Filtreler

Yaka

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

15 sonuç
İstanbul
Düğün Mekanları
Havuz Başı Düğün Mekanları
Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı

Semazen Havuzbaşı Kasrı Çavuşbaşı

5.0 (5)
İstanbul, Ümraniye
1200 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Baler Havuzbaşı

Baler Havuzbaşı

5.0 (4)
İstanbul, Avcılar
Celal Ağa Konağı Hotel

Celal Ağa Konağı Hotel

İstanbul, Fatih
200 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bof Hotels Ataşehir

Bof Hotels Ataşehir

5.0 (6)
İstanbul, Ümraniye
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

4.8 (6)
İstanbul, Ataşehir
1000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik

Yıldız Hisar Davet ve Etkinlik

5.0 (1)
İstanbul, Sarıyer
650 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu

5.0 (2)
İstanbul, Üsküdar
1000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
The Shaula

The Shaula

5.0 (1)
İstanbul, Beylikdüzü
Laviva Garden

Laviva Garden

5.0 (5)
İstanbul, Başakşehir
800 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fuat Paşa Yalısı

Fuat Paşa Yalısı

5.0 (8)
İstanbul, Sarıyer
325 Maks. Kişi • 950 ₺ Başlangıç Fiyatı
Family Resort Hotel

Family Resort Hotel

5.0 (1)
İstanbul, Silivri
1500 Maks. Kişi • 90 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul havuz başı düğün mekanları, birbirinden cazip tekliflerle sizi bekliyor. Mekan özellikleri ve manzaraları ile dikkat çeken düğün salonları, çiftlere hayatlarının en güzel gecesini yaşatıyor. İstanbul havuz başı düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Mekanlar hakkında detaylı bilgi yazımızda sizleri bekliyor.

İstanbul’un En İyi Havuz Başı Düğün Mekanları

İstanbul havuz başı düğün mekanları hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası bölgesinde konumlanıyor. Mekanların fiyatları konumlarına, alınan hizmetlere ve davet gününe göre değişebiliyor. 50 - 200 TL arasında seyreden başlangıç fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Şehrin iki yakasındaki en güzel havuz başı davet alanlarını sizler için inceledik.

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Havuz Başı Düğün Mekanları Fiyatları

Avrupa Yakası, hem mekan çeşitliliği açısından hem de fiyat açısından size pek çok öneri sunuyor. Havuz başı düğün konsepti için sınırsız sayıda seçenek arasından tercih yapma şansınız bulunuyor.

Bu yakadaki mekanlar arasında otel, sosyal tesis ve balo salonları bulunuyor. Bölge genelinde ortalama olarak 50 - 75 TL’den başlayan yemekli veya yemeksiz havuz başı düğün fiyatları, verilen hizmetler ve mekan özelliklerine bağlı olarak 150-200 TL civarına kadar artış gösterebiliyor.

Avrupa Yakası'ndaki en iyi havuz başı düğün mekanlarının başlangıç fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafa İçi*

Hafa Sonu*

İTü Maçka Havuz Başı

100 TL

150 TL

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri

50 TL

80 TL

Laviva Garden

50 TL

80 TL

The Shaula

50 TL

80 TL

Korupark

100 TL

150 TL

İstanbul Hakim Evi

150 TL

200 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İTü Maçka Havuz Başı

Son dönemlerin en popüler konsepti olarak bilinen havuz başı düğünü konusunda başarılı işlere imza atan İTü Maçka Havuz Başı, Şişli ilçesinde konumlanıyor.

Bahar ve yaz aylarındaki düğünler için son derece ideal bir yer olan mekan, 450 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Akşam saatlerinde devreye giren ışıklandırma sistemiyle harika bir ortam yaratan mekan, 100 TL’den hem yemekli hem de kokteylli davet fiyatlarını başlatıyor. Mekandan teklif almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri

Bahçelievler ilçesinde yer alan Güzel Masal Düğün Tesisleri, aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirilebilecek geniş davet alanlarına sahip.

Havuz başı alanında 500-750 kişiye hizmet verebilmesinin yanı sıra bu alanın dekorasyonu, ışık, ses ve sahne sistemi kurulumu mekan tarafından yapılabiliyor. Birbirinden şık davetlere ev sahipliği yapan mekanın düğün paketi fiyatları 3.000 - 5.000 TL arasında değişiyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki butonumuza tıklayabilirsiniz.

Laviva Garden

İstanbul Başakşehir ilçesinin popüler havuz başı düğün mekanlarından biri olan Laviva Garden, hem sizi hem de davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlıyor. Düğün gününe kadar özen içerisinde çalışan, gelin yolunuzu dahi eksik etmeyen mekan, kişi başı 50 TL’den başlayan yemekli düğün fiyatları ile oldukça cezbedici bir seçenek oluyor.

