Avrupa Yakası Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(119 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Boğaz'ın İncisi
45
5

Boğaz'ın İncisi

4.8
(5)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Banquet Deluxe Düğün & Davet
31
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(6)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
265başlangıç fiyatı
Bey Garden Kır Düğünü
18

Bey Garden Kır Düğünü

5.0
(5)
İstanbul, Beylikdüzü
Öne çıkan
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Grand Life Garden
9

Grand Life Garden

İstanbul, Avcılar
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Saray Muhallebicisi Fatih
94

Saray Muhallebicisi Fatih

4.9
(10)
İstanbul, Eyüp
200kapasite
400başlangıç fiyatı
Otantik Kına Davet Salonu
30
6

Otantik Kına Davet Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Beylikdüzü
200kapasite
250başlangıç fiyatı
Gönül Davet Beylikdüzü Davet Salonu
18
1

Gönül Davet Beylikdüzü Davet Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Beylikdüzü
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Alize Düğün ve Davet Salonu
14

Alize Düğün ve Davet Salonu

5.0
(2)
İstanbul, Bayrampaşa
750kapasite
250başlangıç fiyatı
İstanbul Yat Kiralama
28

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul, Beşiktaş
55kapasite
Paşa Köşkü
10

Paşa Köşkü

5.0
(3)
İstanbul, Gaziosmanpaşa
300kapasite
275başlangıç fiyatı
Cankurtaran Öğretmenevi
49

Cankurtaran Öğretmenevi

5.0
(3)
İstanbul, Fatih
320kapasite
350başlangıç fiyatı
Kuzey Garden
54
1

Kuzey Garden

5.0
(3)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
220başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul ilinde pek çok kına gecesi ve bekarlığa veda mekanı bulunuyor. Bunlar arasında en popüler ve en beğenilen mekanlar ise Avrupa Yakası kına gecesi mekanları oluyor. Sunulan hizmet ve olanakları ile kına gecenizi hayallerinizdeki gibi gerçekleştirme imkanı tanıyor. Kına tahtı, bindallı, nedime kaftanları, süslemeler dahil pek çok şey mekan içinde bulunuyor. Bölgede ki mekanlarda kına gecesi organizasyonu yapmanın fiyatları ise 10 TL'den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanları birbirinden şık ve konforlu olurken aynı zamanda uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Kına gecesi veya bekarlığa veda eğlencesi yapacak olan gelin adaylarının sıkça tercih ettiği mekanlar burada bulunuyor. İstenilen konseptte kına organizasyonu yapılabiliyor ve mekanlar buna göre dizayn ediliyor. Bu mekanlarda kına gecesi fiyatları ise 10 TL'den başlıyor. Alınan hizmet çeşitliliğine göre fiyatlar değişebiliyorken, 80 TL'ye kadar artış gösteriyor.

Popüler kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

 The Rise Aron Hotel

30 TL

50 TL

 Sahra Davet & Balo Salonları

50 TL

80 TL

 Grand Haliç Hotel

50 TL

80 TL

 Wedding Palace Beylikdüzü

30 TL

50 TL

 Holiday Inn Express (Lili Kına) Halkalı

50 TL

80 TL

Vaye Kına Evi

10 TL

30 TL

Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

 The Rise Aron Hotel

İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanlarından biri olan The Rise Aron Hotel, hizmet kalitesi ve memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile İstanbullular tarafından sıkça tercih edilen mekanların başında geliyor. Güngören ilçesinde bulunan mekanda kişi kapasitesi 500'e kadar çıkarken, mekan süslemeleri ve tasarımı sizlerin istediği renk ve çeşitlerde düzenleniyor. Organizasyon firması getirebilme imkanı olurken aynı zamanda mekanda bulunan kına tahtı, süslemeleri, malzemeler, minder ve koltukları ile de kına geceniz gerçekleşiyor.

Catering hizmeti yanında fotoğrafçı, DJ - müzik ekibi ile de kına gecesi ve bekarlığa veda eğlenceniz kusursuz şekilde geçiriliyor. Her detayı sizlerin yerine düşünüp leziz yemek ve kokteyl menüleri de hazırlayarak konuklarınız en iyi şekilde ağırlanıyor. Konaklama imkanı da olan otelde kına gecesi fiyatları ise 30 TL - 50 TL arasında belirleniyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sahra Davet & Balo Salonları

Sahra Davet & Balo Salonları, İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanları arasında en şık ve en zarif mekanlar arasında oluyor. Başakşehir'de bulunan mekanda 750 kişiyi aynı anda konuk edebiliyorken 250 kişilik de araç kapasitesine sahip otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Kına gecesi organizasyonu için özel konsept tasarım ve süslemeler yapılıyorken gelin ve damat için kına tahtı, minderleri, bindallısı hazırlanıyor. Kına organizasyon ekibi getirebilme imkanı da sunuluyor.

Dilerseniz profesyonel mutfak ekibi elinden çıkan leziz yemek menüleri tadarak seçebiliyor, dilerseniz de kokteyl menüleri hazırlanabiliyor. Bu şık ve zarif mekanda kusursuz bir bekarlığa veda eğlencesi veya kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz fiyatları 50 TL ile 80 TL arasında sunuluyor.

Grand Haliç Hotel

İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları arasında Beyoğlu ilçesinde yer alan Grand Haliç Hotel yıllardır popülerliğini koruyor. 250 kişi kapasiteli bu mekanda yakınlarınızla çok güzel bir kına gecesi geçirebiliyorsunuz. Aynı zamanda otoparkı, vale hizmeti, engelliye uygun girişi ile de her konuğunuz için konfor ve imkan sağlanıyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorken mekanın sunduğu kına tahtı, bindallısı, süslemeleri ve malzemelerini de kullanılabiliyor.

DJ ve müzik orkestrası ile dolu dolu bir eğlence sizleri bekliyor. Konaklama imkanı ile de eğlencenin yorgunluğu çıkarılabilecek konforlu ve kaliteli odalar sunuluyor. Farklı mutfaklardan lezzetli yemek ve kokteyl menülerini de konuklarınıza ikram olarak seçebiliyorsunuz ve burada tüm olanaklarla kına gecesi geçirmek 50 TL'den başlıyor.

Wedding Palace Beylikdüzü

Beylikdüzü ilçesinde yer alan Wedding Palace Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanları arasında kaliteli hizmeti ve memnuniyeti ile öne çıkıyor. Tüm olanak ve imkanlarıyla kına gecenizi ve bekarlığa veda eğlencenizi burada 750 kişiye kadar organize edebiliyor. Supla, şamdan, yapay çiçekler, tüller ve masa süsleri ile mekan istediğiniz konseptte düzenlenebiliyor. Barkovizyon bulunmasıyla da mekanda tüm konuklarınız her güzel ana kaçırmadan tanık olabiliyor.

Kına organizasyon ekibi, fotoğrafçı, catering hizmeti dışarıdan dilediğiniz şekilde temin edilebiliyorken mekanın kına tahtı, koltukları, malzemeleri, bindallısı da sizlere sunulan çeşitler arasından seçilerek kullanılabiliyor. Beyaz ve kırmızı et menüleri yanında konuklarınıza özel menülerin de hazırlandığı bu mekanda kına organizasyonu yapma fiyatları ise 30 TL- 50 TL arasında değişiyor.

Holiday Inn Express (Lili Kına) Halkalı

İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanlarından Holiday Inn Express (Lili Kına) Halkalı, Halkalı ilçesinde kolay bulunabilir bir lokasyona sahip olurken sıkça tercih edilen şehir manzaralı bir mekan olma özelliğini de taşıyor. Mekan giydirme, masa süslemeleri ve etkinlik sorumlusuyla mekan istediğiniz renklerde ve konseptte hazırlanıyor. 250 kişiye kadar konuk ağırlayabilen bu mekanda hem kına mekanı hem de kına organizasyonu birleşiyor.

Dans ekipleri, davul ve tef showları, renkli kına kemeri, mumlar, nedimelere kaftan çeşitleri, özel bindallı, taht çeşitleri ve daha pek çok imkanı ile kusursuz bir kına gecesi eğlencesi geçirmenizi sağlıyor. Yemekli ve kokteylli menüler hazırlanıyorken son teknoloji müzik sistemleri ve DJ ile de eğlenceye doyuluyor. Bu mekanda eşsiz şehir manzarasına karşı bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz fiyatları 50 TL'den başlayarak 80 TL arasında sunuluyor.

Vaye Kına Evi

İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanları arasında Bağcılar ilçesinde bulunan Vaye Kına Evi en iyi mekanlar olarak tercih edilenler arasında bulunuyor. Mekan 300 kişilik kapasiteye sahip olurken, sizlere özel renklerde ve modellerde süslenerek tasarlanıyor. Yıllardır verdiği hizmet memnuniyetiyle adını duyuran Vaye, 10 çeşit bindallı ve kaftan modeli sunarak sizlere en yakışan modeli seçme fırsatı veriyor. Dansçılar, zenne/oryantal, kadın DJ ve müzik ekibi, sahne showları, davul show, karşılama ekibi gibi pek çok hizmeti de bulunduruyor.

Akıllarda yer edinecek bir bekarlığa veda eğlencesi ve kına gecesi organizasyonu yapmak isterseniz burada fiyatları 10 TL ile başlayıp 30 TL arasında değişiklik gösteren kişi başı paket fiyatları bulunuyor.

Harem De Party Kına Evi ve Organizasyon

Harem de Party Kına Evi ve Organizasyon, Bahçelievler konumunda uzun süredir hizmet vererek hem mekan hem de organizasyon imkanını sizlere tek bir mekan içinde sunuyor. İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanları arasında ünlenen mekanlardan biri olarak hizmet çeşitliliği ve memnuniyeti ile sıkça tercih edilenler arasında yer alıyor. Modern müzikler yanında geleneksel, klasik, dans müzikleri, roman gibi her çeşit müzik imkanı ile DJ temini imkanı ile de akıllara kazınacak bir eğlence vadediyor.

Kına seti, tacı, kaftanı, eldiveni, kemeri, tepsisi, kına tagı, mumu, halısı gibi bir kına gecesi için akla gelen her ihtiyaç mekan tarafından karşılanıyor. Mekan kına organizasyonunuz için suplar, şamdanlar, yapay çiçekler, tüyler ve tüller ile şık ve modern şekilde dizayn ediliyor. Gelin hamamı seçeneği de sizlere sunulan olanaklar arasında yer alıyor. Burada eşsiz bir kına gecesi geçirme fiyatları ise kişi başı 10 TL gibi uygun bir fiyattan başlayarak 30 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Avrupa Yakasında En İyi Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları

İstanbul organizasyon firmaları açısından zengin bir yelpazeye sahip oluyorken aynı zamanda Avrupa Yakası kına gecesi organizasyonu firmaları açısından da oldukça geniş ve başarılı olarak ön plana çıkıyor. Bu firmalar içerisinde bir kına gecesinin veya da bekarlığa veda eğlencesinin kusursuz ve eşsiz bir şekilde gerçekleşmesi için her olanak ve hizmet bulunuyor. Gerek dans gösterileri, sahne showları, davul ve enstrüman gösterileri, gelin ve nedimelerine dans eğitimi bulunuyorken gerek ise kına için gerekli tüm malzemeler, özel dikim kaftan ve bindallı, taht ve koltuklar, minderler, renkli kemer, köpük sprey gibi çeşitli olanaklar sağlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi organizasyon firmalarına bakıldığında Mis Organizasyon ve Güncel Organizasyon öne çıkıyor. Organizasyon fiyatları ortalama 10000 ile 3000 TL arasında oluyor.

Sizler de eşsiz bir kına gecesi geçirmek ve bunu İstanbul Avrupa Yakası kına gecesi mekanlarından birinde yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Düğün Buketi Destek ekibiyle iletişime geçmek. Sitemizden yapacağınız detaylı mekan araması sonucuna beğendiğiniz kına salonları ve organizasyon firmaları için fiyat teklifi alabilirsiniz.