İzmir Kına Gecesi Organizasyonu ve 2024 Fiyatları

(19 sonuç)

İzmir
Organizasyon Firmaları
Kına Gecesi Organizasyonu
Sakura Event and More
3

Sakura Event and More

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Asell Wedding & Events
19

Asell Wedding & Events

5.0
(2)
İzmir, Aliağa
7500başlangıç fiyatı
İki-i Organizasyon
47

İki-i Organizasyon

5.0
(1)
İzmir, Balçova
7500başlangıç fiyatı
Saran Organizasyon
37

Saran Organizasyon

5.0
(11)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Duygum Wedding
94

Duygum Wedding

5.0
(3)
İzmir, Bornova
7500başlangıç fiyatı
My Night
48

My Night

5.0
(3)
İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
Hestia Kına Organizasyon
46

Hestia Kına Organizasyon

5.0
(1)
İzmir, Bayraklı
7500başlangıç fiyatı
Uçankuş Organizasyon
1

Uçankuş Organizasyon

5.0
(2)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nazlı Wedding Organizasyon
108

Nazlı Wedding Organizasyon

5.0
(4)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
İzmir Kına Organizasyon Can Vargün
149
8

İzmir Kına Organizasyon Can Vargün

5.0
(7)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Lora Henna Organizasyon
11

Lora Henna Organizasyon

5.0
(3)
İzmir, Menemen
7500başlangıç fiyatı
Masal Gibi Davet Organizasyon
89
6

Masal Gibi Davet Organizasyon

5.0
(1)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir kına organizasyonu şirketleri, unutulmaz bir kına gecesi geçirmek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kına tahtı kiralama, konsept süsleme ve nedime hizmetleri sunan organizasyon firmaları, sağladığı avantajlar ile gelin adaylarına eğlenceli bir gece vadediyor. İzmir kına organizasyon paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Firmalar hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor!

İzmir’in En İyi Kına Organizasyon Firmaları ve Fiyatları

İzmir kına organizasyonu firmaları arasında Zafer çapkın, Alhenna Kına Organizasyon, My Kına Organizasyon, Nar Kına Organizasyon, A Plus Organizasyon ve Bergama Ala Kına gibi isimler öne çıkıyor. Kına organizasyonu firmalarının başlangıç paket fiyatları ortalama 1000 TL civarında seyrediyor. Her şey dahil organizasyon paketleri ise yaklaşık 1.500 TL’den başlıyor.

Şehrin en sevilen kına organizasyon firmaları ve ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Can Vargün Kına Organizasyon

1.500 TL

3.000 TL

Saran Organizasyon

500 TL

1.000 TL

Duygum Wedding

1.000 TL

1.500 TL

Hestia Organizasyon

1.000 TL

2.000 TL

Mor Fiyonk Kına Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Alhenna Kına Organizasyon

1.000 TL

3.000 TL

Nar Kına Organizasyon

1.250 TL

2.500 TL

A Plus Organizasyon

1.500 TL

3.000 TL

My Kına Organizasyon

1.500 TL

2.000 TL

Bergama Ala Kına

750 TL

1500 TL

Hebe Organizasyon

1.500 TL

2.250 TL

Sevim Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Galya Kına

1.000 TL

1.500 TL

Masal Gibi Davet Organizasyon

2.000 TL

4.000 TL

Zafer çapkın Organizasyon

1.500 TL

3.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Can Vargün Kına Organizasyon

Can Vargün, İzmir kına organizasyonu firmaları arasında uygun fiyatları ve ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkıyor. Firma birçok farklı konsept ve hizmet paketini müşterilerine sunuyor. Bu paketler arasında; VIP, standart, roman konsepti, Hint konsepti, süper paket gibi seçenekler bulunuyor.

Şirket seçilen paket ile uyumlu olarak; bindallı, kına seti, kaftan, nedime, dekorasyon, özel dans dersi, taht, kadın DJ kiralama hizmetleri veriliyor. Can Vargün Kına Organizasyon paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Hebe Kına Organizasyon

İzmir Konak’ta bulunan Hebe Kına Organizasyon; aksesuar kiralama, nedime ekibi, kuru kına paketi, rengarenk şov, davul şov, kına seti, dekorasyon, kına tepsisi ve müzik hizmetleri sunuyor. Fırsat, ekonomik, şok kına paketi gibi pek çok farklı hizmet paketini sunan firma, her bütçeye uygun seçenekleri ile müşterilerine hizmet veriyor.

Hebe Kına Organizasyon kına paketi fiyatları 1500 TL'den başlıyor.

Saran Organizasyon

Alsancak’ta bulunan Saran Organizasyon, paket fiyatlarının uygunluğu ve hizmet kalitesi ile biliniyor. Firma; kaftan, rengarenk şov, testi oyunu, dilek feneri, gelin hamamı, kına ekibi, semazen ve zenne hizmetlerini sunuyor. Saran Organizasyon ayrıca gelin hamamı düzenleme hizmeti de veriyor.

Saran Organizasyon kına gecesi paketleri ortalama 500 TL'den başlıyor. Aldığınız ek hizmetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

Duygum Wedding

Duygum Wedding, İzmir'in Buca ilçesinde konumlanıyor. İzmir kına organizasyonu firmaları arasında öne çıkan Duygum, İnciraltı ve çeşme gibi ilçelerde de organizasyon düzenleyebiliyor. Şirket; bindallı kiralama, gelin hamamı, kına seti, kına tepsisi, oryantal kiralama ve süsleme hizmetleri sunuyor.

Duygum Wedding ile kına organizasyon fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Hestia Kına Organizasyon

Hestia Kına Organizasyon şirketinin merkezi Bayraklı’da yer alıyor. Firma; kına sepeti, kına tepsisi, nedime kaftanı, bindallı, kına tahtı, yüz örtüsü, gelin çıkış gösterisi, davul gösterisi ve testi kırma merasimi gibi hizmetler veriyor. Şirket, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Hestia ile 500 TL'den başlayan fiyatlarla kına organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Masal Gibi Davet Organizasyon

İzmir Konak’ta yer alan Masal Gibi Davet Organizasyon, kına gecesi organizasyonlarınız için birçok paket seçeneği sunuyor. Gelin hamamı süslemeden, oryantal dansçılarına kadar birçok hizmete bu firma aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Şirket aynı zamanda düğün, sünnet, evlilik teklifi ve nişan organizasyonlarında da hizmet veriyor.

Masal Gibi Davet ile kına organizasyonu fiyatları ortalama 2000 TL'den başlıyor.

Sevim Organizasyon

Sevim Organizasyon, İzmir Bayraklı’da hizmet veriyor. İzmir kına organizasyonu firmaları içerisinde kapsamlı paketleri ile öne çıkan Sevim; bindallı ve kaftan kiralama hizmeti, damat basması organizasyonu, gelin ve damat kına örtüsü, davul şov, halay mendili, kına halısı, kına tacı, nedime ekibi kiralama, kına seti ve oryantal hizmetlerini sunuyor.

Sevim Organizasyon ile kına gecesi fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Firmanın DüğünBuketi.com çiftlerine özel sunduğu indirimleri öğrenmek için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

Mor Fiyonk Kına Organizasyon

Mor Fiyonk Kına Organizasyon, İzmir'in Gaziemir ilçesinde konumlanıyor. özellikle kına ve bekarlığa veda organizasyonları düzenleyen şirket uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Firma; bindallı, kaftan, davul show, dilek feneri, gelin hamamı, kına ekibi, kına müziği, kına tepsisi gibi hizmetleri sunuyor.

Mor Fiyonk ile kına organizasyon fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Galya Kına

İzmir Karabağlar’da konumlanan Galya Kına; konsept tasarımı, servis elemanı, fotoğraf ve video çekimi, catering, havai fişek şovu, mekan giydirme, pasta ve sahne sistemleri hizmetlerini sunuyor. Düğün Buketi gelinlerine özel 1000 TL'den başlayan kına paketleri sunan firma, ekipman temini ve kına tahtı kiralama hizmeti de veriyor.

Kına Organizasyon Paket İçerikleri

İzmir kına organizasyonu şirketleri çeşitli hizmet paketlerini müşterilerine sunuyor. Bu paketler genellikle ekonomik, standart ve lüks paketler olarak öne çıkıyor. Ekonomik paketler ortalama olarak; nedime ekibi, kına tahtı, organizasyon planlama, kına sepeti, kına tepsisi, davul şov ve kuru kına hizmetlerini içeriyor.

Standart paketler ise ortalama olarak; nedime ekibi, çıkış gösterisi, kına halısı, kına tahtı, kaftan seti, eldiven, organizasyon planlama, nedime kaftanı, kına tepsisi, kına sepeti, rengarenk şov gibi seçenekleri sunuyor. Lüks paketler bunlara ek olarak; karşılama pankartı, Instagram video düzenlemesi, salıncaklı kına tahtı, çok katlı kına tepsisi, oryantal, kadın DJ gibi hizmetleri barındırıyor.

İzmir’deki Uygun Fiyatlı Kına Salonları

İzmir’de uygun fiyatlı kına salonları arasında Sezai Esen Festival Düğün Salonu ve İncirin Altı gibi mekanlar bulunuyor. Bu mekanların fiyatları ortalama olarak hafta içi yemekli 40 TL, kokteyl 30 TL olarak öne çıkıyor. Kına salonu fiyatları büyük ölçüde organizasyonun yemekli olup olmadığına ve kişi sayısına göre değişkenlik gösteriyor.

Gönül Bahçesi

İzmir Karşıyaka’da bulunan Gönül Bahçesi, kına ve eğlence organizasyonları düzenleyebileceğiniz butik bir mekan olarak öne çıkıyor. Kapalı alan kapasitesi 90 kişi olan salon; catering, masa süsleme ve dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi, sahne sistemleri, ses ve ışık hizmetleri sunuyor.

Gönül Bahçesi İzmir kına organizasyonu fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

İncirin Altı

İncirin Altı, İzmir'in Karşıyaka ilçesinde konumlanıyor. Salonun açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. İncirin Altı; catering, etkinlik sorumlusu, pasta, servis elemanı, müzik grubu temini, sahne düzenleme hizmetleri sunuyor. Salona ayrıca mekan dışı organizasyon firması da getirilebiliyor.

İncirin Altı'nda kına gecesi fiyatları yemekli ve kokteyl düzeninde kişi başı 40 TL'den başlıyor.

Taş Konak Düğün Salonu

Bornova’da bulunan Taş Konak Düğün Salonu, bünyesinde kına gecesi davetlerine ek olarak düğün, nişan ve sünnet düğünü organizasyonları düzenlenebiliyor. Mekanın sahip olduğu ses ve sahne sistemleri, konsepte göre ayarlanabilen oturma düzeni ve şık dekorasyonu beğeni topluyor. Mekanda kına fiyatları kişi başı 20 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir kına organizasyon firmaları hakkındaki soruların cevaplarına buradan bakabilirsiniz.

İzmir'de En çok Tercih Edilen Kına Organizasyon Firmaları

 • Hestia Kına Organizasyon
 • Hebe Kına Organizasyon
 • Duygum Wedding
 • Saran Organizasyon
 • Mor Fiyonk Kına Organizasyon

İzmir Kına Organizasyon Firmalarının Fiyatları Ne Kadar?

Kına organizasyonları için belirlenen fiyatlar başlangıç ve her şey dahil paket olarak sizlere sunuluyor. Başlangıç kına paketi fiyatları 1.000 - 2.000 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paketler 5.000 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Kına Organizasyonu Paket İçerikleri Nelerdir?

 • Kına tahtı kiralama
 • Bindallı ve kaftan kiralama / satın alma
 • Kına tepsisi
 • Kına mumu
 • Rengarenk kemer şovu
 • İkramlıklar
 • Nedime ve kına ekibi
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Hediyelikler

Bu yazımızda sizlere İzmir kına organizasyonu şirketlerinin hizmetlerini detaylı bir biçimde aktardık. Bu firmaların fiyatlarına dair bilgiler sunduk. Kına organizasyonlarınız için uygun fiyatlı mekanlardan ve sundukları hizmetlerden bahsettik. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde yer alan "ücretsiz Teklif Al butonu" ile firmalardan ücretsiz teklif alabilirsiniz. Keyifli bir organizasyon dileriz!