Buca Kır Düğünü Mekanları

(47 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Buca
İzmir Seyir Garden
97

İzmir Seyir Garden

4.9
(18)
İzmir, Buca
Öne çıkan
750kapasite
400başlangıç fiyatı
Marşandiz Luxury Kır Bahçesi
1

Marşandiz Luxury Kır Bahçesi

5.0
(2)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Karnaval Luxury
190
7

Karnaval Luxury

5.0
(10)
İzmir, Buca
1,250kapasite
60başlangıç fiyatı
Lavinya Wedding & Event
22

Lavinya Wedding & Event

5.0
(3)
İzmir, Buca
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Majör Garden Kır Düğünü
33

Majör Garden Kır Düğünü

5.0
(1)
İzmir, Buca
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Aymar Tesisleri
5

Aymar Tesisleri

5.0
(1)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Eren Çiftliği
80
2

Eren Çiftliği

5.0
(3)
İzmir, Buca
1,200kapasite
40başlangıç fiyatı
Yörükobası Kır Düğün Salonu
12
1

Yörükobası Kır Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Buca
3,000kapasite
75başlangıç fiyatı
Life Park
60
5

Life Park

5.0
(5)
İzmir, Buca
3,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Havuzbaşı Erol'un Yeri Kır Düğünü
75
18

Havuzbaşı Erol'un Yeri Kır Düğünü

5.0
(18)
İzmir, Buca
1,500kapasite
45başlangıç fiyatı
Barınak Bahçe
51

Barınak Bahçe

4.9
(16)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

İzmir Buca kır düğünü mekanları, tüm şehrin en popüler yerleri olarak öne çıkıyor. Buca ilçesindeki mekanlar, kapalı salonlarının olmasıyla her mevsim tercih ediliyor. Birbirinden avantajlı seçenekler sunan kır düğünü mekanları ve salonları, kişi başı 30 TL olan düğün fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mekanlar hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İzmir Buca'nın En İyi Kır Düğünü Salonları ve Fiyatları

İzmir’in en gözde ilçelerinden olan Buca, bünyesinde birçok uygun fiyatlı kır düğünü mekanı bulunduruyor. Bu mekanlar, yemekli, yemeksiz veya kokteyl düzeninde kır düğünü gibi çok sayıda seçenek sunuyor. Geniş kır bahçeleri üzerine kurulan mekanlar, geniş yüz ölçümleriyle kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Bu bölgedeki mekanlarda düğün fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Buca kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Saray Kır Düğün Salonu

50 TL

100 TL

Bıçakçılar Irmak Kır Düğün Salonu

50 TL

100 TL

Vera Kır Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Gölet Garden

50 TL

100 TL

İzmir Seyir Garden

30 TL

100 TL

Havuzbaşı Erol'un Yeri Kır Düğünü

75 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

İzmir Buca Kır Düğünü Mekanları

Buca’da her bütçeye uygun bir kır düğünü mekanı bulmak mümkün. Havuz başından kır alanlarına kadar birçok seçenek arasından tercih yapma şansına sahip oluyorsunuz.

Mekanların düğün fiyatları 30 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. üstü kapanabilen, son teknoloji ses ve ışık sistemleri bulunan güvenilir bir mekana bu bölgede denk gelmeniz son derece olası.

Saray Kır Düğün Bahçesi

Saray Kır Düğün Bahçesi gece boyunca sürdürdüğü ışık ve havai fişek şovlarıyla 600 davetlinize unutulmaz anlar yaşatıyor. Yemekli düzende düğün organize edebileceğiniz mekanda kusursuz bir servis hizmeti bulunuyor.

