7 sonuç

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Kartal
Ramada Encore Gebze
13

Ramada Encore Gebze

5.0
(1)
İstanbul, Kartal
250kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Tiribi Restaurant
1

Tiribi Restaurant

5.0
(2)
İstanbul, Kartal
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
The Grand Mira Business Hotel
7

The Grand Mira Business Hotel

4.8
(5)
İstanbul, Kartal
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Sultan Sarayı
62
10

Sultan Sarayı

5.0
(4)
İstanbul, Kartal
300kapasite
32başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Titanic Business Kartal
43

Titanic Business Kartal

5.0
(5)
İstanbul, Kartal
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Forest Garden Aydos
13
5

Forest Garden Aydos

5.0
(2)
İstanbul, Kartal
1,500kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Gülbahar Sultan Kır Düğünü
23
4

Gülbahar Sultan Kır Düğünü

5.0
(4)
İstanbul, Kartal
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Kartal kına gecesi mekanları, sizlere sunduğu hizmetler ve fırsatlar ile harika bir kına gecesi yaşamanıza olanak tanıyor. 50 TL'den başlayan uygun fiyatları ile hizmet alabileceğiniz mekanlar sizlere en güzel ve özel günlerinizde eşlik ediyor. Açık ve kapalı alan seçenekleriyle kına salonlarının yanı sıra otellerde de organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kartal Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kartal'da bulunan kına gecesi mekanları müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor. Bu amaç doğrultusunda sizlere unutulmaz bir kına gecesi yaşamanız için gerekli hizmetleri yerine getiriyor. Mekanların birbirinden farklı konseptleri ve hizmet şekilleri bulunsa da ortak noktaları uygun fiyatları oluyor. Kına gecesi fiyatları 50 TL ile 200 TL arasında değişiyor.

Kartal kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

The Grand Mira Business Hotel 

80 TL

100 TL

Kndf Marine Hotel Kına Organizasyon

80 TL

100 TL

Titanic Business Kartal

150 TL

200 TL

Gülbahar Sultan

30 TL

50 TL

Forest Garden

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

The Grand Mira Business Hotel

Kartal ilçesinin önde gelen lüks mekanlarından birisi olan The Grand Mira Business Hotel, kına gecesi organizasyonunuz için sizlere birçok imkan sunuyor. Memnuniyetiniz garanti edilerek sunulan hizmetler arasında ışık, ses ve sahne, organizasyon sorumlusu, menüde değişiklik imkanı bulunuyor. Kına süslemeleri de konsepte uygun şekilde yapılıyor.

400 kişi kapasiteli bir davet alanı bulunan mekanın yüksek tavanlı kolonsuz salonu ferah bir ortam yaratıyor. Şehir merkezindeki konumu ve 100 araçlık otoparkı sayesinde kişisel araçla ulaşımı da kolay bir şekilde oluyor. Kına organizasyonları için kişi başı fiyatları 80 - 100 TL olarak değişiyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Kndf Marine Hotel Kına Organizasyon

Lüks tasarımı ile çiftler arasında popüler bir mekan olan Kndf Marine Hotel Kına Organizasyon, kişilere özel mekan tasarımları ile öne çıkıyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi için 300 konuk kapasitesi ile sizlere kucak açıyor. Kına gecesi fiyatları 80 ile 100 TL arsında değişiyor.

Kusursuz organizasyonlar için mekanın organizasyon sorumlusu hizmetinizde oluyor. Hazırlık sürecinden davet sonuna kadar her detayla yakından ilgileniliyor. Organizasyonlarınızı yemekli ya da kokteyl konseptinde gerçekleştirebileceğiniz mekanın kına tahtı süslemeleri de oldukça beğeniliyor.

Titanic Business Kartal

Yeşilliğin ortasında yer alan Titanic Business Kartal, kına geceniz için birçok çeşitli hizmeti sizlere sunuyor. Tüm bu hizmetleri üst seviye bir özenle sunan mekanın, kapalı ve açık olmak üzere iki davet alanı bulunuyor. Kapalı alanında 1000 kişi, açık alanında ise 250 kişi ağırlayabiliyor. 500 araçlık otoparkı ve şehir merkezli lokasyonu ile de araçla ulaşımı kolay oluyor.

Her türlü etkinlik için ayrı bir alanı bulunan mekanın kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu ferahlık sağlıyor. Yapay çiçek süslemeleri ile etrafı dekore edilmiş bir şekilde sizleri bekliyor. Sunulan özel hizmetler arasında barkovizyon, catering, masa süsleme ve dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini yer alıyor. Titanic kına gecesi fiyatları ise 150 - 200 TL arasında değişiyor.

Gülbahar Sultan

Kartal ilçesinin güzide mekanlarından birisi olan Gülbahar Sulatan, çeşitli etkinlikler düzenliyor olsa da başı kına gecesi ve bekarlığa veda partisi çekiyor. Tüm ihtiyaçlarınız özenle karşılanarak memnuniyetiniz için garanti veriliyor. 2000 konuğa kadar çıkabilen kapasitesi ile rakiplerinden ayrılıyor. Geniş kapasiteli mekan kalabalık davetlerin adresi oluyor.

özel günleriniz için sağlanan hizmetler arasında kına; ekibi, mumu ve tepsisi gibi aksesuarlar yer alıyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi kişi başı fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında oluyor.

Forest Garden

Kartal'ın bir başka uygun fiyatlı ve üstün kalitede hizmet sunan mekanı olan Forest Garden, kına organizasyonları için tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Uzun süredir bu sektörün içinde bulunan mekanın kına gecesi hizmetleri arasında mekan süsleme ve kına aksesuarları bulunuyor.

Mekan 400 kişilik davetli ağırlayabileceği açık hava alanında hizmet veriyor. Geniş ve ferah alanı ile etkinlikleriniz için uygun ortam sağlanıyor. Kına gecesi fiyatları 50 TL'den başlayarak seçimlerinize göre artış gösterebiliyor.

En İyi Kartal Düğün Salonları

İstanbul Kartal ilçesinde bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, sizleri birçok mekan bekliyor. Bu mekanlar sizlere çeşitli hizmetleri aynı kalitede ki davet alanları ile birlikte sunuyor. En iyi düğün salonları denildiğinde listenin başında gelen Salon Asyam Düğün ve Davet 750 kişilik davet alanı ve kişi başı 30 TL'den fiyatları ile tercih ediliyor. Ferah bir ortama sahip olan Fatih Düğün Sarayı da sizlerin düğün gününü unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

İstanbul Kartal kına gecesi mekanları, sundukları hizmetler sayesinde sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Her türlü ihtiyacınızın eksiksiz bir şekilde karşılandığı mekanlarda ilk amaç her zaman müşteri memnuniyeti oluyor. Uygun fiyatları da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Mekanlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.