Balçova Kına Gecesi Mekanları

(10 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Balçova
Marquez Event Park
22
3

Marquez Event Park

5.0
(2)
İzmir, Balçova
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Three Palm Event More
35
3

Three Palm Event More

5.0
(2)
İzmir, Balçova
600kapasite
900başlangıç fiyatı
Park Hera Wedding House
13
1

Park Hera Wedding House

5.0
(3)
İzmir, Balçova
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Monna Lizza Event Hall
58

Monna Lizza Event Hall

5.0
(3)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
650başlangıç fiyatı
Kouzina Event
27

Kouzina Event

5.0
(3)
İzmir, Balçova
250kapasite
550başlangıç fiyatı
Aura Wedding Kır Düğünü
45
2

Aura Wedding Kır Düğünü

5.0
(1)
İzmir, Balçova
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Nobili Park
11

Nobili Park

İzmir, Balçova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Allesta Plus Wedding
11

Allesta Plus Wedding

5.0
(2)
İzmir, Urla
250kapasite
100başlangıç fiyatı
Göz Göz Mangal
4

Göz Göz Mangal

İzmir, Balçova
300kapasite
30başlangıç fiyatı
Mia Country Event Hall
29

Mia Country Event Hall

5.0
(1)
İzmir, Balçova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

Balçova kına gecesi mekanları en özel günleriniz için kaliteli hizmetler sunuyor. Gelin adayları için kına teflerinden kaftanlara kadar ihtiyaçlarını karşılayacak paketler sunuyor. Açık ve kapalı alan alternatifleri bulunan Balçova kına gecesi mekanlarının fiyatları kişi başı ortalama 30 TL'den başlıyor. Mekanlar hakkında detaylı incelemeyi yazımızda bulabilirsiniz.

En İyi Balçova Kına Gecesi Mekanları

Balçova kına gecesi mekanları sundukları hizmet paketleri ve süsleme seçenekleri ile oldukça beğeniliyor. Gelin adayları için kına seti ve kına müziği ile eksizsiz bir organizasyon düzenlenebiliyor. Aynı zamanda kına tahtı ve kına halısı imkanları da sağlanabiliyor. Misafirlerinize yemekli veya kokteyl menüler sunma seçeneği bulunuyor. Yemekli olarak düzenlenen kına organizasyonları için belirlenen fiyatları ise kişi başı 30 TL - 100 TL arasında değişiyor.

Balçova ilçesindeki en iyi kına gecesi mekanları yemekli menülerine belirlediği fiyatları ise şu şekilde:

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Aura Wedding Kır Düğünü  50 TL 100 TL
Kouzina 30 TL 50 TL
Mia Country Event Hall 90 TL 100 TL
Balçova Termal Otel 50 TL 80 TL
İnciraltı Garden Life Plus 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Aura Wedding Kır Düğünü

Aura Wedding Kır Düğünü uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyor. Yemeksiz bir kına organizasyonu için 10 TL’den kokteyl menüler için 30 TL’den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. Mekan süsleme seçenekleri ise size özel olarak yapılabiliyor.

Volkan şovu ve DJ imkanı ile en eğlenceli dakikaların yaşanmasına yardımcı oluyor. Kır bahçesi alanında 750 konuk ağırlayabiliyor. Aynı zamanda kapalı salonu için 300 kişilik kapasitesini belirliyor. Konukları için karşılama kokteyli imkanı ve alkol servisi yapılabiliyor. Gece boyunca kayıt altına alabilmek için video ve fotoğraf çekimi imkanını sağlıyor. 

Kouzina

Balçova ilçesinde yer alan kına gecesi mekanları arasında Kouzina öne çıkmayı başarıyor. Hem açık hem de kapalı salonu ile gelin adaylarına alternatif oluşturuyor. Kır bahçesinde düzenleyeceğiniz kına geceleri için 250 misafiri ağırlayabiliyor. Daha küçük organizasyonlarınız için ise 90 kişilik kapalı salonunu sunuyor. After party organizasyonu ile hem sizlerin hem de davetlilerin eğlenmesini garanti ediyor.

