Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(216 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Vip Garden Kır Düğünü
68
8

Vip Garden Kır Düğünü

4.9
(18)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Bahçe Kuzguncuk
15

Bahçe Kuzguncuk

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
Ibis Istanbul Tuzla Hotel
23
1

Ibis Istanbul Tuzla Hotel

5.0
(3)
İstanbul, Tuzla
500kapasite
649başlangıç fiyatı
Olivia Wedding Garden
43
3

Olivia Wedding Garden

5.0
(3)
İstanbul, Beykoz
1,500kapasite
400başlangıç fiyatı
Yeşiltepe Garden
26
2

Yeşiltepe Garden

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
280başlangıç fiyatı
Rena Garden
24
1

Rena Garden

5.0
(5)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
280kapasite
200başlangıç fiyatı
Boğaz Garden
75
6

Boğaz Garden

5.0
(15)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
500kapasite
450başlangıç fiyatı
Green Paradise Kır Düğünü
6

Green Paradise Kır Düğünü

5.0
(2)
İstanbul, Maltepe
1,500kapasite
500başlangıç fiyatı
La Terra
7

La Terra

İstanbul, Tuzla
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri
41

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri

5.0
(4)
İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Melek Garden
9

Melek Garden

5.0
(2)
İstanbul, Beykoz
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nil Garden
19

Nil Garden

İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanları sayısız alternatif ve imkan ile karşınıza çıkıyor. Kır bahçesi konseptini birbirinden benzersiz şekilde size sunan mekanlar ile tanışarak kendi hayalinizi gerçeğe dönüştürme şansına sahipsiniz. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki kır düğünü salonları yemekli fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yemekli ve kokteylli olarak çeşitlenen menüler ve talep edilen ek hizmetler doğrultusunda fiyatlar farklılık gösterebiliyor. İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü fiyatları bu doğrultuda 50 TL’den başlıyor. Harika İstanbul manzarası ve Anadolu Yakası’nın kendine has atmosferi eşliğinde düğün yapmak isteyen çiftler için ipuçları yazımızda yer alıyor.

İlçe Hafta İçi* Hafta Sonu*
Beykoz 50 TL 80 TL
Maltepe 30 TL 50 TL
Pendik 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Beykoz'un En Güzel Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Anadolu Yakası'nda yer alan Beykoz ilçesi, kır düğünü yapmak isteyen çiftler için harika bir atmosfer sunuyor. Bu ilçede düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Kendine özgü düğün hazırlıkları ile Ceremony Kanlıca, Senfoni Garden Kır Düğünü, Boğaz Garden ve daha birçok kır düğünü mekanı hizmet veriyor.

Ceremony Kanlıca

600 kişilik misafir ağırlayabileceğiniz Ceremony Kanlıca, Beykoz ilçesinin sevilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Napolyon sandalyeler ile oluşturulan kilise nikahı düzeni ya da yuvarlak masalarla oluşturulan yemekli düğün konseptiyle hizmet verebiliyor. Ceremony Kanlıca'da düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Farklı süsleme çeşitleri ve Rustik düzenin hakim olduğu mekan çiftlerle görüşerek son düzenlemeleri gerçekleştiriyor.

Senfoni Garden Kır Düğünü

Doğayla iç içe olabileceğiniz Senfoni Garden Kır Düğünü, masaların üzerine yerleştirilen ağaç suplalarla dikkat çekiyor. Gelin ve damat odasına ek olarak doğal bir görünüme sahip gelin yolu hazırlığı ile aradığınız düğün hizmetini sunabiliyor. 750 kişilik kır bahçesi ile doyasıya eğlenebileceğiniz bir hizmet veriliyor. Senfoni Garden'da kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Mekan ayrıca 500 araçlık otoparka alanına sahip.

Boğaz Garden

1500 kişilik kır alanı ve 500 kişilik kapalı mekanı bulunan Boğaz Garden, masa sandalye süslemesinden menü belirlenmesine kadar her detayı çiftlerle görüşerek hazırlıyor. Tamamen cam ile kapalı alanı yapay çim ve tahta pist ile doğanın bir parçası gibi duruyor. Mekanın kokteyl düzenindeki fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Yemekli düzeni tercih eden çiftler için düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Kendi aracı ile gelmek isteyen misafirleri 250 araçlık otopark bekliyor.

Maltepe'nin En Uygun Fiyatlı Kır Düğün Mekanları

İstanbul Maltepe ilçesi bulunduğu konum ile kır düğünü mekanları için biçilmiş kaftan oluyor. Gold Country Park, Düğün çiftliği ve Salon Yeşilçam bu lokasyonun en sevilen mekanları arasında bulunuyor. Maltepe'deki mekanların kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Yemekli ya da kokteyl seçimine göre fiyatları şekilleniyor.

Gold Country Park

Anadolu Yakası’nın Maltepe ilçesinde bulunan Gold Country Park, 2000 kişilik açık ve kapalı alanı ile dört mevsim düğün imkanı sağlıyor. özenle hazırlanmış ahşap dekorlar doğal görünüme ekstra güzellik katıyor. Gold Country Park kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. Mekan ek olarak dileyen çiftlere fotoğrafçı hizmeti sunabiliyor.

Düğün çiftliği

İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanları arasında öne çıkan Düğün çiftliği, farklı dekorasyonu ve imkanları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 1000 kişilik misafir ağırlayabilen Düğün çiftliği kır mekanı yemekli ve kokteylli menü seçeneği sunuyor.

Barkovizyon bulunan mekan tüm misafirlerin sizi rahatlıkla görmesini sağlıyor. Düğün boyunca gerçekleştirilen video kaydı ve çekilen fotoğraflar ise sizlere güzel bir anı bırakıyor. Tüm bu imkanları size sunan mekanın düğün fiyatları hafta içi 30 TL’den başlıyor.

Salon Yeşilçam

Anadolu Yakası Maltepe ilçesinin en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında Salon Yeşilçam da bulunuyor. 3000 kişilik misafiri ağırlayabilen kır bahçesi ve 1000 misafiri ağırlayabilen kapalı alanı ile kapılarını açıyor.

Ayrıca 2000 araçlık otopark alanı bulunuyor. Harika doğa manzarası ve mekan süslemesi bulunan mekan sizi bekliyor. 30 TL‘den başlayan yemekli kır düğünü fiyatları ile unutulmaz bir düğün hazırlıyor.

Pendik'teki Popüler Kır Düğün Mekanlarının Fiyatı Ne Kadar?

İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü denince akla Pendik ilçesi kır düğünü mekanları geliyor. İstanbul manzarasını her açıdan sunan ilçe, şehrin her noktasından kolay ulaşım avantajı ile çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Beyler Garden Paradise, Quince Garden, Dream Garden gibi sevilen mekanlar Pendik ilçesinde çiftleri bekliyor.

Beyler Garden Paradise

Pendik ilçesinin sevilen kır düğünü mekanları arasında Beyler Garden Paradise bulunuyor. 500 misafirinizi ağırlayacağınız kapalı alanı ve 1000 misafiriniz için hazırlanan açık alanı ile unutulmaz bir organizasyon hazırlıyor. Organizasyon sorumlusu olan mekan tüm detaylarla titizlikle ilgileniyor.

Profesyonel düğün fotoğrafçısı sayesinde tüm özel anlarınız kayda alınıyor. Havuz başı davet alanı, minik akarsu yatağı ve çocuklar için oyun parkı ile herkese hitap edebiliyor. Düğüne kendi aracı ile gelmeyi tercih eden misafirler için 500 araçlık otopark hizmeti sunuyor. Beyler Garden kır düğünü fiyatları 20 TL’den başlıyor.

Quince Garden

750 kişilik misafir grubunu ağırlayabileceğiz kır bahçesi, açık alan ve kapalı mekanı bulunan Quince Garden, olumsuz hava şartlarına karşı açılır kapanır tavanı ile hizmet veriyor. Kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Yemekli ya da kokteyl türünde vereceğiniz davete göre fiyatları değişebiliyor.

Dream Garden

250 kişi ağırlayabilen kapalı alanında after party, nişan ve diğer organizasyonları gönlünüzce gerçekleştirebileceğiniz Dream Garden, açık alanında 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Birden çok fotoğraf köşesi bulunan mekan, davetlileriniz için deniz manzaralı güzel bir arka plan oluşturuyor. Mekana kendi aracı ile gelen misafirleri 500 araçlık otopark ve vale hizmet karşılıyor.

Anadolu Yakası'nın En İyi Kır Düğünü Salonları

İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi kır düğünü salonları sizi bekliyor. Birbirinden farklı konseptlere sahip salonlar eğlenceli düğünler hazırlamak için tamamlamaları yapıyor. Anadolu Yakası kır düğünü salonu fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Eğlenceye doyacağınız mekanlar hakkındaki detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Dalyan Club

Havuz başı açık alanı ve kır düğünü mekanı bulunan Dalyan Club 500 misafiri ağırlayabiliyor. Havuz başında şık bir düğün organizasyonu planlayabilirken kır bahçesinde organik bir düğün yapmak mümkün oluyor.

Kaliteli ses ve ışık sistemleri ile geceyi ışıldatan Dalyan Club, düğün sonrası after party yapmak isteyen çiftleri taş evde ağırlayabiliyor. Seçtiğiniz müzikler eşliğinde doyasıya eğleneceğiniz bir düğün ve after party için sizleri bekliyor.

Baro Bahçe

Ada Kanlıca Baro Bahçe İstanbul Barosu sosyal tesisi olarak hizmet veriyor. Tesisin 300 kişilik açık alanı 200 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Bahçede, terasta ya da çim alanda verebileceğiniz düğün için uygun atmosferi sağlayabiliyor.

Açılır kapanır tavan özelliği bulunan tesis dört mevsim düğün ve davet verebilme imkanı sağlıyor. 50 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları ile unutulmaz bir düğün sizleri bekliyor. Mekanı diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği ise canlı müzik hizmeti verebilme imkanı oluyor.

Forest Garden Aydos

Ağaçların arasında vereceğiniz şık bir kır düğünü için Forest Garden Aydos tercih ediliyor. 1500 kişilik açık alanı unutulmaz bir düğün için hizmet verebilirken kötü hava şartlarına karşı ya da kışın vereceğiniz nişan, kına, düğün gibi organizasyonlara hazırlanan 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Forest Garden kır düğünü fiyatları kokteylli davetler için 10 TL, yemekli menü tercih eden çiftler içinse 30 TL’den başlıyor. Organizasyon sorumluları ile görüşerek belirleyeceğiniz düğün konseptine uygun olarak yapılan hazırlıklar yılın modasına uygun olarak düzenleniyor.

Anadolu Yakası Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Anadolu Yakası’nda samimi ve sıcak bir kına gecesi için tercih edilebilecek pek çok mekan bulunuyor. Anadolu Yakası kına gecesi fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Düğünden farklı olarak hazırlanan kına organizasyonları için mekanlar en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaçlıyor.

Sophia çekmeköy

Kır bahçesinde kına gecesi organizasyonu yapmak isteyen çiftleri Sophia çekmeköy 1000 kişilik alanı ile karşılıyor. Olası hava koşullarına karşı hazır tutulan kapalı alanı ise 750 kişilik misafire kusursuz bir hizmet sunuyor.

çeşitli fotoğraf köşelerinde kına gecenize dair güzel anılar paylaşan misafirleriniz, DJ ile davet boyunca eğlenebiliyor. Mekanın kına gecesi fiyatları 50 TL’den başlıyor. Geleneksel tüm hizmetlere ulaşabileceğiniz Sophia çekmeköy mutlu gününüze ortak olmak için sizleri bekliyor.

Cemile Sultan Korusu

üsküdar ilçesinde bulunan Cemile Sultan Korusu kına gecesi davetleriniz için son derece zarif ve şık bir mekan tercihi oluyor. 1000 kişilik açık alanında vereceğiniz kına gecesi, kötü hava şartları olması durumunda 500 kişilik kapalı mekana taşınıyor.

Ayrıca kışın vereceğiniz davet için 300 kişilik kış bahçesi hazırlanabiliyor. Usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler ise sarayın ihtişamına yakışır şekilde oluyor. Tarihi ve doğayı içinizde hissedeceğiniz mekan, kına gecesi organizasyonları için çiftleri bekiyor. Kişi başı kına gecesi fiyatları da 150 TL’den başlıyor.

Cess Wedding

Anadolu Yakası’nda bulunan Cess Wedding, kına gecenizde kır alanında 1000 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyor. Açılır kapanır dev şemsiyeleri bulunan mekan, kötü hava koşullarında eğlencenin bölünme ihtimalinin önüne geçiyor. Cess Wedding kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Mekan ayrıca dört mevsim davet verebilme imkanı saplayan 750 kişilik kapalı alanı da hizmete açıyor. Kaliteli ses, ışık ve görüntü ekipmanların yanı sıra farklı peyzaj düzeni ile unutamayacağınız bir kına gecesi için sizleri bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası kır düğün mekanları hakkında merak edilenleri burada bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası'nda kır düğünü mekanları fiyatları ne kadar?

Anadolu Yakası'ndaki mekanlar kokteyl düğün organizasyonlarında kişi başı 60 - 80 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Yemekli düğün fiyatları, ilçeye göre değişmekle birlikte ortalama 100 - 300 TL'den başlayarak artış gösterebiliyor.

Anadolu Yakası'nın en iyi kır düğünü mekanları hangileri?

 • çavuşbaşı Kasrı
 • Park of Poi Wedding
 • Boğaz Garden
 • Ada Beach Wedding
 • Leonardo
 • Love'nta Garden
 • Grand çiftlik 91
 • Pion Bahçe
 • Aktivitem Park
 • Vip Garden
 • Senfoni Garden
 • Aydos Ormanı Düğün Davet
 • Dragos Kulüp
 • Gönül Davet çamlıca
 • çamlı Bahçe Kır Düğünü.

Anadolu Yakası kır düğün mekanları kapasiteleri ne kadar?

Nişan ve kır nikahı gibi samimi etkinliklerinizde minimum 20 - 25 kişiden, 3000 kişilik kalabalık düğün organizasyonlarına kadar oldukça geniş bir yelpazede organizasyon planlayabilirsiniz. Ayrıca kına, nişan, söz merasimi, sünnet düğünü, mezuniyet partileri ve baby shower etkinlikleri de düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanları, fiyatları ve olanakları ile eşsiz bir gece yaşamanıza vesile oluyor. Sundukları hizmet ve mekan özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken seçenekler kolay ulaşabilir bir lokasyonda bulunmalarıyla da tercih ediliyor. Siz de Anadolu Yakası’ndaki bu mekanlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilir ve size özel tekliflerden haberdar olabilirsiniz.