Anadolu Yakası Havuz Başı Düğün Mekanları

(5 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Havuz Başı Düğün Mekanları
Anadolu Yakası
Club Hotel Aydınoğlu
9

Club Hotel Aydınoğlu

5.0
(2)
İstanbul, Maltepe
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir
104

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

4.8
(6)
İstanbul, Ataşehir
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Cemile Sultan Korusu
33

Cemile Sultan Korusu

5.0
(2)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Bof Hotels Ataşehir
29

Bof Hotels Ataşehir

5.0
(6)
İstanbul, Ümraniye
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı
37
4

Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı

5.0
(5)
İstanbul, Ümraniye
1,200kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Anadolu Yakası bölgesi havuzbaşı düğün mekanları açısından birbirinden şık seçenekler sunuyor. Kır bahçesi, açık davet alanı ve otellerin bahçelerinde havuzbaşı konseptinde organizasyonlar planlayabilirsiniz. Anadolu Yakası havuzbaşı düğün mekanlarının fiyatları kişi başı ortalama 75 TL’den başlayarak aldığınız hizmete göre artış gösterebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası’ndaki havuz kenarı düğün mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası havuzbaşı düğün fiyatları ne kadar?

Anadolu Yakası’ndaki havuzlu mekanların fiyatları kişi başı 50 - 75 TL bandından başlıyor. Yemekli davetlerde fiyatlar 100 - 150 TL civarında seyrediyor. Mekanlarda ayrıca kına gecesi, nişan ve özel davetler de düzenlenebiliyor.

Anadolu Yakası’ndaki havuz başı alanı olan mekanlar hangileri?

 • Cemile Sultan Korusu
 • Semazen Havuzbaşı
 • Bof Hotels Ataşehir
 • Club Hotel Aydınoğlu
 • Taç Spor Kulübü Golden Chef Davet
 • Asrı Mekan
 • Ada Tesisleri
 • Yadinbey Restaurant.

Anadolu Yakası Havuzlu Düğün Mekanları Fiyatları

Havuzbaşı düğün konsepti son yıllarda pek çok çift tarafından tercih ediliyor. özellikle bahar ve yaz aylarında havuzbaşı düğün rezervasyonları dolup taşıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda Beykoz, üsküdar ve Maltepe bölgelerinde bu tarz mekanları bulmanız mümkün. Bölge genelinde ise havuzlu düğün mekanlarının fiyatları ortalama 75 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde kişi başı fiyatlar ortalama 100 TL olup, hizmet içeriklerine göre değişiyor.

Anadolu Yakası’nın en iyi havuzlu düğün mekanlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Semazen Havuzbaşı

100 TL

150 TL

Cemile Sultan Korusu

150 TL

250 TL

Asrı Mekan Havuzbaşı

100 TL

150 TL

Taç Spor Kulübü

100 TL

150 TL

Ada Tesisleri

50 TL

100 TL

Yadinbey Restaurant

50 TL

100 TL

*Ortalama fiyatlardır. Detaylı bilgi için teklif alabilirsiniz.

Ortalama fiyat bilgilerinden bahsettikten sonra dilerseniz mekanlara yakından göz atalım.

Semazen Havuzbaşı

Semazen Havuzbaşı, İstanbul’un ümraniye ilçesinde hizmet veriyor. Havuzbaşı konseptinde 100 kişiden 1000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Gerçek çim zemini ve şık dekorasyonu ile ilgi çeken mekanda düğünlere ek olarak farklı davetler de düzenlenebiliyor. Mekan ayrıca kapalı alan seçeneği de sunuyor.

Semazen Havuzbaşı dilerseniz after party organizasyonlarına da ev sahipliği yapabiliyor. özel dekorasyon, barkovizyon, karşılama kokteyli ve orkestra gibi hizmetler ile unutulmaz bir gece hazırlanıyor. ümraniye Semazen Havuzbaşı düğün salonu fiyatları yemeksiz düzende kişi başı 100 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise 150 - 200 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Cemile Sultan Korusu

İstanbul üsküdar’da hizmet veren şık bir mekanla devam ediyoruz. Cemile Sultan Korusu, muhteşem panoramik manzarası ile her yıl yüzlerce çiftin mutluluğuna şahitlik ediyor. Havuzbaşı açık davet alanında 1000 kişi, kapalı alanında ise 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Yemekli davetlerde menü tadım imkanı sayesinde davetlilerine ne uygun ikramlar hazırlatabilirsiniz.

Anadolu Yakası havuzbaşı düğün mekanları arasında en çok tercih edilen isimlerden olan Cemile Sultan, kişi başı 150 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar 250 TL bandından açılıyor.

Asrı Mekan

Beykoz konumunda bulunan Asrı Mekan ile incelememize devam ediyoruz. Yemekli düzende 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen mekan, ayrıca 100 kişilik butik davetlerde de çiftlere hizmet sunabiliyor. Havuzbaşı konseptinde düğün, nişan, söz, kına gecesi ve mezuniyet partisi gibi etkinliklere ev sahipliği yapabiliyor. Olumsuz hava koşullarına karşı önceden önlem alan Asrı Mekan, hazırlık odası ve organizasyon sorumlusu ile kusursuz bir geceye ev sahipliği yapıyor.

Asrı Kavacık Beykoz düğün fiyatları kişi başı 100 TL’den açılıyor. Menü içerikleri ve davet gününe göre fiyatlar değişebiliyor.

Taç Spor Kulübü

Aynı zamanda Golden Chef Davet olarak da bilinen Taç Spor Kulübü, Anadolu Yakası havuzbaşı düğün mekanları arasında en sevilen isimlerden biri. Ataşehir ilçesinde konumlanan mekanda menü tadım ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Ayrıca düğün pastası da mekan tarafından temin edilebiliyor. Jeneratör hizmeti ile olası enerji kesintilerinin önüne geçen mekan, karşılama hostesi ile tüm davetlilerinizi kapıda karşılıyor.

Taç Spor Kulübü düğün fiyatları kişi başı 100 - 150 TL’den başlıyor. Davetli sayısı ve menü içeriklerine göre fiyatlar değişebiliyor.

Ada Tesisleri

Pendik bölgesinde hizmet veren Ada Tesisleri davetlilerine havuzbaşı alanı ve muhteşem Adalar manzarası sunuyor. Kapalı alan seçeneği de sunan mekanda 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. özel otoparkı da bulunan mekanda yemek servisi sağlanabiliyor. Kokteyl veya yemekli menü seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca mekanın organizasyon sorumlusu ile düğününüzün detaylarını planlayabilirsiniz.

Cazip paket seçenekleri sunan mekanda kişi başı 50 - 100 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Yadinbey Restaurant

İstanbul Anadolu Yakası havuzbaşı düğün mekanları incelememizde son durağımız Yadinbey oluyor. Mekan, aynı zamanda bir restoran olduğu için özellikle yemekli davetlerde sıklıkla tercih ediliyor. Düğün, nişan ve nikah sonrası yemek davetlerinizde Yadinbey’e güvenebilirsiniz. Kadıköy’de hizmet veren mekanda 500 - 750 kişilik davetler düzenleyebilirsiniz. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da mekanı çekici kılan detaylardan.

Kadıköy Yadinbey Restoran düğün fiyatları, menü seçeneklerine göre değişse de ortalama 50 - 100 TL’den başlıyor.

Anadolu Yakası Açık Davet Alanları

Eğer açık hava düğün mekanı arayışındaysanız Avrupa Yakası’nda kendinize en uygun adresi bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Otellerin açık alanları, deniz kenarı mekanlar, Boğaz manzaralı davet alanları, kumsal ve plajlarda düğünüzü organize edebilirsiniz.

Anadolu Yakası deniz manzaralı düğün mekanları;

 • Boğaz Garden
 • Güzelce Hisar
 • Liya
 • Ada Beach Wedding
 • İstanbul Yelken Kulübü
 • Elio Sedef.

Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğün mekanları;

 • Aktivitem Park
 • Loventa Garden
 • Senfoni Garden
 • Rustik Kır Düğünü
 • Dragos Kulüp
 • Vip Garden
 • Talia Garden
 • Gönül Davet çamlıca.

Anadolu Yakası havuzbaşı düğün mekanları incelememizin sonuna geldik. Beğendiğiniz mekandan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi unutmayın. özel indirimler ve kampanyalar için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Mutluluklar dileriz.