İstanbul Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(2781 sonuç)
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Bahçe Kuzguncuk
10
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
Bey Garden Kır Düğünü
18
Bey Garden Kır Düğünü
5.0
(5)
İstanbul, Beylikdüzü
Öne çıkan
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Banquet Deluxe Düğün & Davet
53
12
Banquet Deluxe Düğün & Davet
5.0
(7)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
265başlangıç fiyatı
Boğaz'ın İncisi
45
5
Boğaz'ın İncisi
4.8
(5)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Yeşiltepe Garden
30
2
Yeşiltepe Garden
5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
280başlangıç fiyatı
Grand Anka Otel
35
Grand Anka Otel
5.0
(4)
İstanbul, Fatih
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Kuzey Garden
54
1
Kuzey Garden
5.0
(3)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
220başlangıç fiyatı
Moon Event Davet
24
5
Moon Event Davet
5.0
(3)
İstanbul, Ataşehir
120kapasite
500başlangıç fiyatı
Saray Muhallebicisi Fatih
94
Saray Muhallebicisi Fatih
4.9
(10)
İstanbul, Eyüp
200kapasite
400başlangıç fiyatı
Zin D Home Dudullu Suits
85
Zin D Home Dudullu Suits
5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
500kapasite
175başlangıç fiyatı
Süslübahçe Cafe & Restaurant
58
2
Süslübahçe Cafe & Restaurant
5.0
(2)
İstanbul, Çekmeköy
250kapasite
450başlangıç fiyatı
Ibis Istanbul Tuzla Hotel
17
Ibis Istanbul Tuzla Hotel
5.0
(3)
İstanbul, Tuzla
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün öncesinde düzenlemek istediğiniz kına gecesi organizasyonu için İstanbul'da sayısız mekan seçeneği bulunuyor. İstanbul kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 250 - 500 TL'den başlıyor. Kına paketleri ve mekan özellikleri hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları 2024

İstanbul'da kına gecenizi organize etmek için anlaşma sağlayabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. İstanbul kına gecesi mekanları arasında yer alan otel, hamam, tekne ve tarihi mekanlar; konsept organizasyon planlayan çiftleri bekliyor.

Her bütçeye uygun bir alternatif sunan mekanlar, kına paketleri ile de tüm beklentilerinizi karşılıyor. Kişi başı fiyatları 250 - 500 TL’den başlayan mekanlara ek olarak, lüks bir organizasyon planlayan çiftlere özel 750 - 1.000 TL'den başlayan mekanlar da bulunuyor.

Şehrin her iki yakasındaki en güzel kına mekanlarını sizler için inceledik.

İstanbul Anadolu Yakası Kına Gecesi Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası’nda hemen hemen her ilçede kına gecesi mekanı bulunuyor. Bölge genelinde kına fiyatları kişi başı ortalama 250 - 500 TL bandından başlıyor. En çok tercih edilen mekanlara gelin birlikte bakalım.

Asmina Davet ve Balo Salonları

ümraniye ilçesinde davet ve balo salonu olarak hizmet veren Asmina, şehrin en gözde mekanları arasında yer alıyor. Her organizasyona özenle hazırlanan ekip, organizasyon sorumlusu hizmeti de sunuyor.

Kapalı salonunda kına gecenize özel olarak her yeri kırmızı süslemeler ile dekore ediyor. Masa süsleme ve dekorasyon konusundaki başarısını DJ ve müzik grubu temininde de gösteren mekan, kına gecesi boyunca sınırsız bir eğlence vadediyor.

1.000 kişiye kadar davetlinin rahatlıkla ağırlanabildiği salon tüm ihtişamıyla sizi bekliyor. Asmina Davet'te yemekli kına gecesi fiyatları 250 TL'den başlıyor. 

Elisa Davet ve Balo Salonu

Kına organizasyonlarının vazgeçilmez adreslerinden olan Elisa Davet ve Balo Salonu, ümraniye ilçesinde hizmet veriyor. Kına gecesinde gelin ve damadın oturacağı özel koltuk ve masa takımı kırmızı tüllerle dekore ediliyor.

Mekanın bir tarafında gelin diğer tarafında da damat ailesine ayrılan özel loca alanları bulunuyor. Geri kalan misafirler ise yuvarlak masalarda ağırlanıyor. Dekorasyona ışık, ses ve sahne hizmeti ile destek veren mekan, gece boyu canlı müzik hizmeti de sunuyor.

Elisa Davet Salonu'nda 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yemekli kına gecesi fiyatları kişi başı 250 TL'den başlarken, fiyatlar menü içeriklerine ve davet gününe göre değişkenlik gösterebiliyor.

Park Night Davet ve Balo Salonları

Deniz, doğa, şehir ve boğaz manzarası sunan Park Night Davet & Balo Salonları Üsküdar’da hizmet veriyor. Kına tahtı ve kına süslemeleri ile eksiksiz bir hizmet almanızı sağlayan mekan, isteğinize göre açık alanda da sizi ve davetlilerinizi ağırlayabiliyor.

Kına gecesi konseptine son derece uyumlu bir dekorasyon hazırlığı yapıyor. Böylece nesillerdir süre gelmiş olan bu kutlama, modern bir salon içerisinde devamlılığını koruyor.

Organizasyon danışmanı olan Park Night, davet öncesi planlama hizmeti de sunuyor. Bu süreçte gecenin tüm detayları konuşuluyor ve her şey sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Paket fiyatları ortalama 20.000 - 40.000 TL'den başlıyor.

Ivory Wedding Venue

500 kişilik davet alanında size ve misafirlerinize kapılarını açan Ivory Wedding Venue, Beykoz ilçesinin en çok tercih edilen kına salonları arasında yer alıyor.

Geline özel tahsis edilen oda ile rahat bir şekilde hazırlanma süreci geçirilebiliyor. Şehir merkezinde, kolay ulaşılabilen bir konumda yer alan mekanda menü tadımı imkanı da bulunuyor. Kına gecelerine özel süsleme imkanı bulunan mekan, düğün paketlerine ek olarak kına gecesi hizmeti de sunuyor.

Mekanın paket fiyatları ortalama 40.000 - 60.000 TL'den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Kına Yapılabilecek Mekanlar

Avrupa Yakası’nda kına gecesi mekanı arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Bu bölgedeki ilçelerde bulunan mekanlar, sizi farklı konseptlerde ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. Bu bölgedeki kına mekanlarının fiyatları kişi başı 300 - 600 TL bandından başlıyor. Bölgenin önde gelen mekanlarına beraber göz atalım.

The Rise Aron Hotel

Kına gecenizi organize edebileceğiniz yerlerden biri de The Rise Aron Hotel olarak öne çıkıyor. Otel konforu ve kalitesinde bir davet gerçekleştirmek için burası son derece uygun.

Konaklama imkanından yararlanmak için önceden rezervasyonunuzu yaptırdığınız takdirde tüm misafirlerinizi ağırlama şansınız bulunuyor.

Kına gecesi konsepti için tamamen sizin istediğiniz renklerde bir dekorasyon hazırlanıyor. Masa ve sandalye süslemeleri, mekan dekorasyonu gibi tüm hazırlıklar talep ettiğiniz şekilde yapılıyor. 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Alvina Davet Balo Salonu

750 kişi kapasiteli davet salonunda sizi ve misafirlerinizi karşılayan Alvina Davet, yüksek tavan ve kolonsuz mekan özelliği ile geniş ve ferah bir alan tanıyor. Yılın her mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilen bu mekan, kına gecesi organizasyonlarına da kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.

Kına gecesine uygun bir şekilde hazırlanan masalar ve sandalyeler, güne özel supla ve şamdan ile dekore ediliyor. Aynı zamanda füme ve beyaz renkli çiçek süslemelerle de ortamın renklendirilmesi ideal düzeyde ayarlanıyor. Ses, ışık ve sahne hizmeti kına paketlerine dahil olarak sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

250 - 500 TL'den başlayan kına gecesi fiyatları sunan Alvina, erken rezervasyonlara özel indirim imkanı da sunuyor. 

Çamlık Garden

Sarıyer ilçesinin güzide kına mekanları arasına giren Çamlık Garden, size kendinizi masaldaymış gibi hissedeceğiniz bir gün organize ediyor. Çam ağaçları ile çevrili mekan, muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde açık hava kına davetlerine ev sahipliği yapıyor.

Kolay ulaşılabilir konumuyla hem şehir merkezinde, hem de şehrin kalabalığından uzakta olmak isteyenlerin ilk tercihi burası oluyor. Size özel hazırlanan menüleri tadarak özel menü seçeneklerini değerlendirebileceğiniz mekanda kişi başı 500 TL'den başlayan fiyatlarla kına organizasyonu düzenleyebilirsiniz. 

Efruz Kına Sarayı

Efruz Kına Sarayı, Büyükçekmece'deki konumunda sizi bekliyor. Uygun fiyatlarla benzersiz bir kına organizasyonu sunan mekanda özel organizasyon ekibi bulunuyor.

Mekanın kına paketlerinde fotoğraf ve video çekimi, özel süsleme, ikram servisi, servis elemanı ve orkestra gibi hizmetler yer alıyor. Şık dekorasyonu ile beğeni toplayan salon hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

İstanbul kına gecesi mekanları, tüm avantajları ve fırsatları ile sizi bekliyor. Başlangıç ve her şey dahil kına gecesi fiyatları ile hizmet veren mekanlar arasından kendi bütçenize en uygun alternatifi seçebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve kına gecesi mekanları ile ilgili detaylı bilgi için Organizasyon Danışmanlık Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular