Narlıdere Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(7 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Narlıdere
Prenses Garden
117
7
Prenses Garden
5.0
(15)
İzmir, Narlıdere
1,200kapasite
700başlangıç fiyatı
Kouzina Event
46
Kouzina Event
5.0
(3)
İzmir, Balçova
Öne çıkan
250kapasite
600başlangıç fiyatı
Prenses Garden
128
7
Prenses Garden
5.0
(7)
İzmir, Narlıdere
1,200kapasite
700başlangıç fiyatı
Hanedan İzmir Kır Bahçesi
8
Hanedan İzmir Kır Bahçesi
İzmir, Narlıdere
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Yemyeşil Restaurant
3
Yemyeşil Restaurant
İzmir, Narlıdere
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Romarin Wedding & More
14
Romarin Wedding & More
İzmir, Narlıdere
1,000kapasite
384başlangıç fiyatı
Elit Elegance Düğün Davet
60
Elit Elegance Düğün Davet
5.0
(19)
İzmir, Narlıdere
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Narlıdere kır düğünü mekanları, renkli doğasıyla ve botanik bahçeleri sayesinde sevilerek tercih ediliyor. Havuz kenarından geniş yüz ölçümlü kır bahçelerine kadar birçok mekan, fiyatları konusunda da farklılık gösterebiliyor. Tüm çiftlerin yüzünü güldüren kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Narlıdere’nin En ünlü Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Narlıdere kır düğünü mekanları, İzmir genelinde ününü korumayı başarıyor. Bu düğünler, aile arasında ya da kalabalık gruplarla gerçekleştirilebiliyor. Mekanlar, düğün türüne uygun dekorasyon seçenekleri, yemek ve müzik hizmetleri sunuyor. Düğün fiyatları ise hafta içi 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Narlıdere ilçesindeki kır düğünü fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Romarin Wedding & More

50 TL

80 TL

Eforyum Garden

50 TL

80 TL

Ebruli Garden

30 TL

50 TL

Botanik Garden

30 TL

50 TL

Talles Park

30 TL

50 TL

Askeri Gazino ve Sosyal Tesisleri

30 TL

50 TL

Prenses Garden

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir Narlıdere’de Kır Düğünü Salonları

Narlıdere ilçesi, uçsuz bucaksız deniziyle ve doğasıyla eşsiz manzaralara karşı yapılacak kır düğünlerine kucak açıyor. Bölgedeki birçok kır bahçesi, havuz başı alanlarıyla da düğünleri daha lüks hale getiriyor. Mavi ile yeşili buluşturan mekanlar, hayatınızın en güzel günü için özenle çalışıyor.

Romarin Wedding & More

Romarin Wedding & More, 1.000 kişilik kır bahçesi, 750 kişilik balo salonuyla öne çıkıyor. Geniş alanda kurulan sandalyeler, doğadan uzaklaşmadan saman ipler ve balonlarla süsleniyor. Tüm süslemelerde beyaz ve tahta renginin kullanıldığı kır düğünü mekanı, masaları da tavandan sarkan beyaz çiçeklerle süslüyor.

Mekanda kokteyl fiyatları 50 - 80 TL, yemekli düğün fiyatları ise 80 - 100 TL aralığında değişiyor. Bu benzersiz mekanın peyzajı da mekanın avantajları arasında. Salonun aydınlatması ise tavandan sarkan sarı ampüllerle sağlanıyor.

Eforyum Garden

Eforyum Garden, şehir içinde şehrin keşmekeşinden kaçış noktanız oluyor. Yeşil çimlerin üzerinde dolaşan ördeklerle doğal bir ortam yaratan mekan, 750 kişiye kadar davetliyi ağırlayabiliyor. Eforyum Garden, masa süslemelerinde doğanın renklerini yansıtmak adına kır çiçeklerinin, güneşin ve çimenlerin renklerini kullanıyor.

Salonun geniş bahçesine yerleştirilen dans pisti LED ışıklarla aydınlatıyor. çiftler için en önemli olan ilk dans, usta müzik grubunun ezgileriyle gerçekleşiyor. Kırmızı halı şeklindeki gelin yolu ile tüm konukların gözü gelin ve damadın üzerinde oluyor. Eforyum Garden’da kır düğünü fiyatları 50 TL’den açılıyor.

Ebruli Garden

Ebruli Garden, altın renkli kapısından girdiğiniz ilk andan itibaren özel olduğunu hissettiriyor. Mekan, sıklıkla gelin ve damat adaylarına kapılarını açıyor. Güneş ışıkları, geniş alana yayılmış yuvarlak masaları ve sandalyeleri aydınlatıyor. 750 kişilik açık, 300 kişilik kapalı alan kapasitesiyle öne çıkıyor.

