Keçiören Kır Düğünü Mekanları

(8 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Keçiören
New Mahall Kır Düğünü
48
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(4)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
250başlangıç fiyatı
Daliot Wedding
35
1

Daliot Wedding

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
Öne çıkan
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Sakalar Vip Ovacık
10

Sakalar Vip Ovacık

5.0
(5)
Ankara, Keçiören
350başlangıç fiyatı
Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon
8

Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon

5.0
(3)
Ankara, Sincan
1,500kapasite
200başlangıç fiyatı
Özbek At Çiftliği
5

Özbek At Çiftliği

Ankara, Keçiören
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Dora Garden
8
4

Dora Garden

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
500kapasite
Ihlamur Kasrı
15

Ihlamur Kasrı

Ankara, Keçiören
3,000kapasite
130başlangıç fiyatı
Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları
11

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları

3.0
(3)
Ankara, Keçiören
3,000kapasite
30başlangıç fiyatı

Ankara Keçiören kır düğünü mekanları, özellikle yaz aylarında çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kalabalık veya butik organizasyonların düzenlenebildiği mekanlarda ayrıcalıklı hizmetler sizi bekliyor. Keçiören kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor. İlçenin en iyi mekanları ve fiyat bilgileri yazımızda sizleri bekliyor.

Keçiören’in En Gözde Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Keçiören kır düğünü mekanları Ankaralı çiftler arasında sıklıkla tercih ediliyor. Sunulan hizmetlerin kalitesi, çeşitli paketleri ve uygun fiyatlarıyla ilgi odağı haline geliyor. Gösterişli ve şık dekorasyonuyla geniş ve ferah alanları bulunan kır bahçeleri dört mevsim sizleri bekliyor. En özel gününüzü unutulmaz kılmak için özenle ve titizlikle çalışıyor.

Keçiören ilçesinin en çok tercih edilen mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Ihlamur Kasrı 100 TL 130 TL
Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonu 30 TL 50 TL
Dailot Wedding 50 TL 100 TL
özbek At çiftliği 50 TL 80 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ihlamur Kasrı

Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Ihlamur Kasrı sizi hayalinizdeki kır düğününe kavuşturuyor. Açık ve kapalı alanı bulunan mekan, ihtişamlı süslemeleriyle gecenizi güzelleştiriyor. Açık alanda 1000 kişiye, kapalı alanda 3000 kişiye kadar davetli alabiliyor.

Gelin ve damat odası, mekan süsleme, gelin yolu gibi daha birçok hizmet veriliyor. Lezzetli yemekleri ve menü tadımı, menüde değişiklik hizmetleri sayesinde damak tadınıza uygun bir ziyafet hazırlanıyor. Işık, ses ve görüntü hizmeti en iyi şekilde karşılanıyor. Sizinle ilgilenen organizasyon sorumlusu gecenizin mükemmel olması ve herkesin eğlenmesi için istekleriniz doğrultusunda bir düğün hazırlıyor.

Ihlamur Kasrı yemekli kır düğünü fiyatları 80 ile 100 TL arasında değişiyor. Kokteyl fiyatları hafta sonu 80 TL iken, hafta içi 50 TL’den başlıyor.

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonu

Açık ve kapalı bulunan Park Aden Düğün Salonu, şehirde sıklıkla tercih edilen yerlerden biri oluyor. Yemek ve kokteyl hizmeti veren mekanın 1200 kişilik ve 600 kişilik iki tane kır düğün bahçesi bulunuyor. Açılıp kapanabilen çatı özelliği sayesinde her türlü hava koşulunda düğün gerçekleşiyor.

Son teknoloji ışık ve ses sistemi, fotoğrafçı, orkestra temin ederek müşterilerin beğenisini kazanıyor. Bunun yanında gelin damat odası, süslemeler ve daha birçok hizmetiyle sizi en mutlu gününüzde en iyi şekilde ağırlıyor.

Park Aden’in her bütçeye uygun fiyatları bulunuyor. Kır düğünü fiyatları hafta içi 10 TL, hafta sonu 30 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar seçtiğiniz menüye göre 30 ile 100 TL arasında değişiyor.

