İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

(17 sonuç)

İzmir
Organizasyon Firmaları
Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları
Filiya Organizasyon
28

Filiya Organizasyon

İzmir, Buca
7500başlangıç fiyatı
İzmir Organizasyon Animasyon Havai Fişek
7
Kemeraltı Organizasyon
6

Kemeraltı Organizasyon

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
SYM Event & Organization
35

SYM Event & Organization

5.0
(6)
İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
Lavinya Organizasyon
6

Lavinya Organizasyon

İzmir, Bornova
50başlangıç fiyatı
Asell Wedding & Events
19

Asell Wedding & Events

5.0
(2)
İzmir, Aliağa
7500başlangıç fiyatı
Nazlı Wedding Organizasyon
102

Nazlı Wedding Organizasyon

5.0
(18)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Bir Yudum Organizasyon
8

Bir Yudum Organizasyon

İzmir, Menemen
7500başlangıç fiyatı
Gold & Beige Events
8

Gold & Beige Events

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Yalın Organizasyon
5

Yalın Organizasyon

İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
Defne Event More
6

Defne Event More

İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
Smokin Organizasyon
3

Smokin Organizasyon

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir evlenme teklifi organizasyonu şirketlerinin sunduğu hizmet paketleri, olanakları ve sürpriz konseptleri ile beğeni topluyor. İzmir'de sürpriz evlenme teklifi fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Bu yazımızda evlilik teklifi organizasyon firmaları, hizmetleri ve fiyatları üzerine araştırma yapan romantik sevgililer için faydalı olabilecek bilgiler sunduk.

İzmir’de Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları

İzmir evlilik teklifi organizasyon firmalarının başlangıç paketleri ortalama olarak 1.000 TL, her şey dahil fiyat paketleri ise ortalama 1.500 TL civarında seyrediyor. Fiyatlar evlilik teklifinin gerçekleştirileceği mekan ve organizasyon büyüklüğü gibi konulara göre farklılık gösterebiliyor.

Evlilik teklifleri; teknede, yatta, sahilde, otelde ve daha birçok farklı mekanda gerçekleştirilebiliyor. Kişilerin organizasyon şirketinden beklentisi ve talep ettiği hizmet fiyatların belirlenmesinde oldukça önemli bir rol oynuyor. Aşağıda sizler için evlilik teklifi organizasyonu firmalarının başlangıç ve her şey dahil fiyatlarını sıraladık.

Firma

Başlangıç Fiyatları*

Her Şey Dahil Fiyatlar*

Duygum Wedding

1.000 TL

1.500 TL

Sürprizler Diyarı

1.250 TL

2.000 TL

Smyrna Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Erturgut Organizasyon

1.100 TL

1.750 TL

İzmir Organizasyon

750 TL

.1.500 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Duygum Wedding

Buca’da faaliyet gösteren Duygum Wedding, İzmir evlilik teklifi organizasyon şirketleri arasında öne çıkıyor. Masa süsleme, dekorasyon, volkan şovu, pankart, müzik, evlilik teklifi pastası, mekan kiralama, dilek feneri gibi birçok hizmeti bir arada sunuyor. Ayrıca firma, kişiye özel evlilik teklifi fikirleri ve konseptleri tasarlıyor.

Firma ile evlenme teklifi organizasyon fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Sürprizler Diyarı

İzmir evlenme teklifi organizasyon şirketleri arasında tercih edilen firmalardan biri de Sürprizler Diyarı’dır. Farklı paketleriyle dikkat çeken firma lüks ve konsept olarak değerlendirilebilecek; helikopterde, yunuslarla yüzerken, yatta, lazer gösterisiyle, lüks mekanlarda, kumsalda vb. birçok mekanda çeşitli evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirebiliyor.

Sürprizler Diyarı ile evlilik teklifi organizasyon fiyatları ortalama 1250 TL'den başlıyor.

Smyrna Organizasyon

Konak’ta yer alan Smyrna Organizasyon; Karşıyaka, Bornova, Alsancak, çeşme, İnciraltı gibi romantik ilçelerde evlenme teklifi organizasyonu düzenleyebiliyor. Firma; lunaparkta, restoranda, sinemada, kumsalda ve teknede sürpriz evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirebiliyor. Smyrna Organizasyon bunun yanında mekan süslemesi, müzik, havai fişek, volkan, yürüme yolu gibi hizmetleri de sunuyor.