Aynı zamanda kır düğünü gerçekleştirmek için de uygun olan alan, her iki farklı konsepti harman bir şekilde size sunuyor. Siz de bu şık mekanda yerinizi ayırtmak istiyorsanız teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

The Shaula

The Shaula, 300-400 kişiyi çok rahat bir şekilde ağırlıyor. Işıklandırmadan dekora, süslemelerden müzik seçimlerine kadar her şeyin en iyisini planlayan mekanın başlangıç yemekli düğün fiyatları 50 - 80 TL arasında değişiyor.

Mekanın otopark ve vale hizmetinin olması da bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Hem siz hem de davetlileriniz mekanın otoparkından yararlanabiliyor. Mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Korupark

Sarıyer ilçesinin sevilen kır düğünü mekanı olarak nam salan Korupark, havuz başı düğün organizasyonlarının da vazgeçilmez adresi oluyor. Son derece şık ve kaliteli bir mekanda davetlilerinizi ağırlamak için burayı tercih edebilirsiniz.

Yeşil alanla kaplı olan mekanın doğa manzarası hayranlık uyandırıyor. Yemekli düğün fiyatları 100 TL'den başlayan mekanda, kokteyl organizasyonları kişi başı 50 TL civarında seyrediyor. 2000 kişiye kadar misafir ağırlanabilen mekan hakkında ayrıntılı bilgi aşağıdaki butonumuzda sizi bekliyor.

İstanbul Hakim Evi

Sosyal tesis kalıplarını yıkan en iyi mekanlardan birisi olan İstanbul Hakim Evi, hem havuz başı hem de kır bahçesi alanıyla size harika bir düğün gecesi vadediyor. Keyfinizin doruklara ulaşacağı bir eğlence vadeden mekan, İstanbul şehrinin Sarıyer ilçesinde konumlanıyor.

150 - 200 TL arasında değişen kişi başı düğün fiyatları ile Boğaz manzarasına karşı eşsiz bir davet verebiliyorsunuz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda Havuz Başı Düğün Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası havuz başı düğün mekanları alanında geniş bir yelpaze sunuyor. Eğer düğününüzü bu konseptte yapma kararı kıldıysanız, uygun fiyat aralıkları sunan mekanları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul havuz başı düğün mekanları arasında ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkan bu mekanlarda kişi başı 80 - 300 TL aralığında organizasyon düzenlenebiliyor.

Bölgenin öne çıkan mekanlarının başlangıç fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bof Hotels Ataşehir

80 TL

100 TL

Cemile Sultan Korusu

250 TL

300 TL

Dalyan Club

100 TL

150 TL

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

150 TL

200 TL

VIP Garden

100 TL

150 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

Bof Hotels Ataşehir

Ataşehir ilçesinde konumlanan ve otel havuz başı düğünü hizmeti veren Bof Hotels, kaliteliden ödün vermediği hizmet anlayışıyla sizi karşılıyor. Modern detaylarla zenginleştirdiği davet alanı, misafirlerinizin son derece hoşuna gidecek şekilde tasarlanıyor.

Konaklama imkanının da bulunması sayesinde düğün sonrasında davetlileriniz ile birlikte geceyi burada geçirebiliyorsunuz. Konaklama haricinde yemekli düğün fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor. Mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Cemile Sultan Korusu

Dünya ve Türk mutfağından eşsiz lezzetleri çiftlerle buluşturan Cemile Sultan Korusu, şık havuz başı davet alanı ile de tercih edilirliğini arttırıyor. Her detayın büyük bir titizlik içerisinde hazırlandığı mekan, kendi organizasyon ekibi ile gecenizi planlıyor.

Cemile Sultan'da kokteyl düğün fiyatları kişi başı 150 TL, yemekli davetler ise 250 TL'den başlıyor. Mekanın DüğünBuketi.com'a özel fırsatlarını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Dalyan Club

İstanbul şehrinin en köklü düğün mekanları arasında bulunan Dalyan Club, Anadolu Yakası Kadıköy mevkiindeki konumunda kapılarını açıyor. Yeni evlenecek çiftlerin isteklerine öncelik veren ve hizmet anlayışını bu memnuniyet çerçevesinde kuran mekan, havuz başı düğün alanı ile büyüleyici bir ortam vadediyor.

Klasik ve modern detayları etkili şekilde işleyen bu mekan, kişi başı fiyatları için açılışı 100 TL’den yapıyor. Detaylı bilgi ise aşağıdaki butonumuzda sizi bekliyor.

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

Taç Spor Kulübü Golden Chef, Ataşehir ilçesinde çiftleri ağırlıyor. Küçük şamdanlar ve isimlerinizin baş harfinin havuzda yüzdürülmesi ile son derece romantik bir alan dekorasyonu hazırlanıyor.

