Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

11 sonuç
İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Buca
CeviZade Wedding & Event

CeviZade Wedding & Event

İzmir, Buca
700 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Marbella Event Hall

Marbella Event Hall

5.0 (3)
İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 175 ₺ Başlangıç Fiyatı
İzmir Seyir Garden

İzmir Seyir Garden

5.0 (6)
İzmir, Buca
750 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Doğam Restoran

Doğam Restoran

5.0 (2)
İzmir, Buca
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yaprak Kır Düğün Salonları

Yaprak Kır Düğün Salonları

5.0 (2)
İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Eren Çiftliği

Eren Çiftliği

4.0 (4)
İzmir, Buca
1200 Maks. Kişi • 40 ₺ Başlangıç Fiyatı
Forbes Düğün Salonu

Forbes Düğün Salonu

4.9 (7)
İzmir, Buca
400 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
L'Alliance Wedding

L'Alliance Wedding

İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Buca kına gecesi mekanları, şehir genelinde rağbet görüyor. İlçenin merkez noktasında yer alan açık ve kapalı mekanlarda kına gecesi düzenlenebiliyor. Gelin tahtı, kına tepsisi ve kına mumu gibi tüm ihtiyaçları karşılayan salonlar, her türlü aksesuarı temin ediyor. Böylelikle geleneksel bir kına gecesine imza atılıyor. Buca kına gecesi mekanları fiyatları kişi başı 10 TL’den başlayabiliyor.

İzmir Buca Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Geleneksel motiflerin ağırlıklı olarak kullanıldığı ve kırmızı detaylar ile süslenen kına gecesi mekanları Buca ilçesinde konumlanıyor. Evliliğe doğru ilerlenen yolda gelin adaylarının önemli bir günü olarak nitelendirilen gecede, hafızalardan silinmeyecek deneyimler yaşanıyor. Buca’daki mekanlarda birçok organizasyon gibi kaliteli bir düzeyde gerçekleştirilen kına gecelerinin fiyatları 10 TL’den başlayıp, 100 TL’ye kadar artış gösterebiliyor.

Buca kına gecesi mekanları fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Rüya Vadisi 80 TL 100 TL
Vera Kır Bahçesi 30 TL 50 TL
Masal Park 40 TL 60 TL
Getto Kına Salonu 10 TL 30 TL
Buca Atlı Spor Kulübü 30 TL 50 TL
Eren çiftliği 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Buca'nın En Popüler Kına Gecesi Mekanları

İzmir Buca ilçesinde yer alan en popüler kına gecesi mekanları, her türlü kına konseptini gerçekleştirebiliyor. Bu mekanlar, bindallıdan kına gecesini şenlendiren dansçılara kadar her türlü hizmeti sunabiliyor.

çoğu mekan, gelin tepsisi ve gelin kınası gibi aksesuarları da kına paketine dahil ediyor. Göz dolduran bir Buca kına gecesi organizasyonu fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Rüya Vadisi

Rüya Vadisi, göl kenarındaki dikkat çekici konumuyla gelin adaylarının beğenisini kazanmayı başarıyor. Kına gecesinde gelin adayı sandalla salona getiriliyor. Sandaldan inen gelin, volkan şovlarıyla salona giriş yapıyor. Mekanın açık alanında 250, kapalı alanında 1.000 kişi ağırlanabiliyor.

Rüya Vadisi, gelin ve damadın fotoğraflarının yer aldığı kına masasıyla da dikkat çekiyor. Kınaya özgü kırmızı renkli masa örtüleri, şemsiyeler ve aksesuarla süslenen masada kına tepsisi de yer alıyor. İsteğe bağlı olarak dansçılar sahne alıyor. Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Vera Kır Bahçesi

850 kişilik açık alan kapasitesiyle Vera Kır Bahçesi çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Aksesuarlar konusunda geniş seçeneklere sahip mekan, kına tahtı, kına minderi, kına mumu, gökkuşağı kemeri gibi çok sayıda imkan sunuyor. Kişiye özel konsept kapsamında isme özel kına aksesuarları da mekanda kullanılıyor.

Vera Kır Bahçesi, nedimeler tarafından gerçekleştirilen keyifli dans şovlarıyla da öne çıkıyor. Dans sonrasında konuklarınız için mekanda lezzetli menülerle yemekli kına gecesi de düzenlenebiliyor. Bu doğrultuda kına gecesi başlangıç fiyatları 30 TL olarak belirleniyor.

Masal Park Kır Düğün Salonu

Masal Park, yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzeninde kına gecesi olanakları sunuyor. Mekanda, pistin ortasına yerleştirilen gelin hazırlık odasının merdivenlerinden inerek sahneye çıkılıyor. Nedimeleriniz de bu sırada size danslarıyla eşlik ediyor.

