7 sonuç

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Ataşehir
Cousin Kına Davet
5

Cousin Kına Davet

İstanbul, Ataşehir
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ataşehir Kına
31

Ataşehir Kına

5.0
(1)
İstanbul, Ataşehir
100kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Muamma
28

Muamma

5.0
(1)
İstanbul, Ataşehir
250kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Latife Ataşehir Kına Salonu
4

Latife Ataşehir Kına Salonu

5.0
(1)
İstanbul, Ataşehir
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Biz Bize Fasıl
8

Biz Bize Fasıl

İstanbul, Ataşehir
250kapasite
320başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Bof Hotels Ataşehir
26

Bof Hotels Ataşehir

4.7
(6)
İstanbul, Ataşehir
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet
23
12

Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet

4.3
(6)
İstanbul, Ataşehir
150kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Ataşehir kına gecesi mekanları uygun fiyatları ile birçok çifti cezbediyor. Konsepte uygun süslemeleri ile hayallerinizdeki ambiyans yaratılıyor. Ataşehir kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kına gecesi eğlencesi için Ataşehir’de tercih edebileceğiniz birçok mekan bulunuyor. Sektörün öncü mekanlarının bulunduğu ve kına organizasyonundaki tecrübeleri ile sizlere hizmet sunan bu mekanların fiyatları da oldukça uygun oluyor.

Kına gecesi paketleri ile kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriliyor. Kişiye özel süslemeler, menü seçenekleri ile geniş hizmet seçeneklerini değerlendirebiliyorsunuz.

Ataşehir'in önde gelen kına salonlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekanlar

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Ataşehir Kına

50 TL

80 TL

Muamma

80 TL

200 TL

Sheraton Grand

100 TL

300 TL

Bof Hotels Ataşehir

50 TL

100 TL

Latife Ataşehir Kına Gecesi Salonu

60 TL

80 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ataşehir Kına

Ataşehir Kına mekanı kapalı davet alanını sizler için hazırlıyor. 50 - 100 kişilik kapasitesi ile konuklarınıza uygun oturma planı hazırlanıyor. Samimi bir butik kına gecesi yapmayı planlıyorsanız bu mekan doğru bir tercih oluyor. Kına gecelerinin olmaz olmazı olan bindallı ve kaftan için sizlere kiralama, satın alma kolaylığı sağlıyor.

Kına tahtı, kına tepsisi, kına mumları ile konseptiniz eksiksiz tamamlanıyor. Kına minderleri, mumlar ile her detaya yer veriliyor. Kına müzikleri eşliğinde düğün öncesinde eğlenceye doyuyorsunuz. Davul şov, oryantal ve zenne gösterisi ile kına eğlenceniz ikiye katlanıyor. Nedime ekibi daima sizin yanınızda oluyor. Her ihtiyacınız temin ediliyor.

Ataşehir Kına mekanında eğlenceli bir gece kişi başı 50- 80 TL arasında değişiyor. Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz.

Muamma

Muamma kapalı ve açık davet alanları ile sizlere kapılarını açıyor. 100- 250 kişi ağırlayabiliyorsunuz. 250 araçlık otopark hizmeti sunuluyor. Modern çizgisi ve şık dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Şehir merkezinde şehrin ışıkları eşliliğinde bir kına gecesi yapabiliyorsunuz.

Kına gecesi eğlencenizin akışı sizin istediğiniz gibi planlanıyor. Hayallerinizdeki kına gecesi için tüm detaylar düşünülüyor. Halay mendilleri, kına tepsisi, kınalıklar bulunan bir paket sunuluyor. Sahne performansları ile sizlere eğlenceli anlar yaşatılıyor.

Yemekli ve kokteylli zengin menü seçenekleri özenle servis ediliyor. Menü tadımı yaparak içerikte değişiklik talep edebiliyorsunuz. Birbirinden lezzetli ara sıcaklar, salatalar, mezeler, ana yemek seçenekleri ile damaklarda iz bırakılıyor. Alkol servisi de bulunuyor. Muamma’da kına gecesi eğlencesi kişi başı 80 - 200 TL arasında değişiyor.

Sheraton Grand

Sheraton Grand 100-250 kişilik açık ve kapalı davet alanlarında unutulmaz kına gecesi organizasyonları yapıyor. İhtişamlı bir kına gecesi organizasyonu yapmak istiyorsanız en popüler ekiple çalışma ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Müzik performansları, dans gösterileri ile kına geceniz her anıyla muhteşem oluyor. Kına konseptine uygun süslemeler yapılıyor. Sizlere sunulan kına paketleri ve içeriklerinden davetinize uygun olanı tercih edebiliyorsunuz.

Yemekli ve kokteylli kına gecesi eğlenceleri için uygun fiyat seçenekleri sunuluyor. Dj, dansöz, zenne ve çeşitli şovlarla hareketli hale gelen kına geceniz ile eğlenceye doyuyorsunuz. Kişi başı 100-300 TL arasında değişen fiyatlarla hizmet alabiliyorsunuz. Sunulan hizmetler fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor.

Bof Hotels Ataşehir

Bof Hotels Ataşehir’de kına gecesi eğlencesi yapabileceğiniz birden fazla alan bulunuyor. Kapalı davet alanı 50-100 kişilik, açık davet alanı ve havuz başı alanı 250-500 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Ayrıca 100 araçlık otoparkı da bulunuyor. özel aracıyla gelen konuklara kolaylık sağlanıyor.

Konforlu bir kına gecesi eğlencesi yapmak Bof Hotels ile daha kolay oluyor. Müzik performansları, kına müzikleri ile eğlence yüksek dozda oluyor. Gelinin renkli kuşak dansı, testi kırma oyunu gibi etkinliklerine eşlik eden konuklarda keyifli anlar yaşıyor. Şarkılara eşlik ederek sevdiklerinizle eğlenceli bir gece geçiriyorsunuz.

Bof Hotels Ataşehir kına gecesi fiyatları kişi başı 50-100 TL arasında değişiyor. Erken rezervasyon fiyatlarından faydalanabiliyorsunuz.

Latife Ataşehir Kına Gecesi Salonu

Latife Ataşehir Kına Gecesi Salonu popüler mekanlar arasında yer alıyor. Gösterişli dekorasyonu, mor ağırlıklı konsepti ile dillerden düşmeyecek bir kına organizasyon yapmanıza imkan tanıyor.

Mekan süslemesi, şamdan seçenekleri, masa dizaynı gibi her detay özenle hazırlanıyor. Kına tahtı, şark köşesi, kına minderleri, kına tepsisi, halay mendilleri ve kınalıklar sizler için temin ediliyor. Gelin için gökkuşağı kemeri, kaftan gibi ek hizmetler sunuluyor.

Kına müzikleri eşliğinde eğlenceli bir kına gecesi oluyor ve düğün öncesinde herkes eğleniyor. Latife Ataşehir Kına Gecesİ Salonu fiyatları kişi başı 60-80 TL arasında değişiyor. Fiyatlar tercih ettiğiniz kına paketlerinin içeriklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Ataşehir Otelde Düğün Mekanları

Kına gecesi mekanlarına göz attıysanız Ataşehir’de düğün yapabileceğiniz şık otellere de göz atabilirsiniz. Hayallerinizdeki düğün için en uygun mekan seçenekleri burada bulunuyor. İlk akıllara gelen mekan Dedeman Bostancı Hotel oluyor. 250-500 kişilik konuk sayınıza uygun açık ve kapalı davet alanı sunuluyor. Kişi başı fiyatları ise 150-300 TL arasında değişebiliyor.

Değerlendirebileceğiniz diğer otelde düğün mekanı ise Radisson Blu Hotel İstanbul Asia oluyor. Kişi başı 80-200 TL fiyatlarla otelde düğün hizmeti veriliyor. Sheraton Grand İstanbul ‘da çiftlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Otelde düğün fiyatları kişi başı 150-200 TL arasında değişiyor.

İstanbul Ataşehir kına gecesi mekanları sundukları hizmetler ve uygun fiyatları ile çiftler tarafından rağbet görüyor. Kişiye özel konsept seçenekleri, kına paketleri sizleri bekliyor. Hayallerinizdeki düğüne giden yolda heyecanlı bir adım olan kına gecenizi de ihtişamlı bir organizasyona dönüştürebiliyorsunuz. Ataşehir kına gecesi mekanları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com temsilcilerinden destek alabilirsiniz.