Filtreler

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

5 sonuç
Ankara
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Pursaklar
İnci Saray Kına Evi

İnci Saray Kına Evi

5.0 (2)
Ankara, Pursaklar
350 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tebessüm Düğün Salonu

Tebessüm Düğün Salonu

Ankara, Pursaklar
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Teras Restaurant Cafe

Teras Restaurant Cafe

Ankara, Pursaklar
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu

Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu

Ankara, Pursaklar
2000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Altınışık Düğün Salonu

Altınışık Düğün Salonu

Ankara, Pursaklar
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Pursaklar kına gecesi mekanları gelin adaylarına geniş bir hizmet paketi sunuyor. Kaftan kiralamadan başlayan hizmetleri nedime ekiplerine kadar uzanıyor. Kokteyl ve yemekli menü seçenekleri ile gelin adaylarına alternatif oluşturuyor. Servis imkanları geç saatlere kadar sürerken after party alanlarında eğlence garanti ediliyor. Yemekli olarak düzenlenen kına organizasyonu fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.

Pursaklar’da En Beğenilen Kına Gecesi Mekanları

Pursaklar ilçesinde en beğenilen kına gecesi mekanları geniş bir hizmet yelpazesini gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Uygun fiyatları ve geniş kapasiteli davet alanları ile her organizasyon için uygunluk gösteriyor. Şık süsleme ve kişilere özel konseptleri ile gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Kına gecelerinde özel olarak sunduğu hizmetler ile birlikte yemekli kına organizasyonu fiyatları 10 - 80 TL arasında değişiyor.

Ankara Pursaklar kına gecesi mekanları ve fiyatları şöyle:

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Asfor ve Arus Balo Salonları

50 TL

80 TL

Emr-i Şahane

30 TL

50 TL

Saray Düğün Salonu

30 TL

50 TL

İnci Saray Düğün Salonu

50 TL

80 TL

Tebessüm Düğün Salonu

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Asfor ve Arus Balo Salonları

Asfor ve Arus Balo Salonları geniş ve ferah kapalı salonu ile öne çıkıyor. 2.000 konuk için uygun olan salonunda yapay çiçekler ile süsleme yapılıyor. Aynı zamanda kır bahçesi alanında 200 kişi ağırlanabiliyor. 750 araçlık otopark hizmeti de bulunuyor.

Masa süsleme seçenekleri supla ve şamdan aksesuarları ile birlikte sunuluyor. Kına tagı hizmetine ek olarak çiçekler ile mekan süslemesi tamamlanıyor. Karşılama hostesi kına gecesi organizasyonu için gelen misafirlerinizi karşılayarak kokteyl ikramında bulunabiliyor.

Renkli ışıklandırması ve sahne sistemlerine sahip olan after party alanı ile nedimelerinizle eğlenme imkanınız bulunuyor. Kına gecesi için misafirlerinize yemekli menüleri ikram etmek isterseniz fiyatları 50 - 80 TL arasında değişiyor.

Emr-i Şahane

Pursaklar ilçesinde kına gecesi salonları arasında geniş kapasitesi ile Emr-i Şahane öne çıkıyor. Kapalı davet alanı için 2.000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Davetlilerinizin kullanımına sunulan 750 araçlık otoparkı da hizmete açıyor. Yüksek tavanı ve kolonsuz salonu ile en konforlu davetlerin verilmesine imkan sağlıyor. özellikle kış aylarında kına gecesi yapılacaksa ısıtma sistemlerini devreye geçiriyor.

Masalarına şamdan ve supla ekleyerek süsleme yapılıyor. Beyazın hakim olduğu salonunda sahne ve ışık sistemleri kuruluyor. DJ ve orkestra temini ile after party organizasyonu düzenleme imkanı sağlıyor. Kokteyl ve yemekli menüleri çeşitlilik arasında yer alıyor. Emr-i Şahane'de kına gecesi fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Saray Düğün Salonu

Saray Düğün Salonu, gelin adaylarının bu özel gecesi için kına tahtı, kına tepsisi ve kına hediyelikleri gibi tüm ihtiyaçları gideriyor. DJ ve müzik grubu ile sevdikleriyle eğlenmek isteyen kişilere yardımcı oluyor. Fotoğraf ve video çekimi imkanıyla kına gecesi organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyor.

Kına gecesi için dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile anlaşılma imkanı bulunuyor. Etkinlik sorumlusuyla konuşarak tüm gecenizi organize etme şansınız bulunuyor. Beyaz masalara supla ve şamdan ekleyerek süsleme yapılıyor. Aynı zamanda kapalı salonunda geniş davetlerin verilmesine imkan sağlıyor. 1.000 kişi için uygun olan salonunu gelin adayları için hazırlıyor. Mekanda kına organizasyonu fiyatları 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

İnci Saray Düğün Salonu

İnci Saray Düğün Salonu, kına gecesi için sunduğu geniş hizmetleri ile Pursaklar kına gecesi salonları arasında öne çıkıyor. Kına organizasyonları için bindallı, kına ekibi ve kına mumu hizmetleri sunulurken ek olarak birçok paketi de beğeninize sunuyor. Kına tepsisi ve kına müziği ile geleneksel olarak bir gece organize ediyor. Zenne veya oryantal şov arasında tercih yaparak eğlenme şansınız bulunuyor.

Geniş hizmet yelpazesini 1.000 misafirin ağırlanabildiği salonunda sunuyor. Ek olarak aksesuar kiralama şansı bulunuyor. Masalarına canlı çiçek ile süsleme yapıyor. Kına gecesinde volkan şovu ile en eğlenceli anlar düzenleniyor. Yemekli menüleri eşliğinde kına gecesi organizasyonları 50 TL’den başlayan fiyatları ile sunuluyor.

Tebessüm Düğün Salonu

Tebessüm Düğün Salonu, en şık süsleme seçenekleri ile hayal ettiğiniz kına gecesi organizasyonunu yapıyor. Beyaz masaları renkli sandalyeleri ile uyumlu şekilde sunuyor. Nedime ekibi ve gelin adayları salona girerken volkan şovu onları bekliyor. Kına organizasyonu için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Kına süslemesi özel olarak yapılırken kına takımı ve kına seti sunulan imkanlar arasında bulunuyor. 1.000 kişilik geniş davet alanında hem sizi hem de misafirlerinizi ağırlıyor. Yemekli menülerinde daha önceden tadım yaparak değişim seçeneğinden yararlanma şansınız bulunuyor. 10 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap ediyor.

Ankara’da En İyi Düğün Salonları

Pursaklar ilçesinde yer alan kına gecesi salonları ile düzenlediğiniz unutulmaz organizasyonların ardından düğün salonları arayışınızda pek çok alternatif karşınıza çıkıyor. Ankara’daki en iyi düğün salonları şık ve modern mimari yapısı ile görsel bir şölen sunuyor. Kaliteli hizmetleri ile çiftlerin mutluluğu için çalışılıyor.

Payidar Düğün Davet en iyi düğün salonları arasındaki yerini alıyor. Beyaz masa ve beyaz sandalyeli salonlarında şamdan ve çiçeklerle süsleme yapılıyor. Beyaz, gri ve siyah renkleri salonda hakim olan renkler arasında bulunuyor. After party alanı ile eğlenceli bir düğünü garanti ediyor. 1.000 kişilik kapalı salonunda 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile organizasyonu tamamlıyor.

Nefess Wedding de uygun fiyatları ile düğün salonları arasında beğeni kazanıyor. 10 TL’den başlayan düğün fiyatları ile geceyi organize ediyor. Şık masa ve salonları ile geniş bir hizmet yelpazesini çiftler için sunuyor. Şamdan eklenen masaları ve gelin yolu ile 750 kişilik kapasiteli salonunda hizmet sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Pursaklar kına gecesi mekanları ile ilgili sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Pursaklar kına gecesi fiyatları ne kadar?

Pursaklar kına gecesi mekanları, organizasyon için kişi başı fiyatları minimum 50 - 55 TL'de tutuyor.

Pursaklar kına organizasyon paketleri için neler var?

 • Bindallı - Kaftan kiralama / satışı
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi
 • Hediyelik sepeti
 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Halay mendili
 • Kına halısı
 • Kına / nedime ekibi
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri
 • Semazen
 • İkramlık
 • Testi kırma oyunu
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Yer mendiri

En sevilen Pursaklar kına gecesi mekanları hangileri?

 • İnci Saray Kına Evi
 • Teras Restaurant Cafe
 • Altınışık Düğün Salonu
 • Tebessüm Düğün Salonu
 • Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu

Ankara Pursaklar ilçesinde yer alan kına gecesi mekanları hem modern hem de geleneksel çizgileri bir arada tutuyor. En özel gecenizde sizlere kusursuz ve eksiksiz bir planlama çıkaran salonlar, organizasyonun her detayıyla yakından ilgileniyor. Profesyonel bir hizmet alabileceğiniz; kına tahtı, kına tepsisi, kına mumu gibi demirbaş parçaları temin eden mekanlar mutluluğunuza öncelik veriyor. Siz de danışmanlarıyla görüşerek dilediğiniz kına mekanı için özel teklif alabilirsiniz.

 

Loader
0
%