Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(21 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Güzelbahçe
Magnolia Events & Garden
2
Magnolia Events & Garden
İzmir, Güzelbahçe
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Güzelbahçe Şamdan Tesisleri
287
Güzelbahçe Şamdan Tesisleri
İzmir, Güzelbahçe
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Pamira Garden Wedding Event
Pamira Garden Wedding Event
İzmir, Güzelbahçe
1,500kapasite
2000başlangıç fiyatı
Gözde Wedding House
36
Gözde Wedding House
5.0
(1)
İzmir, Güzelbahçe
750kapasite
600başlangıç fiyatı
Gözde Stylish Event
206
Gözde Stylish Event
İzmir, Güzelbahçe
625kapasite
1000başlangıç fiyatı
Zeytincir
17
Zeytincir
İzmir, Güzelbahçe
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Mandalina Park
15
Mandalina Park
İzmir, Güzelbahçe
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Şehzade Köşkü
47
Şehzade Köşkü
5.0
(6)
İzmir, Güzelbahçe
1,500kapasite
384başlangıç fiyatı
Locca Garden
7
Locca Garden
İzmir, Güzelbahçe
750kapasite
432başlangıç fiyatı
Pour La Vie Wedding Hotel
86
Pour La Vie Wedding Hotel
İzmir, Güzelbahçe
1,000kapasite
1000başlangıç fiyatı
Mahalle Güzelbahçe
5
Mahalle Güzelbahçe
İzmir, Güzelbahçe
300kapasite
720başlangıç fiyatı
Pamira Garden
58
Pamira Garden
5.0
(12)
İzmir, Güzelbahçe
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Güzelbahçe kır düğünü mekanları, birçok farklı konsept ve düzende sizleri ağırlıyor. Havuz başı, açık veya kapalı alan seçenekleriyle farklı alternatifler sunuluyor. Aynı zamanda yemekli, yemeksiz, kokteylli veya kokteylsiz olarak da kır düğünü planlaması yapılabiliyor. Bütçenizi ve isteklerinizi göz önünde buldurarak seçim yapacağınız mekanların düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

İzmir Güzelbahçe'deki Kır Düğünü Salonları ve Fiyatları

En iyi kır bahçesi mekanlarıyla öne çıkan Güzelbahçe, mekan çeşitliliğiyle uğrak lokasyonlar arasında yer alıyor. İlçe; ulaşım kolaylığı, eşsiz deniz manzarası ve doğası sebebiyle de sıkça tercih ediliyor. 30 TL ile 100 TL arasında belirlenen düğün fiyatları ile hizmet veriliyor.

İzmir Güzelbahçe kır düğünü mekanları fiyatları şöyle:

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Şamdan Kır Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Gözde Wedding House

30 TL

50 TL

Pamira Garden

80 TL

100 TL

Şehzade Kır Düğün Salonu

50 TL

80 TL

Yelki çiftlik

80 TL

100 TL

Kalinka Garden

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Geniş çim alanlar üzerine kurulmuş Güzelbahçe kır düğünü mekanları, şık dekorasyonları ve romantik ambiyansları ile iyi bir seçenek oluyor. Lezzetli yemekler ve taze ikramlar eşliğinde bir düğün gecesi bu mekanlar ile planlanıyor. İlçedeki mekanlarda kır düğünü fiyatları hafta içi 10 - 30 TL arasında değişiyor.

Şamdan Kır Düğün Salonu

Şamdan Kır Düğün Salonu, kahverengi tonlarında dekorasyonuyla retro görünümlü bir hava yaratıyor. 750 kişi kapasiteli mekan, ağaçlardan sarkıtılan LED ışıklarla aydınlatılıyor. Açık alandaki masalar, isteğe göre çadır şeklindeki gazebolarla kapatılıyor.

Şamdan Kır Düğün Salonu’nda, düğün pastanızı hayalinizdeki gibi yaptırma şansı sunuluyor. Konuklarınıza ikram edilecek menüleri ise önceden tadıp, değişiklik talep edebilirsiniz. Mekanda kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Gözde Wedding House

Gözde Wedding House, kendine özgü dekorasyonu ile göz kamaştırıyor. Kokteylli veya yemekli konseptte düğün yapılabilen mekanda, organizasyon sorumluları geceyi eksiksiz bir şekilde planlıyor.

Sevdiklerinize parıltılar içerisinde bir köprüden yürüyerek ulaşacağınız mekanda, nikah masası havuzun üzerinde yer alıyor. Yolun sonunda ise gelin ve damadı volkan şovları karşılıyor. 750 kişilik mekanın düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Pamira Garden

Tüyler, çiçekler, tahta dekorlarla Pamira Garden, bohem bir kır düğünü için aranan mekan oluyor. Tasarım ve dekorasyonda doğallıktan ve sadelikten yana olan mekan, 1000 kişiyi ağırlayabiliyor.

Pamira Garden, kokteyl tarzı düğünler için kilise tarzı oturma düzeninde tahta banklar kullanıyor. Yemekli düğünler içinse beyaz yuvarlak masalar, kır çiçekleri ve beyaz masa örtüler ile dekore ediliyor. Tavandan sarkan renkli ampullerle mekan cıvıl cıvıl bir hava yaratmayı başarıyor. Canlı müzik ile kulakların pasını silen mekan, kır düğünü için kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

Şehzade Kır Düğün Salonu

Şehzade Köşkü olarak da bilinen Şehzade Kır Düğün Salonu, 1500 kişilik kapasitesi ile Güzelbahçe’de hizmet veriyor. Gelin ve damat adayları salona çiçeklerle bezeli basamaklardan inerek giriş yapıyor. Daha sonra beyaz tüller ve şamdanlarla süslenmiş gelin tagı altındaki masalarında yerlerini alıyor.

Eş adayları, salon dekorasyonu konusunda organizasyon sorumlusu ile iletişime geçiyor. Bu sayede, sunulacak yemeklerden çalınacak müziklere dair her şeyde çiftler söz sahibi oluyor. Eğlence kesintisiz devam etsin diye salonda bir de after party alanı bulunuyor. Şehzade Köşkü kır düğünü fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Yelki çiftlik

Yelki çiftlik, bohem düğün denilince akla gelen ilk mekanlardan oluyor. Dekorasyonda bakır çanaklar, gramafonlar, tarihi televizyonlar gibi retro ögeler kullanılıyor. Rustik masa düzeni ve halı şeklindeki gelin yoluyla dikkat çeken mekan, devasa bir havuzun kenarına kuruluyor. Kendine has atmosferi ile Güzelbahçe kır düğünü mekanları arasında dikkat çekiyor.

Unutulmaz dekorasyonuyla öne çıkan 1000 kişi kapasiteli mekanın düğün fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor.

Kalinka Garden

Kalinka Garden geniş ve ferah çimlerinde 1000 kişiyi ağırlıyor. Ağaçlardan sarkan sarı LED ışıklar, geceyi en iyi şekilde aydınlatıyor. Mekan, sevdiklerinizi kalp detaylı beyaz tahta sandalyelerde ağırlıyor. Bu sandalyelerin süslemesinde kullanılacak renklere gelin ve damat adayları karar veriyor.

Bahçede kurulan profesyonel ses ve müzik sistemleri, düğün orkestrası ve müzisyenler ile ortaya eğlence dolu düğünler çıkıyor. Güzelbahçe kır düğünü mekanları arasında yer alan Kalinka’nın kokteyl düğün fiyatları hafta için 10 TL’den başlıyor.

İzmir Güzelbahçe Havuz Başı Düğün Mekanları

Güzelbahçe’nin temiz havası, havuz başı alanından yükselen tatlı bir serinlik ile birleşiyor. Işıkların havuzda yarattığı yakamozları izlerken, keyif dolu kır düğünleri düzenlenebiliyor.

Kır düğünü ve havuz başı düğünü konseptini harmanlayarak sunan mekanların özgünlüğü çiftler tarafından beğeni kazanıyor Siz de sevdiklerinizle şık ve kaliteli bir gece geçirmek için İzmir Güzelbahçe havuz başı düğün mekanlarını tercih edebilirsiniz.

Tonga Garden Gizli Bahçem

Mum ışığının loş ve romantik etkisi eşliğinde birlikteliğinize “Evet!” demek isterseniz Tonga Garden Gizli Bahçem ideal bir mekan oluyor. Geniş havuzunun üstünü LED ışıklarla kaplayan mekanda, yuvarlak masalar havuz kenarına kuruluyor. Havuzun üstü ise renkli nilüferlerle süsleniyor.

1200 kişilik yemekli ve kokteyl düğün kapasitesine sahip mekanın kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Bu fiyat, yemekli düğünlerde 60 TL’ye çıkıyor.

Locca Garden

Locca Garden, yuvarlak, dikdörtgen ve bistro masalarında 750 kişiyi ağırlayabiliyor. Beyaz tüllerle oluşturulmuş nikah alanı, su şovları gerçekleşen havuzun tam arkasında yer alıyor.

Locca Garden, gelin ve damadın fotoğraflarıyla süslenmiş gelin yolu ile öne çıkıyor. Havuz kenarındaki bu yoldan yürüyen çiftler, volkan şovlarıyla süslenmiş, canlı müzik ekibinin bulunduğu sahneye ulaşıyor. Mekanda hafta içi kokteyl düğün fiyatları 100 TL’den başlıyor.

İzmir’in En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

İzmir, körfezin uçsuz bucaksız manzarası ile dış çekim fotoğrafları için ideal bir il oluyor. İldeki fotoğrafçılar, alanlarında uzman olmaları ve uygun fiyatları ile hizmet vermeleriyle biliniyor. İzmir çiftleri, drone ile çekimden düğün klibine varana kadar birçok çekim türüne, 500 TL’den başlayan paket fiyatları ile sahip olabiliyor.

Foto Nejat

Foto Nejat, uzun yıllardır gelin ve damatların en güzel günlerini ölümsüzleştiriyor. Konsept dış çekim ve stüdyo çekimi gerçekleştiren sanatçı, çekim sonrasında orijinal kopyaları da çiftlere ulaştırıyor. Fotoğrafın yanı sıra albüm hazırlama ve video çekimi hizmeti de veriyor.

Düğün fotoğrafçısı aynı zamanda katalog, save the date, trashday çekimleriyle adını duyurmayı başarıyor. Dış çekim başlangıç paket fiyatları 500 TL olan fotoğrafçı, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli konusunda da oldukça iddialı.

Güneş üstüner Studio

İzmir Alsancak’taki merkezi konumuyla Güneş üstüner Studio sıklıkla tercih ediliyor. Geniş hizmet seçenekleriyle öne çıkan sanatçı, konsept dış çekimler için dekor tasarımı yapıyor. Video montajı konusunda da başarılı fotoğrafçı, film gibi düğün hikayeleri ve düğün klipleri ortaya çıkarıyor.

Kuaförde ve evde çekim yapabilen fotoğrafçının başlangıç dış çekim paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Bu pakette dış çekimden orijinal fotoğraf teslimine kadar çok sayıda hizmet yer alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Güzelbahçe'nin şık kır düğünü alanları ve merak edilen soruların cevabına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Güzelbahçe kır düğünü mekanları yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Kır düğünü fiyatları 200 TL'ye kadar yükselebiliyor.

En Popüler Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Güzelbahçe'nin en popüler kır düğünü mekanları şu şekilde sıralanıyor;

  • Şamdan Event Hall
  • Şehzade Köşkü
  • Locca Garden
  • Gözde Wedding House
  • Gürleyen Hotel Düğün Davet Organizasyon

Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları Kaç Kişiliktir?

Güzelbahçe kır düğünü mekanlarında ortalama 200 - 1500 kişi ağırlayabileceğiniz kadar konuk kapasitesi bulunuyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimlerinize göre oturma planlarını düzenleyebiliyorsunuz.

İzmir Güzelbahçe kır düğünü mekanları arasında yer alan havuz başı düğünleri de oldukça rağbet görüyor. Farklı seçeneklerin olmasıyla aranan mekanı bulmak son derece kolay oluyor. Bölgedeki mekanların fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir ve DüğünBuketi.com destek ekibine ulaşabilirsiniz.