Filtreler

Yaka

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

4 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Şile
Keyif Boutique Hotel Garden

Keyif Boutique Hotel Garden

İstanbul, Şile
300 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Façiba Butik Otel

Façiba Butik Otel

İstanbul, Şile
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Saklı Nehir Şile

Saklı Nehir Şile

İstanbul, Şile
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sarıkonaklar Garden Village

Sarıkonaklar Garden Village

İstanbul, Şile
500 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul Şile kına gecesi mekanları, kına organizasyonlarına özgü konsept içeriklerini ve hizmetlerini sizlerin beğenisine sunuyor. çeşitli olanakları sayesinde de gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Mekanlar, açık ve kapalı davet alanları ile her mevsim hizmet verebiliyor. Şile'deki kına gecesi mekanlarının kişi başı fiyatları ise 30 TL'den başlıyor.

İstanbul Şile Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Şile kına gecesi mekanları, kaliteli hizmetleri ile kapılarını siz değerli misafirlerine açıyor. Sağladıkları çeşitli olanaklar sayesinde rağbet görüyor. Kına organizasyonlarına dair her detay titizlikle düşünülüyor ve değerli gecenizde hayata geçiriliyor. Mekanlar, konforlu alanları ve modern dizaynları ile bir bütünlük oluşturuluyor. Yetenekli aşçılar tarafından enfes lezzetler sizlerle buluşturuluyor. Davetinizi düzenlediğiniz güne, menüye ve ek hizmetlere göre fiyatlarda artış olabiliyor. Ortalama kına gecesi mekanları fiyatları 30 - 300 TL civarında değişiyor.

İstanbul Şile'deki kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Saklı Nehir Şile

30 TL

50 TL

Sarıkonaklar Garden Village

150 TL

300 TL

Façiba Butik Otel

30 TL

100 TL

Villa Pine Garden

50 TL

100 TL

Keyif Boutique Hotel Garden

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Saklı Nehir Şile

Saklı Nehir Şile, 1000 kişilik kır bahçesinde sizleri ağırlıyor. Doğanın kalbinde, eşsiz manzarası ile büyüleyen mekan, ferah ortamı ile de ilgi görüyor. Renkli tüller, şamdanlar, suplalar ve şık masa örtüleri ile donatılan mekanda, sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımlar uygulanıyor. Zarif kına tahtı da zevkinize göre renklendiriliyor.

Mekan, kına organizasyonunuz için çeşitli olanaklar sunuyor. Hint kınası, kına takımı, mumu ve tepsisi ile tören gerçekleştiriliyor. Ayrıca, kına gecenize özel Hint ve Osmanlı konsepti seçenekleriniz oluyor. Dans ekibi ile ortamı coşturuyor. Davul şov ile de eğlence iki katına çıkıyor. Saklı Nehir fiyatları kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sarıkonaklar Garden Village

Sarıkonaklar Garden Village açık ve kapalı davet alanlarının yanında, yemyeşil kır bahçesi alanına da sahip. 500 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi ile kalabalık kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. Konforunun yanında şıklığa da sahip olan mekan, beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu ortamı ile huzurlu bir atmosfer sağlıyor. Masalar, renkli çiçekler ile süsleniyor. Mekanda konaklama hizmeti de bulunuyor.

Kına geceniz için kına mumu ve tepsisi gibi aksesuarlar temin ediliyor. Değerli davetiniz için masa süslemeleri ve dekorasyon düzenlemeleri sizlerin istekleri doğrultusunda ayarlanıyor. Hayallerinizdeki kına gecesini deneyimlemeniz için kaliteli hizmet sağlanıyor. Organizasyon danışmanı ile de kusursuz bir hal alıyor.

Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeriyor. Ayrıca, içecek barı ve karşılama kokteyli de bulunuyor. Kişi başı fiyatlar ise 150 - 300 TL aralığında seyrediyor.

Façiba Butik Otel

Façiba Butik Otel açık ve kapalı davet alanları ile sizlere kapılarını açıyor. 100 kişilik kapasiteye kadar hizmet sağlayabilen mekan, ufak çaplı kına gecesi organizasyonları için oldukça ideal oluyor. Açık alanında doğa manzarası ile büyülerken, kapalı salonunun kolonsuz olması ile ferah bir ortam sunuyor. Sahip olduğu gelin yolu ile de ilgi çekiyor.

Kına gecenizin kusursuz olması adına, organizasyonunuzdan önce prova yapabilme imkanı sağlanıyor. Organizasyon sorumlusu ile gecenizi özenle planlayarak eksiksiz bir hale getirebiliyorsunuz. Mekan, video ve fotoğraf çekimi hizmeti de sağlıyor. Kokteyl menüleri 30 - 50 TL arasında değişirken, yemekli menüleri 50 - 100 TL arasında oluyor.

Villa Pine Garden

Villa Pine Garden ormanın içinde huzurlu bir konumda yer alıyor. Kapalı salona sahip olan mekan, 100 kişilik kapasiteye kadar çıkabiliyor. Yüksek tavanlı salonu, ferah bir alan sunuyor. Konaklama hizmeti de bulunan mekanda süslemeler sizlerin isteklerine bırakılıyor. Zarif şamdanlar ve hoş çiçekler ile harika bir atmosfer oluşturuluyor.

Peri masalı tarzında bir ortam yaratılıyor. DJ ve müzik grubu temini sağlayarak da keyifli anlara imza atmanızı sağlıyor. Catering hizmeti sunan mekanda yemekli ve kokteylli davet seçenekleri yer alıyor. Kişi başı fiyatlar ise 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Keyif Boutique Hotel Garden

Adeta saklı bir cennet olan Keyif Boutique Hotel Garden Şile'deki davet mekanları arasında öne çıkıyor. Açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Doğanın kalbinde yer alan mekanda, konaklama hizmeti de bulunuyor. Samimi ve şık tarzı ile bütünlük oluşturuyor.

Kına tagı ile harika ambiyans sağlarken, kına tacı, seti, mumu ve tepsisi ile de atmosfer canlandırılıyor. Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan müzik için DJ ve orkestra temininin yanında, after party organizasyonuna da yer veriliyor. Sevdikleriniz ile unutulmaz bir kına gecesi deneyimini 100 TL'den başlayan fiyatlarla yaşayabiliyorsunuz.

İstanbul'daki En İyi Davet Alanları

İstanbul'da bulunan davet alanları, açık ve kapalı alanları ile her mevsim kaliteli hizmet verebiliyor. Mekanlar, sınırsız konsept seçeneklerini içeriyor. Davet türünüze göre geceniz düzenleniyor. Geniş kapasiteleri, zarif dizaynları ile bütünleşiyor. Sağladığı çeşitli olanaklar ile de tercih ediliyor. Mekanlar, organizasyon sorumlusu ile davetinizi planlamanızda yardımcı oluyor. Kaliteli ses, ışık ve sahne sistemleri ile destekleniyor.

İstanbul'da bulunan en iyi davet alanları arasında yer alan Salon Armoni, Kaddeh Sortie, Beyaz Konak, Eski Büyükdere İskelesi, Ivory Wedding Venue ve Yıldız Hisar Tesisleri ortalama 100 TL'den başlayan fiyatları ile sizleri memnun ediyor.

İstanbul Şile kına gecesi mekanları, sağladıkları hizmetler ile gelin adayları tarafından oldukça ilgi görüyor. Kına organizasyonlarına özgü süslemeler ve aksesuarlar mekanlar tarafından sağlanıyor. Kusursuz bir organizasyon olması adına da özenle hizmet veriliyor. Tüm mekanlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Loader
0
%