Üsküdar Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(125 sonuç)
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Anadolu Yakası
Üsküdar
Bahçe Kuzguncuk
10
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
Bahçe Kuzguncuk
15
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
May Otel
53
May Otel
İstanbul, Üsküdar
95kapasite
750başlangıç fiyatı
Bahçe Kuzguncuk
25
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
150kapasite
350başlangıç fiyatı
İncisu Yatı
48
İncisu Yatı
5.0
(3)
İstanbul, Kadıköy
300kapasite
2250başlangıç fiyatı
Mavera Restaurant
5
Mavera Restaurant
İstanbul, Üsküdar
250kapasite
250başlangıç fiyatı
Park Night Davet ve Balo Salonları
46
2
Park Night Davet ve Balo Salonları
5.0
(6)
İstanbul, Üsküdar
400kapasite
40000başlangıç fiyatı
Parla Venue
14
Parla Venue
İstanbul, Üsküdar
150kapasite
60000başlangıç fiyatı
Ramada İstanbul Asia Otel
11
Ramada İstanbul Asia Otel
İstanbul, Üsküdar
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Sakine Hanım Köşkü
31
Sakine Hanım Köşkü
4.5
(4)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Aktürk Düğün Salonu
12
Aktürk Düğün Salonu
5.0
(2)
İstanbul, Üsküdar
750kapasite
500başlangıç fiyatı
Tarihi Üsküdar Çinili Hamamı
12
Tarihi Üsküdar Çinili Hamamı
İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul üsküdar kına gecesi mekanları, sunduğu pek çok olanak sayesinde sıkça tercih ediliyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin değerli davetine ev sahipliği yapıyor. Açık ve kapalı davet alanlarına sahip olup, büyüleyici manzaraları ile kendilerine çekiyor. üsküdar'daki kına gecesi mekanlarının kişi başı fiyatları ise 30 TL'den başlıyor. Organizasyonunuz için tercih ettiğiniz ek hizmetlere göre fiyat artışı olabiliyor.

üsküdar Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul üsküdar kına gecesi mekanları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini sizlere sunuyor. Muhteşem lezzetler, usta aşçılar tarafından hazırlanıyor. Zengin menü seçenekleri ile de her damak zevkine hitap edebiliyor. Davetinizin gününe, menüye ve talepte bulunduğunuz ek hizmetlere göre fiyatlarda yükselme olabiliyor. Ortalama kına gecesi fiyatları 30 - 250 TL arasında seyrediyor.

İstanbul üsküdar'daki kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Nakkaş Suare

80 TL

150 TL

Cemile Sultan Korusu

150 TL

250 TL

The Svadba çamlıca

80 TL

150 TL

Sakine Hanım Köşkü

100 TL

200 TL

Park Night Davet ve Balo Salonları

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Nakkaş Suare

Nakkaş Suare, İstanbul'un üsküdar ilçesindeki popüler kına gecesi mekanları arasında öne çıkıyor. 200 kişiye kadar çıkan açık davet alanının yanında, 500 kapasiteli kapalı davet alanı da bulunuyor. Her mevsim kaliteli hizmet verebiliyor. Ferah ve konforlu bir alan sunuluyor.

Görkemli avizeler ve şık şamdanlar ile de zarif bir ortam sizleri karşılıyor. Kına gecesi organizasyonlarına dair her detay titiz bir şekilde düşünülüyor ve değerli geceniz için uygulanıyor. Kına mumu, kına tepsisi ve hint kınası, kına gecesi davetlerinin baş köşesinde yer alıyor.

Kına müziği ve oryantal / zenne şov ile de organizasyonunuzda eğlenceli anlara tanık olmanızı sağlıyor. Catering hizmeti sunan mekanda, yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri yer alıyor. Yemeksiz kına organizasyonu fiyatları kişi başı 80 - 100 TL arasında seyrediyor. Yemekli fiyatlar ise 100 - 150 TL civarında değişiyor.

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu üç ayrı davet alanı ile her isteğe yanıt veriyor. 500 kişilik kapalı salonu, kolonsuz ve yüksek tavanlı olmasıyla ferah bir ortam sunuyor. Açık davet alanında 1.000 kişiye kadar kapasite yükseliyor. Doğa manzaralı ortamı ile de büyülüyor. Havuz başı davet alanı da 1.000 kişilik kapasiteye kadar çıkıyor. Sahip olduğu Boğaz manzarası ile mest ediyor.

Harika bir atmosferde konumlanan mekan, rüya gibi kına gecesi geçirmenizi sağlıyor. Kına organizasyonunuz için tüm detaylar sizlerin istekleri doğrultusunda oluşturuluyor. Mekanın ve masaların süslemesi sizlerin zevkine ve yaratıcılığına göre uygulanıyor. Masalarda zarif şamdanlar, suplalar ile bütünleşiyor.

Yemek servisi ekibi ile eşsiz lezzetler, şık masalarda sizlerle buluşturuluyor. Kına davetinizin öncesinde menü tadımı yapabilme şansı sizlere sunuluyor. Yemekli ve kokteylli menüler bulunuyor. Kokteylli menülerde kişi başı fiyatlar 150 TL'den başlarken, yemekli menülerde 250 TL'den başlıyor.

The Svadba çamlıca

The Svadba çamlıca, 300 kişilik kapasiteye kadar çıkan davet alanı ile kına geceniz için kapılarını sizlere açıyor. İhtişamından ödün vermeyen, avizelerinin ışıltısı ile göz kamaştıran mekan, sahip olduğu manzara ile büyülüyor. Sade ve modern bir dizayn ile tasarlanmış olan mekanda, dilediğiniz gibi süsleme yapabilirsiniz.

Davetinizin öncesinde her detay konuşularak, kına gecenize uygulanıyor. Mekan, kına organizasyonunuz için birçok olanağı sizlerin beğenisine sunuyor. Kına tahtı, kına sandığı, kına mumu, bindallı ve hint kınası gibi birçok aksesuar sizlerin gecesinde yer alıyor. çeşitli kına süslemeleri ile de gecenize renk katılıyor.

Sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar geçirmeniz adına davul show ve oryantal / zenne hizmetleri bulunuyor. Mekanda kişi başı kına fiyatları hafta içi 80 - 100 TL arasında değişirken, hafta sonu 100 - 150 TL civarında seyrediyor. Ek hizmetlere göre fiyat artışı olabiliyor.

Sakine Hanım Köşkü

Sakine Hanım Köşkü, açık ve kapalı davet alanları ile sizlerin değerli gecesine ev sahipliği yapıyor. 500 kişilik kapasiteye kadar sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz bir alan sunuluyor. Modern çizgide ilerleyen tasarımları ile de göz kamaştırıyor. Konforu ve şıklığı bir arada tutuyor. Mekan aynı zamanda konaklama imkanı da sunuyor.

Boğaz manzaralı mekan, tarihi dokusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Tarih kokan hamamı ile de, kına gecenizde gelin hamamı organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Osmanlı esintilerini barındıran kına tahtı ise gelin adayları tarafından oldukça ilgi görüyor.

Her bir detayı düşünen mekan, after party organizasyonu da sağlıyor. Osmanlı ve dünya mutfağından her tadı sizlerle buluşturuyor. Kişi başı kına gecesi fiyatları 150 - 200 TL arasında seyrediyor. Kokteylli menülerinde ise 100 - 150 TL civarında değişiyor.

Park Night Davet ve Balo Salonları

Park Night Davet ve Balo Salonları, 100 kişilik açık ve 500 kişilik kapalı davet alanlarını içeriyor. Boğaz'ın dalgalarının büyüsüne kapılırken, kına gecenizde unutulmaz bir deneyime imza atılıyor. En değerli misafirlerinizle eğlencenin doruklarına çıkmanız adına after party organizasyonu bulunuyor. Bu güzel anlarınız da kamera kaydına alınıyor ve ölümsüzleştiriliyor.

Kırmızı tonlarının ağırlıkta olduğu mekanda, kına tahtı ve mekan süsleme olanakları yer alıyor. Sevdiklerinize kapının girişinde lokum ve şerbet ikramı yapılıyor. Kına yakma merasiminde de gerekli olan tüm aksesuarlar sizlere sunuluyor. Her bütçeye uyan fiyatları ile beğeni topluyor. Yemekli ve kokteylli menülerinde kişi başı fiyatlar 30 - 50 TL civarında seyrediyor.

İstanbul'daki Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

İstanbul'da bulunan tarihi düğün mekanları, zarif dokuları ile cezbediyor. Mekanlar, açık ve kapalı davet alanları ile dört mevsim kaliteli hizmet verebiliyor. Düğün davetiniz için süslemeler, aksesuarlar ve tasarımlar sizlerin arzuları doğrultusunda uygulanıyor.

Mekanlar, çeşitli olanaklar sağlıyor. DJ ve müzik grubu temini, after party organizasyonu, video ve fotoğraf çekimi, menü tadımı ve etkinlik sorumlusu gibi birçok alanda hizmet sağlıyor. Bu olanaklar sayesinde de evlenecek çiftler tarafından tercih ediliyor.

Kaliteli hizmetleri ile rüya gibi bir düğün geçirmeniz sağlanıyor. Eşsiz manzaraları ile de mest ediyor. İstanbul'da bulunan en zarif tarihi düğün mekanları arasında yer alan Reji by Kalyon Hotel ve Fransız Bahçeleri 200 - 300 TL arasında düğün fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Ahmet Rasim Paşa Yalısı ve Adile Sultan Sarayı da hayallerinizdeki düğünü 300 - 500 TL arasındaki hizmet fiyatları ile sizlere sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılayan bir düğün deneyimini sizlere yaşatıyor.

İstanbul üsküdar kına gecesi mekanları, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kapılarını açıyor. Mekanlar, çeşitli davet alanları, geniş kapasiteleri ve estetik tasarımları ile gelin adayları tarafından oldukça tercih ediliyor. Her bütçeye uygun fiyatları ile beğeniliyor. Tüm kına gecesi mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.