Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

8 sonuç
İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Karşıyaka
Bien Davet & Event

Bien Davet & Event

5.0 (2)
İzmir, Bornova
1500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall

Şelale Wedding & Event Hall

5.0 (2)
İzmir, Bornova
500 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı
İncirin Altı

İncirin Altı

5.0 (3)
İzmir, Karşıyaka
250 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0 (2)
İzmir, Karşıyaka
450 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gönül Bahçesi

Gönül Bahçesi

5.0 (8)
İzmir, Karşıyaka
90 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aralık Sonu Ocakbaşı

Aralık Sonu Ocakbaşı

İzmir, Karşıyaka
50 Maks. Kişi • 70 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan kına gecesi mekanları gelinler için en özel hizmetlerini sunuyor. Kına geceleri ile özdeşleşen kırmızı renk tüm mekanların süslemelerinde yerini almayı başarıyor. İsteklerinize göre en mutlu anlarınızda yanınızda olan mekanlar kına takımı gibi aksesuar temini de sağlıyor. En özel kına töreni fiyatları 10 TL'den başlayan mekanlar hakkında detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

En İyi Karşıyaka Kına Gecesi Mekanları

Karşıyaka ilçesinde yer alan kına gecesi mekanları gelin adaylarına sağladığı imkanları ile öne çıkıyor. Masa ve kına tahtı süslemeleri için kırmızı ve gold renkler ön planda olarak sergileniyor. Dilerseniz farklı renklerin hakim olduğu süslemeler de sizin için sağlanıyor. Yemekli ve kokteyl menüler arasından seçim yaparak 10 TL ile 100 TL arasında kına gecesi fiyatları ile organizasyon yapılıyor.

En iyi kına gecesi mekanlarının fiyatları ise şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
İncirin Altı 40 TL 50 TL
Ve Hotels Karşıyaka 130 TL 130 TL
Gönül Bahçesi  30 TL 50 TL
Martı Garden by Duygum Kına 10 TL 30 TL
Karşıyaka Düğün Salonu 10 TL 30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

İncirin Altı

Kına gecesi düzenlemek isteyen gelinlerin ilk tercihi İncirin Altı oluyor. 250 kişi için uygun olan davet alanında bulunan beyaz masalarına kına gecelerine en yakışan kırmızı rengi ile süslüyor. Masalarına şamdan ve sandalyelerine kurdele ekleyerek dekorasyon seçeneklerini şekillendiriyor. Kına tepsisi ve kına ekibi alınabilen hizmetler arasında yer alıyor.

Dilerseniz kına organizasyon firmaları ile anlaşarak hayallerinizdeki töreni düzenlemenizi sağlıyor. DJ ve müzik grubu temin ederek kına gecelerinde sevdiklerinizle eğlenmenizi sağlıyor. Uzun süre kına töreninizin hatırlanabilmesi için video ve fotoğraf çekimi hizmetini alabilme fırsatınız bulunuyor. Düzenlenecek kına organizasyonları için 40-50 TL arasında olan fiyatları belirliyor. 

Ve Hotels Karşıyaka

Ve Hotels Karşıyaka kına gecesi mekanları arasında öne çıkmayı başarıyor. 450 misafir için uygun olan kır bahçesinde rüya gibi bir gece yaşamanız sağlanıyor. Aynı zamanda 320 kişilik kapalı salonunu en özel gününüz için sunuyor Şehir manzarasına sahip olan salonlarında kına tahtı ve dekorasyonlar özel olarak yapılıyor. Masa süslemeleri için supla ve çiçek aksesuarları öne çıkıyor. Sandalyelerine kurdele ile süsleme yapılabiliyor.

Kına tahtı renkleri ve modelleri gelin adaylarının beğenisine göre değişim gösteriyor. Gelinin arkadaşlarına sunulan kaftan ile klasik kına gecesi merasimleri yapılabiliyor. Karşılama hostesi ile gelen misafirleriniz için özel ilgi gösterilmesine imkan sağlıyor. DJ ve müzik grubu sunulan hizmet yelpazesi arasında yer alıyor. Kına töreni fiyatları ise 130 TL olarak belirleniyor.

Gönül Bahçesi

Aynı zamanda organizasyon firması olarak hizmet sunan Gönül Bahçesi butik kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. En fazla 90 kişi için uygun olan salonunda sıcak ve samimi bir ortamda gelin adayları eğlenebiliyor. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla eğelenebilmeniz için after party organizasyonu ve DJ getirme fırsatı sunuluyor. Sizin zevklerinize göre süsleme yapılabiliyor.

Masa süslemelerine ise şamdan ve supla ile yapıyor. Dilerseniz rengarenk renkler kına gecesinde sizlerin yanında olabiliyor. Aynı zamanda bir organizasyon firması olması nedeniyle geniş seçenekleri sizin taleplerinize göre sağlayabiliyor. Nedimeler için kaftan seçenekleri ve kına müziği imkanları sağlanabiliyor. 30 TL’den başlayan fiyatları ile düzenlenen kına organizasyonları her bütçeye düzeyine hitap ediyor.

Martı Garden by Duygum Kına

İzmir Karşıyaka kına gecesi mekanları arasında Martı Garden by Duygum Kına öne çıkıyor. Gerek süslemeleri gerekse kına tahtları ile gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Kırmızı renkleri ile süsleme yapılabilen masalarında renkler sizin tercihinize gör değişebiliyor. Dans ekibi siz kına tahtı alanınayken dans gösterisini sunuyor.

Davul show ve kına süslemesi özel olarak gelin adaylarına sunuluyor. Düzenlenen kına geceleri için 10 TL’den başlayan uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. En fazla 300 kişi için uygun olan davet alanında geniş hizmet paketlerini sunuyor.

Karşıyaka Düğün Salonu

Karşıyaka Düğün Salonu, 10 TL’den başlayan fiyatları ile dikkat çekiyor. Kına tahtı ve kına setleri sunulması ile kişi başı fiyatları belirleniyor. Açık ve kapalı davet alanında 300 kişilik kapasitesi bulunuyor. özel menü seçimi yapılması ve menüde değişime gidilme imkanı bulunuyor. Dilerseniz dışarıdan catering firması ve organizasyon firması ile anlaşılabiliyor.

Etkinlik sorumlusu ile iletişime geçerek after party organizasyonları yapılabiliyor. Vale hizmetini 30 araç için uygun olan otoparkı için sağlıyor. Sandalye giydirme seçenekleri ve masalarına şamdan ile süsleme yapma imkanı bulunuyor. Hint kınası seçeneği nedimeler için sağlanabiliyor.

İzmir Kına Organizasyon Firmaları

İzmir kına organziasyon firmaları en özel günlerinizde kusursuz hizmet politikasıyla çalışıyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hizmet sağlayan organizasyon firmaları kına tahtından kaftan kiralamaya kadar pek çok imkan sağlıyor. Dilerseniz kına halısı eşliğinde giriş yapılan kına töreninde ilerleyen saatlerde damat basma organizasyonları düzenlenebiliyor. Nedime ekibi ve davul şovu ile hem gelin adayları hem de davetlilerin keyifli anlar yaşaması sağlanıyor. Galya Kına bu noktada İzmir’de bulunan organizasyon firmaları arasında öne çıkmayı başarıyor. Yalnızca İzmir değil şehir dışında bulunan gelinlere de hizmet sunuyor. Hediyelik sepeti ve mekan giydirme ile kına gecelerini kusursuz kılıyor. Fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan kına gecesi mekanları en özel günlerinizde kusursuz bir davet verebilmeniz için çalışıyor. Kına törenleri için ayrı bir özen gösterilerek unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapılıyor. Beğendiğiniz mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için danışman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. DüğünBuketi.com çiftlerine özel sağlanan fırsatları öğrenerek değerlendirebilirsiniz.

Loader
0
%