Dailot Wedding

Açık ve kapalı bulunan Dailot Wedding, kır düğünlerinde en çok tercih edilen mekanlardan biri oluyor. Geniş bahçesi ve kolonsuz salon özelliğiyle kalabalık düğünlere de ev sahipliği yapıyor. Yemek ve kokteyl servisi veriliyor. Açık hava kapasitesi 750 kişiyken kapalı alan kapasitesi 200 kişi civarında yer alıyor. Muhteşem doğa manzarası, çim alanı ve havuzu bulunan bahçesi sayesinde düğününüz göz kamaştırıyor.

750 kişi kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Böylece şahsi aracınızla geldiğinizde sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sadece eğlencenize ve en özel gününüze odaklanmanız hedefleniyor.

En mutlu gününüz için birçok hizmet sunan Dailot Wedding sunduğu fiyatlarla da yüzünüzü güldürüyor. Yemekli kır düğünü fiyatı hafta içi 50 - 80 TL arasında, hafta sonu 50 - 100 TL arasında değişiyor. Kokteyl hizmeti ise 30 ile 50 TL arasında yer alıyor.

özbek At çiftliği

Kır bahçesi bulunan özbek At çiftliği, Ankara’nın Keçiören ilçesinde konumlanıyor. Ormanın içinde bulunan mekan tecrübeli ekibiyle size gerçek bir kır düğünü yaşatıyor. Büyüleyici bir manzarası olan bahçe 500 kişi kapasitesine ulaşıyor. Catering, mekan süsleme, dekorasyon, menü tadımı ve değişikliği gibi birçok hizmet veriyor.

100 araç alabilen otoparkı ve vale hizmeti sayesinde özel aracıyla gelen davetlileri memnun ediyor. Profesyonel DJ, müzik grubu, video ve fotoğraf çekimi mekan tarafından karşılanıyor.

özbek At çiftliği yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL oluyor. Kokteyl servisi fiyatları ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL civarında bulunuyor.

Keçiören’deki En Eğlenceli After Party Mekanları

Düğününüzden sonra aileniz ve arkadaşlarınızla sınırsızca eğlenmek için Keçiören'de bulunan after party mekanları sizi bekliyor. Menüde değişiklik ve menüde tadım seçenekleri, müzik, ses ve sahne sistemleri, fotoğrafçı gibi hizmetler de sizlerle buluşturuluyor.

İsterseniz yemek yiyebileceğiniz, isterseniz de alkollü alkolsüz kokteyllerle gecenizi devam ettireceğiniz mekanlar kaliteli hizmet anlayışını önemsiyor. Keçiören'deki en eğlenceli after party alanları; Neff Restaurant, çeft Cafe Restaurant ve çeşni Konağı olarak biliniyor. Menü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Keçiören kır düğünü mekanları hakkındaki tüm merak edilen sorular ve cevapları burada yer alıyor.

Keçiören kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Kır düğünü mekan arayışınız Keçiören ilçesinde devam ediyorsa, bütçenize uygun yer bulabilirsiniz. 50 - 80 TL başlayan düğün fiyatları mekana göre 130 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Keçiören'in en çok tercih edilen kır düğün mekanları

Keçiörende öne çıkan mekanlar arasında Altın Koru, Ihlamur Kasrı, Havuzlu Bahçe, Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları ve özbek At çiftliği yer alıyor. Mekanlar, açık kır bahçeleri ile en çok tercih edilen yerler olarak çiftlerin ilgisini çekiyor.

Keçiören'de kır düğün mekanlarının kapasite aralığı ne kadar?

Kır düğün mekanları arasında çiftlerin en rağbet gösterdiği mekanların minimum kapasite aralığı 400 - 500 kişi arasında değişiyor. Geniş çaplı bir kır düğünü için 2.000 - 3.000 kişi kapasiteli mekanlar da bulunuyor.

Ankara Keçiören kır düğünü salonları DüğünBuketi.com'a özel indirim fırsatları ile sizi bekliyor. Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için teklif formumuzu doldurabilir, organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.