Dj ve nedime ekibi ile birlikte en özel gecenize renk katıyor. Işık ve ses sistemleri ile desteklediği sahnesinde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilme şansınız bulunuyor. Kouzina’da düzenlenecek olan kına organizasyonları fiyatları 30 TL - 50 TL arasında değişiyor.

Mia Country Event Hall

Mia Country Event Hall geniş kapasiteli salonları ile gelin adaylarının ilgisini çekiyor. 1000 davetli için uygun olan açık salonu ve kır bahçesi alanı bulunuyor. Kına gece organizasyonuna katılan davetlileriniz için 250 araç için uygun olan otoparkı bulunuyor. Karşılama hostesi sizin için konuklarınızı ağırlayabiliyor. After party alanında yapılan organizasyonları DJ ekibi ile destekliyor.

Soft renklerin hakim olduğu masalarında şamdan ile süsleme yapılarak şık bir görünüm sağlanıyor. Davetlilerinize yemekli veya kokteyl menü ikramında bulunma imkanı sağlanıyor. Yemekli olarak düzenlenen kına gecesi organizasyonlarında 90 TL’den başlayan fiyat seçeneklerini sunuyor.

Balçova Termal Otel

Balçova Termal Otel gelin adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kına tahtı ve kına süslemesi sizin tercihlerinize göre yapılabiliyor. İsterseniz kırmızı renkleri veya mor tonları kına tahtı süslemelerinde yer alabiliyor. Bindallı ve kına ekibi sunulan hizmet paketleri içerisinde yerini alıyor.

Dilerseniz sunulan gelin hamamı hizmetinden yararlanarak düğün öncesinde yaşadığınız stresi azaltma şansınız bulunuyor. En fazla 300 konuk ağırlayabildiği kapalı salonunda yemekli kına gecesi fiyatları 50 TL‘den başlıyor.

İnciraltı Garden Life Plus

İnciraltı Garden Life Plus en beğenilen kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Kına tahtı hizmetini kına seti ile birlikte sunuyor. Dilerseniz kına tahtında renk seçimi yapma şansınız bulunuyor. Nedime ekibi ve tef sunulan hizmet paketleri arasında yer alıyor. 750 konuk ağırlanabilen salonunda aksesuar kiralama imkanı bulunuyor.

Her bütçe düzeyine hitap eden fiyat seçeneklerini hafta içi 30 TL ve hafta sonu 50 TL olarak belirliyor. Davul show ve oryantal ile eşsiz bir eğlence şansı sağlanıyor.

İzmir Gelin Hamamı Mekanları

İzmir’de bulunan gelin hamamları genellikle spa hizmetinden buhar odasına kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

çiğli Ege Hamamı 40 TL’den başlayan fiyatlar ile kına organizasyonlarınızı düzenlemenize imkan sağlıyor. özellikle bekarlığa veda partilerinde öne çıkan hamamda kendi belirlediğiniz müzik listeleri eşliğinde jakuzi ve yüzme havuzunun tadını çıkarma şansınız bulunuyor. Düğünden önce buhar odasında ter dökerek tüm stresinizi atmanızı mümkün kılıyor.

Fes Spa Hamam ise 100 kişilik kapalı davet alanı ile öne çıkıyor. Gelin adaylarının kına organizasyonları için kına tepsisi ve kına müziği imkanlarını sunuyor. Sabunlu masaj ve spa hizmetlerinden yararlanarak rahatlama şansınız bulunuyor. Dilerseniz özel süsleme hizmetini de değerlendirebilirsiniz.

İzmir Balçova kına gecesi mekanları geniş bir hizmet paketini tüm gelin adaylarının hayallerini süsleyecek şekilde sunuyor. Kına gecesi salonları hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurabilirsiniz.