İstanbul Gelin Çiçeği ve 2024 Fiyatları

(2 sonuç)

İstanbul
Düğün Firmaları
Gelin Çiçeği
Inside Flowers
5

Inside Flowers

5.0
(3)
İstanbul, Beşiktaş
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Marmara Çiçek
5

Marmara Çiçek

5.0
(3)
İstanbul, Maltepe
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinin ve gelinliğinin tamamlayıcısı olan çiçekler farklı model ve tasarımları ile sizleri bekliyor. İstanbul gelin çiçeği firmaları, hazır ve kişiye özel tasarım modelleri ve hizmetleri ile beğeni topluyor. Düğün çiçeği fiyatları İstanbul'da ortalama 400 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizleri bekliyor.

İstanbul Gelin Çiçeği Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İstanbul düğün çiçeği arayışına hem çiçekçiler hem de gelinlikçilerle karşılık veriyor. Moda evlerinden gelinlik satın alırken bazı firmalar gelin buketini de fiyata dahil ediyor. çiçekçiler de ise çiçek modelleri ve canlı, yapay çiçek tercihinize göre fiyatlar değişiyor.

Canlı çiçeklerle hazırlanan buketlerin fiyatları yapay modellere göre daha yüksek oluyor. Mevsim çiçekleri kolay bulunabildiğinden uygun fiyatlara hazırlanabiliyor. Ortalama verecek olursak gelin çiçeği fiyatlarının 400 ile 2.500 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul Gelin Çiçeği Firmaları

Gelinlerin nişan ve düğün günlerinde ellerinde taşıyacakları gelin çiçekleri en güzel aksesuarlardan oluyor. Hem gelinliğinizi tamamlayan hem de renklendiren çiçekler için pek çok görsel alternatifiniz bulunuyor. İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda yer alan çiçekçiler birbirinden güzel tasarımları beğeninize sunuyor.

Değişen ilgiler, güncellenen görseller ve günümüzün taleplerine göre modellerini yeniliyor. Marmara çiçek, Detay çiçekçilik, Inside Flowers, Nigoş çiçekçilik, Arelia Flowers & Event en iyi çiçek buketlerini sizler için hazırlıyor.

Marmara Çiçek

30 yılı aşkın süredir hizmetlerine devam eden Marmara çiçek, Maltepe ilçesinde bulunuyor. Evlenecek çiftlerin yanında olan firma, 1997 yılından bu güne her iki yakada da büyük bir alanda çeşitlilik sunuyor. Gelin adaylarının hayal gücünü sınırlandırmadan en iyi görselleri özgün tasarımlarla üretiyor. Gelin buketi modelleri canlı, kuru ve yapay seçeneklerde hazırlanıyor. Gelin buketine uygun damat yaka çiçeği de yapılıyor.

Detay Çiçekçilik

Ataşehir’de hizmet veren Detay çiçekçilik, mutluluğunuza ortak olacak çiçekleri beğeninize sunuyor. En özel günlerinizde hayallerinizin ötesinde ürünleriyle yanınızda oluyor. Profesyonel şekilde çalışan firma, uzun zamanlara dayanan tecrübelerini ve son trendleri tasarımlarına yansıtıyor. 

Gelin el çiçeği dışında; damat yaka çiçeği, mekan, masa ve araç süslemesi ile nikah hediyelikleri de yapılıyor. Farklı renklerde çiçekler, inci ve kozalak gibi aksesuarlarla tasarımlar hareketleniyor.

Odelya İstanbul Gelin Çiçeği

Ataşehir çiçekçileri arasında bulunan Odelya çiçek, farklı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen firma iki kadın girişimci tarafından kuruluyor. Mutluluğu çiçeklerle bağdaştırırken en özel hikayelerinize ortak oluyor. Bütün isteklerinize yanıt bulabileceğiniz çiçekçiden tüm özel günlerinizde hizmet alabilirsiniz.

Gelin tacı, nedime bileklikleri ve damat yaka çiçeği için de isterseniz buketinizle aynı çiçekleri seçebilirsiniz.

Nigoş Çiçekçilik

Sarıyer’de özel tasarım üzerine çalışan Nigoş çiçekçilik, 1 haftadan kısa sürede hayalinize yakışan gelin buketleri hazırlıyor. Firma bünyesinde tüm buketler canlı çiçeklerden yapılıyor. İstanbul dışında diğer şehirlere de hizmet veriyor. özenle oluşturulan gelin buketleri herkes tarafından çok beğeniliyor. çok fazla çiçek alternatifi sunan firmadan herkes zevklerine hitap edeni ve tarzını yansıtanı kolaylıkla bulabiliyor.

Gelin el çiçeği, damat yaka çiçeği ve gelin tacı içeren setler de oluşturuyor. 

Arelia Flowers & Event

1988 yılından beri Arelia Flowers & Event, aynı heyecanla özel günlerinizi taçlandırmaya devam ediyor. 2012 yılında tüm ülkeye çiçek ve organizasyon hizmeti vermeye başlayan firma, İstanbul’un neredeyse tamamına hizmet sunabiliyor. ürün yelpazesini geniş tutan firma, özel sipariş üzerine çalışıyor. Mevsimin çiçeklerini düğün konseptinize uygun şekilde harmanlıyor. 

Nikah hediyelikleri için sukulent ve fidan çeşitleri de oldukça ilgi görüyor. Hem sizden hatıra hem de daima yaşayacak bir hediye vermiş oluyorsunuz.

Vanna Flowers

Gelin çiçeğinizi seçerken Vanna Flowers size destek sağlıyor. çok çeşitli çiçeklerden sizin için en uygun seçimi yapan profesyonel bir ekip bulunuyor. Yıllara dayanan tecrübelerini en iyi şekilde sizlere yansıtıyor. Elinizden düşmeyecek, düğün sonunda bekar kızlara atacağınız buketler özel olarak tasarlanıyor. İster bembeyaz sade ve zarif bir buket isterseniz de rengarenk canlı el çiçeği hazırlanıyor.

En Çok Tercih Edilen Gelin Buketi Modelleri

Gelin adaylarının değişen zevkleri, düğün konseptleri ve gelinlik modelleri gelin buketi tercihlerinde önemli rol oynuyor. Kimileri canlı çiçekleri tercih ederken kimileri ise yapay çiçeklerden hoşlanıyor. Gelinlerin düğün sonunda çiçek atma ritüeli için istendiği takdirde ikinci bir buket olarak cansız bir gelin çiçeği hazırlanıyor. Kuru ve canlı olarak ayırdığımız gelin çiçeği kategorilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kuru Gelin Çiçeği

Gelin adayları genellikle düğün günlerinde kullandıkları buketleri yıllar boyu saklamayı tercih ediyor. özel günlerinden hatıra olacak çiçekler için bu sebeple kuru gelin çiçeği modellerine yöneliyor. Görselliğini koruyan buketler evinizin bir köşesinde dekor olarak da kullanılabiliyor. Zevkinize göre gül, lale gibi çiçekler cipso ile bir araya getirilerek halatla bağlanabiliyor.

Farklı tasarımlarla gözünüze hitap eden buketlerin fiyatları, 250 TL’den başlayarak 750 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Canlı Gelin Çiçeği

Günümüzde canlı çiçeklerle hazırlanan buketler daha fazla ilgi görüyor. özellikle sıcak günlerde gerçekleştirilen organizasyonlar için kır düğünü konsepti planlayanlara ilk önerimiz canlı gelin çiçekleri oluyor. Papatyalar, renkli kır çiçekleri mis kokuları ve capcanlı görselleriyle kır konseptinin atmosferine çok yakışıyor. İster ülkemizde yetişen isterseniz de ithal edilen çiçeklerden seçilebiliyor. En favori türler lavanta, lale ve gül olarak göze çarpıyor.

İstanbul Kır Düğünü Mekanları

Güneş ısıtmaya başladığı zamanlarda düğün yapmayı düşünen çiftler açık havada kır düğünlerine yöneliyor. Yemyeşil çimenler üzerine yerleştirilen beyaz örtülerle süslenen masalar şahane bir ortam yaratıyor. İstanbul’da mekan ararken hiçbir sınırınız olmuyor.

Doğayla iç içe olabileceğiniz hemen hemen her bölgede oldukça geniş kır düğünü mekan alternatifleri karşınızda oluyor. Villa Ozan Bosphorus, Aktivitem Park, Spicy Orman Evi ve Ada Beach Wedding mekanlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Ortalama düğün fiyatları 150 - 400 TL arasında değişiyor.

Boğaz’ın İncisi ve Koru Bahçe ise İstanbul’un en popüler kır düğünü mekanlarının başında geliyor.

Her konuda olduğu gibi İstanbul gelin çiçeği kategorisinde de hizmette sınır tanımıyor. Gelin el buketi nereden alınır diye düşünenlere birçok çiçekçi alternatifleri sunuyor. Her iki bölgede de size uygun alternatif bulmak kolay oluyor. çiçekçi firmalarında yalnızca gelin buketi değil damat yaka çiçeği ve mekan, araba süslemeleri de yaptırabiliyorsunuz. Biribirinden güzel mekanları hem de gelin çiçeğinizi yaptıracağınız firmaları hizmetleri ve fiyatlarıyla inceleyebilirsiniz. Beğendiklerinizden fiyat teklifi alarak karar verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular