Pursaklar Kır Düğünü Mekanları

(1 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Pursaklar
Vavas Garden
55
3

Vavas Garden

5.0
(12)
Ankara, Pursaklar
1,000kapasite
130başlangıç fiyatı

Ankara ilinin Pursaklar ilçesinde konumlanan kır düğünü mekanları, en mutlu ve en özel gününüzde yanınızda oluyor. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren mekanlar çiftlerin memnuniyetine öncelik veriyor. Tüm hizmetlerini kalite standartlarının üzerinde ve ilgiyle sunan düğün mekanları, çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Pursaklar'da kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Pursaklar'ın En Kaliteli Kır Düğünü Mekanları

Yeşilin ve doğanın tam ortasında bulunan Ankara Pursaklar kır düğünü mekanları, düğün sürecini en huzurlu şekilde geçirmenizi sağlıyor. Profesyonel ekipleri ile stresten uzak bir gece planlanıyor. Mekan süslemesi son derece şık ve modern şekilde yapılıyor. İsteğinize göre dekorasyon ve süslemeler şekillendiriliyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri de en mutlu gününüze eşlik ediyor.

Pursaklar kır düğünü mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Saklıgöl 30 TL 50 TL
Sakalar Kır Sofrası 30 TL 40 TL
Meva Garden 30 TL 50 TL
Park Saray Düğün & Davet 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Saklıgöl

Ankara ilinin Pursaklar ilçesinde yer alan Saklıgöl, en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri oluyor. 2.000 kişilik açık alanı ve 500 kişilik kapalı alanıyla hizmet veriyor. Muhteşem göl ve doğa manzarasıyla davetlilerin ilgisini çekiyor. Dekorasyon, süsleme, ışık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından karşılanıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmeti sayesinde damak tadınıza göre yemekler hazırlanıyor. özel menü seçenekleriyle tüm davetlilere uygun ikramlar belirleniyor. Organizasyon sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak yapılıyor.

Ayrıca mekanın 250 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Saklıgöl, sunduğu tüm olanakların yanında fiyatlarıyla da müşterilerin yüzünü güldürüyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 30 TL’den, hafta sonu 50 TL’den başlıyor.

Sakalar Kır Sofrası

Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Sakalar Kır Sofrası, Ankara’nın Pursaklar bölgesinde yer alıyor. Civardaki gözde kır düğünü mekanlarından biri oluyor. 2.000 kişilik kır bahçesi şehir manzarasına karşı konumlanıyor. Işık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından en iyi şekilde sağlanıyor.

Menü tadımı, değişikliği ve özel menü seçenekleri sayesinde tüm davetlilere uygun yemekler hazırlanıyor. Geniş kapalı alanında balkon ve terası bulunuyor. 1.000 araçlık bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Tecrübeli organizasyon ekibiyle muhteşem bir düğün hazırlamak için çalışıyor. Mekanın yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi ve hafta sonu 50 TL’den başlıyor.

Meva Garden

Meva Garden, bölgenin öne çıkan düğün mekanlarından biri oluyor. Eşsiz bir şehir manzarası sunan mekanın 100 - 200 kişilik kapalı alanı da buluyor. Yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleri sayesinde kalabalık düğünlerde ferah bir ortam oluşturuluyor. Dekorasyon, masa - sandalye süsleme gibi hizmetler veriliyor.

Eğlenceye istediğiniz alanda devam edebilmeniz için alternatif davet alanları bulunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme fırsatınız bulunuyor. Yemekler istediğiniz şekilde hazırlanıyor. 150 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.

Kır düğünü mekanı, tecrübeli ekibiyle size rüya gibi bir düğün yaşatmak istiyor. Sunduğu tüm imkanların yanında fiyatlarıyla bütçe dostu aralıklar belirliyor. Meva Garden kır düğünü fiyatları 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

Park Saray Düğün & Davet

Ankara ilinin Pursaklar ilçesinde konumlanan Park Saray Düğün & Davet, 500 kişilik alanıyla hizmet veriyor. Geniş ve ağaçlarla çevrili kır bahçesi özellikleri sayesinde ferah bir ortam oluşuyor. Dekorasyon, fotoğraf ve video çekimi, masa - sandalye süslemesi eksiksiz bir şekilde tamamlanıyor.

Son teknoloji ışık ve ses hizmetlerine ek olarak tüm davetlilere özel ikramlıklar hazırlanıyor. Organizasyon sorumlusu sizin isteklerinizi ön planda tutarak bir düğün tasarlıyor. Park Saray, sunduğu birçok olanakla civarda en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri oluyor. Yemekli kır düğünü fiyatları ise hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor.

Pursaklar'ın En Şık Düğün Salonları

Kır düğünü mekanlarının yanı sıra harika düğün salonları da bulunuyor. Unutulmaz bir düğün organize etmek istiyorsanız bu salonlar ideal yerler arasında bulunuyor. Sağladığı pek çok avantaj ile çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Mekan süsleme ve dekorasyon da istekleriniz dinlenerek yapılıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleriyle gecenize lezzet katılıyor. En şık ve en gözde düğün salonları arasında; Saray Düğün Salonu ve Hisar Park Düğün Salonu yer alıyor. 30 TL'den başlayan düğün fiyatları ile sizleri bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Pursaklar ilçesindeki kır düğünü mekanları için en merak edilen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Pursaklar kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Hem açık hem kapalı alanı bulunan kır düğün mekanlarının fiyatları kişi başı 90 TL'den başlıyor. Güne, ek hizmetlere ve davetli sayısına göre fiyatlarda farklılık görülebiliyor.

Pursaklar'ın en çok tercih edilen kır düğün mekanları

Pursaklar'da çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar, kır düğünü hayallerinizi gerçekleştirmek üzere hizmet veriyor. Saklıgöl, Anadolu Park, Meva Garden ve Diva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu en çok tercih edilenler arasına giriyor.

Pursaklar'da kır düğün mekanlarının kapasite aralığı ne kadar?

Her kapasite aralığında mekan bulunan Pursaklar'da, davetli listenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Bölgedeki kır düğün mekanlarının ortalama kapasitesi 750 kişi olarak belirleniyor.

Ankara Pursaklar kır düğünü mekanları, hayallerinize kavuşmanıza aracı oluyor. Sizi ve ailenizi en iyi şekilde ağırlayan mekanlar, açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Uyguladıkları paketler ve fırsatlar yeni evlenecek çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Avantajlı düğün fiyatları ile de tercih edilirliklerini artıran mekanlar hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.