Altındağ Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Altındağ
Hayal Kına Konağı
58
5

Hayal Kına Konağı

5.0
(6)
Ankara, Altındağ
180kapasite
70başlangıç fiyatı
Kalıpçızade Ankara Konağı
80
2

Kalıpçızade Ankara Konağı

5.0
(3)
Ankara, Altındağ
400kapasite
100başlangıç fiyatı
Ata Konağı
11

Ata Konağı

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
400kapasite
30başlangıç fiyatı
Ankatra Hotel
6

Ankatra Hotel

Ankara, Altındağ
150kapasite
50başlangıç fiyatı
Ferhunde Hanım Konağı
32
4

Ferhunde Hanım Konağı

5.0
(6)
Ankara, Altındağ
200kapasite
25başlangıç fiyatı
Hisar Kasrı
16

Hisar Kasrı

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
1,500kapasite
50başlangıç fiyatı
Zeynep Sultan Kasrı
30

Zeynep Sultan Kasrı

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
500kapasite
60başlangıç fiyatı
Sevecen Kına Konağı
9

Sevecen Kına Konağı

Ankara, Altındağ
250kapasite
200başlangıç fiyatı
Zen Balo Davet & Düğün Salonu
50
3

Zen Balo Davet & Düğün Salonu

Ankara, Altındağ
750kapasite
40başlangıç fiyatı
Saklı Kır Bahçesi
9

Saklı Kır Bahçesi

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
350kapasite
10000başlangıç fiyatı
Osmanlı Köşkü Davet Salonu
39
5

Osmanlı Köşkü Davet Salonu

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Evlilik öncesinde sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gece geçirmek için Ankara Altındağ kına gecesi mekanları sizleri bekliyor. Açık ve kapalı alanları bulunan mekanlar, her tarza uygun dekorasyonu ve kişiye özel konseptleriyle hizmet veriyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunuyor. Kişi başı fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Altındağ'ın En İyi Kına Gecesi Mekanları

Ankara Altındağ kına gecesi mekanları, geniş ve ferah alanlarının yanı sıra şık ve gösterişli dekorasyonuyla çiftlerin uğrak yerleri haline geliyor. Arkadaşlarınız ve aileniz ile hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirmeniz ve unutulmayacak bir gece geçirmeniz için özenle çalışıyor. Eğlencenizin sınırsız olması adına pek çok hizmeti de bünyesinde bulunduran kına gecesi mekanları yıl boyunca sizlere hizmet veriyor.

Altındağ'daki kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Kalıpçızade Ankara Konağı

100 TL

150 TL

Osmanlı Köşkü Davet Salonu

50 TL

80 TL

Ferhunde Hanım Konağı

30 TL

50 TL

Masal Kına Konağı

50 TL

100 TL

Ata Konağı

30 TL

50 TL

Sevecen Kına Konağı

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kalıpçızade Ankara Konağı

Kalıpçızade Ankara Konağı, tarihi yapısı ve gösterişli dekorasyonuyla sizlere uzun yıllardır hizmet veriyor. 100 - 250 kişilik kapalı alanı ve 250 - 500 kişilik açık alanlarıyla sizleri bekliyor. Sunduğu birçok olanak sayesinde unutulmaz bir gece geçirmeniz hedefleniyor.

Kına müziği, kına tahtı ve kına tepsisi gibi size özel hizmetler de veriyor. Ayrıca tarzınıza uygun tema ve konsept hazırlıkları da kına sorumlusu tarafından gerçekleştiriliyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri mevcut olan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları da bulunuyor.

Altındağ kına gecesi mekanları arasında öne çıkan konağın kişi başı davet fiyatları seçilen menüye ve sunulan hizmetlere göre değişiyor. Başlangıç fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında seyrediyor.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu

çiftlerin en mutlu günlerinde yanında olan Osmanlı Köşkü Davet Salonu, kına gecesi organizasyonunda da gelinleri yalnız bırakmıyor. Bindallı, kaftan, hint kınası, kına seti, kına tepsisi, davul şov, kına tahtı gibi birçok olanağı sayesinde hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürüyor.

Açık ve kapalı mekanları bulunan mekanın kapasitesi 250 - 500 kişi arasında değişiyor. Yüksek tavana, şık avize ve dekorasyona sahip olan kapalı alanları oldukça gösterişli. İstediğiniz şekilde süslenen açık alanlar geniş ve ferah bir ortam yaratıyor.

Altındağ kına gecesi mekanları arasında yerini koruyan Osmanlı Köşkü bünyesinde yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunuyor. İsteğinize göre menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sunuyor. Kişi başı kına gecesi fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında başlıyor.

Ferhunde Hanım Konağı

Açık ve kapalı alan kapasitesi 100 kişiyle 500 kişi arasında seyreden kına gecesi mekanı, tarihi yapısıyla ve dekorasyonuyla harika bir gün geçirmenizi sağlıyor. Oldukça şatafatlı bir mekan olan Ferhunde Hanım Konağı, gelinlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor.

Stresinizi en aza indirmek ve eğlencenizi artırmak için pek çok hizmeti bulunan mekanın, süslemesi, konsepti, yemekleri ve kokteylleri sizin isteğinize göre şekilleniyor. Catering ve fotoğrafçı hizmetiyle siz lezzetli anlar yaşarken her anınız fotoğraflanıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleriyle damak zevkinize uygun yemekler ve kokteyller hazırlanıyor. Her bütçeye uygun seçenekleri mevcut olan mekanın kına gecesi başlangıç fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Masal Kına Konağı

Masal Kına Konağı, Altındağ ilçesindeki gelinlerin tercih ettiği kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. 100-200 kişilik kapasitesiyle sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor. Mekanın dekorasyonu ve süslemeler isteğinize göre şekilleniyor.

Bindallı, zenne, oryantal, kına müziği, kına takımı, davul show, kına ekibi gibi pek çok hizmeti sizlere sunuyor. Eğlencenizin sınırsız olması için ses, sahne ve ışık hizmetlerini de kullanıma hazır hale getiriyor. Usta aşçıların hazırladığı lezzetli yemekler ve kokteyller de gününüze eşlik ediyor.

Mekanın fiyatları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere değişiyor. Hafta içi fiyatları 30 TL’den hafta sonu ise 50 TL’den başlıyor.

Ata Konağı

Tarihi köklü bir geçmişe sahip olan konakta unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu sizleri bekliyor. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Ata Konağı, 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Kapalı alanlarının yüksek tavanlı ve kolonsuz olması sayesinde daha geniş ve ferah bir ortam sağlanıyor.

Fotoğraf ve video çekimi, volkan şovu, etkinlik sorumlusu, otopark, ses, sahne ve müzik temini gibi birçok hizmetiyle gecenizin mükemmelleşmesi için çabalıyor. Eşsiz yemek ve kokteyl seçenekleri de bulunan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları da bulunuyor.

Kişiye özel olarak konsept hazırlığı, mekan süsleme ve dekorasyon çalışmaları da özenle ve titizlikle yapılıyor. Altındağ kına gecesi mekanları arasından sıyrılan Ata Konağı'nda kişi başı davet fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında başlıyor.

Sevecen Kına Konağı

4 katlı tarihi konağın birden fazla ayrı davet alanı bulunuyor. Alanların her biri gösterişli duvarlar ve avizelerden oluşuyor. Göz kamaştırıcı bir kına gecesi organizasyonu için profesyonel ekibiyle senelerdir hizmet veren Sevecen Kına Konağı, sizlere çeşitli imkanlar tanıyor.

Dilek feneri, kına tepsisi, kına takımı, davul show, oryantal gibi hizmetleri bulunan mekan her konsepte ve tarza uygun seçenekler sunuyor. Gelin odası temini ile kına gecenize hazırlanmanız için ferah bir alan yaratılıyor.

Mekan, kişiye özel menü seçenekleri, menü tadımı ve değişikliği ayrıcalıkları da sunuyor. Işık, sahne ve ses sistemleriyle de eğlencenizi sınırsız bir çizgide ilerletiyor. Yemekli ve kokteylli zengin menü seçenekleri bulunan mekanın davet fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında seyrediyor.

Ankara’daki En İyi Organizasyon Firmaları ve Fiyatları

Kına gecenizi organize edecek ve stresinizi en aza indirecek firmalar Ankara’da yer alıyor. Hayallerinizdeki kına gecesini gerçekleştirmek için dekorasyon, süsleme, kına tepsisi, kına takımı, oryantal, kına tahtı, kına töreni, davetiye ve hamam gibi birçok hizmeti sizlere sunuyor.

Ankara’da yer alan en iyi organizasyon firmaları ise Tarzz Organizasyon, Alen Ajans Organizasyon, Queen Wedding Organizasyon şeklinde sıralanıyor. çeşitli paketleri bulunan firmaların başlangıç paketleri 1.500 TL ile 2.500 TL arasında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Altındağ kına gecesi mekanlarına dair merak edilenler burada yer alıyor.

Altındağ kına gecesi fiyatları ne kadar?

Altındağ ilçesinde gelin adaylarının en güzel gününe kapılarını açan mekanlarda kına gecesi fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor.

Altındağ kına organizasyon paketleri için neler var?

 • Damat fincanı
 • Damat basması organizasyonu
 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Bindallı - Kaftan kiralama / satışı
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri
 • Semazen
 • İkramlık
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Gelin kına örtüsü

En sevilen Altındağ kına gecesi mekanları hangileri?

 • Ferhunde Hanım Konağı
 • Kalıpçızade Ankara Konağı
 • Hayal Kına Konağı
 • Osmanlı Köşkü Davet Konağı
 • Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
 • Zeynep Sultan Kasrı

Ankara Altındağ kına gecesi mekanları, sunduğu hizmetin kalitesi ve mekanların gösterişli dekorasyonlarıyla sizleri bekliyor. Her tarzda ve konseptte çalışmalar yapan kına mekanlarına ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için de danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.