Tümünü Görmek İçin Tıkla

Horhor Hamamı

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 250

Kapasiteler

Hakkında

Tarihi Horhor Hamamı Hakkında

Bursa Çekirge'de, tarih boyunca birçok dönemi kucaklayan ve Antik Roma döneminden bu yana varlığını sürdüren Tarihi Horhor Hamamı, geleneğe saygı duyan ve geleneksel bir gelin hamamı etkinliği düzenlemek isteyenler için ideal bir yerdir. Arkeolojik kazılara göre ilk olarak Antik Romalılar tarafından keşfedilen hamam kültürü, İstanbul’un fethiyle birlikte Osmanlı topraklarına yayılmış ve Bursa gibi şehirlerde pek çok hamam inşa edilmiştir. Horhor Hamamı, bilinmeyen bir geçmişe sahip olsa da, yapılan restorasyon çalışmaları ile tarihi dokusu korunarak günümüzde de hizmet vermeye devam etmektedir. Hamam, 50 kişiye kadar olan davetliler için geleneksel Türk hamamının üç temel bölümü olan soyunma, yıkanma ve ısıtma bölümleriyle geniş hizmet seçenekleri sunar. Gelin hamamı etkinlikleri ve gelin kaftanı ile kına gecesi gibi eğlenceler yalnızca birkaçıdır. Eğlenceyi dış alanda da sürdürme imkanı sunan Horhor Hamamı, unutulmaz anlar yaşatmak için sizleri bekliyor.

Özel Etkinlikler ve Gelenekler

Horhor Hamamı, geleneği modern zamanlarla birleştirerek misafirlerine sadece bir hizmet değil, aynı zamanda bir deneyim sunar. Gelin hamamı etkinliklerinden, kına gecesine kadar, her detay titizlikle düşünülmüştür ve misafirlerini tarihi dokusu içerisinde ağırlar. Gelin hanım ve nedimeleri, 50 kişilik bir kapasite ile olağanüstü bir hamam eğlencesine davet edilmektedir.

Mekan ve Hizmet Kapasitesi

Toplamda 50 kişiye kadar olan grupları ağırlayabilen Horhor Hamamı, hem intik ve samimi etkinlikler, hem de daha büyük topluluklar için uygundur. Soyundukları alanlardan ışıtma yerlerine kadar tüm detaylar, misafirlerin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Etkinlikten sonra düzenlenebilecek küçük eğlenceler ve dış alan seçeneği ile misafirlerine çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Evet, Horhor Hamamı'nda hem iç hem de dış alanlar olmak üzere birden fazla davet alanı bulunmaktadır. İç mekan, geleneksel Türk hamamı bölümlerinden oluşurken, dış alan, eğlencenin devam ettiği bir bölgedir.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Horhor Hamamı, tarihi ve kültürel zenginliğiyle bilinen Bursa Çekirge'de yer alır. Misafirlerine hem tarihi bir atmosfer sunar hem de eğlenceli bir etkinlik alanı olarak hizmet verir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Horhor Hamamı, gelin hamamı etkinliklerinin yanı sıra kına gecesi gibi özel etkinlikler için de hizmet vermektedir.

 • Horhor Hamamı Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Horhor Hamamı Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 250 TL

 • Horhor Hamamı kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Horhor Hamamı açık alan kapasitesi 50 - 50 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%