Ödemiş Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(2 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Ödemiş
Aktepe Garden
3

Aktepe Garden

İzmir, Ödemiş
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Ecenaz Düğün Salonu
8

Ecenaz Düğün Salonu

İzmir, Ödemiş
2,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir ödemiş kına gecesi mekanları, sizlere muhteşem bir gece sunabilmek için birçok hizmet sağlıyor. Olanaklar ve davet fiyatları mekana göre değişse de genel olarak tüm ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Farklı etkinliklere ev sahipliği yapabilen mekanlar, kına organizasyonu konusunda da öne çıkıyor. Kapalı salon veya açık alanı bulunan yerlerin istediğiniz alanını seçme şansı sunuluyor. Kına gecesi fiyatları ortalama olarak kişi başı 10 - 50 TL aralığında bulunuyor.

ödemiş Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

ödemiş’te yer alan kına gecesi mekanları çeşitli hizmetler sağlıyor ve sizleri mutlu etmek için büyük çaba sarf ediliyor. Farklı davet alanları ve değişen konuk ağırlama kapasiteleri sunuluyor. Servis seçenekleri dahilinde yemekli ve yemeksiz menüler dışında kokteyl menüler de yer alıyor. Dilediğiniz imkandan yararlanarak istediğiniz organizasyona sahip olmanız sağlanıyor. Kına gecesi fiyatları kişi başı 10 - 80 TL aralığında yer almakla birlikte alınan hizmetlere göre değişiklik görülebiliyor.

Kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Saray Salon 10 TL 50 TL
Ecenaz Düğün Salonu 10 TL 50 TL
Gölland Kır Düğün Salonları 10 TL 80 TL
Cemile Sultan Butik Otel 10 TL 50 TL
Aktepe Garden 10 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Saray Salon

ödemiş’in sevilen davet mekanlarından biri olan Saray Salon, ev sahipliği yaptığı etkinlikler arasında kına gecesini de bulunduruyor. Kına gecesine özel birçok kaliteli hizmet sağlanıyor ve beğeninize sunuluyor. Bunlar arasında; kına ekibi, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu ve elbette kına müziği yer alıyor.

Bütün bu hizmetlerin sağlanmasıyla kusursuz bir kına töreni sahibi olmanız sağlanıyor. Mekan, güler yüzlü çalışanları ve müşterileriyle yakından ilgilenmesi ile beğeni topluyor. Sunulan özel kına paketleri arasından size en uygun olanı seçilerek uygulanıyor.

Kapalı salonunda 750 kişiye kadar konuk ağırlanabilen mekanda catering hizmeti de sunuluyor. Davetlileriniz için leziz menüler hazırlanıyor. Ayrıca 100 araçlık otopark hizmeti sağlanıyor. Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 10 - 50 TL aralığında yer alıyor.

Ecenaz Düğün Salonu

Renkli dekorasyonu ve sıcak ortamıyla öne çıkan Ecenaz Düğün Salonu, sizlere muhteşem bir kına gecesi sunuyor. Oldukça geniş konuk ağırlama kapasitesi ile kalabalık davetler için tercih edilebilir imkanlara sahip.

Kına gecesi için sunulan özel hizmetler arasında kına müziği ve kına süslemesi bulunuyor. Dekorasyon tercihleriyle beğenilen mekanın açılır kapanır tavanı da bulunuyor. Bu sayede mevsim koşullarından etkilenmemeniz sağlanıyor. Kına gecesi fiyatları ise kişi başı 10 - 50 TL arasında değişiyor.

Gölland Kır Düğün Salonları

Doğayla iç içe olan ortamıyla beğenilen Gölland Kır Düğün Salonları, birçok kaliteli hizmet sunarak hayallerinizdeki kına gecesine ulaşmanızı sağlıyor. 3.000 kişiye kadar çıkabilen konuk ağırlama kapasitesi ile rakiplerinden ayrılıyor ve öne çıkıyor.

Sizler ve davetlileriniz için 500 araçlık otopark alanı ve yanında vale hizmeti de sağlanıyor. Mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Açık kır bahçesi alanı yemyeşil ve oldukça ferah atmosferi sayesinde davetiniz boyunca huzurlu olmanızı sağlıyor.

Kına gecesi paketi içinde özel imkanlar sunuluyor. Orkestra, fotoğraf çekimi, video çekimi ve kına organizasyonu bu imkanlardan birkaçı. Tüm istekleriniz ve ihtiyaçlarınız karşılanarak memnun kalmanız garanti ediliyor. Yemek servisi sunan mekan, menüde değişiklik yapma imkanı da tanıyor. After party alanı sağlanarak davetiniz sonrası doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Cemile Sultan Butik Otel

Sıcak ve ferah atmosferiyle beğeni toplayan Cemile Sultan Butik Otel, kına gecenize ev sahipliği yapmak için hazırda bekliyor. Kına gecesi için sağladığı özel hizmetler arasında kına ekibi, kına müziği, kına süslemesi, kına tepsisi ve kına mumu bulunuyor.

Bütün bu hizmetlerden yararlanmanız sağlanarak memnuniyetiniz garanti ediliyor. 500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunan mekan, doğayla iç içe bir konumda bulunuyor. Cemile Sultan'da kına gecesi fiyatları 30 - 80 TL arasında seyrediyor.

Aktepe Garden

Uygun fiyatlı hizmetleriyle öne çıkan Aktepe Garden, sizlere harika bir kına gecesi sunuyor. Kına gecesinde özel olarak sunulan hizmetler arasında kına müziği, kına süslemesi, kına mumu, kına tepsisi ve nedime minderleri yer alıyor. Bu imkanları sağlaması sayesinde eksiksiz bir davete sahip olmanız sağlanıyor.

Yemyeşil kır bahçesi alanında 500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. Farklı konseptler sunması sayesinde sizlere tercih şansı sağlanıyor. Mekanın kına gecesi fiyatları 10 - 50 TL arasında belirleniyor.

ödemiş'in En Şık Düğün Salonları

İzmir’de düğün düzenlemek isteyen çiftleri birçok harika mekan bekliyor. Bunlar arasında yer alan ödemiş düğün mekanları, kaliteli hizmetler ve olanaklar sunuyor.

En çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında olan Sarmaşık Kır Düğün Salonu, 10 - 50 TL aralığında fiyatlar sunuyor. Doğa manzarasıyla öne çıkan Aybahçe Kır Düğün Salonu ise 10 - 50 TL aralığında fiyatlar veriyor.

Şık ortamıyla beğenilen Güven Düğün Salonu da 30 - 50 TL aralığındaki düğün fiyatları ile tercih edilirliğini artırıyor. Bu mekanlarda sunulan kaliteli hizmet sayesinde muhteşem bir deneyim yaşamanız sağlanıyor.

İzmir ödemiş kına gecesi mekanları, sundukları kaliteli hizmetler ve sayısız olanak sayesinde sizlere en güzel geceyi yaşatıyor. Hiçbir detayın atlanmadığı organizasyon sürecinde öncelik her zaman sizin isteklerinize veriliyor. Kına gecenizin kusursuz olması amaçlanarak çeşitli özel hizmetler sunuluyor. Bu mekanlar hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com ekibiyle görüşebilirsiniz.