Filtreler

Yaka

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

1 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Sultanbeyli
Salon Semazen Sultanbeyli

Salon Semazen Sultanbeyli

İstanbul, Sultanbeyli
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul Sultanbeyli kına gecesi mekanları, hayatınızın bu eşsiz gününde sizlere eşlik etmeye hazır bulunuyor. Kına gecesine özel süsleme, aksesuar ve mekan giydirme yaparak mutlu olmanız sağlanıyor. Mekanların birincil önceliği her zaman sizin memnuniyetiniz oluyor. Birçok etkinlik ve davete ev sahipliği yapan mekanların fiyatları 10 TL'den başlıyor.

Sultanbeyli Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Sultanbeyli kına gecesi mekanları kendilerine özgü birçok kaliteli hizmet sunuyor. Kapalı salonu veya açık alanı bulunan mekanlar sizlere seçim şansı tanıyor. çeşitli süsleme, hizmet ve aksesuarları içeren kına paketleri beğeninize sunuluyor. Kına salonları fiyatları ortalama kişi başı 10 - 80 TL aralığında seyrediyor. Ancak bu fiyatlar sundukları hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

Sultanbeyli kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Salon Semazen Sultanbeyli 

30 TL

80 TL

Aydos Sultan Köşkü Restaurant 

30 TL

50 TL

Salon 1001 Davet ve Balo Salonları

10 TL

50 TL

Atmacalar Düğün Salonu

10 TL

50 TL

Aydınlar Düğün Sarayı

10 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Salon Semazen Sultanbeyli

Geniş konuk ağırlama kapasitesi ile dikkat çeken Salon Semazen Sultanbeyli, sizlere muhteşem bir kına gecesi sunuyor. Mekan kına gecesine özel hizmetleri sayesinde çiftlerden tam not alıyor. Bu hizmetler arasında kına tagı, çerez kesesi ve gül suyu ile lokum ikramı yer alıyor.

Mekanın kapalı salonunda 750 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Böylece kalabalık davetli listeniz için tercih edebiliyorsunuz. Kolonsuz yapısı ve yüksek tavanı sayesinde ferah ve geniş bir alan sağlayan mekan, şık bir tasarıma sahip. Ayrıca 100 araçlık otoparkı da bulunan mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 30-80 TL aralığında seyrediyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Aydos Sultan Köşkü Restaurant

Sultanbeyli'nin en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alan Aydos Sultan Köşkü Restaurant, hayal ettiğiniz kına gecesine kavuşmanızı sağlıyor. Mekanın kapalı davet alanı dışında 2000 kişiye kadar konuk ağırlanabilen açık alanı bulunuyor. Mekanın geniş kapasitesinin yanında 500 araçlık otoparkı da mevcut. Burada kına gecesi fiyatları ise kişi başı 30-50 TL arasında oluyor.

Dikkat çekici şamdanlar ve çiçek aranjmanları mekanda hoşluk katıyor. Davetiniz için planladığınız her adımın doğru bir şekilde ilerlediğinden emin olmak için bir etkinlik sorumlusu atanıyor ve tüm ihtiyaçlarınızla ilgileniliyor.

Salon 1001 Davet ve Balo Salonları

Kına gecesi için aranan mekanlar arasında yer alan Salon 1001 Davet ve Balo Salonları, davetlere özel birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetler arasında kına takımı, tepsisi, ekibi, mumu, müziği ve bindallı / kaftan yer alıyor. Bu sayede ihtiyacınız olan her şey karşılanmış oluyor. Konsepte uygun süslemelerle zenginleştirilen salonda organizasyon sorumlusu da bulunuyor. 500 kişi kapasiteli mekanın kına gecesi fiyatları ise kişi başı 10-50 TL aralığında belirleniyor.

Atmacalar Düğün Salonu

Oldukça sıcak atmosferiyle beğeni toplayan Atmacalar Düğün Salonu, muhteşem bir kına gecesi için profesyonel ekiple çalışıyor. Mekanın dekorasyon stilinde renkli parçalardan yararlanılıyor ve ortaya fazlasıyla samimi bir davet alanı çıkıyor. Kına tahtı salonun en güzel köşesine yerleştiriliyor. Kına tepsisi ve mumu da sizin için temin ediliyor. Tüm ihtiyaçlarınızın kaliteli şekilde karşılandığı mekanın fiyatları ise kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Aydınlar Düğün Sarayı

Şık ve modern tasarımıyla göz kamaştıran Aydınlar Düğün Sarayı, kına gecesi düzenlemek isteyen misafirlerine cazip fırsatlar sunuyor. Mekanın kapalı salonunda 750 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Mekanın iç tasarımında renkli dekordan yararlanılıyor ve kına geceniz için harika bir ortam oluşturuluyor.

Mekan ışık, ses ve sahne hizmeti konusunda kaliteli olanaklar sunarak davetiniz boyunca bu imkanlardan fazlasıyla yararlanmanız sağlanıyor. 10 ile 50 TL arasında fiyat veren mekanın etkinlik sorumlusu ile hazırlık sürecinde hiç bir detay atlanmıyor.

En Şık Sultanbeyli Düğün Salonları

çiftler tarafından tam not alan mekanlar, özellikle uygun fiyatlı hizmet sağlamaları ile öne çıkıyor. En çok tercih edilen düğün salonları arasında yer alan Bahadırlar Düğün Salonu, kişi başı 10 - 30 TL fiyat sunuyor. Misafirlerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla birçok imkan sunan Demiroğulları Düğün Sarayı ve Kübra Düğün Salonu da aynı fiyatlarla kaliteli hizmetlerini sürdürüyor. Sultanbeyli düğün salonları memnuniyet odaklı hizmet anlayışları ile beğeni topluyor.

İstanbul Sultanbeyli kına gecesi mekanları, sundukları kaliteli hizmetler yanında misafirleriyle iletişimleri açısından da beğeniliyor. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza önem vererek tam anlamıyla memnuniyetinizi sağlıyor. Davet alanlarını sizler için özel olarak hazırlayan mekanlar, kına gecesi organizasyonlarınıza eşlik etmek için hazır bulunuyor. Kına ve düğün salonları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Loader
0
%