Çeşme Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(12 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Çeşme
Mes Mudita Event Hall
37

Mes Mudita Event Hall

5.0
(3)
İzmir, Çeşme
Öne çıkan
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Bahçelika
26

Bahçelika

5.0
(3)
İzmir, Çeşme
750kapasite
150başlangıç fiyatı
Reyhan Hanım Konakları Alaçatı
5

Reyhan Hanım Konakları Alaçatı

İzmir, Çeşme
200kapasite
100başlangıç fiyatı
La Vida Triangulo
15

La Vida Triangulo

İzmir, Çeşme
500başlangıç fiyatı
Suess Alaçatı Otel
13

Suess Alaçatı Otel

5.0
(2)
İzmir, Çeşme
300kapasite
520başlangıç fiyatı
Zeytininaltı Kır Düğünü
7

Zeytininaltı Kır Düğünü

5.0
(1)
İzmir, Çeşme
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Alaçatı Dört Mevsim Butik Otel
9

Alaçatı Dört Mevsim Butik Otel

5.0
(2)
İzmir, Çeşme
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Akay Garden Düğün
7

Akay Garden Düğün

5.0
(1)
İzmir, Çeşme
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Enginar Çiçeği Kır Düğün Salonu
32

Enginar Çiçeği Kır Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Çeşme
1,500kapasite
150başlangıç fiyatı
Sakızlak Wedding Event
34
5

Sakızlak Wedding Event

5.0
(3)
İzmir, Çeşme
750kapasite
180başlangıç fiyatı
Zeytinaltı
8

Zeytinaltı

İzmir, Çeşme
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Keyifli Kır Düğün Salonu
4

Keyifli Kır Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Çeşme
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ege'nin muhteşem denizi ve doğasıyla ünlenen İzmir ilinin çeşme ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları harika anlar geçirmenizi sağlıyor. Büyüleyici atmosferde yer alan mekanlar hizmetleri ve fiyatlarıyla da gözleri üzerinde tutuyor. Kocaman ve yemyeşil bahçesi, mavinin her tonunu barından denizi ve geniş salonlarıyla hizmet veren mekanlar senelerdir en mutlu gününüzde yanınızda olmak için çalışıyor. İzmir çeşme kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor.

çeşme'nin En Kaliteli Kır Düğünü Mekanları

özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan çeşme kır düğünü mekanları oldukça çeşitli ve kaliteli hizmetleriyle biliniyor. Profesyonel ekibiyle birlikte çalışan mekanlar bütün sorunlarınıza çözüm buluyor. Deniz kenarında yer alan mekanlar sizlere özel süsleniyor. Tüller, ışıklar, suplalar, mumlar ve renkli çiçekler gibi şık dekorasyon ürünleri sizin istekleriniz doğrultusunda seçiliyor.

çeşme'nin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bahçelika

160 TL

240 TL

Enginar çiçeği Kır Düğün Salonu

150 TL

200 TL

Sakızlak Wedding Event

150 TL

150 TL

Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu

50 TL

100 TL

Ayasaranda Sunset Wedding Event

80 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Lütfen güncel fiyatlar hakkında bilgi alınız.

Bahçelika

Geniş açık alanıyla hizmet veren Bahçelika, İzmir ilinin çeşme ilçesinde yer alıyor. çevrede en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri oluyor. Bahçesi 750 kişiye kadar davetli kabul ediyor. Masa süsleme, dekorasyon, DJ veya canlı müzik, video ve fotoğraf çekimi gibi hizmetler mekan tarafından karşılanıyor.

Yeşilliklerin arasında muhteşem bir deniz manzarasına karşı konumlanıyor. 750 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti veriliyor. Bahçelika yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 160 TL'den, hafta sonu 240 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Enginar çiçeği Kır Düğün Salonu

İzmir'in çeşme ilçesinde bulunan Enginar çiçeği Kır Düğün Salonu, sunduğu hizmetler ve büyüleyici manzarasıyla çok tercih edilen bir mekan oluyor. 750 kişilik kapalı alanı ve 1500 kişilik kır bahçesi alanıyla hizmet veriyor. Süsleme, dekorasyon, DJ veya müzik grubu temini, gece boyu video ve fotoğraf çekimi mekan tarafından sağlanıyor. Menü tadımı ve değişikliği özellikleri sayesinde istediğiniz şekilde yemekler hazırlanıyor.

500 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Etkinlik sorumlusu sizin isteklerinizi ön planda tutarak en ince detayına kadar harika bir düğün yaşamanız için çabalıyor. Doğa ve şehir manzaralarıyla herkesi etkileyen Enginar çiçeği Kır Düğün Salonu, fiyatlarıyla da yüzünüzü güldürüyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 150 TL'den, hafta sonu 200 TL'den başlıyor.

Sakızlak Wedding Event

Harika doğa manzarası eşliğinde açık alanlarıyla çeşme'de hizmet veren Sakızlak Wedding Event, kır düğününüzün büyüleyici olmasını sağlıyor. Samimi ve sıcak bir ortam yaratan mekan sizi evinizde hissettiriyor. 750-1000 kişi kapasiteli geniş kır bahçesi bulunuyor. Uzman ekibiyle birlikte mekanın seçtiğiniz tema ve konseptte süslemesi yapılıyor.

çeşitli hizmetleri bünyesinde bulunduran mekanın, menü tadımı, menüde değişiklik, ses, sahne ve müzik sistemleri, organizasyon sorumlusu gibi olanakları da bulunuyor. üstün ve kaliteli hizmet için uğraşan mekanın fiyatları hafta içi ve hafta sonu 150 TL'den başlıyor.

Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu

çeşme kır düğünü mekanları arasında sevilen yerlerden biri olan Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu, size en kaliteli hizmeti sunuyor. En mutlu gününüzde sorun yaşamanız engelleniyor. Sizin için pek çok hizmeti sunuyor. Mekan süslemesi, masa ve sandalye süslemesi ekip tarafından yapılıyor.

İsteğinize bağlı olarak dışarıdan catering firması, organizasyon firması ve fotoğrafçı ile anlaşma imkanınız bulunuyor. Ayrıca mekan birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, ses ve sahne hizmetleri sizler için veriliyor. Uygun fiyatları bulunan mekanın hafta içi fiyatları 50 TL'den, hafta sonu ise 100 TL'den başlıyor.

Ayasaranda Sunset Wedding Event

Denize sıfır konumda bulunan kır düğün mekanı 300-350 kişilik bahçesiyle hizmet veriyor. Ayasaranda Sunset, ağaçlar, deniz ve güneşin verdiği huzurla düğününüzü gerçekleştirmek isteyen çeşmeliler için ideal mekanlar arasında yer alıyor. Usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler sizin istediğiniz şekilde düzenleniyor.

Mekan balık ve et odaklı yemekli ve alkollü alkolsüz kokteyl seçenekleriyle hizmet veriyor. Şık dekorasyonuyla dikkat çeken mekan da istediğiniz konsept çalışması yapılıyor ve mekan ona göre süsleniyor. After party alanı ve yüksek kaliteli müzik, ses ve sahne hizmetleri sayesinde eğlenceniz düğünden sonra da devam edebiliyor. Cazip fiyatları bulunan mekanın hafta içi fiyatları 80 TL'den hafta sonu ise 100 TL'den başlıyor.

çeşme'nin En Şık Nikah Sonrası Yemek Mekanları

İzmir ilinin çeşme ilçesinde bulunan nikah sonrası yemek mekanları düğününüzden sonra gidebileceğiniz en iyi yerlerden birisi olarak konumlanıyor. Deniz kenarında bulunuyor ayrıca salaş ve rahat konseptlere sahip mekanlar sizin ve sevdiklerinizin eğlenceli bir gece geçirmesini sağlıyor. Geniş menü seçenekleri bulunan mekanların kokteylleri de oldukça çeşitli olarak biliniyor.

Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çalışan ekip mekanı isteğiniz doğrultusunda süslüyor. Nikah sonrası yemek mekanları Dem Meyhane Alaçatı, Babushka Alaçatı ve Ferdi Baba Restaurant olarak sayılıyor. Sunulan hizmete göre değişiklik gösteren fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

çeşme kır düğünü mekanları hakkında merak edilen soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

çeşme Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

çeşme kır düğünü mekanları hakkında en çok sorulan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

En Lüks çeşme Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

çeşme'deki en lüks kır düğünü mekanları şu şekilde listeleniyor;

  • Bahçelika
  • Suess Alaçatı Otel
  • Enginar çiçeği Kır Düğün Salonu
  • Sakızlak Wedding Event
  • Alaçatı Dört Mevsim Butik Otel

çeşme Kır Düğünü Mekan Kapasiteleri Ne Kadar?

çeşme'de kır düğünü mekanları butik etkinlikler için 100 kişi, kalabalık kır düğünleri için ise 1500 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Konuk sayısı, yemekli ve kokteyle uygun oturma planı yapılıyor.

İzmir çeşme kır düğünü mekanları, ailenizle birlikte unutulmaz anlar yaşamanızı hedefliyor. Muhteşem manzarası, mekanların şık dekorasyonu ve güler yüzlü çalışanlarıyla harika bir düğün yaşamanız için çalışılıyor. çok çeşitli hizmetler, paketler ve fırsatlar mekanlar tarafından temin ediliyor. Fiyatları müşterileri zorlamıyor ve her bütçeye uygun olarak şekilleniyor. Kampanyalı teklifler için DüğünBuketi.com destek ekibiyle ücretsiz bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.