İzmir Gelin Arabası ve 2024 Fiyatları

(26 sonuç)

İzmir
Düğün Firmaları
Gelin Arabası
Uçan Kanat
6

Uçan Kanat

İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
World Oto Kiralama
8

World Oto Kiralama

İzmir, Gaziemir
7500başlangıç fiyatı
Pertaş Ulaşım
5

Pertaş Ulaşım

İzmir, Çiğli
7500başlangıç fiyatı
Gelin Arabası İzmir
5

Gelin Arabası İzmir

5.0
(1)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Milano Car Rental
5

Milano Car Rental

İzmir, Gaziemir
7500başlangıç fiyatı
Asiller Oto Kiralama
4

Asiller Oto Kiralama

İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
FC Limuzin Kiralama
6

FC Limuzin Kiralama

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Joy Organizasyon Clasic Vip Araç
4

Joy Organizasyon Clasic Vip Araç

İzmir, Buca
7500başlangıç fiyatı
Beyaz Yunuslar Oto Kiralama
5

Beyaz Yunuslar Oto Kiralama

İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
Muko Rent A Car
4

Muko Rent A Car

İzmir, Gaziemir
7500başlangıç fiyatı
Kardeşler Oto
3

Kardeşler Oto

İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün planlama sürecinde çiftlerin karar vermesi gereken kritik konulardan biri de gelin arabası seçimidir. Bugün birlikte düğün arabası piyasasına dair merak edilen; “İzmir gelin arabası kiralama fiyatları ne kadardır?" ve “Düğün arabası seçiminde en çok tercih edilen modeller nelerdir?” gibi birçok soruyu yanıtlayacağız.

İzmir Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

İzmir gelin arabası kiralama fiyatları hesaplanırken arabanın marka ve modeli ön planda tutuluyor. çiftlerin araç seçimleri, aracın şoförlü olup olmayacağı ve süsleme hizmetleri ile birlikte fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

İzmir Düğün Arabası Fiyatları Listesi;

Model

Başlangıç Fiyatı

Her Şey Dahil Fiyat

Klasik Limuzin

1.000 TL

1.200 TL

Vosvos

700 TL

800 TL

Klasik Amerikan Arabaları

1.000 TL

1.500 TL

Klasik Spor Arabalar

800 TL

950 TL

VIP Minibüs Araçlar

750 TL

1.000,00 TL

Jeep Tipi Lüks Araçlar

1.800 TL

2.000 TL

Spor Araçlar

800 TL

1.000 TL

Klasik Araçlar

800 TL

1.000 TL

Lüks Spor Araçlar

1.800 TL

2.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir Kiralık Düğün Arabası Fiyatları

Kiralık düğün arabası fiyatlarında çiftlerin araç seçimleri doğrudan etkili oluyor. çiftler genellikle klasik araçları, VIP minibüsleri, Range Rover ve BMW gibi jeep tipi araçları, Porsche ve Maserati gibi spor araçları ve limuzin tipi araçları tercih ediyor.

İzmir düğün arabası piyasasında her segment araç farklı fiyatlara sahip olsa da, çiftler 800 - 1.200 TL aralığında bir bütçeyle kiralama yapabiliyor.

Şoförlü Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

İzmir’de şoförlü gelin arabası kiralama fiyatlarının belirlenmesinde şoförün hizmet vereceği zaman, kullanacak olduğu araba türü ve seyir rotası gibi kriterlerler etkilidir.

ücretleri etkileyen bu kriterler ortalama olarak düşünüldüğünde, şoförün günlük maliyetinin yaklaşık 250 TL - 300 TL aralığında olduğu söylenebilir.

En çok Tercih Edilen Gelin Arabası Modelleri

İzmir’in genellikle güneşli bir havası olması, çiftleri araç seçimlerini üstü açık modellerden yana kullanmaya yönlendiriyor.

İzmir’in romantik ve tarihi dokusuyla son derece uyumlu olan bu araçlar, üstü açılır kapanır alternatifleri ile yılın dört mevsimi tercih edilebiliyor. Ayrıca çoğu çift, düğün günlerinde araç içinde sevdikleriyle de vakit geçirebilmek istiyor. Bu nedenle en çok tercih edilen araçlar arasında VIP minibüsler de yer alıyor.

Klasik Gelin Arabaları

Klasik gelin arabaları her dönem çiftlerin en çok tercih ettiği araç türleri arasında yer alıyor. Her bölgede olduğu gibi İzmir'de de çoğu rent a car firması nostaljik ve klasik gelin arabası kiralama hizmeti sunabiliyor. Bu tür araçları kiralama fiyatları, arabanın kullanılacağı zaman dilimine ve modeline göre belirleniyor.

800 - 1000 TL arasında değişen fiyatlarla klasik gelin arabası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vosvos Düğün Arabası

Vosvos düğün arabası, özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Düğün organizasyonuna romantik ve nostaljik bir hava katmak isteyen çiftlerdenseniz, siz de tercihinizi vosvos gelin arabalarından yana kullanabilirsiniz.

Vosvos model bir araç kiralamak istiyorsanız 700 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Bu araçlar motor gücü açısından daha az dayanıklı olduğu için kısa mesafe sürüşlerinde tercih edilmesi daha uygun olacaktır.

Modern Gelin Arabaları

İzmir gelin arabası kiralama firmaları, özellikle luxury wedding tarzını tercih eden çiftlere modern ve spor araç modellerini öneriyor. Bu araçlarda genelde BMW, Mercedes, Range Rover ve Volkswagen markalarında öne çıkıyor. Araçların süslemelerinde arabanın şık görünümünü öne çıkarmak adına daha sade dekorlar kullanılıyor.

Bu tür araçların kiralama fiyatları genelde marka, model ve üretim yıllarına göre belirleniyor. Ortalama 1800 TL'den başlayan fiyatlarla bu araçları kiralayabilirsiniz.

Limuzin Kiralama Fiyatları

İzmir gelin arabası limuzin kiralama fiyatları, piyasasına göre yaklaşık 1.000 TL ve 1.200 TL aralığında değişiyor. Bu araçlar, genellikle otelde düğün organizasyonu yapan çiftler tarafından tercih ediliyor.

Limuzin düğün arabaları içerisinde çiftlerin seyahatleri boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler bulunuyor. Ses sistemi, mini bar, atıştırmalık ve elektronik desteği sağlayan araçları uzun mesafeli seyahatlerinizde de tercih edebilirsiniz.

İzmir Gelin Arabası Süsleme

İzmir gelin arabası kiralama firmaları genelde araç fiyatlarına süslemeyi de dahil eder. Ancak bazı çiftler araç süslemelerinde kendilerine özel tasarımlar tercih edebilir.

Siz de bu çiftlerdenseniz unutmayın ki gelin arabası süsleme trendleri arasında şıklık ve sadelik daima moda. Aynı zamanda seçtiğiniz düğün mekanı ve düğün konseptiniz de gelin arabanız ile uyumlu olmalı. Kır düğünlerinde yeşil rengin ağırlıkta olduğu çiçek ve yapraklarla süsleme yapabilirsiniz. Düğün salonu tercih ettiyseniz gelin arabanızı tüller ile süsleyebilirsiniz.

İzmir'de En Uygun Gelin Arabası Süsleme Fiyatları

Gelin arabası süsleme hizmetini rent a car şirketlerine ek olarak çiçekçiler de verebiliyor. Arabanızı çiçekçide süsletmek isterseniz fiyatlar 250 TL'den başlıyor. ücretler kullanılan malzemelere ve işçiliğe göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca canlı çiçek süslemeler, yapay çiçek süslemelerine göre daha yüksek aralıklarda seyredebiliyor.

İzmir'in En İyi Davet Alanları

İzmir'de düğün ve davet organizasyonları için birbirinden şık davet alanları bulunuyor. Şehrin en sevilen davet alanları arasında Queen of Foça, Ve Hotels Karşıyaka, Yayla First ve Ramada Encore gibi isimler öne çıkıyor. Düğün Buketi çiftlerine indirim fırsatları sunan mekanlarla iletişime geçmek ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir gelin arabası hakkındaki soruların detaylı cevaplarını burada bulabilirsiniz.

İzmir'de Şoförlü Gelin Arabası Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Firmalardan temin edilen gelin arabası fiyatları 1.000 - 2.000 TL arasında seyrediyor. Eğer şoförlü gelin arabası kiralama düşünüyorsanız fiyatlar 2.500 - 4.000 TL'ye kadar yükselebiliyor.

İzmir'deki Firmalardan En çok Temin Edilen Gelin Arabası Modelleri

  • Klasik Limuzin
  • Vosvos
  • Klasik Amerikan Arabaları
  • Spor Arabalar
  • VIP Minibüs Araçlar
  • Jeep Tipi Araçlar

Bu yazımızda İzmir gelin arabası kiralama fiyatlarını, gelin arabası trendlerini ve süsleme maliyetlerini sizler için inceledik. Düğün arabası kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgi almak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyondan danışmanlarımız ile iletişime geçerek hayallerinizdeki düğünü planlayabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!