Mekan, tercihini sadelikten yana yaparak dekorasyonda yalnızca çiçekler ve renkli tüller kullanıyor. Saflığın rengi olan beyaz, masa örtülerinde de kullanılıyor. Mekanın beyaz çitleri ve masaları, son model ışık sistemlerinden gelen renkli LED ışıklar ile eğlenceli bir hale bürünüyor. 30 TL’den başlayan kişi başı düğün fiyatları ile İzmir Narlıdere kır düğünü mekanları arasında popülerlik yakalıyor.

Botanik Garden

Yemekli bir kır düğünü için Botanik Garden, İzmir Narlıdere bölgesinde sizleri bekliyor. Mekan, kır çiçekleri ve meyve ağaçları altında 750 kişiyi misafir edebiliyor. Değerli hissetmeniz için Botanik Garden’da rahatça hazırlanabileceğiniz bir gelin odası bulunuyor. Bu odada hazırlığınız bittikten sonra ışıklarla aydınlatılmış gelin yolundan yürüyor ve geniş dans pistine çıkarak sevdiklerinizi selamlıyorsunuz.

Yemekli düğün isteyen gelin ve damat adaylarına kır düğünü fiyatları kişi başı 80 TL olarak sunuluyor. Yemekli menüye karar verilmesinde gelin ve damat adaylarının tadımı önemli rol oynuyor.

Talles Park

Karnaval edasında bir kır düğünü için Talles Park mekanı çiftlere kapılarını açıyor. Mekan, havuz kenarında devasa palmiye ağaçları altında göz alıcı düğün organizasyonlarına olanak tanıyor. Tüm ağaçlar, mavi LED ışıklarla aydınlatılıyor.

Bitki çeşitliliğiyle öne çıkan Talles Park, konuklarınızı yuvarlak masalarda ağırlıyor. Temiz havasıyla iştah açan mekan, size ve sevdiklerinize çok lezzetli yemekler sunuyor. 2.000 kişilik geniş mekanın düğün fiyatları ise hafta içi 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Askeri Gazino ve Sosyal Tesisleri

Askeri Gazino ve Sosyal Tesisleri, cıvıl cıvıl kır düğünlerinin uğrak noktası oluyor. Denize sıfır mekan, deniz kenarına dizili sandalyeler ile eşsiz manzarayı arkanıza almanıza olanak tanıyor.

Yemekli düğünlerdeki menüler için ekstra özen gösteriyor. En taze sebze meyvelerin kullanıldığı menüler gelin ve damadın tadımına sunuluyor. Yemeklerin yanı sıra sandalye ve masa giydirmelerine de gelin ve damatlar karar veriyor. 500 kişilik davet alanı bulunan Askeri Gazino’nun yemekli konseptteki düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Prenses Garden

Prenses Garden denilince akla gelen ilk şey “beyaz” oluyor. Masa örtülerinden sandalye süslerine kadar her şeyin beyaz olduğu mekan, son derece zarif bir şekilde dekore ediliyor. 1.200 kişilik kır bahçesinde hizmet veren mekanda bir de havuz bulunuyor. Gelin ve damatlar alana bu havuzun üzerindeki köprüden yürüyerek ulaşıyor.

Prenses Garden’da gelin damat odası, nikah için ayrı alan gibi özel hissettirecek imkanlar da mevcut. Dekorasyonda kullanılan ayna suplalar ise mekana ayrı bir derinlik vermeyi başarıyor. Mekanın kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

En İyi Narlıdere Kına Gecesi Mekanları

Narlıdere kına gecesi mekanları, kırmızı rengin öne çıktığı dekorasyonlarıyla geleneksel töreni unutulmaz hale getiriyor. Kına tahtından kına tepsisine kadar her şeyin özenle seçildiği mekanlar, ışık ve sahne sistemleriyle de ilgiyi üzerinize çekiyor.

Narlıdere kına gecesi mekanları kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarla, bekarlığa veda ettiğiniz bu günden güzel anılarla ayrılmanızı sağlıyor.

Swiss Event

Swiss Event, ahşap dekorasyonuyla geleneksel kına gecelerine ev sahipliği yapıyor. Ağaçlar, dilek balonları, nazar boncukları gibi Türk kültürünü yansıtan ögelerle dekore edilen mekan, 250 kişilik bir ekibi ağırlayabiliyor.

Şehir merkezindeki salon, kolonsuz ve yüksek tavanlı salonuyla öne çıkıyor. Geleneksel ve modern detayları bünyesinde birleştiren mekan, menülerinde de bunu yansıtarak ortaya lezzetli yemekler çıkarıyor. Swiss Event, dışarıdan fotoğrafçı ve catering şirketi getirmenize de olanak sağlıyor. Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

İnadına Fasıl

İnadına Fasıl, tüm sevdikleriniz bir arada olsun diye kına gecesi organizasyonlarında yuvarlak ve geniş masalar kullanıyor. Kına gecesini yemekler ve içeceklerle lezzet şöleni haline getiren mekan, 100 kişilik butik kınalar için de oldukça uygun.

