İstanbul Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(542 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Boğaz Garden
75
6
Boğaz Garden
5.0
(15)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
500kapasite
450başlangıç fiyatı
Bahçe Kuzguncuk
15
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
Kuzey Garden
80
1
Kuzey Garden
4.9
(21)
İstanbul, Başakşehir
Öne çıkan
1,000kapasite
330başlangıç fiyatı
Vip Garden Kır Düğünü
68
8
Vip Garden Kır Düğünü
4.9
(18)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Boğaz'ın İncisi
40
5
Boğaz'ın İncisi
4.9
(18)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Rena Garden
24
1
Rena Garden
5.0
(5)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
280kapasite
200başlangıç fiyatı
Yeşiltepe Garden
26
2
Yeşiltepe Garden
5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
280başlangıç fiyatı
Ibis Istanbul Tuzla Hotel
23
1
Ibis Istanbul Tuzla Hotel
5.0
(3)
İstanbul, Tuzla
500kapasite
649başlangıç fiyatı
Laviva Garden
87
4
Laviva Garden
5.0
(14)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
750başlangıç fiyatı
Olivia Wedding Garden
43
3
Olivia Wedding Garden
5.0
(3)
İstanbul, Beykoz
1,500kapasite
600başlangıç fiyatı
BTA Tekne Organizasyon
8
BTA Tekne Organizasyon
5.0
(3)
İstanbul, Beşiktaş
600kapasite
450başlangıç fiyatı
Temenye Quince Garden
115
1
Temenye Quince Garden
5.0
(3)
İstanbul, Pendik
1,000kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul kır düğün salonları, şehrin her iki yakasında da birbirinden güzel davetlere ev sahipliği yapıyor. Ağırlıklı olarak Beykoz, Sarıyer, üsküdar ve Avcılar ilçelerinde konumlanan mekanlarda butik veya kalabalık davetler düzenlenebiliyor. İstanbul kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 350 - 500 TL'den başlıyor. En güzel mekanlar ve hizmet detayları yazımızda sizleri bekliyor.

İstanbul Kır Düğünü 2024 Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İstanbul'da kır düğünü fiyatları kişi başı 350 TL'den başlayıp, 500 - 750 TL'ye kadar artış gösterebiliyor. Bütçenize en uygun kararı verebilmeniz adına sizin için bir liste hazırladık. İstanbul'un ilçelerinde ortalama kişi başı kır düğünü fiyatları şöyle;

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Boğaz Garden 180 TL 450 TL
Bahçe Kuzguncuk 750 TL 1000 TL
Kuzey Garden 220 TL 330 TL
Vip Garden Kır Düğünü 200 TL 300 TL
Boğaz'ın İncisi 150 TL 200 TL
Rena Garden 200 TL 200 TL
Yeşiltepe Garden 250 TL 280 TL
Ibis Istanbul Tuzla Hotel 649 TL 649 TL
Laviva Garden 500 TL 750 TL
Olivia Wedding Garden 400 TL 600 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul şehrinin en popüler kır düğünü mekanlarının bir arada bulunduğu Avrupa Yakası çiftlere sayısız alternatif sunuyor. Deniz manzaralı kır düğünü salonları, rustik kır bahçeleri ve daha pek çok mekan seçeneği burada sizi bekliyor.

Avrupa Yakası genelinde kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 400 - 500 TL'den başlıyor. Fiyatlar alınan hizmetlere, mekanın konumuna ve davetli sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Sarıyer’in En İyi Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sarıyer kır düğünü mekanlarının fiyatları ortalama 300 - 500 TL civarında seyrediyor. Yeşil ile maviyi en güzel haliyle seyredeceğiniz Event Garden Sarıyer ilçesinin en popüler kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Bulunduğu konum gereği ulaşım açısından da kolaylık yaşatan mekan, otopark hizmetiyle gönülleri kazanıyor. Sunduğu olanakların yanı sıra 3.000 kişilik hizmet kapasitesiyle de hayranlık uyandırıyor.

İstanbul kır düğünü mekanları arasında bulunan Fransız Bahçeleri (Jardin de France) aynı zamanda tarihi bir mekan olarak öne çıkıyor. Lüks bir organizasyon için bu şık mekanu tercih edebilirsiniz.

Spicy İstinye, West 34 ve TED Golden Chef Davet de Sarıyer kır düğün salonu denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. 

Sarıyer kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Boğaz'ın İncisi
 • Villa Ozan Bosphorus
 • Natura Park
 • Sarıyer Garden
 • Qubbe Bahçe

Sarıyer'deki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Avcılar İstanbul Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Avcılar ilçesinde birbirinden güzel kır düğünü salonları bulunuyor. Deniz kenarında düğün organizasyonu olanağı sunan mekanlar, şık dekorasyonları ile farklı davet türlerine de ev sahipliği yapabiliyor. Avcılar kır düğün salonlarının fiyatları kişi başı ortalama 350 - 500 TL'den başlıyor.

Baler Garden, kır bahçesi ve deniz manzaralı konumuyla çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Mekanın açık alanında 1500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. 

Avcılar kır düğünü denilince ilk akla gelen mekanlar arasında bulunan Atapark Life deniz manzaralı 1000 kişilik kır bahçesi ile hizmet veriyor. Organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı, yemek servisi ve müzisyen temini gibi olanaklarıyla eksiksiz bir davet imkanı sağlıyor. 

Avcılar kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Elite Garden Davet
 • Valide Sultan Yalısı
 • Anatolia Davet Alanı
 • Gölpark Moon Garden
 • Seyri Göl Mira

Avcılar'daki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Küçükçekmece’nin En Gözde Kır Düğün Mekanları

Küçükçekmece ilçesinde kır düğün salonları fiyatları kişi başı 300 - 500 TL arasında değişiyor. Kır düğünü mekanları arasında Paşa Garden öne çıkıyor. Yemyeşil kır alanını beyaz masalar ve süslemeler ile zenginleştiren mekan, DJ ve müzik grubu teminiyle eğlenceli dakikalar yaşatıyor. 500 kişilik açık davet alanı imkanı sunan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı sunuluyor. 

Revan Garden Davet açık davet alanında 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Nikah için ayrı bir alanı bulanan mekanda uzman organizasyon sorumluları hizmet veriyor. Menü seçenekleri arasında kırmızı et, beyaz et ve kokteyl seçenekleri sunuluyor.

Küçükçekmece kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • İpek Wedding Garden
 • Haylayf Garden
 • Sohbet Garden
 • Villa Koru Wedding
 • La Pella

Küçükçekmece'deki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Beylikdüzü İstanbul Kır Düğünü Salonları ve Fiyatları

İstanbul'un her geçen gün değer kazanan ve popülerleşen ilçelerinden Beylikdüzü, lüks kır düğünü mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Beylikdüzü kır düğün salonlarının fiyatları kokteyl düzeninde 350 TL, yemekli düzende ise 500 TL'den başlıyor. Bölgenin en iyi kır düğünü mekanları arasında yer alan Ata Garden, doğa ve deniz manzarasını bir arada sunuyor.

Beylikdüzü kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Villa Rose
 • Loca Wedding House
 • Deniz Bahçe Jardin de Mer
 • Villa Park İstanbul
 • Saklı Deniz

Beylikdüzü'ndeki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları 2024 Fiyatları

Kır düğünü konseptini en iyi şekilde işleyen mekanlara ev sahipliği yapan Anadolu Yakası, uygun fiyatlı salonları ile beğeni topluyor. Beykoz, Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde farklı konseptlere sahip kır bahçeleri sizi bekliyor. Anadolu Yakası kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 300 TL'den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise 500 - 750 TL bandında mekanlar bulabilirsiniz.

En İyi Beykoz Kır Düğün Mekanları

Beykoz ilçesi yaka genelinde en çok kır bahçesi bulunan yerlerin başında geliyor. Sayısız mekanı sınırları içerisinde bulunduran ilçe, bu sayede birçok çiftin ilk durağı haline geliyor. Beylikdüzü genelinde yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı 500 - 750 TL'den başlıyor. Menü içeriği ve kişi sayısına göre fiyatlar 1.000 - 1.500 TL ve üzerine çıkabiliyor.

Pink Rose Kır Düğün Salonu, Mihrabat Korusu, Senfoni Garden ve Seremoni Kır Düğün Salonu bölgenin gözde mekanları olarak öne çıkıyor. Deniz, boğaz, doğa ve şehir manzarasıyla büyüleyici bir atmosfer sunan Boğaz Garden da tercih edebileceğiniz bir diğer mekan.

Beykoz kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Rena Garden
 • Vip Garden
 • Olivia Wedding Garden
 • Family Garden
 • River Garden

Beykoz'daki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Polonezköy’deki Kır Düğün Mekanları

Beykoz’un eşsiz doğasının kalbi olarak nitelendirilen Polonezköy mevkiinde, size önerebileceğimiz oldukça can alıcı mekanlar bulunuyor. Bunların başında da Leonardo Kır Düğün Salonu geliyor.

Leonardo bünyesinde düzenleyeceğiniz organizasyonlarınıza özel konsept süsleme hizmeti sunuluyor. Mekanla anlaşmalı çalışan organizasyon sorumluları davet planlama imkanı sağlıyor. Fotoğrafçı ve kameraman temini de mekan tarafındna sağlanabiliyor.

Zarif ve şık bir kır düğünü daveti için sade dekorasyonu ile öne çıkan Digma Beykoz, 1500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Şehir dışından gelen misafirlerinize özel konaklama hizmeti de sunuyor.

Polonezköy kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Hera Restaurant
 • Aktivitem Park
 • Senfoni Garden
 • Mio Giardino

Polonezköy'deki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Üsküdar Kır Düğün Salonları

Üsküdar kır düğün salonlarının fiyatları yemekli düzende kişi başı 500 - 1.000 TL'den başlıyor.

İlçenin en lüks kır düğün salonlarından biri olan Cemile Sultan Korusu muhteşem manzarasıyla ön plana çıkıyor. Organizasyon danışmanı ve etkinlik sorumlusu ile düğününüzün her detayı özen ve titizlik içerisinde hazırlanıyor. Catering hizmeti ile Türk ve dünya mutfağından en lezzetli yemekler düğün menünüze eklenebiliyor.

İstanbul kır düğünü mekanları arasında belki de en güzel manzarayı sunan Uçar Garden Bosphorus, 400 kişiye kadar misafir ağırlanabilen açık davet alanıyla hizmet veriyor. Gelin yolu, gelin tagı ve süsleme, gazebo, şamdan ve supla gibi dekoratif dokunuşları ile yeni nesil bir kır düğünü olanağı sunuyor. Kendi müzisyen ekibi ile çalışan salon, gece boyu canlı müzik ile eğlenceli bir organizasyon vadediyor.

Üsküdar kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Bahçe Kuzguncuk
 • Gönül Davet Çamlıca
 • Bambi Garden
 • Adile Sultan Sarayı
 • Uçar Garden

Üsküdar'daki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

İstanbul Kartal Kır Düğün Mekanları

Şehir genelinde belki de fiyat olarak en uygun seçeneklerin bulunduğu ilçe Kartal oluyor. 350 - 600 TL arasında değişen fiyat alternatifleri sunuluyor.

Aydos Ormanı Düğün Davet, 750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunan açık alanında unutulmaz kır düğünü daveti organize edebiliyor. Kolay ulaşılabilir konumu ile beğeni toplayan mekan, eğlenceyi gecenin geç saatlerine dek taşımak isteyen çiftler after party imkanı da sağlıyor.

Kartal kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Denizatı Plus Wedding
 • Esinti Kır Evi
 • Gülbahar Sultan Kır Düğünü
 • Forest Garden Aydos

Kartal'daki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Maltepe İstanbul Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Maltepe kır düğün salonları, kişi başı ortalama 400 TL'den başlayan fiyatları ile beğeni topluyor. Huzurlu bir atmosferde düğün organizasyonu planlayan çiftler ise soluğu Salon Yeşilçam'da alıyor. çam ağaçlarının arasında oldukça geniş bir davet alanına sahip olan Yeşilçam, kokteyl ve yemekli organizasyonlara özel oturma düzeni hazırlayabiliyor.

Gold Country Park ve Düğün Çiftliği, 1.000 kişilik kır düğün davet alanıyla aynı büyüklükte iki mekan olarak hizmet veriyor.

Maltepe kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Yıldızlar Bahçe
 • Leta Bahçe
 • Dragos Kulüp
 • Green Paradise
 • Park Lotus

Maltepe'deki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Pendik İstanbul Kır Düğünü Salonları

Pendik kır düğün mekanlarının paket fiyatları ortalama 60.000 - 80.000 TL'den başlıyor.

Quince Garden ve Dream Garden Pendik kır düğünü mekanları arasında kaliteleri hizmetleri ile tanınıyor. Her iki mekanda da 750 kişiye kadar misafir ağırlanabilirken; düğün pastası, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme ve fotoğrafçı hizmeti paketlere dahil olarak sunuluyor.

Pendik kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Ibis İstanbul Tuzla Hotel
 • Safran Garden
 • Çamlı Bahçe

Pendik'teki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Adalar’ın En Güzel Kır Düğün Mekanları

Lüks kır düğünü olanağı sunan Adalar bölgesi, birbirinden zarif davet alanlarına ev sahipliği yapıyor. Bu mekanların başında yer alan Ada Beach Wedding, avantajlı ve kampanyalı fiyatları ile DüğünBuketi’nde sizi bekliyor. Adalar'da kır düğünü fiyatları kişi başı 1.500 - 2.000 TL'den başlıyor.

Ada Beach, marin konsepti kır düğünü ile harmanlıyor. İskele bölümünde nikah için ayrı bir alan da sunan mekan, karşılama kokteyli ve organizasyon sorumlusu gibi ayrıcalıkları ile de beğeni topluyor. Liya ise tercih edebileceğiniz bir diğer mekan oluyor.

Adalar'daki diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

İstanbul kır düğünü salonları, birbirinden cazip indirimleri ve özel paketleri ile sitemizde sizleri bekliyor. "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak DüğünBuketi.com organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun mekanlardan rezervasyon yaptırabilir, evinizin rahatlığında hayallerinizdeki mekana kavuşabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!

Sıkça Sorulan Sorular