Geniş pist alanında doyasıya eğlenebileceğiniz mekanda masalar ve sandalyeler zevkinize göre dekore ediliyor. Canlı müzik ve kişiye özel konsept seçeneği sunan mekanın düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Bıçakçılar Irmak Event Hall

1000 kişilik kapasitesiyle öne çıkan Bıçakçılar Irmak Event Hall, 1000 araçlık otoparkını da hizmete açıyor. İzmir Buca kır düğünü mekanları arasında dikkat çeken Bıçakçılar, oturma düzeni ve şık masalarıyla kalitesini ortaya çıkarıyor.

Mekan, kilise düzeninde nikah yapabileceği gibi, yemekli ve kokteyl düğünler de düzenliyor. Kır düğünü fiyatları ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL’den başlıyor.

Vera Kır Düğün Salonu

Vera Kır Düğün Salonu, kişiye özel etkinlik sorumlusu atamasıyla öne çıkıyor. Salon, en güzel gününüzden hatıralarla ayrılın diye fotoğrafçılık hizmeti de sunuyor. Catering hizmetiyle lezzetli yemekleri tadabiliyor, DJ ve müzik temini sayesinde gece boyunca eğleniyorsunuz. 600 kişi kapasiteli Vera Kır Düğün Salonu fiyatları, kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Gölet Garden

Gölet Garden başarılı canlı müzik ekibiyle düğünlerinizi adeta şenliğe çeviriyor. Yemekli ve kokteyl açık alan kapasitesiyle 300 kişiye hizmet veriyor. Şehir merkezindeki konumuyla kolay ulaşabilir olan mekan, 75 araçlık otoparkı sayesinde sizleri park derdinden kurtarıyor. Gölet Garden kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor ve 100 TL’ye kadar artış gösterebiliyor.

İzmir Seyir Garden

750 kişilik açık, 250 kişilik kapalı alan kapasitesiyle İzmir Seyir Garden, İzmir Buca kır düğünü mekanları arasında popülerlik kazanıyor. İlçe genelinde gelin ve damat adaylarına kapılarını açan mekan, geniş alanıyla ferah düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Kır bahçesi üzerine kurduğu gelin yolu ve çiçek süslemeleriyle adeta masallara layık bir düğün organize ediliyor. Profesyonel organizasyon ekibiyle öne çıkan Seyir Garden’ın düğün fiyatları kişi başı 30 TL ile 100 TL arasında farklılık gösteriyor.

Havuzbaşı Erol'un Yeri Kır Düğünü

Havuz başında, beyaz tüllerle süslenmiş bir mekanda kır düğünü hayal ediyorsanız Havuzbaşı Erol’un Yeri Kır Düğünü iyi bir tercih oluyor. Misafirler için hazırlanan masaların ortasından geçen gelin yolu, dans pistine ulaşmanızı sağlıyor.

İlk dansınınızı edeceğiniz geniş pist ile gece boyu sevdiklerinizle eğleniyorsunuz. Mekanın düğün fiyatları kişi başı 75 TL’den başlıyor ve 1500 kişilik kalabalık düğünlere ev sahipliği yapabiliyor.

Buca Kaynaklar Kır Düğünü Salonları Fiyatları

Buca’da kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlerin Kaynaklar mahallesindeki mekanlara mutlaka göz atması gerekiyor. Düğün salonlarının yoğunlukta bulunduğu bölge, çiftlere 30 TL’den başlayan uygun fiyatlı mekanlardan en lüks mekanlara kadar geniş seçenekler sunuyor. İzmir Buca kır düğünü mekanları arasında alternatif oluşturabilecek kır düğünü salonları, Kaynaklar semtinde sizleri bekliyor.

Sahra Sultan Kır Düğün Salonu

Yuvarlak beyaz masaları ve sandalyeleri ile Sahra Sultan Kır Düğün Salonu dikkat çekiyor. Dekorasyon hazırlığı ile öne çıkan mekan, gelin yolunda ahşap ve renkli çiçek detaylarla süslemeleri hazırlıyor.

Beyaz tüller ile şık bir ortam yaratan gelin tagı da gözden kaçmıyor. Açık alanındaki 2000 kişilik kapasitesi, geniş katılımlı düğünlere olanak sağlıyor. Yemekli ve kokteyl düğün seçeneği sunan mekanın fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Yayla First Kır Düğün Salonları

Uçsuz bucaksız çim alanıyla Yayla First Kır Düğün Salonları, adını Kaynaklar’ın en iyi salonları arasına yazdırıyor. Aynı zamanda İzmir Buca kır düğünü mekanları listesine de dahil olmayı başaran mekan, 1000 kişilik hizmet kapasitesiyle misafirlerinizi ağırlıyor. Mekanın kamelyası süslenerek hazırlanmış gazebo çiftlerin dikkatini çekiyor. Yayla First kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Hayalim Garden

Hayalim Garden, 1000 kişilik kır bahçesiyle en güzel organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Mekan, masa ve sandalyeler için sunduğu beş farklı giydirme seçeneği ile öne çıkıyor. Şehir merkezinde olması ve sunduğu doğa manzarasıyla hayranlık uyandırıyor.

İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri veriyor olsa da fotoğrafçı, organizasyon ve catering firmasını temin etmenize imkan tanıyor. Hayalim Garden kır düğünü başlangıç fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Esinti Kır Düğün Salonu

Esinti Kır Düğün Salonu, her masada bulunan aydınlatmaları ile gecenize ışıltı katıyor. Eşsiz aydınlatma sistemleriyle göz kamaştıran mekan, 1500 kişiyi ağırlayabiliyor. Aynı şekilde 1500 araç kapasiteli otoparkıyla da tüm misafirleriniz güvenle araçlarını park edebiliyor.

Hem kapalı hem de açık alanı olması sayesinde her mevsim hizmet veriyor. Buca Kaynaklar semtinin en uygun kır düğünü mekanları arasında yer alan Esinti’nin düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor.

İzmir Buca'nın En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Düğün gecenizde her anınızın kalıcı olması için dış çekim ve düğün fotoğrafçıları hizmet veriyor. İzmir Buca ilçesindeki düğün fotoğrafçıları, gerek yeşil çimlerde ve doğal alanlarda gerek tarihi mekanlarda ve deniz kenarında çekim yapıyor.

Sizlerle ortak karar verilen lokasyonlarda çekim yapabilen fotoğrafçıların sunduğu hizmetler, kaliteli bir çalışmanın ortaya çıkmasını sağlıyor. İlçenin en iyi dış çekim ve düğün fotoğrafçıları başlangıç ve her şey dahil paket sistemiyle hizmetini sunuyor. Ortalama olarak dış çekim başlangıç fiyatları 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişiyor.

Tiff Medya

Tiff Medya, drone çekimleri ile gelişen teknolojiyi fotoğraflarınıza yansıtıyor. Save the date, trashday, konsept çekim gibi tüm trendleri takip eden fotoğrafçının tarihi mekanlarda çekim yapması da dikkat çekiyor.

Doğal alanlarda aşk dolu fotoğraf çekimleri yapmasıyla da çiftlerin beğenisini kazanıyor. Tiff Medya dış çekim fiyatları yaklaşık 1.000 TL’den başlıyor. üstelik tüm bu imkanlardan yararlanmak için firmaya düğünden iki hafta önce haber vermeniz yeterli oluyor.

Derya & Cenk Foto Stüdyo

Derya & Cenk Foto Stüdyo, en güzel anılarınızı son teknoloji ekipmanlar ile ölümsüzleştiriyor. Klişelerden uzak çekimler yapan stüdyo, düğün sabahından gecenin son anına kadar çekim yapıyor. Şehir dışı çekim imkanıyla da farklı lokasyonlarda hizmet verebiliyor.

Yapılan fotoğraf ve video çekimleri sayesinde düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün hikayesi gibi hazırlıklar yapılıyor. Derya ve Cenk Foto Stüdyo’nun dış çekim başlangıç paketi fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Buca Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Düğünden önce gelin adaylarını her anı dolu dolu geçecek bir kına gecesi bekliyor. Gelin tahtından kına tepsisine kadar hiçbir detayın atlanmadığı kına geceleri için Buca ilçesinde sayısız mekan bulunuyor. Kır bahçelerinde, kapalı salonlarda veya havuz başında bu özel geceyi planlama şansınız bulunuyor. En uygun fiyatlı kına gecesi mekanları kişi başı 30 - 50 TL arasında hizmet veriyor.

Buca Atlı Spor Kulübü

Buca Atlı Spor Kulübü, dilek fenerleri, mumlar, mor kına tahtları ile gelin adaylarının kalbini fethediyor. 1000 kişilik kulüp, uçuşan renkli tüllerden oluşan dekorasyonu ile yemekli ve kokteyl kına gecesi hizmeti veriyor.

Masaları, sandalyeleri ve kına tahtını, kırmızı renk başta olmak üzere mor ve pembe renklerdeki tüllerle de süsleyebiliyor. Kır bahçesinde, yenilikçi bir hizmet sunan mekanın kendi organizasyon sorumlularından birebir hizmet alınıyor. Buca Atlı Spor Kulübü kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL’den açılıyor.

Eren çiftliği

Buca Kaynaklar ilçesinde kapılarını açan Eren çiftliği, tam 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Kına gecesi için tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde yapan mekan, gelin adaylarının favorisi oluyor. Kına tahtı dekorasyonu ile harikalar yaratan mekan, DJ ve müzik grubu teminiyle geceye renk katıyor.

Tüm özel gün ve davetlerde, her çifte bir organizasyon sorumlusu atıyor. Bu sorumlular eşliğinde çiftler, mekan giydirmeden yemek seçimine kadar her konuda söz sahibi oluyor. Eren çiftliği’nde kına gecesi fiyatları ise 30 TL’den başlayıp 80 TL’ye kadar artış gösterebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Buca'daki kır düğünü mekanları hakkında merak edilen soruların cevapları bu bölümde yer alıyor.

Buca Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Buca' kır düğünü mekanları kişi başı 70 TL2den başlayan fiyatlarla sizlere hizmet veriyor. Buca'da yemekli ve kokteyl menülü kır düğünü fiyatları 300 TL'ye kadar çıkabiliyor. Konuk sayınız ve talep ettiğiniz hizmetler fiyatlarda değişikliğe sebep olabilir.

Buca'nın En çok Tercih Edilen Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

En şık Buca kır düğünü mekanları listesi ise şu şekilde;

  • Seyir Garden
  • Life Park
  • Değirmenci Kır Düğün Salonları
  • Kırçiçeği Event Hall
  • Vera Kır Düğün Salonu
  • Masal Park Kır Düğün Salonu
  • Met Garden
  • Bella Life Garden
  • For You Wedding House
  • Moonlight Düğün Salonları

Kır Düğünü Paketlerinde Hangi Hizmetler Var?

Buca'da kır düğünü mekanları size özel paketler sunuyor. Kır düğünü paketleri içinde süsleme, dj ve müzik performansı, video ve fotoğraf çekimleri bulunuyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri, düğün pastası gibi ikramları tadarak değişiklik yapabiliyorsunuz. Servis ve vale hizmetleri ile konforlu bir davet vermenize olanak sağlanıyor.

İzmir Buca kır düğünü mekanları tüm avantajlarıyla bir arada yer alıyor. Farklı konsept hazırlıkları yapan mekan ve salonlar, isteğinize ve hayalinize en uygun geceyi planlıyor. Düğün, nişan, söz, kına gecesi ve daha birçok organizasyon türüne ev sahipliği yapan mekanlar, aradığınızı bulmada kolaylık yaşatıyor. Siz de bu mekanların avantajlarından, DüğünBuketi.com'a özel indirimlerinden ve kampanyalarından yararlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.