Ankara Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(1093 sonuç)
Ankara
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
İnci Saray Kına Evi
9
İnci Saray Kına Evi
5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
350kapasite
200başlangıç fiyatı
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Çubuk
Öne çıkan
2,000kapasite
500başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
62
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10
Klas Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
41
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
5.0
(3)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
9
The Wings Hotels Neva Palas
5.0
(3)
Ankara, Çankaya
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
36
4
Kent Düğün Salonu Etimesgut
5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
500başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
43
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
İnci Saray Düğün Salonu
23
2
İnci Saray Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
48
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(4)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
33
4
Kent Düğün Salonu Etimesgut
5.0
(5)
Ankara, Etimesgut
450kapasite
350başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10
Klas Düğün Salonu
5.0
(7)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara'nın hemen hemen her ilçesinde birbirinden güzel kına mekanları bulunuyor. Eksiksiz bir kına davetinden tüm beklentilerinizi karşılayan mekanlar, özel paket seçenekleri ile de tercih edilirliğini arttırıyor. Kına tahtı kiralama, konsept süsleme, nedime ekibi ve orkestra temini sağlayabilen Ankara kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 250 - 400 TL'den başlıyor.

Ankara Kına Gecesi Mekanları 2024 Fiyatları

Mekanların fiyat aralıkları fazla fark yaratmasa da alternatifin çok olması kendi bütçeniz için karar vermenizi kolaylaştırıyor. Kına gecesi fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı 250 TL'den başlayan mekanların yanı sıra, 500 - 750 TL bandında fiyatlandırılan mekanları da görebilirsiniz. Bölgelere göre değişen Ankara kına gecesi mekanları ve fiyatları hakkında daha net bir bilgilendirme için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
İnci Saray Kına Evi 200 TL 200 TL
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu 400 TL 500 TL
New Mahall Kır Düğünü 550 TL 600 TL
Klas Düğün Salonu 320 TL 320 TL
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu 175 TL 175 TL
The Wings Hotels Neva Palas 400 TL 400 TL
Kent Düğün Salonu Etimesgut 250 TL 500 TL
İnci Saray Düğün Salonu 250 TL 250 TL

Hamamönü Kına Konakları

Ankara’da kına gecesi organizasyonunu tarih kokulu ve nostaljik bir ortamda gerçekleştirmeyi düşünenler çiftlerin ilk aklına gelen bölge Hamamönü oluyor. Bu semt aslında Tarihi Karacabey Hamamı ve eski Ankara Evleri ile anılıyor. Kına gecenizi gelin hamamı konseptinde yapmak isterseniz bu ve bölgedeki diğer hamam alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Burada hepsi asıllarından uzaklaşmadan restore edilerek günümüze kazandırılmış pek çok konak bulunuyor. Bölge genelindeki konaklarda ortalama 200 kişiye kadar davetler düzenlenebiliyor. Hemen hemen hepsinde kına tahtı, kına tepsisi ve Osmanlı sultanlarına yaraşır kaftan alternatifleri de bulunuyor.

Hamamönü Kına Konakları arasında en ünlü olanlarının Kalıpçızade Kına Konağı, Cafe De Parfüm, Antique Kına Konağı ve Ata Konağı olduğunu söyleyebiliriz. 

Etimesgut Kına Gecesi Mekanları

Ankara kına gecesi mekanları konusunda zengin olan bir diğer ilçe de Etimesgut olarak öne çıkıyor. Gala Balo Salonu ve Ayışığı Düğün Salonları ilçenin öne çıkan kına mekanları arasında yer alıyor. Mekanlarda DJ, müzik grubu temini, fotoğraf çekimi, servis elemanı gibi tüm imkanlar bulunuyor.

Yaz aylarında açık alanda kına gecesi düzenlemek isterseniz Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri tam size göre. 2000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz mekan kalabalık organizasyonlar için biçilmiş kaftan.

Çankaya Kına Salonları

Ankara Çankaya, görkemli kına gecesi salonlarıyla gelin ve damat adaylarının en uğrak ilçesi oluyor. Her bütçe ve her zevkten çifte hitap eden mekanlar kaliteli hizmetleri ile beğeni topluyor.

Bölgedeki salonların kapasiteleri ortalama 100 kişiden başlayıp, 1000 kişiye kadar yükselebiliyor. Kına gecesi fiyatları ise seçeceğiniz paket doğrultusunda kişi başı 250 TL'den başlayıp aldığınız hizmetlere göre 500 TL ve üzerine çıkabiliyor.

Terrace Wedding, Kasrı Konak ve Holiday Inn Kavaklıdere ilçenin en çok tercih edilen kına mekanları arasında yer alıyor. Misafirleriniz için Hint kınası hizmetinden davul şovuna kadar planladığınızın ötesinde bir hizmet sunuluyor.

Yenimahalle Kına Gecesi Fiyatları

Yenimahalle kına gecesi mekanları, konseptleri ve cazip fiyat skalasıyla çiftlerden tam puan alıyor. Otelde, konakta veya kır bahçesinde kına organizasyonu yapmak isteyen gelin ve damat adayları burada aradığını buluyor.

Yenimahalle bölgesinde kına gecesi fiyatları kişi başı 250 - 600 TL arasında değişiyor. 200’den 2000 kişiye kadar davet verebileceğiniz salonlar DüğünBuketi çiftlerine özel indirimleri ile sizi bekliyor.

Yenimahalle ilçesinin en çok tercih edilen kına mekanları arasında Kırrda 312 Wedding, Tektaş Düğün Salonları ve Elmalı Bahçe yer alıyor.

Ankara Kına Gecesi İçin Gelin Hamamı Fiyatları 2024

Kına gecesinden önce rahatlamak ve bunu yine eğlenerek yapmak isteyenler için Ankara'da birbirinden güzel gelin hamamı alternatifleri bulunuyor. Özellikle Hamamönü, çankaya ve Yenimahalle bölgeleri tarihi hamamları ile beğeni topluyor.

Çam Thermal Hotel, Aşk Bahçesi Hamamı ve Osmanlı Hamamı alternatifler arasında yer alıyor. üstelik hamam ve kına gecesini birleştirerek farklı bir konsept oluşturma imkanınız da bulunuyor. Bunun için hamamların sizlere sağladığı kına tahtı, kına tefi gibi aksesuar temini ve müzik opsiyonları bulunuyor.

Ankara hamamda kına gecesi fiyatları ortalama 10 kişilik etkinlikler için ortalama 20.000  - 30.000 TL'den başlıyor.

Ankara'daki gelin hamamlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Ankara Kına Organizasyon 2024 Fiyatları

Ankara kına organizasyon firmaları arasında Your Day Organizasyon ve Alen Ajans Organizasyon gibi firmalar öne çıkıyor. Bu firmalar mekan seçiminden konsepte, kına aksesuar temininden cateringe kadar tüm konularda çiftlere hizmet sunabiliyor.

Kına organizasyon firmalarından kına tahtı kiralama konusunda da hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bindallı ve kaftan temini, nedime hizmeti, gökkuşağı kemeri ve testi oyunu gibi olanakları da bulunuyor. Ankara'da kına organizasyon firmalarının paket fiyatları ortalama 5.000 TL - 7.500 TL'den başlıyor.

Ankara'da kına gecesi ve bekarlığa veda konseptlerinde otel, hamam, kır bahçesi, konak gibi daha pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Siz de unutulmaz bir kına organizasyonu için şehrinizi en iyi mekanları ile DüğünBuketi.com sayfalarından iletişime geçebilirsiniz. "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, size en uygun mekandan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular