Bursa Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)

Bursa
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Hotel Rimedya Luxury
33

Hotel Rimedya Luxury

Bursa, Nilüfer
350kapasite
40000başlangıç fiyatı
Oksijen Havuzbaşı Kır Düğünleri
6

Oksijen Havuzbaşı Kır Düğünleri

Bursa, Yıldırım
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Osmanlı Davet
6

Osmanlı Davet

Bursa, Osmangazi
200kapasite
30başlangıç fiyatı
Moda Davet Özlüce
10

Moda Davet Özlüce

Bursa, Nilüfer
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Seremoni Garden
6

Seremoni Garden

Bursa, Nilüfer
2,000kapasite
100başlangıç fiyatı
İznik Çamlık Motel
3

İznik Çamlık Motel

Bursa, İznik
100kapasite
30başlangıç fiyatı
Piano Premium Kır Davet
8

Piano Premium Kır Davet

Bursa, Yıldırım
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Salon S
7

Salon S

Bursa, Nilüfer
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Açelya Düğün Salonu
5

Açelya Düğün Salonu

Bursa, Mustafakemalpaşa
1,000kapasite
10başlangıç fiyatı
Artista Garden
14

Artista Garden

Bursa, Osmangazi
500kapasite
60000başlangıç fiyatı
Haflinger Çiftliği
7

Haflinger Çiftliği

Bursa, Osmangazi
400kapasite
30başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Bursa kına gecesi mekanları, farklı konseptler ve dekorasyon hazırlıkları ile gelinleri kendine çekmeyi başarıyor. Açık ve kapalı davet alanları olan mekanlar, yenilikçi ve modern anlayışa uygun, ancak nostaljik figürlerden de uzaklaşmadan bir gece hazırlıyor. Gelin adaylarının mutlu gününde yanında olmayı hedefleyen kına salonlarının kişi başı düzende belirledikleri fiyat 50 TL civarında başlıyor.

En İyi Bursa Kına Gecesi Mekanları

Bursa kına gecesi mekanları ve salonları uygun fiyatlı olmaları ve çiftlere sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. Geniş kapasiteli davet alanları ve sundukları imkanlar açısından tercih edilirlikleri artıyor. En iyi bursa kına salonları arasında kişi başı fiyat teklif eden seçenekler aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Salon Karlıtepe

30 TL

50 TL

Salkım Park

30 TL

50 TL

Konak 18

50 TL

100 TL

Şeker Kır Bahçesi

50 TL

100 TL

Botanik Garden Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Moda Davet özlüce

50 TL

100 TL

Salon S

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Salon Karlıtepe

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde konumlanan Salon Karlıtepe Düğün ve Organizasyon mekanı, kapalı salonunda sizleri ağırlıyor. Şehir manzaralı ve yüksek tavanlı salon özelliğiyle birçok gelin adayı için ideal bir mekan haline geliyor.

Aynı anda birden fazla organizasyon yapılabilmesi, yemek servisinin bulunması ve organizasyon sorumlusunun sizinle ilgilenmesi mekanın en büyük avantajları arasında. Kına tahtı, nedime ekibi ve rengarenk kına kemeri şovu ile eğlenceli bir geceye imza atılıyor. Mekanın kına gecesi fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Salkım Park

Kapalı salonuyla sizleri ağırlayan bir başka mekan Salkım Park oluyor. Ferah ve aydınlık salonunda yuvarlak masa ve napolyon sandalye tercih ediliyor. Beyaz renkli sandalyelere kırmızı ve pembe tonlarında tüller yerleştiriliyor.

Kına tahtının her iki yanına yer minderleri yerleştiriliyor. Kına tepsisi de mekan tarafından temin ediliyor. 400 kişilik kapasitesiyle tüm sevdiklerinizle beraber olmanızı sağlayan Salkım Park, bindallı / kaftan satışı ve semazen gibi detayları da atlamıyor. Kına gecesi fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Konak 18

Bursa Osmangazi'de yer alan Konak 18, açık havada kına gecesi hayali olan gelinler için biçilmiş kaftan. 1.000 kişiye kadar ağırlama gerçekleştirmesi sayesinde büyük çaplı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 500 araçlık otopark alanı bulunuyor.

Kına süslemeler, aksesuarlar ve temel malzemeleri ile düzenlenen kına geceleri ile profesyonel bir çalışma sergiliyor. Mekan bünyesinde çalışan etkinlik sorumlusu, sizlerin taleplerini dinlemeye öncelik veriyor. 50 - 100 TL arasında belirlenen fiyatlar sayesinde bütçenize uygun bir anlaşma sağlayabilirsiniz.

Şeke Kır Bahçesi

çim zemin üzerine kurulu Şeke Kır Bahçesi, kapalı salonuyla hizmet veriyor. Şehir merkezinde, kır ve bahçe manzarasıyla ferahlık sunan mekan, kına geceleri için de tercih ediliyor. Şık ve sade dekorasyonuyla modern bir kına organizasyonu yapıyor.

Hazırlık odası bulunan mekanda organizasyon sorumlusu bulunuyor. Dekorasyona veya gece dair önemli detayları aktarabileceğiniz şeyleri paylaşabilirsiniz. Işık, ses ve sahne hizmetlerini en yüksek kalitede gerçekleştiren mekanda 50 TL'den başlayan fiyatları ile de avantaj sağlıyor.

Botanik Garden Düğün Salonları

Osmangazi ilçesinde konumlanan Botanik Garden, bir gelin adayının kına gecesine dair isteyebileceği tüm fırsatları bünyesinde barındırıyor. Hayallerinize ulaşmanızı kolay bir şekilde sağlayan salon, profesyonel bir düzende çalışıyor. çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapması tecrübesine ve popülerliğine büyük oranda katkı sağlıyor.

Bindallı ve kaftan kiramala / satışı yapmasıyla kına gecesi için aradığınız modeli daha kolay bulmanıza şans tanınıyor. Normal kına yerine hint kınası tercih edenler için alternatifler mevcut. Kına mumu, müziği ve süslemeleriyle de göz alıcı bir dekorasyon yapılıyor. Zenne ve oryantal şovların yapıldığı gece için belirlenen fiyat aralığı ise 30 - 50 TL oluyor.

Moda Davet özlüce

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde kapıları açan Moda Davet, dere kenarında konumlanıyor. Dere manzarasını yakından sunan mekan, açık ve kapalı alanının değerini artırıyor. Lüks ve şık detaylarla yükselişe geçen kapalı salonu, kına geceleri için oldukça ideal.

Diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleriyle farkını ortaya koyuyor. Modern kına geceleri için güçlü bir alternatif oluyor. Bursalı çiftlerin sıkça tercih ettiği en iyi mekanlar arasında yerini alıyor. Kına organizasyon paket fiyatları 7.500 TL'den başlıyor.

Salon S

Düğün sektöründeki başarısı ile ismini duyurmuş olan Salon S, kına gecesi için de gelin adaylarının tercih ettiği bir yer. En iyi Bursa kına gecesi mekanları arasına girmeyi başarıyor. Kına tepsisi, takımı ve müziği ile organizasyona dair tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.

Kına kıyafetinize karar veremediyseniz bindallı ve kaftan tercihinizi salonun kendi bünyesinden temin etme şansınız da bulunuyor. Kına aksesuarlarını kiralama imkanı da mekan tarafından sağlanıyor. 300 kişilik salonda kına gecesi fiyatları kişi başı 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

Bursa Hamamda Kına Gecesi Organizasyonu

Bursa'da, kına mekanları haricinde organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz alternatifler bulunuyor. Hamamda kına gecesi organize etmek isterseniz önünüze sayısız seçenek çıkabiliyor. En iyiler arasında tercihinizi yaparak keyifli bir davet verebilirsiniz.

Mahkeme Hamamı ve ördekli Hamamı Kültür Merkezi şehirde öne çıkan kına hamamları arasında yerini alıyor. Uygun fiyatları ile gelin adayları için cazip olan yerlere ek olarak çekirge Sultan Hamamı ve Kara Mustafa Paşa Hamamı da sıkça tercih ediliyor. Kına aksesuarları ve süslemeleri hamam içerisinde de en başarılı şekilde yapılıyor.

Bursa kına gecesi mekanları en iyi hizmet seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Fiyatlarını kişi başı ve paket halinde sunan yerler, açık ve kapalı alanlarını sizler için hazırlıyor. Beklentilerinizin karşılandığı ve memnuniyet içerisinde sonlandıracağınız gece için tüm olanaklar sağlanıyor. Mekanlar hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.