Bayraklı Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(24 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Bayraklı
Bizim Bahçe Toy Han
28
13
Bizim Bahçe Toy Han
5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
Öne çıkan
700kapasite
350başlangıç fiyatı
Yalım Garden
56
3
Yalım Garden
5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Elegance Garden
62
8
Elegance Garden
5.0
(13)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
864başlangıç fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall
9
Şelale Wedding & Event Hall
5.0
(2)
İzmir, Bornova
500kapasite
576başlangıç fiyatı
Köyüm Wedding Event
30
1
Köyüm Wedding Event
5.0
(3)
İzmir, Bornova
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Seyirtepe - Asya Bahçe
52
Seyirtepe - Asya Bahçe
İzmir, Bayraklı
400kapasite
750başlangıç fiyatı
Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı
212
Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı
İzmir, Bayraklı
750kapasite
750başlangıç fiyatı
Smyrna Garden Körfez
27
Smyrna Garden Körfez
İzmir, Bayraklı
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Sandal Marina
6
Sandal Marina
İzmir, Bayraklı
750kapasite
480başlangıç fiyatı
Aydemir Plaza Düğün Salonu
6
1
Aydemir Plaza Düğün Salonu
5.0
(6)
İzmir, Bayraklı
1,000kapasite
450başlangıç fiyatı
Green Garden Kır Düğün Salonları
7
Green Garden Kır Düğün Salonları
5.0
(1)
İzmir, Bayraklı
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Green Garden Kır Bahçesi
5
Green Garden Kır Bahçesi
İzmir, Bayraklı
900kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Sevdiklerinizle geçireceğiniz düğün gününüzün profesyonel ekip eşliğinde sorunsuz olması için çabalayan mekanlar uzun yıllardır Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Yemekli ve kokteylli geniş menü seçeneklerini sunan İzmir Bayraklı kır düğünü mekanları, açık ve kapalı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

İzmir Bayraklı Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bayraklı kır düğünü mekanları size samimi ve sıcak ortam sağlıyor. En huzurlu gününüzü unutulmaz kılmak için çabalıyor. Kişiye özel konsept ve tema çalışmaları titizlikle hazırlanıyor. Masa ve sandalye süslemelerine özen gösteriliyor. Her şey sizin tarzınıza uygun şekilleniyor. Şıklık ve rahatlığın ön planda tutulduğu mekanlar hem kır bahçesi hem de geniş salonlarıyla yıl boyunca sizi bekliyor.

Bayraklı ilçesindeki kır düğün mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Aydemir Plaza Düğün Salonu

30 TL

80 TL

Sandal Marina

100 TL

150 TL

Toy Han & Bizim Bahçe

50 TL

80 TL

Dünya Barış Anıtı

50 TL

80 TL

Envooy Etkinlik Alanı

50 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Aydemir Plaza Düğün Salonu

İzmir Bayraklı ilçesinin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri olan Aydemir Plaza, açık ve kapalı alanları ile hizmet veriyor. Açık hava kapasitesi 1.000 kişiye kadar davetli alıyor. Kapalı alanda ise bu sayı 600 kişi civarında oluyor. Geniş kır bahçesi ve kolonsuz salon özellikleri sayesinde kalabalık düğünler ferah bir ortamda gerçekleşiyor.

Masa süsleme, dekorasyon, gelin yolu, catering hizmetleri veren mekanın en mutlu gününüz için sunduğu birçok olanak bulunuyor. Gece boyunca video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Menü tadımı ve değişikliği hizmetleri sayesinde istediğiniz şekilde lezzetli yemekler hazırlanıyor. 300 araç alabilen otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.

Muhteşem doğa ve şehir manzarasının birleştiği bir konumda bulunan Aydemir Plaza Düğün Salonu, fiyatlarıyla da sizi zorlamıyor. Yemekli fiyat hafta içi 30 TL, hafta sonu 80 TL oluyor. Kokteyl kır düğünü fiyatları ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 80 TL civarında oluyor.

Sandal Marina

Sandal Marina, göz kamaştırıcı manzarası ve sunduğu hizmetleriyle İzmir’in en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasına giriyor. Kır bahçesi kapasitesi 750 kişiyi buluyor. Mekanda gelin - damat odası, gelin yolu, mekan süsleme, yemek ve kokteyl servisi gibi hizmetler bulunuyor. Fotoğraf çekimi, DJ veya müzik grubu temini Sandal Marina tarafından karşılanıyor.

Sizinle bir organizasyon sorumlusu ilgileniyor ve kişiye özel konsept seçenekleriyle istekleriniz doğrultusunda bir düğün hazırlamak için çabalıyor. Işık, ses ve görüntü sistemlerini sağlayan mekan, son teknolojiden yararlanıyor. 250 araç alabilen otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.

Yemekli kır düğünü fiyatı hafta içi 100 TL, hafta sonu 150 TL oluyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL civarında.

Toy Han & Bizim Bahçe

Kapalı ve açık alanı bulunan Toy Han Bizim Bahçe, kır düğünü için gözde mekanlardan biri oluyor. 400 kişiye kadar davetli alabiliyor. Yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleri sayesinde kapalı alanda ferah bir ortam oluşuyor. Yemek servisi yapılıyor. Menüde değişiklik ve özel menü seçenekleri sayesinde istediğiniz lezzette bir menü oluşturuluyor.

Işık, ses ve sahne hizmeti son teknolojiyle mekan tarafından karşılanıyor. Fotoğraf çekimi, vale hizmeti gibi pek çok olanağı sayesinde en mutlu gününüzde eğlenceyi ikiye katlıyor.

Toy Han Bizim Bahçe, fiyatları açısından da müşteri memnuniyetini sağlıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 50 - 80 TL arasında, hafta sonu 80 - 100 TL arasında değişiyor.

Dünya Barış Anıtı

Muhteşem deniz ve şehir manzarasını sizlere sunan kır düğünü mekanı, açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Açık alan kapasitesi 750 kişiye kadar, kapalı alanlarıysa 200 kişiye kadar misafir ağırlıyor. Geniş ve ferah bahçesi bahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi olarak biliniyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmeti, otopark ve vale hizmeti, ses, sahne ve müzik sistemi hizmeti gibi pek çok olanak sunuluyor. Kişi başı yemekli düğün fiyatları hafta içi 50 TL'den hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor.

Envooy Etkinlik Alanı

Bayraklı ilçesinde bulunan kır mekanlarının vazgeçilmezi olan Envooy Etkinlik Alanı; kır bahçesi, kapalı salonu ve havuz başıyla genç çiftlerin gözdesi olarak biliniyor. Kokteylli ve yemekli menü seçenekleri bulunan mekanın kişiye özel menü seçenekleri de bulunuyor.

After party alanı, catering, fotoğrafçı, düğün pastası, DJ ve müzik grubu temini, ses ve sahne sistemi gibi pek çok hizmet mekan tarafından temin ediliyor. Uygun fiyatları bulunan Envooy Etkinlik Alanı'nın hafta içi düğün fiyatları kişi başı 50 TL, hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor.

İzmir’in En İyi Gelin Hamamı Mekanları

Muhteşem kır düğünü öncesinde arkadaşlarınız ve aileniz ile dinlenmek isterseniz en iyi gelin hamamı mekanları İzmir'de yer alıyor. Dinlenirken eğlenmeniz ve düğününüze hazırlanmak için ideal mekanlar olarak biliniyor. Müzik, kokteyl, havuz, sauna gibi pek çok hizmeti de size sunuyor.

Ayrıca belirli mekanların konaklama imkanı da bulunuyor. İzmir'in en iyi gelin hamamları; Kaya Termal İzmir, Fes Spa Hamam, çiğli Ege Hamamı ve Karataş Hamamı olarak sıralanıyor. Hamamların başlangıç paketi fiyatları kişi başı 50 TL ile 80 TL arasında seyrediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bayraklı kır düğünü mekanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bayraklı'da Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Bayraklı merkezi konumu ile kır düğünü için sıkça seçilen ilçeler arasında yer alıyor. Kır düğünü fiyatları kişi başı 80 - 250 TL arasında değişiyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleriniz bulunuyor.

Bayraklı'daki En Popüler Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Bayraklı'nın en popüler kır düğün mekanlarının listesi şu şekilde;

  • Şelale Kır Düğün Bahçesi
  • Zeytin Kır Düğün Bahçesi
  • Portakal Kır Düğün Bahçesi
  • Seyirtepe Event Hall
  • Toy Oba Kır Düğün Bahçesi
  • Toy Han Düğün & Davet & Restaurant
  • Aydemir Plaza Düğün Salonu
  • Sandal Marina
  • Seyirtepe Kır Düğünü
  • La Jardin Düğün Salonu

Bayraklı Kır Düğünü Mekanı Kapasiteleri Ne Kadar?

Bayraklı'da kır düğünü için ortalama 100 ile 2000 kişilik davet alanı sunuluyor. Konuk sayınıza göre hazırlanan mekanlar büyük ve butik etkinlikler için farklı kır bahçeleri sunuyor.

İzmir Bayraklı kır düğünü mekanları, birbirinden uygun ve avantajlı seçeneklerle bir arada yer alıyor. Yaz ve bahar aylarında eşsiz bir kır düğünü deneyimi yaşamak isterseniz bu bölgedeki mekanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kır düğün salonları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için DüğünBuketi.com ekibinden ücretsiz destek alabilirsiniz.