Beyaz tasarımıyla öne çıkan mekanın renklerini kına gecesi konseptinize göre değiştirmeniz mümkün oluyor. Dilerseniz masa ve sandalye giydirmelerinde kırmızı renkler tercih ediliyor. Masal Park’ta bulunan özel tasarım fotoğraf alanlarıyla, geceden sosyal medya hesaplarını süsleyecek çekimler yapılabiliyor. 1.000 kişilik mekanın kokteylli kına gecesi fiyatları 40 TL’den açılıyor.

Getto Kına Salonu

Getto Kına Salonu, kına geceleri için özel tasarlanmış bir salon olduğundan gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor. Gelin tahtı, kına minderi, cibinlik, fotoğraf ve anı köşeleriyle dekore ediliyor. Yaz sezonunda kına gecesi isteyen çiftler için mekan, açık hava mekanı olarak hizmet verebiliyor.

Kına salonu zenne, semazen gibi dansçılarla sizi ve konuklarınızı eğlendirebiliyor. Rakiplerinden farklı olarak salonun özel Hint kınacısı, vücudunuza Hint kınasından şekiller işleyebiliyor. Kına gecesi için kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veren 300 kişi kapasiteli mekan, hizmet kalitesiyle öne çıkıyor.

Buca Atlı Spor Kulübü

Buca Atlı Spor Kulübü için kına gecesinin renkleri kırmızı ve mor olarak belirleniyor. Simli yastıklarla donatılmış kına tahtı, kırmızı ve mor tüllerle süsleniyor. Gecenin buruk havası ise kırmızı renkli mumlarla kırılıyor.

Yemekli kına gecesi dileyen gelin adayları için masalar beyaz kumaşlarla kaplanıyor. Masaların üzerine renkli ve taze kır çiçekleri yerleştiriliyor. ''Kırmızı adettendir'' diyenler için masa ve sandalyeler kırmızı renkli tüllerle süslenebiliyor. Kulüp, 1.000 kişilik kır bahçesindeki kokteyl kına gecesi fiyatlarını 30 TL’den başlatıyor.

Kehribar Korusu

Kehribar Korusu kına gecelerini bir festival havasında yaşatıyor. 500 kişilik mekanda kalabalık bir gece organize edilebiliyor. Buca kına gecesi mekanları arasından adını duyuran mekan, kına gecesine dair duyduğunuz tüm ihtiyaçları karşılıyor. Kına konusunda her detayı düşünen mekan, kına tahtını kubbe ile güzelleştiriyor. Dilek ağacı, kına pufu, salıncak gibi yenilikçi aksesuarlar geceye eğlence katıyor.

Eğlence konusunda da iddialı olan mekan başarılı bir DJ ile çalışıyor. DJ’in yanı sıra zenneler, oryantal dansçıları ve nedimeler dans şovlarıyla gecenizi güzelleştiriyor. Kehribar Korusu,başarılı dansçılarıyla geç saatlere kadar süren eğlencelerin uğrak noktası olmayı başarıyor. Tüm bu hizmetleri kaliteli bir şekilde sunan mekanın kına gecesi fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Eren çiftliği

Eren çiftliği, renkli tüller ve LED ışıklarla süslenmiş kına tahtıyla gelin adaylarını bekliyor. 500 kişilik kapalı, 1.000 kişilik açık alanı bulunan salon, dış mekan tasarımıyla göz dolduruyor.Bahçede bulunan kına salıncağı ve fotoğraf köşeleri, geceden unutulmaz fotoğraflarla ayrılmanızı sağlıyor.

Kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlayan mekan, size bir organizasyon sorumlusu da atıyor. Bu organizasyon sorumlusu yapılacak ikramlardan, masa sandalye giydirme renklerine kadar her konuda size destek oluyor.

Buca’nın En İyi Kır Düğünü Mekanları

İzmir Buca kır düğünü mekanları şehrin popüler yerlerini bir arada sizlere sunuyor. Hem ilçe merkezinde hem de Kaynaklar semtinde konumlanan mekanlar, düğünlerinizin vazgeçilmez adresi oluyor.

Bu mekanlar, açık ve kapalı alan kapasiteleri ile kalabalık ve butik düğünlerin üstesinden başarıyla geliyor. Yemekten müziğe kadar her türlü desteği veren kır düğünü mekanlarının fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Kırçiçeği Event Hall

Kırçiçeği Event Hall Buca Kaynaklar’da, rahat ulaşılabilecek merkezi bir konumda yer alıyor. Havuz başına kurulan sandalyeleri ile mekan, görkemli olduğu kadar doğal kır düğünü organizasyonlarına da şahitlik ediyor. 2.000 kişilik açık, 600 kişilik kapalı salonuyla hizmet veren mekanda hayatınızın en güzel anlarını yaşama şansınız bulunuyor.

Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler davet alanı dekorasyonunda kullanılıyor. Masa ve sandalyeler, pudra renk masa örtüleri ile dekore ediliyor. çiftlerin havuz başı pistindeki ilk dansı ise volkan şovlarıyla süsleniyor. Kırçiçeği Event Hall düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Değirmenci Kır Düğün Salonu

Değirmenci Kır Düğün Salonu, kapalı alanındaki altın rengi dekorasyonlarıyla öne çıkıyor. Mekanın kır bahçesi beyaz renk yoğunlukta, sade bir şekilde dekore ediliyor. Açık alanında 1.000, kapalı alanında ise 500 kişiyi ağırlayabiliyor. Değirmenci’nin kapalı alanı kolonsuz ve yüksek tavanlı olması ile ferah düğünlere ortam oluşturuyor.

Değirmenci Kır Düğün Salonu’nun kokteyl kır düğünü fiyatları 30 TL’den açılıyor. Bu fiyata özel tasarım düğün pastası da dahil ediliyor. Yemekli kır düğünü isteyenler içinse özel menüler, gelin ve damat adaylarına tadım yaptırdıktan sonra hazırlanıyor.

Bıçakçılar Irmak Event Hall

Bıçakçılar Irmak Event Hall, doğal bir atmosfere sahip olmasıyla Buca kır düğün mekanları arasından sıyrılmayı başarıyor. Tahta masalar ve banklarla süslenen 1.000 kişilik mekan, geniş bir çim alan üzerinde yer alıyor. Mekan, çadırlar ve LED ışıklar gibi ögelerle süslenerek bohem bir hava yaratılıyor.

Bıçakçılar Irmak’ta bir dans pisti de yer alıyor. Bu pistte son model müzik ve ışık sistemleri kullanılıyor. çiftler dilerse mekanın anlaşmalı DJ hizmetinden de faydalanabiliyor. Konuklar park konusunda sıkıntı yaşamasın diye 1000 araçlı bir otopark da mekanda mevcut. Kır düğünü fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL olarak belirleniyor.

İzmir’in En çok Tercih Edilen Kına Organizasyon Firmaları

İzmir’deki kına organizasyon firmaları, geceyi düzenleyeceğiniz mekanlarda her türlü hazırlığı üstleniyor. Aksesuardan konsept tasarımına kadar tüm detaylar firmalar tarafından yapılıyor.

Kına tahtı, özel nedimeler ve kına tepsisi gibi tüm ihtiyaçlar kısa süre içerisinde temin ediliyor. Başlangıç kına gecesi paket fiyatları 1.000 TL, her şey dahil fiyatları ise 2.000 TL’den başlayan firmalar ile siz de gecenizi eksiksiz bir şekilde planlayabilirsiniz.

Duygum Wedding

Duygum Wedding, kına gecesinde klasik ve modern detayları aynı potada eritiyor. Her türlü konsepti uygulamasıyla öne çıkan firma, otantik ve zarif tasarımlar yaratıyor. Yalnızca aksesuar teminiyle kalmayıp mekan düzeni konusunda da kusursuz bir çalışma gerçekleştiriyor.

Firmanın masa giydirme, mekan ışıklandırma ve oturma düzeni hizmetleri gelin adayının özel gününe uygun olacak şekilde yapılıyor. Duygum Wedding, kına tahtı ve kaftan kiralama hizmetini 1.500 TL’den başlayan paket fiyatları ile sunuyor.

Mor Fiyonk Kına Organizasyonu

Mor Fiyonk Kına Organizasyonu adı gibi keyifli kına gecesi organizasyonlarına ortak oluyor. Organizasyon şirketi, kına öncesi gelin hamamı planlaması yapması sayesinde gelin adayları ve dostlarına eğlenceli bir aktivite olanağı sunuyor.

Kına sırasında özel eğitimli nedimeler, önceden hazırlanmış dans şovlarını sergileyebiliyor. Bu danslar yöresel halk dansları olabileceği gibi gelinin isteğine göre farklı koreografiler hazırlanabiliyor. 1.250 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarıyla hizmet veren firma, geleneksel kına geceleri konusunda oldukça ustalaşmış durumda.

İzmir Buca kına gecesi mekanları, gökkuşağı kemerinden kına tahtına kadar birçok aksesuarla bu geleneksel günü en iyi şekilde yaşatıyor. Siz de açık alanda bir kına gecesi mi yoksa kapalı salonda bir gece mi istediğinize karar vererek, uygun kına mekanını kısa sürede bulabilirsiniz. Bu süreçte DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçerek kampanyalar ve avantajlı fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Loader
0
%