Firma ile sürpriz evlenme teklifi organizasyonu fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Erturgut Organizasyon

Erturgut Organizasyon; barkovizyon, dekor, süsleme, havai fişek başta olmak üzere evlilik teklifi organizasyonlarında talep edilen hizmetleri çiftlere sunuyor. İzmir evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan Erturgut Organizasyon, sahilde evlilik teklifleri için sıklıkla tercih ediliyor.

1100 TL'den başlayan fiyatlarla unutulmaz bir teklife imza atabilirsiniz.

İzmir Organizasyon

İzmir Organizasyon, Konak’ta bulunan evlilik teklifi organizasyonu şirketlerinden biri olarak öne çıkıyor. Firma; çiçek buketi, pankart, kırmızı halı, havai fişek, fotoğraf ve video çekimi, kurgulanmış video klip, volkan gösterisi gibi hizmetler sunuyor. İzmir Organizasyon; teknede, helikopterde, sinemada ve kumsalda olmak üzere birçok evlilik teklifi paketleri ile beğeni topluyor.

Firma, 750 TL'den başlayan uygun fiyatları ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Hizmetleri

İzmir evlilik teklifi organizasyon şirketleri; ses, ışıklandırma, pankart, evlilik teklifi pastası, masa süsleme, kişiye özel evlilik teklifi tasarımı, catering, içecek servisi, çiçek hazırlama, balon, havai fişek, volkan patlatma, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler sunuyor.

Sevgiliye sürpriz olarak gerçekleştirilen bu organizasyonlar; restoranda, teknede, sinemada lüks konseptlerde olabileceği gibi, çeşme’de bir kumsalda sade bir süsleme ile de gerçekleştirilebiliyor. Kalabalık ortamlarda gerçekleştirilen teklifler son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor.

İzmir’de Evlenme Teklifi Yapılabilecek Yerler

Peki İzmir’de evlenme teklifi yapılabilecek yerler nerelerdir? Tarihi Asansör, İnciraltı, Kordon, Karşıyaka Seyirtepe, çeşme ve Sığacık en çok tercih edilen evlilik teklifi mekanları arasında yer alıyor. Bu yerler sahip oldukları romantik atmosferleriyle evlilik teklifleri için oldukça uygun alternatifler arasında yer alıyor.

İzmir evlenme teklifi organizasyonu şirketleri sevgililerin isteklerine göre; kumsal, restoran, kalabalık alan, tekne vb. birçok farklı yerde organizasyon hizmet paketleri sunuyor. Organizasyon şirketleri ile anlaşarak dilediğiniz mekanda teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir’in En İyi Alyans ve Tektaş Mağazaları

Evlilik teklifinde olmazsa olmazlardan biri de yüzüktür. Sevgilinize sunulan yüzük, ömür boyu sürecek olan bağlılığın ilk adımının atılmasında sembol görevi görür.

Son dönemlerde evlilik tekliflerinde tektaş yüzük modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Beştaş yüzük, baget kesim yüzükler ve ve su yolu alyanslarla da evlenme teklifi edilebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Evlilik teklifi organizasyonu hakkında merak edilen soruların cevapları burada.

İzmir'de Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Evlilik teklifi fiyatları başlangıç ve her şey dahil paket dahilinde belirleniyor. Ortalama organizasyon fiyatları 1.000 - 3.000 TL aralığında seyrediyor.

İzmir'de Nerede Evlenme Teklifi Edilir?

  • L'aura Kitchen & Bar
  • Dalyanköy Balıkçısı
  • Litany Ristorante
  • Veranda Alaçatı
  • Mazi Yıldırburnu
  • North Pier's

Bu yazımızda İzmir evlenme teklifi organizasyon firmaları fiyatlarını ve hizmetlerini sunduk. Evlenme teklifi sürecinde ihtiyaç duyacağınız tüm detayları DüğünBuketi.com sayfalarında bulabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.