Menderes Kır Düğünü Mekanları

(7 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Menderes
Denizatı Holiday Village
24

Denizatı Holiday Village

5.0
(1)
İzmir, Menderes
750kapasite
150başlangıç fiyatı
Smyrna Wedding Hall
14
1

Smyrna Wedding Hall

5.0
(1)
İzmir, Menderes
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Rüya Nefes Kır Düğün Salonu
4

Rüya Nefes Kır Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Menderes
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Gölbahça Garden
5

Gölbahça Garden

5.0
(1)
İzmir, Menderes
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Menderes Kır Düğün Salonu
5

Menderes Kır Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Menderes
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Hanzade Kır Bahçesi
38
3

Hanzade Kır Bahçesi

5.0
(12)
İzmir, Gaziemir
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Trilya Garden
9

Trilya Garden

İzmir, Menderes
300kapasite
30başlangıç fiyatı

İzmir ilinin Menderes ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları, geniş ve ferah bahçesi ile sizlere hizmet veriyor. Modern ve şık dekorasyonu bulunan mekanlar doğanın ortasında yeşilliklerin arasında bulunuyor. Profesyonel ekip sayesinde sizi kaliteli hizmet, türlü paketler ve fırsatlar bekliyor. Uygun paket seçenekleri bulunan Menderes kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 10 TL'den başlıyor. Daha fazla bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Menderes'in En Gözde Kır Düğünü Mekanları

Menderes'te bulunan kır düğünü mekanları İzmirliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. özellikle bahar ve yaz aylarının müdavimi olan mekanlar çim alanları ve kır bahçesiyle hizmet veriyor. Şehrin merkezinde bulunan mekanlara ulaşım da kolaylıkla sağlanıyor. Eğlenmeniz için elinden geleni yapan ekip stresinizin azaltılmasında yardımcı oluyor.

İzmir'in Menderes ilçesinin önde gelen kır düğünü mekanlarının ortalama kişi başı fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Gölbahça Garden

10 TL

30 TL

Rüya Nefes Kır Bahçesi

30 TL

50 TL

Menderes Belediyesi Düğün Sarayı

10 TL

30 TL

Kısıkpet Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Trilya Garden

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Gölbahça Garden

Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Gölbahça Garden, İzmir ilinin Menderes ilçesinde yer alan gözde salonlardan biri oluyor. 2000 kişilik açık alanı ve 200 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Geniş bahçesi göl kenarında konumlanıyor ve harika bir doğa manzarası düğün boyunca size eşlik ediyor. Dekorasyon, süsleme, ışık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından en iyi şekilde karşılanıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik özellikleri sayesinde istediğiniz lezzette yemekler hazırlanıyor. 500 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Fiyatlarıyla da müşterilerin yüzünü güldürüyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor. Ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Rüya Nefes Kır Bahçesi

Bölgenin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri olan Rüya Nefes Kır Bahçesi, İzmir ilinin Menderes ilçesinde yer alıyor. 750 kişilik açık alanıyla hizmet veriyor. Işık, ses ve sahne hizmeti son teknolojiyle sağlanıyor. Dekorasyon, süsleme mekan tarafından karşılanıyor. Organizasyon sorumlusu sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak tüm detaylarıyla düğünü planlıyor.

250 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Muhteşem manzarasıyla davetlileri büyüleyen mekan, en mutlu gününüzde her şeyin gönlünüzce olması için çabalıyor.

Rüya Nefes Kır Bahçesi, hizmetlerin yanı sıra fiyatlarıyla da bütçenizi zorlamıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 30 TL’den, hafta sonu 50 TL’den başlıyor.

Menderes Belediyesi Düğün Sarayı

İzmir’deki gözde kır düğünü mekanlarından biri olan Menderes Belediyesi Düğün Sarayı, açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. İki alanda da 400 kişiye kadar davetli kabul ediyor. Dekorasyon, süsleme, ışık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından karşılanıyor. Organizasyon sorumlusu ile birlikte düğünü planlama ve isterseniz bir konsept belirleme imkanınız bulunuyor.

Menü tadımı ve değişikliği özellikleri sayesinde yemekler istediğiniz şekilde hazırlanıyor. Gece yarısına kadar size sınırsız eğlence ve hizmet sunan Menderes Belediyesi Düğün Sarayı yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor.

Kısıkpet Düğün Salonu

Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Kısıkpet Düğün Salonu, Menderes’te en çok tercih edilen mekanlardan biri oluyor. 1000 kişilik bir açık alanı ve 750 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Havuzu ve terası bulunan mekan, eğlencenizi katlıyor. Dekorasyon ve masa süslemesi mekan tarafından yapılıyor. Işık, ses ve sahne hizmeti en iyi şekilde sağlanıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik sayesinde istediğiniz lezzette yemekler hazırlanıyor. 250 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Kısıkpet Düğün Salonu, muhteşem bir doğa manzarasına karşı konumlanıyor. Sunduğu hizmetlerin yanında uygun fiyatlarıyla da müşterilerin yüzünü güldürüyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi ve hafta sonu 30-50 TL arasında değişiyor.

Trilya Garden

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Trilya Garden, İzmir ilinin Menderes ilçesinde yer alıyor. Kır düğünü için en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. 300 kişilik açık alanı ve 200 kişilik kapalı alanıyla hizmet veriyor. Dekorasyon ve süslemeyi karşılıyor. Işık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından en iyi şekilde sağlanıyor.

Menü tadımı, değişiklik ve özel menü seçenekleriyle damak tadınıza uygun yemekler hazırlanıyor. 50 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Doğa manzarasıyla insanları büyüleyen mekan, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor. Trilya Garden kır düğünü fiyatları hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor.

Menderes'in En Güzel Düğün Salonları

İzmir Menderes'te bulunan düğün salonları da kır düğünü mekanları kadar ilgi çekiyor. Gelin ve damat için ideal rahatlığı sağlayan salonlar sizlere çeşitli olanaklarla buluşturuyor.

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark, vale, organizasyon sorumlusu gibi hizmetleri e bulunuyor. Menderes'te bulunan düğün salonları arasında Hanzade Kır Bahçesi ve Gümüldür Resort Hotel & Spa yer alıyor. Kişi başı fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Menderes kır düğünü mekanları hakkında en çok sorulan soruların cevapları burada yer alıyor.

Menderes Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Menderes kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerine göre değişen fiyatlar 200 TL'ye kadar değişiyor.

En çok Tercih Edilen Menderes Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Menderes'in en çok tercih edilen kır düğünü mekanları şu şekilde sıralanıyor;

  • Hanzade Kır Bahçesi
  • Smyrna Wedding Hall
  • Denizatı Holiday Village
  • Menderes Kır Düğün Salonu
  • Trilya Garden

İzmir ilinin Menderes ilçesinde bulunan kır düğün mekanları size hayallerinizdeki düğünü yaşatıyor. Avantajlı fırsatları, kaliteli hizmetleri, uzman çalışanlarıyla sizin için en iyi düğün hazırlanıyor. Size sadece anı yaşamak kalıyor. Sunulan hizmete ve ek taleplerinize göre şekillenen fiyatları bulunan mekanların kampanyalı tekliflerinden yararlanmak için DüğünBuketi.com destek ekibiyle ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.