Sancaktepe Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(52 sonuç)
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Sancaktepe
Süslübahçe Cafe & Restaurant
58
2
Süslübahçe Cafe & Restaurant
5.0
(2)
İstanbul, Çekmeköy
250kapasite
450başlangıç fiyatı
Rena Garden
23
1
Rena Garden
5.0
(4)
İstanbul, Beykoz
280kapasite
500başlangıç fiyatı
Rena Garden
24
1
Rena Garden
5.0
(5)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
280kapasite
200başlangıç fiyatı
Rena Garden
24
1
Rena Garden
5.0
(3)
İstanbul, Beykoz
280kapasite
500başlangıç fiyatı
Süslübahçe Cafe & Restaurant
67
2
Süslübahçe Cafe & Restaurant
5.0
(2)
İstanbul, Çekmeköy
250kapasite
450başlangıç fiyatı
İncisu Yatı
48
İncisu Yatı
5.0
(3)
İstanbul, Kadıköy
300kapasite
2250başlangıç fiyatı
Sancak Palas Davet ve Balo Salonu
17
Sancak Palas Davet ve Balo Salonu
5.0
(2)
İstanbul, Sancaktepe
1,500kapasite
80000başlangıç fiyatı
Nefes Cafe Garden
Nefes Cafe Garden
İstanbul, Sancaktepe
350kapasite
500başlangıç fiyatı
Fatih Restaurant
8
Fatih Restaurant
İstanbul, Sancaktepe
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Kızılay Düğün Salonu
7
Kızılay Düğün Salonu
İstanbul, Sancaktepe
625kapasite
20000başlangıç fiyatı
Salon Ataoğlu
4
Salon Ataoğlu
İstanbul, Sancaktepe
625kapasite
40000başlangıç fiyatı
Uğurum Düğün Sarayı
7
Uğurum Düğün Sarayı
İstanbul, Sancaktepe
875kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Sancaktepe kına gecesi mekanları açık ve kapalı davet alanlarında sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor. Dilediğiniz konseptte kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu düzenlenebiliyor. Bu şık mekanlarda organizasyon gerçekleştirmenin fiyatları ise 30 TL'den başlıyor. Popüler mekanlar hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

En İyi Sancaktepe Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu yapacak olan gelin adaylarının gözde mekanları İstanbul Sancaktepe ilçesinde yer alıyor. Konsept kına geceleri leziz menüler ile şenlendiriliyor. Dilerseniz yemek menülerinden tadarak özel menüler oluşturabiliyor, dilerseniz ise kokteyl menülerini tercih edebiliyorsunuz. Birbirinden eğlenceli kına konseptleri hazırlayan mekanların fiyatları ise kişi başı 30 TL ile 80 TL aralığında seyrediyor.

İstanbul Sancaktepe kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Damatris Palace Hotel

50 TL

80 TL

Fatih Restaurant

30 TL

80 TL

Grand Merin Hotel

30 TL

50 TL

Sancak Palas Davet ve Balo Salonu

50 TL

80 TL

Salon Arya

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Damatris Palace Hotel

Damatris Palace Hotel, İstanbul Sancaktepe kına gecesi mekanları arasında şıklığıyla gözleri kamaştıran mekanlardan oluyor. Kapalı davet alan seçeneği ile 400 kişilik kına gecesi organizasyonunuza ev sahipliği yapıyor. Yapay çiçek süslemeleriyle, supla ve şamdanlarla kına konseptlerinize uygun tasarımlar yapılıyor.

Siz gelin damat odasında hazırlanırken, misafirlerinizle de yakından ilgileniliyor. Etkinlik sorumlusu tüm süreçte yanınızda oluyor. Kına tahtı, minderleri, bindallı, nedime kaftanları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarlar bulunuyor.

Eğlence dolu bir kına gecesi ve bekarlığa veda için davul showları, dans ekipleri, zenne / oryantal dışında dilerseniz DJ ve orkestra ekibi de temin ediliyor. Bu mekan için belirlenen kişi başı fiyatlar ise 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Fatih Restaurant

Fatih Restaurant, kına ve bekarlığa veda organizasyonları için kusursuz bir mekan oluyor. Geniş kır bahçesinde 500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Bunun yanında kapalı davet alanı seçeneği de bulundurarak 200 kişilik kusursuz organizasyonlara imza atıyor. üstelik açık alanda havuz başı organizasyonlar da düzenliyor. Otopark alanı sayesinde park yeri sorunu da ortadan kaldırılıyor.

Masa şamdan çeşitleri, mekan giydirme ve süslemeleri sizlerin belirlediği konseptler etrafında gerçekleşiyor. Mekanda ısıtma sistemleri ve klima sayesinde her mevsim davet verilebiliyor. Pek çok olanağın yanında çeşitli yemek ve kokteyl menüleri de konuklarınıza servis ediliyor. Restoranda kına fiyatları 30 TL'den başlayarak 80 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Grand Merin Hotel

Grand Merin Hotel, uzun yıllardan beri sunduğu memnuniyet dolu hizmetleri ile tanınıyor. 300 kişilik kapalı davet alanı ile konuklarınızı konfor içinde ağırlıyor. Salonda bulunan barkovizyon sayesinde tüm konuklarınız kına gecenizin her anına şahit olabiliyor. Kına gecenize özel mekan dizaynı belirlenen konseptlerde yapılıyor. Şık sunumlar ile lezzetli menüler ikram ediliyor. Yemekli menülerde 80 - 100 TL fiyatlar sunulurken, kokteyl menüleri ise 30 - 50 TL aralığında oluyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu için gerekli tüm malzemeler mekan içinde sizlere sunuluyor. Dilerseniz sizler de mekan dışı organizasyon ekibi getirebiliyorsunuz. Eğlenmeye devam etmek isterseniz mekanın after party alanı da bulunuyor.

Sancak Palas Davet ve Balo Salonu

Sancak Palas Davet ve Balo Salonu sıkça tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Geniş kapalı davet alanında 1500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Bunun yanında açık davet alanı seçeneği ile de 200 kişilik bir davetle, sevdiklerinizle eğlence dolu bir kına organizasyonu geçirmeniz sağlanıyor. Geniş otoparkı ve vale hizmeti ile de her konuğunuza konfor sağlanıyor.

Etkinlik sorumluları her an sizler için hizmet veriyor. Yemek ve kokteyl menülerinden seçtiğiniz eşsiz yemekler ile konuklarınıza leziz bir şölen yaşatılabiliyor. Tüm olanaklarla birlikte eşsiz bir kına gecesi için burada belirlenen fiyatlar ise 50 TL'den başlayarak 100 TL'ye kadar değişkenlik gösteriyor.

Salon Arya

Salon Arya, İstanbul Sancaktepe kına gecesi mekanları arasında geniş salonuyla dikkat çekiyor. 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabilen salonu ile kına gecelerinizde sizlere tüm olanakları sunabiliyor. Masa ve mekan süslemeleri yapay çiçekler ile taçlandırılıyor. Belirlediğiniz konseptte kına gecesi ve bekarlığa veda eğlencesi gerçekleştirilebiliyor. Bunun için dilerseniz dışarıdan organizasyon firması da getirilebiliyor.

Sahne ve ses sistemlerinin son teknolojili ekipmanlarla sağlanmasının yanında isterseniz DJ ve orkestra temini ile de kusuruz bir eğlence yaşanıyor. Etkinlik sorumluları tüm gece boyunca sizlerin ve konuklarınızın ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu özel anlarınızı mekanın fotoğraf ve video çekim ekibi ölümsüzleştiriyor. Fiyatları ise 30-50 TL aralığında sizlere sunuluyor

Sancaktepe Gelin Saçı ve Makyajı Yapan Kuaförler

İstanbul Sancaktepe ilçesinde pek çok profesyonel gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler bulunuyor. Bunlar arasında kına saçı ve makyajı yapan çeşitli markalaşmış isimler öne çıkıyor. Aklınıza gelebilecek her çeşit hizmeti alabileceğiniz salonlarda kaliteli ürünler kullanılarak kusursuz bir görünüm elde etmeniz sağlanıyor

Sancaktepe ilçesinde öne çıkan kuaförlere bakıldığında ilk olarak göze M.R.S London çarpıyor. Başlangıç fiyatları 800 TL'den tutarak oldukça hesaplı hizmetler verirken her şey dahil paketlerini ise 1000 TL olarak belirliyor. Bunun yanında Orhan Dede Saç Tasarım da 600 TL'den daha uygun olan paketlerle profesyonel hizmet veriyor.

İstanbul Sancaktepe kına gecesi mekanları sizleri memnun edecek çeşitli olanakları ile ön plana çıkıyor. İlçe genelinde her zevke ve bütçeye uygun kına salonu bulmak oldukça kolay oluyor. Mekanlar hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçmek oluyor.