İzmir Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(80 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Bizim Bahçe Toy Han
54
13

Bizim Bahçe Toy Han

5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
Öne çıkan
700kapasite
350başlangıç fiyatı
Park Hera Wedding House
13
1

Park Hera Wedding House

5.0
(3)
İzmir, Balçova
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Taş Konak Düğün Salonu
47
3

Taş Konak Düğün Salonu

4.7
(12)
İzmir, Bayraklı
350kapasite
90başlangıç fiyatı
Çuha Bahçe by Celebra
17

Çuha Bahçe by Celebra

5.0
(2)
İzmir, Urla
450kapasite
600başlangıç fiyatı
İzmir Seyir Garden
67

İzmir Seyir Garden

5.0
(6)
İzmir, Buca
750kapasite
400başlangıç fiyatı
İncirin Altı
52

İncirin Altı

5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
250kapasite
Mes Mudita Event Hall
37
1

Mes Mudita Event Hall

5.0
(3)
İzmir, Çeşme
500kapasite
400başlangıç fiyatı
Three Palm Event More
35
3

Three Palm Event More

5.0
(2)
İzmir, Balçova
600kapasite
900başlangıç fiyatı
Monna Lizza Event Hall
62

Monna Lizza Event Hall

5.0
(3)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
650başlangıç fiyatı
Yalım Garden
61
3

Yalım Garden

5.0
(3)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Kouzina Event
37

Kouzina Event

5.0
(3)
İzmir, Balçova
250kapasite
550başlangıç fiyatı
Bahçelika
38

Bahçelika

5.0
(3)
İzmir, Çeşme
750kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir kına gecesi mekanları, düğününüz öncesinde yakın arkadaşlarınızla doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Geniş kapasite seçeneği ile kalabalık davetler düzenlenebilen mekanlarda, ihtiyaç duyulan tüm hizmetler temin ediliyor. İzmir kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 75 TL'den başlıyor.

İzmir Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Gelenekselleşmiş bir tören heyecanıyla yaşanan kına geceleri, düğün öncesinde olmazsa olmaz organizasyonlar arasında yer alıyor. Kına merasiminde ihtiyaç duyulan kına seti, yemek ikramı, nedime ekibi ve kına tepsisi gibi birçok imkan İzmir kına gecesi mekanları tarafından temin ediliyor.

Aynı zamanda kına şerbeti ve atıştırmalık gibi alternatiflerle de gönlünüzü kazanan mekanlar, 1.000 kişilik kapasite seçenekleriyle hayranlık uyandırıyor. 75 TL'den başlayan kına gecesi fiyatları 250 TL'ye kadar artabiliyor.

İzmir kına gecesi mekanları ortalama kişi başı fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bizim Bahçe Toy Han

250 TL

350 TL

Marbella Event Hall

250 TL

300 TL

Bizim Bahçe Kır Düğünü

180 TL

200 TL

İzmir Seyir Garden

100 TL

150 TL

İncirin Altı

40 TL

80 TL

Monna Lizza

250 TL

350 TL

Şelale Wedding

100 TL

120 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Bizim Bahçe Toy Han

Kına gecesi organizasyonu denince İzmir Bayraklı'da akıllara gelen Bizim Bahçe Toy Han, sıcak ortamı ve güler yüzlü personeliyle sizleri en iyi şekilde ağırlıyor. 400 - 700 kişi kapasitesiyle sakin ve keyifli bir kına gecesi planlıyorsanız, burası sizin için ideal bir seçenek oluyor.

Bindallı, kaftan ve kına tahtı gibi geceye dair en önemli hizmetleri sunan mekan, memnuniyetinizi üst düzeye çıkarıyor. Gönül Bahçesi, DJ eşliğinde en eğlenceli kına müzikleri ile gecenin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Gül suyu ikramları ve karşılama kokteylleriyle de davetlilerinizi ağırlayan mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 250 - 350 TL arasında değişiyor. 

Marbella Event Hall

Yenilikçi hizmeti, profesyonel kadrosu ve alışılmışın dışında konseptleri ile görenleri kendine hayran bırakan Marbella Event Hall, geleneksel ile modern detayları başarılı bir şekilde harmanlıyor. 1000 kişilik kapasitesiyle tüm sevdiklerinizle birlikte rahat bir şekilde eğlenmeniz sağlanıyor.

İster açık ister kapalı alanda fark etmeksizin, tamamen sizin tercih ettiğiniz ortamda hazırlıklar yapılıyor. Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı şekilde düzenleyeceğiniz organizasyonunuz için mekan, orkestra ve müzisyen temini sağlıyor. Eğlencenizi artırmak için çalışan salonun kına gecesi fiyatları 250 - 300 TL arasında değişiyor.

Bizim Bahçe Kır Düğünü

Gaziemir ilçesinin sık tercih edilen mekanlarından Bizim Bahçe Kır Düğünü, doğal bir ortamda sizlere kapılarını açıyor. İzmir kına gecesi mekanları arasında öne çıkan Bizim Bahçe, 500 - 1000 kişilik açık alanı ile dilediğiniz gibi bir davet yaşamanıza olarak sağlıyor.

Ses, ışık ve sahne hizmetleri başta olmak üzere davet öncesinde menü tadımı yapmanıza da fırsat veren mekan, davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor. Bindallı kiralama, kına tahtı, geline özel koltuk ve özel alan tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor. Tüm bunları kişi başı 180 TL ile 200 TL arasında seyreden uygun fiyatları ile sunuyor.

İzmir Seyir Garden

İzmir Seyir Garden, büyüleyici bir konsept eşliğinde kına gecenizi organize ediyor. Sıcak ve klasik bir atmosferde sizleri ağırlayan mekan, her şeyin geleneklere uygun bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Sunduğu hizmetler ve kına ikramlıkları ile gecenizi şenlendirmenin yanı sıra yemekli ve kokteylli hizmetleriyle de yenilikçi bir dokunuşta bulunuyor.

500 - 750 kişilik kapasitesiyle tüm davetlilerinizi rahat bir şekilde ağırlayan çarşı Han, kişi başı başlangıç fiyatları için açılışı 100 - 150 TL arasında yapıyor. Açık havada kına organizasyonu gerçekleştirmek isteyenlerin de öncelikli tercihleri arasında yer alan mekan, benzersiz bir gece geçirmenizi sağlıyor.

İncirin Altı

Aradığınız modernliği yakalayacağınız İncirin Altı, en güzel gecelerinizi yaşamanız adına kapılarını sizlere açıyor. Her detayı incelikli bir şekilde işleyen mekan, İzmir kına gecesi mekanları arasında uygun fiyatları ile öne çıkıyor.

250 kişilikaçık ve kapalı alanında yaşayabileceğiniz en iyi deneyimi sizlere sunan İncirin Altı; gazebo, gelin tagı ve mekan süslemeleriyle dekorasyonu hazırlıyor. Mumluklardan kına tepsisine, kına tahtından eldivene kadar her şeyi düşünen mekan, harika bir ortamda sizleri ağırlıyor.

Yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzende kına gecenizi organize edeceğiniz mekanda, başlangıç fiyatları kişi başı 40 - 80 TL arasında değişiyor.

Monna Lizza

Balçova ilçesinin bir diğer popüler mekanı Monna Lizza, aradığınız tüm hizmeti bir paket içerisinde sizlere sunuyor. Bindallı ve kaftan kiralama başta olmak üzere davul eşliğinde gelenekselleşmiş bir eğlence ve Hint kınası yakma hizmeti de bulunuyor. Kına mumu, kına ekibi, kına müziği ve kına süslemesi gibi temel hizmet içeriklerinin de yer aldığı paket eşliğinde geceniz hazırlanıyor.

Kına takımı, kına tepsisi ve zenne oryantal gibi ek hizmetlerle de gecenizi şenlendiren mekan, 150 - 1000 kişilik kapasitesiyle sevdiklerinizle birlikte olma şansı sunuyor. Kişi başı 250 TL fiyat teklifinde bulunan Monna Lizza, en iyi hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmanıza imkan tanıyor.

Şelale Wedding

İzmir Bornova ilçesinde kaliteli şıklığı en iyi şekilde yansıtan mekanların başında gelen Şelale Wedding, mekan özellikleri ve kına süslemeleri ile öne çıkıyor. Bindallı ve kaftan kirama, davul şov, kına tepsisi, kına tahtı kiralama ve kına seti ile size harika bir gece yaşatıyor. Bunlara ek olarak isteğe göre kına nedime ekibi ile size eşlik edecek profesyonel bir ekip sunuyor.

Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonunda, sandalye süsleme ve masa şamdan seçenekleriyle de modern bir dekorasyon sunuyor. 150 - 500 kişilik davet alanında gönlünüzce eğlenebilmeniz için kına müziği klasikleriyle de gününüze renk katıyor.

100 - 120 TL arasında değişen kokteyl fiyatları ile sizleri daima hazır bir şekilde bekliyor.

İzmir’de Kına Gecesi Yapılacak Cafeler

İzmir'de kına gecesi yapılacak yerler arasında cafeler de sıkça tercih ediliyor. Diğer mekanlar gibi tüm kına organizasyonuna dair süslemeleri ve avantajları sunan cafeler, çeşitli hizmetlerle de gecenize renk katıyor.

Davul şov, kına ekibi, kına mumu ve kına müziği gibi hizmetler eksiksiz bir şekilde veriliyor. Ortalama olarak 30 TL’den başlayıp 100 TL’ye kadar varan kına gecesi organizasyon fiyatları, bütçe olarak herkese uygunluk gösteriyor.

Bolero Cafe & Organizasyon

İzmir genelinde sayısız davete ve kına gecesine tanıklık etmiş olan Bolero Cafe, en iyi organizasyonunuzu düzenlemek için sizleri bekliyor. Eşsiz masa ve sandalye süslemelerinin yanı sıra merkezi konumuyla da tercih edilen kına gecesi cafelerinden biri oluyor.

Kına müziği hizmetiyle eğlenceyi doruklara çıkaran cafe, bünyesindeki ikramlıklar haricinde isteğinize özel yemekli bir organizasyon seçeneği de sunuyor. Tamamen sizin isteklerinize göre ilerleyen mekan, sizlere harika bir gece vadediyor.

Begonvil Cafe & Organizasyon

İzmir Karşıyaka ilçesindeki nezih konumuyla tercih edilirliğini her zaman yüksek tutan Begonvil Cafe, kına organizasyonunuz için özenerek çalışıyor. Alanında en iyilerin bulunduğu bir ekip ile güçlü bir geceye imza atmanızı sağlıyor. Kına gecesine dair tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Kendi ikramları haricinde isteğinize göre yemekli ve yemeksiz olarak bir kına gecesi düzenlemek mümkün oluyor. 50 - 100 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Zeyteal Cafe

Kınaya dair her türlü hizmeti sunen mekan, kına müziği ve kına süslemesi konusunda oldukça profesyonel seçimler yapıyor. 50 - 100 kişi arası davetli ağırlayabilen Zeyteal Cafe, butik kına geceleri için ideal oluyor. 

İzmir Kına Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Kına gecesi organizasyon firmaları, davetinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri karşılıyor. 1.500 TL’den başlayan organizasyon fiyatları, her şey dahil sistemde 4.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tüm hizmetler ve olanaklar kusursuz bir gece yaşamanız için veriliyor.

Masal Gibi Davet Organizasyon

İzmir Konak ilçesindeki konumlanan Masal Gibi Davet Organizasyon, hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çeviriyor. Bindallı ve kaftan kiralama hizmeti, çerez kesesi, damat basması organizasyonu ve gelin kına örtüsü seti hizmetleri ile en keyifli anlarınızı titizlik içerisinde gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda gül suyu ve lokum ikramıyla da davetlilerinize hizmet sunan firma; kına tacı, yer minderi, kına müziği gibi detayları da atlamıyor. 2.000 TL başlangıç paketi fiyatları ve 4.000 TL her şey dahil paket fiyatları ile kendine hayran bırakan bir firma olarak gelinlerin öncelikli tercihi oluyor.

Hestia Kına Organizasyonu

Hestia Kına Organizasyon, etkinlik sorumlusu ile her şeyi özen içerisinde hazır ediyor. Kına kıyafetinizden yer minderine, kına nedime ekibinden kına tagı ve tacına kadar her şey düşünülüyor.

Tüm bu hizmetleri 500 TL ile 1.000 TL arasında paket fiyatları ile sizlere sunan organizasyon firması, İzmir genelinde oldukça başarılı işlere imza atıyor.

Can Vargün

Can Vargün, şehrin en profesyonel kına organizasyon firmaları arasında yer alıyor.

Dans ekibi, nedime, kına tahtı, anne koltuğu, uzun şamdanlar ve kına hatıra fotoğrafı perdesine kadar her bir detay özenle tasarlanıyor. Bindallı, kına kaftanı, gelin için başlık, kemer ve kolye seti de paketlere dahil olarak sunuluyor. Can Vargün kına organizasyon fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

İzmir şehri genelin kendi alanında başarısını ve kalitesini kanıtlamış kına gecesi mekanları bulunuyor. Uygun fiyatları ve sundukları olanaklar ile avantajlı olan mekanlar, farklı hizmetleriyle de öne çıkıyor. Tüm mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için danışman ekibiyle görüşebiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular