Aliağa Kır Düğünü Mekanları

(9 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Aliağa
Rose Kır Düğün Salonları
1

Rose Kır Düğün Salonları

İzmir, Aliağa
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Börülce
6

Börülce

5.0
(2)
İzmir, Aliağa
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Florida Wedding & Event Hall
35
3

Florida Wedding & Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Foça
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Çamlık Garden Kır Düğün Salonları
3
4

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları

5.0
(2)
İzmir, Aliağa
2,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Yaprak Köy Wedding Hall
79
2

Yaprak Köy Wedding Hall

5.0
(3)
İzmir, Aliağa
2,000kapasite
60başlangıç fiyatı
Myrina Garden
16

Myrina Garden

5.0
(3)
İzmir, Aliağa
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Anatolia Restaurant Beach Club
45

Anatolia Restaurant Beach Club

5.0
(11)
İzmir, Aliağa
2,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Sebat Garden
6

Sebat Garden

5.0
(1)
İzmir, Aliağa
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Rosebay Wedding & Event
9
1

Rosebay Wedding & Event

5.0
(2)
İzmir, Foça
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

İzmir Aliağa kır düğünü mekanları birbirinden şık konseptleri ile hizmet veriyor. Kapalı alanı ve kır bahçesi ile her mevsim çokça konuşulacak davetler vermenizi sağlıyor. Hizmetlere, menülere ve diğer taleplere göre farklılık gösteren düğün fiyatları 10 TL ile 100 TL arasında seyrediyor.

Aliağa Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir’in harika deniz manzarası eşliğinde davetler verebileceğiniz düğün mekanları için Aliağa ilçesi birçok seçenek sunuyor. İzmir Aliağa kır düğünü mekanları fiyatları 10 TL ile 100 TL arasında seyrediyor. Mekanların fiyatları davetin verileceği güne, menü seçeneklerine ve sunulacak hizmetlere göre belirleniyor.

Aliağa kır düğünü mekanları fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

çamlık Restaurant

30 TL

50 TL

Anatolia Restaurant Beach Club

15 TL

40 TL

Myrina Garden

100 TL

100 TL

Tabakçı Otel

30 TL

60 TL

Yaprak Köy Wedding Hall

50 TL

80 TL

Ağapark Düğün Salonu

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Aliağa Kır Düğünü Salonları

Aliağa ilçesinde bulunan en güzel kır düğün salonları arasında Anatolia Restaurant Beach Club, Myrina Garden, Yaprak Köy Wedding Hall, Sebat Garden ve çamlık Restaurant yer alıyor. Bu mekanların yanı sıra Ağapark Düğün Salonu, Aliağa Belediye Yeni Mahalle Düğün Salonu, Tabakçı Otel de sıklıkla tercih ediliyor. İzmir’in en güzel düğün mekanları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

çamlık Restaurant

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan çamlık Restaurant misafirlerinizi harika İzmir manzarası ile karşılıyor. Gazebosu mekana uygun şekilde özenle hazırlanıyor. Farklı mekan süsleme çeşitleri ise çiftlerin tercihine uygun olarak gerçekleştiriliyor. Pembeden maviye her tonun kullanılabildiği kır düğünü mekanı, doğanın yeşili ile denizin mavisinin güzelliğini de içinde barındırıyor.

Masalarda kullanılan aynalı suplalar harika manzarayı masanıza konuk ediyor. çamlık Restaurant düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Seçeceğiniz lezzetli menüler ve düğün gününüz fiyatlarda etkili oluyor.

Anatolia Restaurant Beach Club

Aliağa kır düğünü mekanları arasında Anatolia Restaurant Beach Club pek çok konsept düğün yapabileceğiniz yerler arasında öne çıkıyor. Kır alanı 2.000 kişiye kadar misafir ağırlarken kumsalda düğün için de misafirlerinize ev sahipliği yapıyor. 500 kişilik kapalı alanı ise olumsuz hava koşullarına karşı hazırda bekliyor.

Günün her saatinde çokça konuşulacak düğün organizasyonları yapabileceğiniz mekanın nikah için ayrı bir yeri bulunuyor. 1.000 araçlık otoparkı ise kişisel aracı ile gelen misafirlere hizmet veriyor. Mekan, servis elemanları ve vale hizmetini ise titizlikle yürütüyor. Anatolia Restaurant Beach Club kır düğünü fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında seyrediyor.

Yemekli, yemeksiz, kokteyl türünde düğün hazırlıkları gerçekleştirebilen mekanın yemeksiz davetleri 15 - 30 TL arası iken, kokteyl menüler 30 - 50 TL arasında oluyor. Yemekli menülerde ise 50 - 80 TL arasında hizmet veriliyor. Seçtiğiniz menüler, düğün gününüz ve talep ettiğiniz ek hizmetlere göre sizlere en uygun fiyatları ile hizmet veriyor.

Ağapark Düğün Salonu

Palmiye ağaçları arasında eşsiz bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler Ağapark Düğün Salonu ile anlaşıyor. Plaj alanı bulunan Ağapark’ın aynı zamanda kır alanı da bulunuyor. Aliağa Belediyesine ait sosyal tesis; nişan, kına, düğün, doğum günü gibi pek çok davete ev sahipliği yapabiliyor.

Aliağa kır düğünü mekanları arasında kendine has bir tarza sahip alan, denize sıfır olması ile de göze çarpıyor. Mekan şehir merkezinde olması ile hem kişisel araçlar hem de toplu taşıma araçları ile rahat ulaşım imkanı sağlıyor. Kır düğünü fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.

Myrina Garden

Aliağa kır düğünü mekanlarından biri olan Myrina Garden, farklı atmosferi ile tercih sebebi oluyor. 1.000 kişilik kır alanı ve 250 kişilik kapalı alanı bulunan mekan profesyonel organizasyon sorumluları ile çalışıyor. Mekanın kır düğününe uyumlu ahşap, yuvarlak aynalı ya da kare aynalı supla seçenekleri bulunuyor. Kokteyl için farklı, nikah ve yemekli düğün organizasyonu için farklı bir düzen kurulabiliyor.

Düğün alanının hazırlanması aşamasında çiftlerin taleplerine önem veriliyor. Birbirinden güzel gelin tagları ise tamamen konsept üzerine en uyumlu şekilde kullanılıyor. Yuvarlak ve kare dans pistleri ise doyasıya oynayabilmeniz için geniş alan sunuyor. Kır düğünü mekanının ayrıca 250 araçlık otoparkı da bulunuyor. Myrina Garden'da düğün fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Tabakçı Otel

Ege bölgesindeki akla gelen lezzetli menüler ile düğün yapmak istiyorsanız Tabakçı Otel sizleri bekliyor. 400 kişilik kır alanı ve 200 kişilik kapalı alanı bulunan kır düğünü mekanı kusursuz bir düğün hizmeti sunuyor. Denize sıfır şekilde konumlanan mekan, güneşin her halini en güzel şekilde içeriye alıyor. üzeri açılıp kapanabilen alanı ise olumsuz hava koşullarında kullanılıyor.

Ses, sahne ve ışık sistemleri ise menüleri kadar konuşuluyor. Tüm hizmet boyunca kaliteli ekipmanlar kullanılıyor. Profesyonel çalışma ekibi ise tüm daveti titizlikle takip ediyor. Otel, düğün sonrası konaklamak isteyen misafirlerine 29 adet odası ile hizmet sunuyor. Tabakçı Otel kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Yaprak Köy Wedding Hall

Kalabalık düğünleri seven çiftler için 2.000 kişilik kır alanı ile Yaprak Köy Wedding Hall hizmet veriyor. Geniş alanı içerisinde birçok fotoğraf köşeleri ve gelin tagları bulunuyor. Mekanda ayrıca çiftlerin fotoğrafları ile hazırlanan bir köşe de yer alıyor. çam ağaçları arasındaki kır düğünü mekanı her hali ile organik bir düğün hazırlıyor.

Rustik işlemelerden hoş ışıklandırmalara kadar farklı konseptlere yer veren Yaprak Köy Wedding Hall, kilise nikahı için de ayrı bir düzen sağlayabiliyor. Mekanın ayrıca 250 kişilik kapalı alanı ve 250 araçlık otoparkı bulunuyor. Mekanın düğün fiyatları ise 50 - 80 TL arasında seyrediyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneklerine göre fiyatlar değişiyor.

Aliağa Düğün Organizasyonları

İzmir’de bulunan pek çok düğün organizasyonu firması, çiftlerin düğünleri için hazırlık yapmaktan büyük mutluluk duyuyor. Firmalar arasında Bayraklı ilçesindeki Sevim Organizasyon bulunuyor. 1.000 TL’den başlayan düğün organizasyonu fiyatları ile en ince hazırlıkları özenle gerçekleştiriyor.

Bir diğer sevilen düğün organizasyonu firması ise Masal Gibi Davet Organizasyon. Mekan giydirme işleminden dans ekibine kadar her hizmeti sağlayabilen düğün organizasyonu firması fiyatı 1.000 TL ile 2.500 TL arasında seyrediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Aliağa kır düğünü mekanları hakkında merak edilen soruların cevaplarına burada bulabilirsiniz.

Aliağa Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Aliağa'da kır düğünü fiyatları kişi başı 50 - 100 TL bandında değişiyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri fiyatlarda değişikliğe sebep oluyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanınız ile birçok hizmet seçeneği sunuluyor.

En çok Tercih Edilen Aliağa Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Aliağa'da en çok tercih edilen kır düğün mekanları şu şekilde listeleniyor;

  • Myrina Garden
  • Yaprak Köy Wedding Hall
  • çamlık Garden Kır Düğün Salonları
  • Anatolia Restaurant Becah Club
  • Börülce

İzmir Aliağa kır düğünü mekanları, gecenizin organize edilmesi ve çeşitli imkanları ile öne çıkıyor. Uygun fiyatları ve kusursuz hizmetleri ile birçok çifte kendisine çeken mekan, gecenizi en iyi şekilde geçirmenize yardımcı oluyor. Sizler de DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek, dilediğiniz mekan hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.