Bunun yanı sıra verdiği organizasyon danışmanı, karşılama hostesi, fotoğrafçı ve etkinlik sorumlusu gibi hizmetleri ile beğeni topluyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel kişi başı 100 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunan mekandan rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

VIP Garden

Şehirdeki gözde düğün mekanlarının başında gelen VIP Garden, nezih bir bölgede konumlanmasının yanı sıra şıklığı ile göz kamaştırıyor. Havuz başı alanında doğa manzarası eşliğinde harikulade bir düğün organize ediliyor.

2009 yılından bugüne pek çok davete ev sahipliği yapan mekan, Beykoz ilçesindeki konumunda sizi bekliyor. Konsept süsleme konusunda oldukça başarılı olan mekan, yemekli düğün fiyatları için açılışı 100 -150 TL arasında yapıyor. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

İstanbul Otelde Havuz Başı Düğün Fiyatları

Şık ve lüks havuz başı düğün organizasyonu için otelleri tercih edebilirsiniz. Otellerin açık alanlarında farklı konseptlerde organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Otellerde yemekli düğün fiyatları minimum 150 TL’den açılırken, düğün paketi başlangıç fiyatları ise 7.500 TL’den değerlendiriliyor. Şehrin önde gelen otellerini sizin için inceledik.

Four Seasons Hotel

Four Season Hotel İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde konumlanıyor. Havuz başında lüks düğün organizasyonu planlayan çiftler soluğu bu muhteşem otelde alıyor.

Yıl boyu birçok çifte hizmet veren otel, tarihi bir yalı olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Yemekli fiyatları 500 TL’den başlayan otel hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sheraton İstanbul

Ataşehir ilçesinde konumlanan Sheraton İstanbul, şıklığı ve zarafeti en başarılı şekilde işliyor. Düğünlerin temsili olan beyaz rengi dekorasyonunda etkili bir şekilde kullanıyor. Renkli çiçek süslemelerle dekora zenginlik katan mekan, havuz başı düğün alanı ile kendisine hayran bırakıyor.

Gold detayların yer aldığı otelde, düğün sonrasında davetlilerinizle birlikte konaklayabiliyorsunuz. 150 TL’den başlayan yemekli fiyatlarla havuz başı düğününüzü düzenleyebiliyorsunuz.

Ortaköy Princess Hotel

Beşiktaş ilçesindeki konumuyla şehrin her noktasından misafirlerini ağırlayan otel, boğaz manzarası ile davetlilerini büyülüyor. Ortaköy Princess, 80 TL’den başlayan yemekli fiyat teklifiyle cezbedici bir seçenek oluyor.

Otelin organizasyon danışmanı ve fotoğrafçı hizmetlerinin bulunması da bir adım öne çıkmasına katkıda bulunuyor. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki butonumuzdan teklif formu doldurmanız yeterli.

İstanbul'un En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Havuz başı düğün mekanınıza karar verdiyseniz sıra organizasyonunuzu planlayacak firmayı bulmaya geldi. Mekan süslemesinden oturma planına, davetlileriniz karşılanmasından yemek servisine kadar tüm detayları organizasyon firmaları ile planlayabilirsiniz.

Ayrıca ekipman temini, fotoğrafçı ve müzisyen hizmetlerinde yine organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz. İstanbul düğün organizasyon firmalarının paket fiyatlarının ortalama 1000 TL'den başladığını da eklemek isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Havuz başı düğün mekanları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları burada bulabilirsiniz.

İstanbul havuz başı düğün mekanları fiyatları ne kadar?

İstanbul'da havuzbaşı konseptinde hizmet veren mekanların fiyatları davet türüne, davetli sayısına, davet gününe ve menü içeriklerine göre değişebiliyor. Havuz başı düğün fiyatları İstanbul'da kişi başı ortalama 80 - 100 TL'den başlayarak artış gösterebiliyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar ortalama 100 TL'den 300 TL'ye kadar çıkabiliyor.

İstanbul'daki en iyi havuz başı düğün mekanları hangileri?

İstanbul'daki havuzbaşı mekanları arasında önerilerimiz şunlar;

  • Laviva Garden
  • Yıldız Hisar Davet
  • Celal Ağa Konağı
  • Kuzey Garden
  • Taç Spor Kulübü
  • Burgu Arjaan & Tango Arjaan.

Havuzbaşı konseptinde hangi organizasyonlar düzenlenebiliyor?

Havuz başı konseptinde nişan, kına gecesi, söz, mezuniyet partileri, doğum günleri ve kurumsal davetler düzenlenebiliyor.

DüğünBuketi.com aracılığıyla İstanbul havuz başı düğün mekanları arasından güvenilir bir seçim yapabilirsiniz. Hemen şimdi organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilir, bütçenize en uygun mekandan yerinizi ayırtabilirsiniz. Mutluluklar dileriz!

Loader
0
%