10 sonuç

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Etimesgut
Bahçemis Kır Bahçesi
27

Bahçemis Kır Bahçesi

Ankara, Sincan
1,750kapasite
75başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Kent Düğün Salonu
36
4

Kent Düğün Salonu

5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Amore Event
26

Amore Event

5.0
(2)
Ankara, Etimesgut
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ehli Saadet
29
9

Ehli Saadet

5.0
(20)
Ankara, Etimesgut
250kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ahi Kasrı Düğün Salonu
10

Ahi Kasrı Düğün Salonu

5.0
(1)
Ankara, Etimesgut
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Göksum Wedding House
49

Göksum Wedding House

3.0
(1)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Şehrazat Kına Evi
31
3

Şehrazat Kına Evi

5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
250kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Karacazade Kına Konağı
59
6

Karacazade Kına Konağı

5.0
(7)
Ankara, Etimesgut
200kapasite
75başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Nefes Kına Evi
91

Nefes Kına Evi

5.0
(5)
Ankara, Etimesgut
200kapasite
65başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Eryaman Ayışığı Düğün Salonları
27
5

Eryaman Ayışığı Düğün Salonları

4.9
(12)
Ankara, Etimesgut
250kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Ankara Etimesgut kına gecesi mekanları, şehir genelinde tüm özel organizasyonlar için tercih ediliyor. Geniş kapasite seçenekleri, kaliteli hizmet anlayışları ve profesyonel karşılamaları ile öne çıkan mekanlar, bu ilçede konumlanıyor. Şehrin her noktasından kolay ulaşım sağlanabilen kına gecesi mekanlarının fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Ankara Etimesgut Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Etimesgut ilçesinde kına gecesi organizasyonu düzenlenebilecek sayısız mekan bulunuyor. Mekanlar, sundukları hizmetle memnuniyet uyandırdıkları gibi tavsiye edilmeleriyle de popülerlik kazanıyor. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi hizmetine yansıtan mekanların kına gecesi fiyatları 10 ile 80 TL arasında değişebiliyor.

Etimesgut kına gecesi mekanları fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Koç Kına Evi

30 TL

50 TL

Validebağ Kına Evi

10 TL

30 TL

Korkut Ata Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Şehrazat Kına Evi

10 TL

30 TL

Bella Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Vela Nikah ve Balo Salonu

50 TL

80 TL

Arven Palas & Terrace

50 TL

80 TL

Twins Düğün Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız. 

Koç Kına Evi

400 kişilik kapasitesiyle hizmet sunan Koç Kına Evi, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeliyle beğeni toplamaya devam ediyor. Kına ve nişan evi birçok avantajı hizmet yelpazesine ekliyor. Bindallı - kaftan hizmetiyle farklı yönde hizmetler de sunuyor. Hint kınası, kına mumu ve kına tepsisi temini de mekanın ek avantajları arasında yer alıyor.

Aksesuar kiralama, dilek feneri, gelin hamamı ve zenne - oryantal gibi seçenekleri onaya sunan mekan, karar aşamasında rehberiniz oluyor. Mekanda hafta içi kına gecesi fiyatları 30 TL’den, hafta sonu ise 50 TL’den başlıyor.

Validebağ Kına Evi

Rengarenk tasarımıyla ön plana çıkan Validebağ Kına Evi, hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonunu yaşamanızı garantiliyor. Organizasyon sorumlusu bulunan mekana dışarıdan organizasyon firması da getirilebiliyor. Kına ekibi ile gösterişli bir giriş yaptığınız geceye kına müzikleriyle devam edebilir, kına töreninde dilediğiniz konsepti seçebilirsiniz.

Hint kınası avantajı sunan ekip dilek feneri, davul şov ve bindallı - kaftan hizmeti de sunuyor. Aksesuar kiralama olanağı da bulunan mekanda hafta içi etkinlik fiyatları 10 TL iken hafta sonu 30 TL olabiliyor. 300 kişilik kapasitesiyle kapılarını açan mekan birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Korkut Ata Düğün Salonu

750 ile 1.000 kişiye kadar hizmet sunan Korkut Ata Düğün Salonu, profesyonel hizmetiyle dikkat çekiyor. Kına gecenizin en ufak detayını bile büyük bir özenle planlayan organizasyon sorumlusu her konuda yanınızda oluyor.

Müzik seçiminizden kına tahtınıza, cibinlik renginden yer minderlerine kadar her detayda zevkinizi yansıtan ekip göz alıcı bir dekorasyon çalışmasını beğeniye sunuyor. Tef, halay mendili, hediyelik ve ikramlık sunan ekip herkesin eğlenmesini sağlıyor. Kına gecesi organizasyonu fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Şehrazat Kına Evi

Birçok renk alternatifini mekan genelinde kullanan Şehrazat Kına Evi, Ankara Etimesgut kına gecesi mekanları arasında önceliği eline alıyor. Kokteyl, yemekli ve yemeksiz menü seçeneği sunulan mekanda kına gecesinin ruhunu yansıtan eğlenceli ve duygusal müziklere yer veriliyor. Etkinlik sorumlusu bulunan mekanda dışarıdan organizasyon firmasıyla da çalışılabiliyor.

DJ veya canlı müzik olanağı, kına kemeri ve testi kırma aktivitesi bunulan mekanda doyasıya eğlenme şansınız bulunuyor. 100 ile 250 kişilik kapasitesi bulunan mekanın kına gecesi fiyatları ise 10 - 30 TL aralığında değişkenlik gösteriyor.

Bella Düğün Salonu

400 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan Bella Düğün Salonu, şık tasarımı ve güler yüzlü personeliyle tercih ediliyor. Kırmızı kına tahtıyla dikkat çeken mekan, kına süslemesindeki uyumlu detaylarla adından söz ettiriyor. Kına ekibi, kına mumu, kına tepsisi ve kına müziğiyle kusursuz bir tören gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Dilek feneri ve bindallı - kaftan gibi ek avantajlarla da muhteşem bir gece vadediyor. Aynı zamanda fotoğraf çekim hizmetiyle tüm anlar ölümsüzleştiriliyor. Hafta içi 30 TL’den, hafta sonu 50 TL’den başlayan uygun kına organizasyonu fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Vela Nikah ve Balo Salonu

Göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken Vela Nikah ve Balo Salonu, açık ve kapalı alanına ek olarak sunduğu hizmetlerle de ön plana çıkıyor. Kına tahtı, kına mumu, kına tepsisi ve örtüsü gibi hizmetlerin yanında orkestranın eşlik ettiği nedimeler eğlenmenizi sağlıyor. Konsept pasta seçeneği de sunulan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik yapılabiliyor.

Mekanın organizasyon sorumlusu ile çalışmak veya sizin anlaştığınız bir organizasyon firmasını devreye sokmak mümkün. Ekibin profesyonel fotoğrafçıları her detayı kayda alırken arka fonda çalan melodiler eğlenceyi artırıyor. Vela Nikah’ta kına gecesi fiyatları 50 TL’den başlıyor ve 80 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Arven Palas & Terrace

Açık ve kapalı davet alanıyla dikkat çeken Arven Palas & Terrace, siyah ve kırmızı rengin mükemmel uyumunu gözler önüne seriyor. Şık tasarımlı mekan açılıp kapanan çatısı, yüksek tavanı ve geniş pist alanıyla beğeniliyor. Organizasyon danışmanı bulunan mekanda kına geceniz kusursuz şekilde tasarlanıyor.

Açık alanda 200 - 300 kişilik, kapalı alanda ise 750 - 1.000 kişilik kapasite sunulan mekanda doyasıya eğlenmek mümkün. Kına ekibi, kına töreni için gerekli aksesuarları zevkinizi göz önünde bulundurarak hazırlıyor. Canlı müzik ve orkestra olanağı sunulan mekanda organizasyon fiyatları 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu 80 TL olabilen fiyatlar hizmet içeriğine göre değişebiliyor.

Twins Düğün Salonu

500 - 750 kişilik hizmet kapasitesi bulunan Twins Düğün Salonu, kaliteli hizmetiyle adından söz ettiriyor. Organizasyon danışmanı kına gecesi davetinin en ince noktalarını bile zevkinize uygun olacak şekilde ayarlıyor. Dışarıdan organizasyon firması getirilebilen mekanda özgürce hareket edilebiliyor.

Kına tahtı, kına müziği ve kına sepeti gibi hizmetleri sunan ekip mutluluğunuzu gözetiyor. Yemek servisi sunan mekan menü tadımı yaptırıyor. Paket sistemle çalışan Twins Düğün Salonu'nda yemekli kına gecesi fiyatları 30 TL’den, paket fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor.

Etimesgut'ta Uygun Fiyatlı Düğün Salonları

Etimesgut konumunda bulunan düğün salonları olanaklarıyla dikkat çekiyor. Geniş hizmet yelpazesine sahip olan mekanlar isteklerinizi yerine getiriyor. Kına gecesi sonrasında organizasyon detayları düşünülen düğününüzü bu ilçedeki mekanlarla anlaşarak taçlandırabilirsiniz. Etimesgut düğün salonları kişi başı 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile sizleri bekliyor.

Grand Park Düğün Salonları

750 - 1.000 kişilik kapasitesiyle dikkat çeken Grand Park Düğün Salonları, gold rengin hakimiyeti altındaki salonuyla hizmet sunuyor.

Organizasyon danışmanı, video ve fotoğraf, canlı müzik ve orkestra hizmetleri sunulan mekanda catering hizmeti de bulunuyor. Karşılama kokteyli ve düğün pastası gibi olanakların değerlendirildiği mekanda düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Hafta sonu 30 TL’yi bulabilen fiyatlar menü içeriğine göre değişebiliyor.

Muhteşem Düğün Salonları

Göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken Muhteşem Düğün Salonları, 500 ile 750 kişilik davetli kapasitesiyle kapılarını açıyor. Yemekli veya yemeksiz paket seçeneklerinin değerlendirildiği salonda menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Organizasyon sorumlusu düğün için gerekli tüm ihtiyaçları titizlikle hazırlıyor.

Dışarıdan organizasyon firmasıyla da çalışılabilen mekanda mutluluğunuz ön planda tutuluyor. Yemekli düğün fiyatları 30 TL’den, yemeksiz düğün paketi fiyatları ise 5.000 TL’den başlıyor.

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

450 ile 600 kişilik kapalı alana sahip Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu, geniş pist alanlı ve yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çekiyor.

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan mekan etkinlik sorumlusu, fotoğrafçı ve orkestra hizmetiyle memnuniyet uyandırıyor. Barkovizyon, karşılama kokteyli, hostes ve düğün pastası gibi olanaklar sunan ekip kokteyl, yemekli ve yemeksiz menüsüyle ilgi uyandırıyor. Mekanda yemeksiz düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den, kokteyl fiyatları 50 TL’den ve yemekli düğün fiyatları ise 80 TL’den başlıyor.

Etimesgut'un En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Ankara’da hizmet veren dış çekim ve düğün fotoğrafçıları, son yılların tercih edilen en başarılı yerler olarak öne çıkıyor. özel anlarını ölümsüzleştirmek isteyen çiftler fotoğraf sanatçılarıyla anlaşıyor. Farklı çekim türleriyle gününüzü fotoğraflar ve videolar ile kalıcı hale getiren profesyoneller, standart ve her şey değil paketler ile sizinle anlaşıyor.

Foto Yıldırım 1957

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı ile öne çıkan Foto Yıldırım 1957, portfolyosundaki başarılı örneklerle dikkat çekiyor. Düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün klibi gibi hizmetleri zevkinize uygun şekilde planlıyor. Düğün fotoğrafçısı, save the date ve trashday çekimlerinde de rehberiniz oluyor.

Katalog, konsept, nişan ve stüdyo çekimi konusunda da tecrübelerini yansıtan ekip memnuniyet uyandırıyor. Paket sistemle çalışan firmanın dış çekim başlangıç fiyatları 1.000 TL iken her şey dahil fiyatları 1.500 TL olarak belirleniyor.

Sabri Peşmen

Düğün fotoğrafçılığı kategorisinde adını duyuran Sabri Peşmen, sunduğu alternatiflerle tercih ediliyor. Düğünlerde 3 farklı dış çekim paket alternatifini hizmete sunan firma, tam gün fotoğraf çekimi ve düğün hikayesi hizmeti sunuyor.

Nişan ve nikah fotoğrafı, vintage düğün çekimi, hamile çekimi, doğum fotoğrafçılığı, kurumsal ve ürün fotoğrafı gibi avantajları da hizmet yelpazesine ekliyor. Düğün fotoğrafçısının dış çekim paket başlangıç fiyatları 1.500 TL, her şey dahil fiyatları ise 3.000 TL’den açılıyor.

Stüdyo Liz

Fotoğraftaki açıyı kadraja mükemmel şekilde yansıtan Stüdyo Liz ekibi, memnun kalacağınız kareleri beğeninize sunuyor.

Stüdyo çekiminden katalog çekimine, konsept çekimden dış çekime kadar uzanan yolculukta yanınızda yer alıyor. Save the date ve trashday hizmetinde bir senaryo üzerinden ilerleyen ekip, eğlenceli saatler geçirmenizi sağlıyor. 1.000 TL’den başlayan dış çekim ve düğün albümü fiyatları, paket içeriğine göre 1.500 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Etimesgut kına gecesi mekanları hakkında merak edilenlerin cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Etimesgut kına gecesi fiyatları ne kadar?

80 - 110 TL arasında değişen kişi başı kına gecesi fiyatları, Etimesgut ilçesindeki mekanlarda sizlere sunuyor.

Etimesgut kına organizasyon paketleri için neler var?

 • Damat fincanı
 • Kırmızı kurdele
 • Bindallı - Kaftan kiralama / satışı
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi
 • Kına halısı
 • Yer minderi
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Şerbet ikramı
 • çerez kesesi
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri
 • Semazen
 • Dilek feneri
 • İkramlık
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Kına tagı
 • Kına tacı

En sevilen Etimesgut kına gecesi mekanları hangileri?

 • Amore Event
 • Ehli Saadet
 • Gala Balo Salonu
 • Şehrazat Kına Evi
 • Karacazade Kına Konağı
 • Eryaman Ayışığı Düğün Salonu
 • Nefes Kına Evi

Ankara Etimesgut kına gecesi mekanları, özellikleri ve avantajları başta olmak üzere uygun fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Evliliğe doğru giden yolculuğunuzdaki duraklardan biri olmaya aday mekanlar, farklı hizmet içerikleri ve olanaklarıyla benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Mekanların hizmetlerine daire detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ‘’ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir, danışma hattını arayabilirsiniz.