Ankara Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(84 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23

Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Çubuk
Öne çıkan
2,000kapasite
400başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
62
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10

Klas Düğün Salonu

5.0
(3)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
36
4

Kent Düğün Salonu Etimesgut

5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
50başlangıç fiyatı
No: 10 Events
59

No: 10 Events

5.0
(3)
Ankara, Çankaya
150kapasite
150başlangıç fiyatı
İnci Saray Kına Evi
6

İnci Saray Kına Evi

5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
350kapasite
200başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
9

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(3)
Ankara, Çankaya
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
41

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
Risus Wedding
19
2

Risus Wedding

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
800kapasite
115başlangıç fiyatı
Bahçemis Kır Bahçesi
27

Bahçemis Kır Bahçesi

5.0
(3)
Ankara, Sincan
1,750kapasite
75başlangıç fiyatı
Lena Kına Nikah Balo
54
3

Lena Kına Nikah Balo

Ankara, Keçiören
300kapasite
80başlangıç fiyatı
Botanik Loca
19

Botanik Loca

Ankara, Gölbaşı
250kapasite
140başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara'nın hemen hemen her ilçesinde birbirinden güzel kına mekanları bulunuyor. Eksiksiz bir kına davetinden tüm beklentilerinizi karşılayan mekanlar, özel paket seçenekleri ile de tercih edilirliğini arttırıyor. Kına tahtı kiralama, konsept süsleme, nedime ekibi ve orkestra temini sağlayabilen Ankara kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 60 - 80 TL'den başlıyor.

Ankara Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Mekanların fiyat aralıkları fazla fark yaratmasa da alternatifin çok olması kendi bütçeniz için karar vermenizi kolaylaştırıyor. Kına gecesi fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı 60 TL'den başlayan mekanların yanı sıra,100 - 150 TL bandında fiyatlandırılan mekanları da görebilirsiniz. Bölgelere göre değişen Ankara kına gecesi mekanları ve fiyatları hakkında daha net bir bilgilendirme için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

İlçeler Hafta içi* Hafta sonu*
Hamamönü 80 TL 150 TL
Çankaya 75 TL 200 TL
Etimesgut 60 TL 100 TL
Yenimahalle 70 TL 150 TL
Gölbaşı 80 TL 200 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Hamamönü Kına Konakları

Ankara’da kına gecesi organizasyonunu tarih kokulu ve nostaljik bir ortamda gerçekleştirmeyi düşünenler çiftlerin ilk aklına gelen bölge Hamamönü oluyor. Bu semt aslında Tarihi Karacabey Hamamı ve eski Ankara Evleri ile anılıyor. Kına gecenizi gelin hamamı konseptinde yapmak isterseniz bu ve bölgedeki diğer hamam alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Burada hepsi asıllarından uzaklaşmadan restore edilerek günümüze kazandırılmış pek çok konak bulunuyor. Bölge genelindeki konaklarda ortalama 200 kişiye kadar davetler düzenlenebiliyor. Hemen hemen hepsinde kına tahtı, kına tepsisi ve Osmanlı sultanlarına yaraşır kaftan alternatifleri de bulunuyor.

Hamamönü Kına Konakları arasında en ünlü olanlarının Kalıpçızade Kına Konağı, Cafe De Parfüm, Antique Kına Konağı ve Ata Konağı olduğunu söyleyebiliriz. Kına organizasyonu fiyatları ortalama kişi başı 80 TL'den başlayarak 150 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Etimesgut Kına Gecesi Mekanları

Ankara kına gecesi mekanları konusunda zengin olan bir diğer ilçe de Etimesgut olarak öne çıkıyor. Gala Balo Salonu ve Ayışığı Düğün Salonları ilçenin öne çıkan kına mekanları arasında yer alıyor. Fiyatları yemekli ve kokteyl için değişkenlik gösterse de kişi başı ortalama 60 TL - 100 TL arasında değişen seçenekler sunuyor. Mekanlarda DJ, müzik grubu temini, fotoğraf çekimi, servis elemanı gibi tüm imkanlar bulunuyor.

Yaz aylarında açık alanda kına gecesi düzenlemek isterseniz Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri tam size göre. 2000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz mekan kalabalık organizasyonlar için biçilmiş kaftan.

Çankaya Kına Gecesi Salonları

Ankara çankaya, görkemli kına gecesi salonlarıyla gelin ve damat adaylarının en uğrak ilçesi oluyor. Her bütçe ve her zevkten çifte hitap eden mekanlar kaliteli hizmetleri ile beğeni topluyor.

Bölgedeki salonların kapasiteleri ortalama 100 kişiden başlayıp, 1000 kişiye kadar yükselebiliyor. Kına gecesi fiyatları ise seçeceğiniz paket doğrultusunda kişi başı 75 TL’den 200 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Terrace Wedding, Kasrı Konak ve Holiday Inn Kavaklıdere ilçenin en çok tercih edilen kına mekanları arasında yer alıyor. Misafirleriniz için Hint kınası hizmetinden davul şovuna kadar planladığınızın ötesinde bir hizmet sunuluyor.

Çayyolu Kına Mekanları

Kına gecesi organizasyonunu çayyolu semtinde yapmak isteyenler için çok sayıda mekan olanağı bulunuyor. Bölgede kına gecesi fiyatları için ortalama 80 - 100 TL arasında değişiyor.

Çayyolu lüks kına salonlarından kır bahçelerine kadar farklı konseptlerde mekanlara ev sahipliği yapıyor. 200 kişilik Always Kına Konağı ve Bride Kına Konağı mimarileriyle tam bir saray konsepti sergiliyor. Semtin en sevilen kına mekanları arasında yer alan konaklarda kına tahtı, kına minderi ve kına tepsisi temini de sağlanabiliyor.

Yenimahalle Kına Gecesi Fiyatları

Yenimahalle kına gecesi mekanları, konseptleri ve cazip fiyat skalasıyla çiftlerden tam puan alıyor. Otelde, konakta veya kır bahçesinde kına organizasyonu yapmak isteyen gelin ve damat adayları burada aradığını buluyor.

Bölgede kına gecesi fiyatları kişi başı 70 ile 150 TL arasında değişiyor. 200’den 2000 kişiye kadar davet verebileceğiniz salonlar DüğünBuketi çiftlerine özel indirimleri ile sizi bekliyor.

Yenimahalle ilçesinin en çok tercih edilen kına mekanları arasında Kırrda 312 Wedding, Tektaş Düğün Salonları ve Elmalı Bahçe yer alıyor.

Ankara Kına Gecesi İçin Gelin Hamamı Mekanları

Kına gecesinden önce rahatlamak ve bunu yine eğlenerek yapmak isteyenler için Ankara'da birbirinden güzel gelin hamamı alternatifleri bulunuyor. özellikle Hamamönü, çankaya ve Yenimahalle bölgeleri tarihi hamamları ile beğeni topluyor.

çam Thermal Hotel, Aşk Bahçesi Hamamı ve Osmanlı Hamamı alternatifler arasında yer alıyor. üstelik hamam ve kına gecesini birleştirerek farklı bir konsept oluşturma imkanınız da bulunuyor. Bunun için hamamların sizlere sağladığı kına tahtı, kına tefi gibi aksesuar temini ve müzik opsiyonları bulunuyor.

Ankara hamamda kına gecesi fiyatları ortalama 10.000 TL'den başlıyor.

Akman Tzob Otel Gelin Hamamı Organizasyonu

Akman Tzob Otel, Yenimahalle ilçesinde bulunan ve otelde gelin hamamı konseptini en iyi yansıtan mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Hamam davetiniz için organizasyon sorumluları ile çalışma şansınız bulunuyor. Kına süslemesinden eğlence için müzik yayınına da kadar tüm detaylar sağlanıyor.

Otelin kese köpük paketleri misafirleriniz için uygun fiyatlarla sunuluyor. üstelik girişte sabun, tarak ve kese de hediye olarak veriliyor. 

Yenişehir Hamamı

çankaya’da bulunan Yenişehir Hamamı özellikle kına gecesi eğlencesi için ideal bir hamam olarak öne çıkıyor. Hamam bünyesinde 100 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Burası bir hamamdan çok daha fazlası demek yanlış olmaz. İçeride kuaförden güzellik merkezine, spor salonundan kafeye kadar her şeyi bulmak mümkün.

Hamam sefası sonrası mekanın kafesinde kına süslemesi yaptırarak devam eğlenceye devam etme şansınız bulunuyor. Buhar odası ve sauna da kullanıma açık oluyor. Ayrıca profesyonel masözlerden masaj hizmeti de veriliyor. 

Tarihi Karacabey Hamamı

Tarihi Karacabey Hamamı, Altındağ ilçesinin meşhur Hamamönü semtinde bulunuyor. Misafirleriniz girişte gül suyu ve lokum eşliğinde karşılanıyor.

Hamam kına gecesi organizasyonlarına özel süsleme hizmeti sunuyor. Mekan dışı kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firmasıyla çalışarak dilediğiniz konsepti hazırlayabiliyorsunuz.

Ankara Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları

Ankara kına organizasyon firmaları arasında Bellissima Organizasyon ve Görkemli Organizasyon gibi firmalar öne çıkıyor. Bu firmalar mekan seçiminden konsepte, kına aksesuar temininden cateringe kadar tüm konularda çiftlere hizmet sunabiliyor.

Kına organizasyon firmalarından kına tahtı kiralama konusunda da hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bindallı ve kaftan temini, nedime hizmeti, gökkuşağı kemeri ve testi oyunu gibi olanakları da bulunuyor. Ankara'da kına organizasyon firmalarının paket fiyatları ortalama 2.500 TL'den başlıyor.

Ankara'da kına gecesi ve bekarlığa veda konseptlerinde otel, hamam, kır bahçesi, konak gibi daha pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Siz de unutulmaz bir kına organizasyonu için şehrinizi en iyi mekanları ile DüğünBuketi.com sayfalarından iletişime geçebilirsiniz. "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, size en uygun mekandan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular