Karşıyaka Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(6 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Karşıyaka
Yazıcı Çiftlik Evi
155
2

Yazıcı Çiftlik Evi

5.0
(2)
İzmir, Foça
150kapasite
2500başlangıç fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall
9

Şelale Wedding & Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Bornova
500kapasite
120başlangıç fiyatı
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
45
4

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0
(4)
İzmir, Karşıyaka
450kapasite
120başlangıç fiyatı
Henna Garden
5

Henna Garden

5.0
(1)
İzmir, Karşıyaka
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Bien Davet & Event
55

Bien Davet & Event

5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Seyirtepe Event Hall
137
3

Seyirtepe Event Hall

5.0
(5)
İzmir, Bayraklı
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

En değerli anlarınıza uzun yıllardır eşlik eden İzmir Karşıyaka kır düğünü mekanları, alanında uzman kadrosu ve usta aşçılarıyla düğününüz boyunca sizlere en iyi şekilde ağırlıyor. Açık ve kapalı alanlara sahip mekanlar her türlü hava şartına hazırlıklı oluyor. Pek çok paketi bulunan kır düğün mekanları yemekli ve kokteylli menü imkanı da sunuyor. Sunulan hizmete ve taleplerinize göre değişen fiyatları bulunan mekanlar oldukça bütçe dostu olarak biliniyor. Kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Karşıyaka Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kır düğünü mekanları yeşilin ve mavinin muhteşem uyumuyla Karşıyakalıları büyülüyor. Bütün özel günlerinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyan mekanlar, düğününüzün her detayıyla titizlikle ilgileniyor.

Kır bahçesi, kapalı alan, havuz başı gibi hizmetleri olan yerler genç çiftlerin ilgi odağı haline geliyor. Konak’taki mekanlar 30 TL'den başlayan ve 150 TL'ye kadar yükselen düğün fiyatları ve kaliteli hizmetinin yanı sıra güler yüzlü personeliyle de seviliyor.

İzmir Karşıyaka kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Ve Hotels Karşıyaka

130 TL

130 TL

Appos Rustik Kır Bahçesi

100 TL

150 TL

Henna Garden

30 TL

50 TL

Seyirtepe Kır Düğün Salonları

100 TL

150 TL

Palm Park

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ve Hotels Karşıyaka

Şehrin merkezinde yer alan Ve Hotels Karşıyaka, size harika doğa manzarası eşliğinde muhteşem anlar yaşatıyor. Açık alan kapasitesi 450 kişi, kapalı alan kapasitesi ise 320 kişi civarında. Yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleriyle ferah ve geniş bir ortam yaratılıyor. Kır bahçesi ise konforlu ve şık olacak şekilde tasarlanıyor.

Mekanın süslemesi organizasyon sorumlusu eşliğinde tamamen sizin zevkinize göre hazırlanıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetiyle sizin ve sevdiklerinizin damak zevki önemseniyor. Fotoğrafçı, after party alanı, catering, vale ve otopark gibi çok sayıda olanağı sizlerle buluşturuyor.

Yemekli ve kokteylli menüleri bulunan mekanın fiyatları sunulan hizmete göre değişiyor. Kişi başı yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi ve hafta sonu 130 TL, kokteylli fiyatları ise hafta 50 TL hafta sonu 100 TL’den başlıyor.

Appos Rustik Kır Bahçesi

Appos Rustik Kır Bahçesi, tüm yıl açık ve kapalı alanlarıyla Karşıyakalı çiftlerinin ilgi odağı haline geliyor. Mekanın yapısı ve dekorasyonu huzur verici şekilde hazırlanıyor. Açık alan kapasitesi 300 - 400 kişi aralığında, kapalı alanları ise 50 - 100 kişi aralığında belirleniyor.

Yeşillerin içinde büyülü anlar yaşamanıza eşlik ediyor. Organizasyon sorumlusu sayesinde mekan, masa ve sandalyeleri istediğiniz şekilde süslüyor. Usta aşçılar tarafından size özel menüler oluşturuluyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmeti de sunuluyor. Ayrıca otopark, vale, ses, sahne ve müzik hizmeti gibi pek çok olanak mekanda sizleri bekliyor.

Yemekli ve kokteylli menüleri bulunan mekanın fiyatları da yüz güldürüyor. Hafta içi yemekli düğün fiyatları 100 TL, hafta sonu ise 150 TL'den başlıyor.

Henna Garden

Şehrin merkezinde kır düğünü imkanını sizlere sunan Henna Garden, açık ve kapalı alanlarıyla yıl boyunca hizmet veriyor. Geniş ve konforun ön planda tutulduğu kır bahçesi 300 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Kapalı alanları ise 500 kişi kapasiteli, yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleriyle ferah bir ortam oluşturuyor. Henna Garden’da profesyonel ekip sizlere her konuda destek oluyor. Organizasyon sorumlusu eşliğinde masa ve sandalyeler istediğiniz şekilde süsleniyor.

Usta aşçılar tarafından menüler hazırlanıyor. Lezzetli kokteyller de damak zevkinize göre seçiliyor. Fotoğrafçı, DJ ve müzik grubu temini de mekan tarafından sağlanıyor. Menü fiyatları bütçenizi zorlamıyor. Hafta içi kişi başı kır düğün fiyatı 30 TL'deni hafta sonu kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Seyirtepe Kır Düğün Salonları

Seyirtepe Kır Düğün Salonları, 2.000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen açık alanlarıyla kalabalık düğünler için ideal mekanlar arasında yer alıyor. Kapalı alanları ise 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Şehrin merkezinde yer alan İzmir Seyirtepe, muhteşem deniz ve şehir manzarasını sizlere sunuyor. Ayrıca mekanın 1.000 kişiye kadar konaklama imkanı da bulunuyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla damak zevkinize uygun menüler hazırlanıyor. Mekan tarafından catering, fotoğrafçı ve organizasyon firması temini sağlanıyor. Mekanın after party alanı, otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Uygun fiyatlarıyla gelin ve damat adaylarının yüzünü güldürüyor. Düğün fiyatları ise 100 - 150 TL arasında değişiyor.

Palm Park

1.000 kişi kapasiteli açık ve kapalı alanları bulunan Palm Park kır düğün mekanı, İzmirliler tarafından seviliyor. Dört mevsim en mutlu gününüzde profesyonel ekibiyle birlikte sizlerle olmaktan mutluluk duyuyor. Doğayla iç içe, rengarenk ve şık dekorasyonu eşliğinde hayallerinizdeki düğünü sizlere sunuyor.

Organizasyon sorumlusu hizmetiyle mekan istediğiniz şekilde süsleniyor. Rahatlık ve şıklık öncelik haline geliyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla yemekler veya kokteyller sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanıyor.

Ayrıca otopark, vale, ses, sahne ve müzik sistemleri, after party alanı gibi birçok hizmeti de bünyesinde barındırıyor. Kişi başı yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 50 TL’den, hafta sonu ise 100 TL’den başlıyor.

Karşıyaka’daki En İyi Nikah Sonrası Yemek Mekanları

En mutlu ve en özel gününüzü mükemmel bir nikah sonrası yemekle taçlandırmak istiyorsanız en kaliteli mekanlar Karşıyaka’da yer alıyor. Şık ve rahat dekorasyona sahip bu mekanlar sizlere oldukça uygun fiyatlar sunuyor. çeşitli paketleri bulunan mekanların çok sayıda hizmeti de bulunuyor. Mekan istediğiniz tema ve konseptte süsleniyor.

Size ve sevdiklerinize özel menüler usta aşçılar tarafından hazırlanıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunuyor. Yemeğinizi yerken eğlenmeniz de önemseniyor. Eğlenmeniz için ses, sahne ve ışık sistemleri, after party alanı ve müzik grubu temini gibi hizmetler de bulunuyor.

En kaliteli nikah sonrası yemek mekanları; Gönül Bahçesi, Boğaziçi Restaurant, Deniz Bostanlı Restaurant ve Keyff İskele Restaurant olarak sıralanıyor. Uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmet anlayışı bulunan mekanların nikah sonrası yemek fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında seyrediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Karşıyaka kır düğünü mekanları hakkında en çok sorulan sorular aşağıda yer alıyor.

Karşıyaka Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Karşıyaka kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimlerinizle kır düğünü fiyatları 150 TL'ye kadar yükselebiliyor.

En Popüler Karşıyaka Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Karşıyaka'nın en popüler kır düğünü mekanları;

  • Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
  • Yenice Garden Düğün Salonu
  • Henna Garden
  • çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi
  • İncirin Altı

Karşıyaka Kır Düğünü Mekanları Kaç Kişiliktir?

Karşıyaka kır düğünü mekanları büyük ve butik etkinlikler için ortalama 100 - 750 kişilik konuk kapasitesi sunuyor Kokteyl düzende daha çok konuk ağırlayabiliyorsunuz. Oturma düzeni ve artan konuk sayınız için organizasyon sorumlusundan destek alabiliyorsunuz.

İzmir Karşıyaka kır düğünü mekanları, sayısız olanağı ve hizmet kalitesiyle göz dolduruyor. Birbirinden şık ve lüks mekanlar, bulunduğu bölgede oldukça rağbet görüyor. öne çıkan mekanlar, kır mekanlarının düğün fiyatları, indirimleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.