Çubuk Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(7 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Çubuk
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23

Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu

5.0
(3)
Ankara, Çubuk
2,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Yeşil Vadi Kır Bahçesi
15
2

Yeşil Vadi Kır Bahçesi

5.0
(6)
Ankara, Çubuk
1,400kapasite
45başlangıç fiyatı
White Garden
20

White Garden

Ankara, Çubuk
2,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Meva Garden
7

Meva Garden

5.0
(1)
Ankara, Çubuk
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu 
28

Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu 

4.8
(6)
Ankara, Çubuk
1,000kapasite
110başlangıç fiyatı
Gizemli Bahçe Kır Düğünü
5

Gizemli Bahçe Kır Düğünü

5.0
(7)
Ankara, Çubuk
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Saklıgöl
5

Saklıgöl

5.0
(13)
Ankara, Çubuk
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

çubuk kır düğünü mekanları tüm Ankara şehrinden misafirlerini ağırlayabiliyor. Geniş kapasiteleri ve kır bahçesi alanları ile kır düğünlerinin vazgeçilmez adresleri oluyor. Menülerinde yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini sunuyor. Aynı zamanda kır düğünleri için özel süslemeler ve dekorasyonlar yapan mekanlar en özel günlerinizi taçlandırıyor. Tüm bu hizmet ve olanakları uygun fiyatları dahilinde gerçekleştiren açık hava düğün mekanları, yeni evlenecek çiftlere kucak açıyor.

En Gözde çubuk Kır Düğünü Mekanları

Ankara şehrinin çubuk ilçesinde yer alan kır düğünü mekanları, çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İstediğiniz tüm hizmetleri sağlayan mekanlardan memnuniyet ile ayrılmak garanti ediliyor. Yemekli menülerine alternatif olarak kokteyl menüler sunuluyor.

Dilerseniz kendi belirlediğiniz konseptlere göre süsleme ve dekorasyon yapılabiliyor. Kusursuz bir düğün için davetlileriniz en özel şekilde ağırlanıyor. çubuk bölgesinde yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Kır bahçesi olan mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Sakalar Kır Sofrası

30 TL

40 TL

Göl Seyir Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Yeşil Vadi Kır Düğünü

30 TL

50 TL

Gizemli Bahçe Kır Düğünü

30 TL

50 TL

Saklıgöl

50 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sakalar Kır Sofrası

çubuklu kır düğünü mekanları arasında en gözde yerlerden biri olan Sakalar Kır Sofrası uygun fiyatları dikkat çekiyor. Kalabalık bir düğün düzenlemek isterseniz 2.000 kişi için ideal olan kır bahçesi alanını sunuyor. Alternatif olarak sunduğu kapalı davet alanında ise 750 kişilik kapasite bulunuyor.

Modern ışıklandırma sistemleri ile göz alıcı düğünler yapılabiliyor. Aynı zamanda dışarıdan alabileceğiniz hizmetler ile kusursuz davetlere ev sahipliği yapıyor. DJ ve müzik grupları ile eğlenceli anlar düzenlenebiliyor. Video ve fotoğraf çekimi ile her detayın kusursuz olduğu düğününüz kayıt altına alınıyor. Yemekli düğün için 30 TL’den başlayan fiyatları, 50 TL’ye kadar çıkarabiliyor.

Göl Seyir Düğün Salonu

Göl Seyir Düğün Salonu, kır düğünleri için süslenmiş sandalyeleri ve masa dekorasyonları ile beğeni topluyor. Masalarına supla ve çiçek ekleyerek kusursuz bir dekorasyon yapılabiliyor.

çiftlerin en mutlu günlerinde gelin yolu ve gelin tagı hizmetleri ile organizasyonlarını düzenliyor. Geniş aileye sahip olan çiftler için 1.000 konuk kapasitesi ile hizmet sunduğu kır bahçesi alanını hazırlıyor.

Etkinlik sorumlusu ile her detayın düşünüldüğü bir akış planı hazırlama imkanınız bulunuyor. 750 konuk için uygun olan kapalı davet alanında ise balonlarla süsleme yapılabiliyor. Yemekli ve kokteyl menüler arasında seçim yapan çiftlerin aynı zamanda belirlenen menülerde değişim yapabilme şansı bulunuyor. Göl Seyir kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu

çubuk ilçesindeki kır düğünü mekanları arasında Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu da yer alıyor. Açık alanında 1.000 misafir için uygun olan bir düzen oluşturan mekan, davetlileriniz için 1.000 araçlık otoparkını da sunuyor. After party alanını eğlenceli anlar için sunarken ışıklandırma ve ses sistemleri ile kusursuz hale getiriyor.

Geç saatlere kadar servis ve müzik devam edebiliyor. Beyaz masalarına ve sandalyelerine süsleme yapılabiliyor. Menüleri için her davetliyi memnun edecek özel menü seçenekleri bulunuyor. Yemekli menüleri ve kokteyl menüleri arasında seçim yapılabiliyor. Kokteyl menülerle planlanan akışta düğün fiyatları 10 TL’den başlarken yemekli menülerde 30 TL’ye kadar çıkıyor.

Gizemli Bahçe Kır Düğünü

Gizemli Bahçe Kır Düğünü, pek çok olanak ve imkanı çiftler için sağlayabiliyor. Havuz başı alanı, kır bahçesi ve kapalı salonu ile çiftlerin dileklerini gerçekleştiriyor. Kır bahçesinde 1.000 konuk ağırlanabiliyor. Kapalı davet alanında ise bu sayı 200 kişi oluyor.

Gelin tagı ve gelin yolu hizmetlerine ek olarak mekan süsleme seçenekleri sağlanabiliyor. Fotoğraf köşesinde sevdiklerinizle ölümsüzleşen fotoğraflar çekilme fırsatı bulunuyor. Etkinlik sorumlusu önceden isteklerini dinleyerek düğün pastası veya dans ekibini sizler için sağlayabiliyor.

Kırmızı halı eşliğinde giriş yapılan düğünlerinizde uzun süre hatırlanacak olan bir organizasyon düzenlenebiliyor. Yemekli bir kır düğünü için 30 - 50 TL arasında olan fiyat seçenekleri bulunuyor.

Saklıgöl

Saklıgöl, kır düğünlerine özel olarak sağladığı hizmetleri ile dikkat çekiyor. Göl manzarası eşliğinde düzenlenen düğünlerinizde 2.000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Davetliler için 250 araca uygun olan otopark hizmete sunuluyor. Masa süslemelerinde gül kurusu ve beyazın uyumunu şamdanları ile destekliyor. Supla ve çiçekler ek olarak masalara koyulabiliyor.

Gelin tagı bulunan alanında video ve fotoğraf çekimleri yapılabiliyor. DJ ve müzik grupları ile after party alanlarında eğlenceli dakikalar yaşanabiliyor. çiftlerin tercihlerine göre masa süslemelerine ek olarak mekan giydirme de yapılabiliyor. Menüleri önceden tadarak değişim yapma şansınız bulunuyor. Yemekli menüleri için belirlenen kır düğünü fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Ankara'da Uygun Fiyatlı Kına Gecesi Mekanları

Ankara şehrinde bulunan kına gecesi mekanları pek çok olanağı sağlayarak düğünden önce eğlenmenize yardımcı oluyor. Kına tahtı ve nedime ekipleri gibi eksiklikleri tamamlayan mekanlar, ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde gideriyor.

Dilerseniz kapalı alanda veya açık alanda kına töreni düzenlenmesine imkan sağlanıyor. Kına organizasyonları için özel olarak kına seti ve kaftan kiralama seçenekleri de bulunuyor.

Aşk-ı İncek, kına gecelerine özel olarak şık masalarına güller ve çiçekler ekliyor. Karşılama kokteyli ile davetlilerinizin ağırlanabilmesi sağlanıyor. Kır bahçesinde düzenlenen kına törenlerinde 750 kişiye uygun olan davet alanı bulunuyor. 50 TL’den başlayan fiyatlar ile kına gecelerinde gelin adaylarına hizmet sunuyor.

Seğmen Konak Düğün Salonları ise gelin adaylarına özel olarak kına tahtı hizmetini sağlıyor. Nedime ekibi sizin belirlediğiniz kıyafetler ile tef eşliğinde gece boyunca yanınızda oluyor. Masalarına şamdan ile süsleme yaparak 750 davetliyi ağırlayabiliyor. Seğmen Konak’ta düzenlenecek olan kına geceleri için belirlenen fiyatlar ise 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'nın çubuk ilçesindeki kır düğün mekanları hakkında tüm merak edilenlerin cevapları burada.

çubuk kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

çubuk ilçesinde konumlanan kır düğün mekanlarında düzenlenen davetlerin fiyatları yemeksiz düzende minimum 50 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl düğün tercih etmeyi düşünen çiftler için belirlenen fiyat aralığı ise kişi başı minimum 70 - 80 TL oluyor.

çubuk'un en çok tercih edilen kır düğün mekanları

  • Vavas Garden
  • Göl Seyir çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu
  • Sakalar Kır Sofrası
  • Yeşil Vadi Kır Bahçesi
  • Green Nature Garden
  • Botanik Kır Bahçesi
  • White Garden
  • Doğal Bahçem

çubuk kır düğün mekanlarının kapasite aralığı ne kadar?

çubuk'ta fiyat ve olanaklar açısından çiftleri memnun eden düğün mekanları, kapasiteleriyle de ön plana çıkıyor. Bölgedeki mekanların ortalama kapasite aralığı 500 - 1.000 kişi olarak biliniyor.

Ankara çubuk ilçesinde konumlanan kır düğünü mekanları geniş kapasiteleri ile öne çıkıyor. Açık havada düğün, kır bahçesinde düğün gibi alternatifleri de aynı anda yaşatan mekanlar, uygun fiyatları ile tercih edilirliklerini her daim koruyor. Beğendiğiniz kır düğünü salonu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.