı kalmıyor. Kiralık lüks tekne firmaları sayesinde nişandan kına gecesine, mezuniyet kutlamalarından nikah törenine ve hatta iş toplantılarına kadar pek çok farklı organizasyon gerçekleştirilebiliyor.

İstanbul'da farklı davetler için tekne kiralama fiyatları kişi başı ortalama 500 - 750 TL'den açılıyor. Bu fiyatlar yemeksiz davetler için geçerli olup, yemekli organizasyonlarda kişi başı 1.500 TL ve üzerine çıkıyor.

Teknede Nişan Töreni

İhtişamlı bir nişan daveti düzenlemek için tekne, yat ve gemileri tercih edebilirsiniz. Teknede nişan töreni ile misafirlerinize İstanbul’un en güzel manzaralarını sunabilirsiniz.

800 kişi kapasiteli Sürpriz Prensi, teknede nişan organizasyonunuz için tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Fatih'ten deniz yolculuğuna başlayan tekne, açık alanını hayran kalacağınız bir şekilde süslüyor. 

Bosphorus Organization, Joy Tekne Organizasyon ve Duru Denizcilik de bu davetiniz için ideal tekne firmaları arasından öne çıkıyor.

Nikah Sonrası Eğlence İçin Tekne & Yat Kiralama

Nikahınızı kıydıktan sonra alışılagelmiş kutlamalardan uzak bir seçim yapmak istiyorsanız, nikah sonrası eğlence için tekne ve yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kişi başı 1.500 - 3.000 TL'den başlayan fiyatlarla yemekli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Yemeği yanında içki servisi almak isteyenler ek ücret ödeyerek bu hizmetten yararlanabilir.

Kendi mutfak ekipleri ile çalışan tekneler Dünya ve Türk mutfağının en lezzetli tatlarını size ve davetlilerinize sunuyor. Sadece yemekli olarak değil aynı zamanda alkollü ve kokteyl düzeninde gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarda da doyasıya eğlenmenize aracı oluyor.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Boğaz manzarasına karşı, denizin tam ortasında hayatınızı birleştirmek istediğiniz eşinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yat kiralama hizmetinden yararlanarak tüm arkadaşlarınızı çağırabilir ve büyük bir kutlama eşliğinde evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Teknede evlilik teklifi organizasyonu paket fiyatları ortalama 15.000 - 25.000 TL'den başlıyor. 

Mezuniyet İçin Tekne & Yat Kiralama

İstediğiniz ilçeden kalkan, denize açılan ve İstanbul’un manzarası eşliğinde oldukça şık bir mezuniyet partisi kutlamanıza aracı olan tekne ve yatlarda kişi başı 1.000 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Yemekli mezuniyet partisi düzenleyebilir, teknelerin DJ hizmeti ile eğlenceye doyabilirsiniz.

İstanbul'un her iki yakasında da davetlere özel tekneler bulunuyor. Siz de en güzel teknelerde yerinizi ayırtmak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilir, bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular