Yenimahalle Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Yenimahalle
New Mahall Kır Düğünü
62
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Sakalar Vip Ovacık
10

Sakalar Vip Ovacık

5.0
(4)
Ankara, Keçiören
350başlangıç fiyatı
Payidar Düğün Davet
10

Payidar Düğün Davet

5.0
(1)
Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Eflatun Event Hall
78
22

Eflatun Event Hall

5.0
(9)
Ankara, Yenimahalle
250kapasite
50başlangıç fiyatı
Taş Mahall
27
1

Taş Mahall

Ankara, Yenimahalle
500kapasite
140başlangıç fiyatı
Next Garden Balo ve Nikah Salonları
48

Next Garden Balo ve Nikah Salonları

5.0
(4)
Ankara, Yenimahalle
800kapasite
80başlangıç fiyatı
Wedding In Ankara
17

Wedding In Ankara

Ankara, Yenimahalle
800kapasite
220başlangıç fiyatı
Ankara Konağı
83
2

Ankara Konağı

Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Anemon Nikah ve Balo Salonları
82
2

Anemon Nikah ve Balo Salonları

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
750kapasite
60başlangıç fiyatı
Batıpark Balo ve Nikah Salonu
11

Batıpark Balo ve Nikah Salonu

Ankara, Yenimahalle
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Kırrda 312 Wedding
30
1

Kırrda 312 Wedding

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
800kapasite
120başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Yenimahalle ilçesinde bulunan kına gecesi mekanları, son derece şık ve göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Birçok olanağı hizmet yelpazesine ekleyen mekanlar memnuniyet uyandırdığı gibi uygun fiyatlı menü çeşitleriyle de en iyi kına organizasyonunu beğeniye sunuyor. Ankara Yenimahalle kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Ankara Yenimahalle Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Birbirinden farklı yapıya sahip olan Ankara Yenimahalle kına gecesi mekanları, tecrübeyle harmanlanan profesyonel hizmetleriyle tercih edilmeye devam ediyor. Yenimahalle’de öne çıkan mekanların fiyatları 10 - 80 TL aralığında değişebiliyor.

Hizmet içeriğine göre şekil alan fiyatlar şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Riva Kına Evi

30 TL

50 TL

Wonders Event & Wedding

50 TL

80 TL

Yenimahalle Düğün Sarayı

10 TL

30 TL

Batı Düğün Salonu

10 TL

30 TL

La Mode Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Asrı Saadet Düğün Salonları

10 TL

30 TL

In Love Balo ve Kokteyl Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Riva Kına Evi

Yuvarlak ve dikdörtgen masaların, gold ve zümrüt yeşili renklerinin kullanıldığı Riva Kına Evi, ihtişamlı görüntüsüyle dikkat çekiyor. Bindallı - kaftan, davul şov, semazen, zenne - oryantal hizmetleri sunan mekanda kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlıyor. 500 - 750 kişilik kapasiteye sahip mekan uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Kına mumu, kına süslemesi ve kına tepsisi gibi hizmetler sunan mekan özel şovlarıyla da dikkat çekiyor.

Wonders Event & Wedding

Havuz başı ve kapalı alanıyla öne çıkan Wonders Event & Wedding, kaliteli hizmetiyle adından söz ettiriyor. Açık alanda 2.000 kişiye kadar kapalı alanda ise 300 kişiye kadar misafir ağırlayan mekan, beyaz hakimiyetine bırakılıyor.

Etkinlik sorumlusu bulunan mekanda kına gecenizin detayları özenle planlanıyor. Menü tadımı, fotoğraf köşesi, video ve fotoğraf çekimi gibi hizmetlerin bulunduğu mekanda fiyatlar uygunluğuyla hoşnutluk uyandırıyor. 50 TL’den başlayan kokteyl düzeninde kına gecesi fiyatlarını 80 TL’den başlayan yemekli kına organizasyonu fiyatları takip ediyor.

Yenimahalle Düğün Sarayı

Beyaz rengin ağırlıklı kullanıldığı Yenimahalle Düğün Sarayı, sadeliğiyle ön plana çıkıyor. Yenimahalle kına gecesi mekanları arasından sıyrılan salon, gold renk duvar kaplamalarıyla şık bir görünüm elde ediyor.

500 ile 750 kişilik hizmet kapasitesi sunan mekan, kına müziği, kına dansı ve kına tepsisi gibi hizmetleri beğeniye sunuyor. Organizasyon danışmanı, kişiye özel konsept, DJ, video ve fotoğraf gibi hizmetlerin sunulduğu mekanda davet fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Batı Düğün Salonu

Açık ve kapalı alanıyla hizmet sunan Batı Düğün Salonu, 200 ile 300 kişilik kapasitesiyle hizmet sunuyor. Kına tepsisi, kına müziği ve kına töreni gibi olanakları temin eden mekan, kokteyl ve yemekli menüsüyle dikkat çekiyor.

Organizasyon danışmanı her şeyle özel olarak ilgileniyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı sunulan mekanda uygun fiyatlar yüzleri güldürüyor. Kokteyl düzeninde planlanan kına gecesi fiyatları 10 TL’den başlarken, yemekli konseptte kına geceleri kişi başı 30 TL’den başlıyor.

La Mode Düğün Salonları

Birbirinden farklı konsepte ve dizayna sahip olan La Mode Düğün Salonları, profesyonel hizmet anlayışıyla tercih edilmeye devam ediyor. Yenimahalle kına gecesi mekanları arasından öne çıkan La Mode, 500 - 750 kişilik salonları ile istediğiniz konsepte bürünüyor.

Organizasyon danışmanı bulunan mekanda after party alanı ve aynı anda birden fazla hizmet olanağı da sunuluyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneği sunulan düğün salonunda kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Asrı Saadet Düğün Salonları

500 ile 750 kişilik kapasitesiyle hizmet sunan Asrı Saadet Düğün Salonları, romantik dokunuşlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Kına müziği, kına tepsisi ve kına süslemesi gibi olanakları sunan mekan kokteyl ve yemekli menü seçeneğiyle öne çıkıyor.

Etkinlik sorumlusu, DJ veya müzik grubu, video ve fotoğraf gibi avantajların sunulduğu mekanda menü tadımı da yapılabiliyor. Asrı Saadet Düğün Salonları’nda kına gecesi fiyatları kişi başı 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor.

In Love Balo ve Kokteyl Salonu

Siyahın asilliği ve gold rengin çekiciliğiyle harmanlanan In Love Balo ve Kokteyl Salonu, açık ve kapalı alanıyla hizmet sunuyor. Açık alanda 100 kişi, kapalı alanda ise 500 kişiye kadar kapasite sunan mekan, otopark ve vale hizmetiyle de beğeni topluyor.

Yemeksiz, yemekli ve kokteyl menü seçeneği sunulan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sunuluyor. Hizmet yelpazesindeki DJ - canlı müzik, video ve fotoğraf çekimi, etkinlik sorumlusu gibi hizmetlerle kusursuz bir kına gecesi düzenlenebiliyor.

Davet fiyatları yemeksiz menüde 10 TL, yemekli menüde 50 TL ve kokteyl menüde ise 30 TL’den başlıyor.

Ankara Yenimahalle En İyi Kır Düğünü Mekanları

Yenimahalle konumunda bulunan kır düğünü mekanları, doğanın içine dahil olan yapılarıyla ön plana çıkıyor. Huzurun temsili olan yeşille harmanlanan mekanlar hizmetleriyle akıllarda kalıyor. Yenimahalle ilçesinde kına gecesi mekanları olarak da tercih edilebilen seçenekler, kır düğünü için en iyi alternatif olarak dikkat çekiyor.

Ankara Konağı

Açık alan kapasitesi 750 ile 1.000 kişi olan Ankara Konağı, 150 ile 600 kişilik kapalı alanıyla dikkat çekiyor. Bordo ve beyaz renklerin geçiş sağladığı dekorasyonda ferah ortam ve geniş pist alanı öne çıkıyor.

Kokteyl, yemekli ve yemeksiz menü seçeneği sunulan konakta menü tadımı olanağı da bulunuyor. Etkinlik sorumlusu, kişiye özel konsept, kına organizasyonlarında karşılama kokteyli, video ve fotoğraf çekimi gibi hizmetler beğeniye sunuluyor.

Mekanın kokteyl ve yemeksiz kır düğünü fiyatları 45 TL’den başlarken yemekli düğün fiyatları 75 TL’den başlıyor.

Ewet'de Balo ve Nikah Salonu

Son derece şık bir dizayna sahip olan Ewet'de Balo ve Nikah Salonu, kaliteli hizmetiyle tercih edilmeye devam ediyor. Açık ve kapalı alanda 750 - 1.000 kişilik kapasiteye sahip olan mekan, yemekli ve kokteyl menü seçeneğiyle dikkat çekiyor. Menü tadımı ve değişikliği yapılabilen mekanda damak zevkinize uygun servisler yapılıyor.

Mekanın organizasyon sorumlusu bulunuyor, fakat dilerseniz dışarıdan organizasyon firması, fotoğrafçı veya catering firması ile çalışma fırsatı tanınıyor. Aynı anda birden fazla düğün yapılabilen mekanda after party alanı da bulunuyor. Kır düğün fiyatları ise 30 - 50 TL arasında başlıyor.

Elit Garden Kır Bahçesi

Açık ve kapalı alanıyla hizmet sunan Elit Garden Kır Bahçesi, güler yüzlü personeliyle tercih ediliyor. Birçok organizasyonun düzenlendiği mekanda 1.000 - 2.000 kişilik açık, 750 - 1.000 kişilik kapalı alan kapasitesi bulunuyor.

Yemekli veya kokteyl menü seçeneği sunulan mekanda menü tadımı yapılıyor. Mekanın etkinlik sorumlusu kır düğününüz için her ayrıntıyla ilgileniyor. Dışarıdan organizasyon firması ve catering getirme avantajı sunulan mekanda özgürce hareket ediliyor. Uygun fiyatlı kır bahçesi, kokteyl düzenindeki düğün fiyatları için 40 TL, yemekli düğün fiyatları için de 80 TL’den açılış yapıyor.

Ankara Yenimahalle'de Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Ankara Yenimahalle konumunda bulunan nikah sonrası yemek mekanları, leziz tatları ve şık sunumlarıyla dikkat çekiyor. Yemek dışında sohbetin de önemli olduğunu düşünen mekanlar isteklerinize çözüm odaklı yaklaşıyor. Oturma düzenini tüm sevdiklerinizle samimi ve iç içe olacağınız şekilde ayarlayan mekanlar, kişi başı 30 - 50 TL arasında başlayan nikah sonrası yemek fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Hacı Abdullah Lokantası

Dikdörtgen masa tercihiyle ön plana çıkan Hacı Abdullah Lokantası, zamanla nikah sonrası yemek organizasyonlarının vazgeçilmez mekanı haline geliyor. 100 ile 200 kişilik kapasiteye sahip lokanta; etkinlik sorumlusu, video ve fotoğraf, barkovizyon ve süsleme gibi olanaklar sunuyor.

Menü tadımı ve değişikliği ile planlanan nikah sonrası yemek menüsünde çorba, ızgara et, pilav, börek ve makarna gibi lezzetler bulunuyor. Şık sunumlarıyla adından söz ettiren lokanta tatlı ve komposto konusunda da iddiasını sürdürüyor. 50 TL’den başlayan nikah sonrası yemek fiyatları ile sempati uyandırıyor.

Hacıbaba Restaurant

Beyazi kırmızı ve gri tonlarındaki dekorasyonuyla dikkat çeken Hacıbaba Restaurant, leziz tatlarıyla ön plana çıkıyor. 800 kişiye kadar hizmet sunabilen restoran, organizasyon öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik olanağını hizmete sunuyor.

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirilebilen mekanda damak zevkinize uygun tatlar beğeninize sunuluyor. Grup menü avantajı veya kişiye özel menü seçeneği sunan restoranın nikah sonrası yemek fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Yenimahalle kına gecesi mekanları ile ilgili merak edilen her şeyin cevabı burada.

Yenimahalle kına gecesi fiyatları ne kadar?

Kına gecesi mekanı arayışı Yenimahalle'de süren gelin adayları, 80 TL'den başlayan fiyatlarla karşılaşıyor.

Yenimahalle kına organizasyon paketleri için neler var?

 • Bindallı - Kaftan kiralama / satışı
 • çerez kesesi
 • Damat basma organizasyonu
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Nedime tefi ve bendiri
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri şovu
 • Semazen
 • İkramlık
 • Gül suyu ve lokum ikramı

En sevilen Yenimahalle kına gecesi mekanları hangileri?

 • Ankara Konağı
 • Taş Mahall
 • Tektaş Düğün Salonu
 • çınar Country
 • Anemon Nikah ve Balo Salonları
 • Wedding In Ankara

Ankara Yenimahalle kına gecesi mekanları, öne çıkan özellikleri ve kaliteli olanakları dikkatleri üzerine çekiyor. Şık ve lüks detaylar barındıran atmosferleri ile kına organizasyonunu eşsiz bir deneyim ile sizlere sunuyor. Sizler de Yenimahalle kına gecesi mekanları arasından seçim yapmayı düşünüyorsanız ücretsiz bir şekilde danışma hattını arayabilir, ekip rehberliğinde mekan seçimi yapabilirsiniz.