11 sonuç

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Menemen
Yazıcı Çiftlik Evi
155
2

Yazıcı Çiftlik Evi

5.0
(2)
İzmir, Foça
Öne çıkan
150kapasite
1800başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Hobi Park Kır Düğün Salonu
32

Hobi Park Kır Düğün Salonu

5.0
(8)
İzmir, Menemen
1,000kapasite
40başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Hanedan Beach Hotel Wedding & Event
118
4

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

5.0
(2)
İzmir, Foça
700kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Atiz Park
65
5

Atiz Park

5.0
(6)
İzmir, Menemen
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Mavi İnci
7

Mavi İnci

5.0
(3)
İzmir, Menemen
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Lion Wedding Park
37

Lion Wedding Park

5.0
(2)
İzmir, Menemen
750kapasite
45başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Florida Wedding & Event Hall
35
3

Florida Wedding & Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Foça
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Wonder Wedding
53
5

Wonder Wedding

5.0
(1)
İzmir, Menemen
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Grand MASAL Park
35

Grand MASAL Park

5.0
(6)
İzmir, Menemen
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü
5

Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü

5.0
(1)
İzmir, Menemen
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Rosebay Wedding & Event
9
1

Rosebay Wedding & Event

5.0
(2)
İzmir, Foça
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İzmir Menemen kır düğünü mekanları, yeşilin her tonunu bünyesinde barındırıyor. Doğanın tam ortasında, sakin ve huzurlu bir düğün merasimi geçirmek için çiftler bu bölgedeki mekanları tercih ediyor. Kır düğünü, kına gecesi, nişan ve söz gibi diğer davet türlerinde de hizmet veren mekanların düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

İzmir Menemen Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Menemen kır düğünü mekanları, çeşitli avantajları ve olanakları ile öne çıkıyor. Masa süslemeleri, oturma düzenleri ve çiftlere özel konsept hazırlıkları ile hayranlık uyandıran mekanlar, gelin ve damatların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 10 TL'den başlayıp 80 TL'ye kadar yükselen kır düğünü fiyatları ile hizmet veren yerler, bölgede en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor.

Menemen ilçesindeki kır düğünü mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Rüya Garden Park

50 TL

80 TL

Grand Masal Park

10 TL

30 TL

Wonder Wedding

10 TL

30 TL

Mavi İnci Kır Düğün Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Rüya Garden Park

Rüya Garden Park, Menemen ilçesinde en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Konumu, konsept seçenekleri ve hizmetleri ile tercih sebebi oluyor. 750 ile 1.000 kişi arasında konuk ağırlayabilen kapasitesi bulunuyor.

çim zemini ve ferah bahçe alanı ile konforlu düğünlere ev sahipliği yapıyor. Kapasitesini avantajlı hale getirerek dilediğiniz oturma planına göre şekilleniyor. Organizasyon sorumlusu düğününüzün her detayı ile yakından ilgileniyor. Misafirlerinize lezzetli bir menü sunuyor.

Rüya Garden Park kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL ile 80 TL, kokteylli ise 30 TL ile 50 TL arasında seyrediyor. Talep ettiğiniz hizmete göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Grand Masal Park

Masal gibi bir düğün için çiftler Grand Masal Park mekanını tercih ediyor. Masa sandalye süsleme ve şık şamdanlar ile ışıltılı bir alan yaratılıyor. Havuz manzarası eşliğinde, doğayla iç içe bir düğün planlanıyor. İhtişamlı girişiniz hem hafızalara kazınıyor hem de profesyonel çekim ekibi tarafından ölümsüzleştiriliyor.

100 kişilik kokteyl ve 2.000 kişilik yemekli davet alanı hizmete açılıyor. Ayrıca misafirlerine kolaylık sağlayacak 500 ile 750 araç kapasiteli otoparkı da bulunuyor. Birbirinde lezzetli menü seçenekleriyle tercihi sizlere bırakıyor. Böylece damak zevkinize uygun bir menü oluşturma imkanı elde ediliyor.

Grand Masal Park kır düğünü fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Erken rezervasyon imkanlarından faydalanmak için siz de iletişime geçerek ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Mavi İnci Kır Düğün Salonu

Mavi İnci Kır Düğün Salonu, ışıklandırması ve ferah davet alanı ile dikkat çeken bir mekan. Menemen ilçesinde en çok tercih edilen kır düğünü yerleri arasında öne çıkıyor. Rahatlıkla dans edebileceğiniz büyüklüğe sahip pist ve müzik performansı düğünü eğlenceli hale getiriyor.

Renkli kuşak dansı ile gelin ve yakın arkadaşları eğlenceli anlar yaşıyor. Kuşak dansı her düğün için gelenekselleşen bir etkinlik olmasıyla, burada da aynı heyecanla gerçekleştiriliyor.

Mavi İnci'de kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Kokteylli ya da yemekli davetleriniz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Wonder Wedding

Wonder Wedding, şıklık ve zarafeti aynı anda sunuyor. 150 kişilik kapalı davet alanı kapasitesi ve 500 kişilik açık davet alanı kapasitesi bulunuyor. 500 ile 750 kişi arasında konuğunuzu ise kır bahçesi alanında ağırlayabiliyor.

250 araç kapasiteli otoparkı ile park sorunu yaşamanızı engelliyor. Yapay çiçek, supla detayları ve aydınlatması ile zarif bir mekan olarak dikkat çekiyor. Peri masallarını aratmayan bir düğün yaparak hafızalara kazınan bir gece planlanıyor.

Dans gösterileri ve müzik ekibinin yüksek enerjisi gece boyunca davetinizi güzelleştiriyor. Menemen kır düğünü mekanları arasından sıyrılan mekan, lezzetli ikramları sizin belirlediğiniz menüdeki yemeklere göre sunuyor. Alkol servisi de bulunuyor.

Wonder Wedding kır düğünü fiyatları kişi başı yemekli 50 TL ile 80 TL, yemeksiz 10 TL ile 30 TL, kokteylli ise 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

İzmir’deki En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

İzmir’de özel günlerinizi sizin için organize edebilecek birçok organizasyon firması bulunuyor. Son dönemlerde rağbet gören organizasyon firmaları davetinizin daha konforlu geçmesini sağlıyor. Düğününüzün her detayıyla ilgilenerek dilediğiniz gibi şekillendiriyor.

Mekan süsleme, konsept yaratma, lezzetli ikramlıklar gibi aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sunuyor. Sevim Organizasyon ve Masal Gibi Davet Organizasyon gibi firmalar şehirde fazlasıyla dikkat çekiyor.

Sevim Organizasyon

Modern bir düğün hayal ediyorsanız Sevim Organizasyon ekibi sizleri bekliyor. En şık konseptleri yaratıcı fikirlerle birleştirerek sizlere unutulmaz bir düğün organizasyonu sunuyor. Bir düğünde ihtiyacınız olabilecek her şeyi temin ediyor.

Dilediğiniz mekanı sizlere özel hale getiriyor. Tema değişikliği, süsleme istekleriniz karşılanıyor. Firmanın standart paket organizasyon fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketin başlangıç fiyatı ise 1.500 TL olarak belirleniyor.

Masal Gibi Davet Organizasyon

İsmiyle paralel hizmetler sunan Masal Gibi Davet Organizasyon; düğün, nişan, mezuniyet töreni ve sünnet düğünü gibi özel günlerde mutluluğunuzu paylaşıyor. Hayallerinizdeki geceyi planlamakla birlikte uzun yıllar unutulmayacak bir geceye zemin hazırlıyor.

Mekan süsleme yapılıyor ve size özel alan yaratılıyor. Hayal ettiğiniz tüm detaylar sunuluyor. Masal Gibi Davet Organizasyon standart paket fiyatları 1.000 TL ile 1500 TL arasında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Menemen kır düğünü mekanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Menemen Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Menemen'de kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü fiyatları 70 - 150 TL'ye yükselebiliyor.

En Popüler Menemen Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Menemen'in en popüler kır düğünü mekanları;

  • Lion Wedding Park
  • Atiz Park
  • Wonder Wedding
  • Hobi Park Kır Düğün Salonu
  • Keyifli Park

Menemen kır düğünü mekanları, kapasite seçenekleri ve olanakları ile harikalar yaratıyor. Kır bahçesi, havuz başı ve köy düğünü konsepti gibi farklı seçenekleriyle de her çifte hitap eden hazırlıklar yapılıyor. Bütçe dostu teklifleri ve ek hizmetleriyle de kendine çeken mekanlar, düğün gecenizi sizin istekleriniz ve arzularınız dahilinde hazırlıyor. Hayalleriniz kavuşmak ve dilediğiniz gibi bir gün geçirmek isterseniz bu mekanlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak, size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.