Kına geceniz boyunca dans etmek isterseniz mekan, LED ışıklarla aydınlatılan bir sahneye sahip. Burada bir fasıl ekibi sahne alarak, gece boyunca şarkılarıyla sizi ve davetlileri eğlendiriyor. Mekanda bulunan deneyimli servis elemanları sayesinde tüm ihtiyaçlarınız dakikalar içerisinde karşılanıyor. İnadına Fasıl kına gecesi fiyatları ise 150 - 200 TL arasında.

Narlıdere Polis Evi

Terasında ve kapalı alanında renkli kına etkinlikleri düzenleyen Narlıdere Polis Evi, 500 kişiyi ağırlıyor. Rakiplerinin aksine 100 kişilik bir konaklama kapasitesine de sahip durumda. Polis Evi salonunun yüksek tavanlı olması da çiftlerin dikkatinden kaçmıyor.

Kişiye özel konsept seçeneğiyle davet alanlarını istediğiniz renge göre organize edebiliyor. Aynı zamanda kına için gerekli aksesuarları temin edebilmeniz amacıyla organizasyon şirketleriyle birlikte çalışıyor. Bu sayede kına tahtından kına mumuna varan her şey rahatlıkla temin ediliyor. Yemekli davetlere ev sahipliği yapan mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Narlıdere’deki Uygun Fiyatlı Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Narlıdere, özellikle konsept çekim tercih eden çiftler için ideal bir ilçe oluyor. İlçedeki fotoğraflarda arka plan genellikle deniz, orman ve kır bahçeleri olacak şekilde ayarlanıyor. Usta fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirilen çekimler düğün albümleri, düğün klipleri ve hikayelerine dönüştürülüyor. Narlıdere dış çekim ve düğün fotoğrafçıları fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Star Fotoğrafçılık

Star Fotoğrafçılık yeni evli çiftler tarafından rağbet görüyor. Fotoğrafçı, stüdyo içinde ve dışında çeşitli aksesuarlarla konsept çekim gerçekleştirebiliyor. Düğünü duyurmak için save the date çekimi yapan sanatçı, düğün sonrası trashday ile stres atmanızı sağlıyor.

Fotoğrafların yanı sıra video çekimi de gerçekleştiren fotoğrafçı, bu videoları editleyerek düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli türünde çalışmaları da sizlere teslim ediyor. Sanatçıyla çalışmak için iki hafta önce randevu almak yeterli oluyor. Dış çekim başlangıç paket fiyatları 1.500 TL olarak belirleniyor.

Stüdyo Cem

Stüdyo Cem, fotoğraflarında sepya ve toprak tonlarına yer vererek güneş ışığını oldukça iyi kullanıyor. Dış çekim ile vakit kaybetmek istemeyenler için fotoğrafçı stüdyo çekim imkanı da sunuyor. Dış çekim sektöründeki son trendleri takip etmek isteyen çiftler için fotoğrafçı save the date ve trashday çekimleri de yapıyor.

Tüm bunlar için sanatçıyla altı hafta önce iletişim kurmanız gerekiyor. Fotoğrafların orijinalleri ise yaklaşık üç hafta sonra teslim ediliyor. çekimlerinde orman gibi arka planları kullanmaktan hoşlanan sanatçı, çekimlerini 1.000 TL başlangıç fiyatlarıyla gerçekleştiriyor.

İz Fotoğraf

İz Fotoğraf, sektörde uzun süredir gelin ve damat adaylarını fotoğraflıyor. Konsept çekimleriyle dikkat çeken sanatçı, köpük ve kadehler gibi aksesuarlarla ortaya eğlenceli ve dinamik kareler çıkarıyor. Düğün fotoğrafçısı, 6 kişilik ekibiyle her türlü konsept çekimi başarıyla gerçekleştirebiliyor.

Bu ekip sayesinde ortaya keyifli save the date, trashday, düğün hikayesi örnekleri çıkıyor. üstelik sanatçı son zamanlarda moda olan sosyal medya kliplerinde de başarılı işler çıkarıyor. Dış çekim ve düğün çekimi paket fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Narlıdere kır düğünü salonları hakkında merak ettiğiniz her detaya buradaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Narlıdere Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Narlıdere'de uygun fiyatlı kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Kokteyl fiyatları 80 TL'ye, yemekli menü seçenekleri ise 180 TL'ye kadar değişebiliyor. DüğünBuketi.com indirimlerinden faydalanarak daha uygun fiyata düğün daveti verebilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Narlıdere Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Narlıdere'de en çok tercih edilen kır düğünü mekanları şu şekilde listeleniyor;

  • Prenses Garden
  • Eforyum Garden
  • Balçova Termal Otel Düğün Salonu
  • Romarin Wedding Hall
  • Ebruli Garden

İzmir Narlıdere kır düğünü mekanları, yeşille maviyi buluşturan atmosferiyle düğünler için harika bir alternatif oluyor. Birçok çift, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için Narlıdere kır düğün mekanları arasından tercihini yapıyor. Siz de DüğünBuketi.com'a özel kampanyalar ve fırsatlardan faydalanmak için danışman ekiple iletişime geçebilir veya ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.