Bornova Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(6 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Bornova
Yalım Garden
61
3

Yalım Garden

5.0
(3)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Spilos Hotel Event & Wedding Hall
7

Spilos Hotel Event & Wedding Hall

5.0
(2)
İzmir, Bornova
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall
9

Şelale Wedding & Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Bornova
500kapasite
120başlangıç fiyatı
Bien Davet & Event
55

Bien Davet & Event

5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Rustic Wedding Planner
53

Rustic Wedding Planner

5.0
(2)
İzmir, Bornova
400kapasite
270başlangıç fiyatı
Çarşıhan 1360
34

Çarşıhan 1360

5.0
(9)
İzmir, Bornova
110kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Bornova kına gecesi mekanları geniş bir hizmet paketi sunuyor. Nedime ekibinden kına setine kadar tüm detaylar gelin adayları için hazırlanıyor. Dilerseniz yemekli ve kokteyl menüler arasında seçim yapma fırsatınız bulunuyor. Bornova kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı ortalama 10 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

En Gözde Bornova Kına Gecesi Mekanları

Bornova ilçesinde yer alan kına gecesi mekanları gelin adaylarının en eğlenceli günlerini en iyi şekilde yaşamasını sağlıyor. Düğün stresinden uzaklaşarak gelin adaylarının nedimeler ile after party alanlarında eğlenme imkanı bulunuyor. Dans gruplarının gösterileri ve kına müzikleri ise tüm gece boyunca devam ediyor.

Geniş davetler için uygun olan açık ve kapalı salonları bulunuyor. Gelin adayları 10 TL’den başlayan uygun fiyatlar ile kına organizasyonu düzenleyebileceği gibi bu fiyatların 50 TL’ye kadar çıkması mümkün olabiliyor.

Bornova kına gecesi mekanları yemekli menüleri için belirlenen fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Karaçam Event Garden 30 TL 50 TL
Byefendi Davet Kahvaltı 30 TL 50 TL
Nanda Kır Düğün Bahçesi 30 TL 50 TL
Ercanlar Turuncu Bahçe 30 TL 50 TL
İmza Kocakıran Düğün Salonu 10 TL 30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Karaçam Event Garden

Karaçam Event Garden kına geceleri için gelin adaylarına geniş bir hizmet sunuyor. Kına tahtı ve masa süslemeleri ile öne çıkıyor. Masa süslemelerinde çiçek ve supla aksesuarlarına ek olarak mum seçeneklerini sunuyor. Aynı zamanda kırmızı halı ile davet alanlarına giriş yapabilme imkanını sağlıyor.

Kına seti ve mekan süsleme fırsatlarını 500 kişilik kır bahçesi alanında sunuyor. Daha küçük bir kına gecesi organizasyonu için çiftlere 90 kişilik kapalı salonu alternatif olarak bulunuyor. Davetlilerinizin kullanabileceği 1500 araçlık otopark alanı bulunuyor. Masa süslemelerine dilerseniz şamdan ekleme imkanınız bulunuyor. Kına gecesi için 30 TL’den başlayan fiyatlar ile unutulmaz bir organizasyon düzenlenebiliyor.

Byefendi Davet Kahvaltı

Byefendi Davet Kahvaltı çiçekliköy geniş kapasitesi ile öne çıkıyor. 1000 konuk için uygun olan açık alanında süsleme yapılabiliyor. Beyaz masalarına kırmızı renkli giydirmeler uygulanıyor. Davul şovu ve kına ekibi ile birlikte en eğlenceli anları sunuyor. Kına gecelerine özel olarak kına tahtı temin edilebiliyor.

Hint kınası ve kına müziği seçenekleri ek olarak sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Aynı zamanda kapalı bir salonu bulunan Byefendi Davet’de 250 kişi ağırlanabiliyor. Dışarıdan alabileceğiniz ek hizmetler ile hayallerinizdeki organizasyonu düzenleme şansınız bulunuyor. Yemekli menüleri için 30 TL’den başlayan fiyatları 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Nanda Kır Düğün Bahçesi

Bornova kına gecesi mekanları arasında Nanda Kır Düğün Bahçesi öne çıkıyor. Açık ve kapalı ile gelin adayları için alternatif oluşturuyor. Açık salonunda 1500 kişilik kapasitesi bulunurken kapalı salonunda 250 kişilik alanı bulunuyor. Salonları için renkli süsleme seçeneklerini sunuyor.

Nanda davetlilere özel ikram seçenekleri sunuyor. Kırmızı halı eşliğinde gelin adaylarının kına gecelerine giriş yapma imkanı bulunuyor. Nedimeler için tef ve kaftan sağlanabiliyor. Işık ve ses sistemleri bulunan mekan gece boyu kına müzikleri ile eğlenceyi doruklara çıkarıyor. Kına gecesi organizasyonlarında 30 TL - 50 TL arasında olan fiyatları belirliyor.

Ercanlar Turuncu Bahçe

Ercanlar Turuncu Bahçe şık süsleme ve dekorasyona sahip olan salonu ile dikkat çekiyor. Açık bir davet alanında beyaz masalarına renkli süsleme seçeneklerini sunuyor. Mekan giydirme imkanı gelin adaylarının tercihine göre sunuluyor.

Düzenlenecek organizasyonlarınız için uygun fiyat seçeneklerini hafta içi ve hafta sonu ayrı olmak üzere sunuyor. Hafta içi 30 TL olan fiyat seçenekleri hafta sonu 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İmza Kocakıran Düğün Salonu

Bornova kına gecesi mekanları arasında uygun fiyat seçenekleri ile İmza Kocakıran Düğün Salonu öne çıkıyor. 10 TL’den başlayan fiyatları 30 TL’ye kadar çıkabiliyor. 500 konuk için uygun olan salonunda kırmızı ağırlıklı olan süslemeler yapılıyor. Mor kına tahtı ise kadife kumaşı ve dore rengi detayları ile öne çıkıyor.

Nedime ekibi için kaftan ve tef sunulurken gelin adaylarını volkan şovu yapılabiliyor. Kına takımı ve kına tepsisi sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Dilerseniz davul show ve dilek feneri de temin edilebiliyor. Aynı zamanda gelin hamamı sunulan imkanlar arasında yer alıyor. Zenne ve oryantal şov eşliğinde unutulmaz bir kına gecesi düzenlemenize yardımcı oluyor.

İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Bornova kına gecesi mekanlarının çoğu dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile çalışmanıza sıcak bakıyor. Kına organizasyon firmaları gelin adaylarına kına tahtından süsleme ve dekorasyon seçeneğine kadar geniş bir hizmet sağlıyor. İzmir kına organizasyon firmaları paket fiyatları ortalama 1.000 TL'den başlıyor.

Bu firmalar arasında öne çıkan İzmir Kına Organizasyon firması oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Nedime ekibi ile en eğlenceli anlarınıza eşlik ederken kaftan ve bindallı kiralama şansınız da bulunuyor. Lora Henna Organizasyon hizmetleri ile en beğenilen organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Damat basma oyunu, kına tahtı kiralama ve kına seti sağlanan hizmetler arasında bulunuyor.

İzmir Bornova kına gecesi mekanları sunduğu olanaklar ile tüm gelin adaylarının hayallerini gerçekleştiriyor. Hayallerinizi süsleyen kına organizasyonlarını düzenleyerek düğün öncesinde stres atmanıza yardımcı oluyor. Siz de bu mekanlardan yerinizi ayırtmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçerek davetinizi ücretsiz olarak planlayabilirsiniz.