Torbalı Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(0 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Torbalı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir ilinin Torbalı ilçesinde konumlanan kır düğünü mekanları sizlere harika fırsatlar sunuyor. Yeşilliklerin içinde bulunan kır bahçesi ve geniş kapalı salonlarıyla hizmet veren mekanlar çiftlerin mutluluğu için tüm detayları düşünüyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri sunan mekanlar daha pek çok imkanı da sizlerle buluşturuyor. Uygun paketleri bulunan Torbalı kır düğünü mekanlarının fiyatları kişi başı fiyatları 10 TL'den başlıyor.

Torbalı'nın En İyi Kır Düğünü Mekanları

Torbalı kır düğünü mekanları, profesyonel ekibiyle senelerdir bu sektörde çalışıyor. Sizi en iyi şekilde anlıyor ve bütün sorularınızı cevaplandırıyor. Düğünlerin dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapan mekanlar sizin tarzınıza göre süsleniyor. Kişiye özel konsept ve tema seçeneklerinin yanında kişiye özel menü seçenekleri de mekanlar tarafından temin ediliyor.

Torbalı ilçesinin önde gelen kır düğünü mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Ergenekon Kır Düğünü

30 TL

50 TL

Cactus Garden Wedding & Event

50 TL

80 TL

Düş Bahçesi Kır Düğünü

30 TL

50 TL

Triliva Park Garden

10 TL

30 TL

Elia Garden

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için lütfen bilgi alınız.

Ergenekon Kır Düğünü

Dere kenarında konumlanan Ergenekon Kır Düğünü, size doğayla iç içe bir düğün imkanı sunuyor. Ağaçların ve bahçenin verdiği huzurla mükemmel anlar yaşamanız sağlanıyor. Mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Açık alan kapasitesi 750 kişi ağırlayabiliyor. Kapalı alanları ise 200 kişiye kadar ağırlama imkanı sunuyor.

Etkinlik sorumlusu eşliğinde mekan istediğiniz şekilde süsleniyor. Kırmızı halı, mum, tüller, şamdanlar süslemelerde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca mekanın menü değişikliği, otopark, ses, sahne, müzik sistemleri, vale gibi olanakları da bulunuyor. Fiyatları açısından her bütçeye uygun standart fiyatlara sahip olan mekan hafta içi 30 TL'den, hafta sonu ise 50 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Cactus Garden Wedding & Event

2018 yılından beri hizmet veren Cactus Garden, açık alanlarıyla hizmet veriyor. 2000 kişi kapasiteli geniş ve ferah bahçesi bulunuyor. Şehrin dışında doğanın içinde bulunan mekan hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor. Mekan süslemesine çok önem veren ekip, masa ve sandalyeleri sizin istediğiniz şekilde süslüyor. Her ayrıntı tek tek özenle hazırlanıyor.

Usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler damak tadınıza uygun hale getiriliyor. Otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Seçtiğiniz özel şarkılar sizler için çalınıyor. Ses, sahne sistemleri hazır hale getiriliyor. Seçtiğiniz hizmetlere göre fiyatları değişiyor. Hafta içi kişi başı fiyatları 50 TL'den hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor.

Düş Bahçesi Kır Düğünü

Torbalı'nın en sevilen kır düğünü mekanlarından biri de Düş Bahçesi olarak biliniyor. çim alan üzerinde bulunan konforlu ve ferah alanlarıyla hizmet veriyor. Organizasyon sorumlusu sayesinde mekan istediğiniz şekilde süsleniyor. Menüde değişiklik hizmeti ile birlikte size ve sevdiklerinize özel menüler hazırlanıyor.

Ses, sahne ve müzik sistemleri size özel olarak kullanıma hazır hale getiriliyor. İsterseniz mekan dışından fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering firması temini yapmanıza izin veriliyor. Cazip fiyatlarıyla müşterileri mutlu eden mekanın hafta içi fiyatları 30 TL'den hafta sonu ise 50 TL'den başlıyor.

Triliva Park Garden

Kapalı ve açık alanlarıyla hizmete hazır olan Triliva Park Garden, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer alıyor. 1000 kişi kapasiteli açık alanı ve 200 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Kolonsuz salon ve yüksek tavan özellikleri sayesinde kalabalık düğünlerde salonda ferah bir ortam oluşuyor. Muhteşem doğa manzarası ve güler yüzlü ekibiyle İzmir’deki gözde kır düğünü mekanlarından biri oluyor. Dekorasyon, masa ve sandalye süslemesi mekan tarafından karşılanıyor.

Gece yarısına kadar eğlenmeniz ve harika bir düğün yaşamanız için gereken her şeyi organizasyon sorumlusu planlıyor. Ayrıca mekanın 500 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Triliva Park Garden yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor.

Elia Garden

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Elia Garden, kır düğünü için İzmir’de sıkça tercih ediliyor. 1000 kişilik açık alanı ve 200 kişilik kapalı alanıyla hizmet veriyor. Dekorasyon, süsleme, ışık, ses ve sahne sistemi gibi tüm hizmetler mekan tarafından karşılanıyor. Menüde değişiklik ve özel menü seçenekleri sayesinde tüm davetlilere uygun yemekler hazırlanıyor.

Organizasyon sorumlusu sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak hayalinizdeki düğünü düzenliyor. Güzel bir doğa ve orman manzarasına konumlanan mekanda teras bulunuyor. 500 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti de bulunuyor. Elia Garden, sunduğu tüm olanakların yanında fiyatlarıyla da müşterilerin yüzünü güldürüyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 30 TL’den, hafta sonu 50 TL’den başlıyor.

Torbalı'nın En Güzel Düğün Salonları

Torbalı düğün salonları da İzmirliler tarafından sıkça tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Salonlar kolonsuz olması ve yüksek tavanlı olmasıyla çiftler tarafından seviliyor. Masa ve sandalyelerin tasarımı ve mekan süslemesine özen gösteriliyor. Şık ve modern dekorasyona sahip düğün salonlarının daha birçok hizmeti de bulunuyor. Etkinlik sorumlusu her aşamada sizlerin yanında bulunuyor.

Menü tadımı, menü değişikliği, müzik grubu, DJ temini, otopark, vale, fotoğrafçı ve yemek servisi gibi olanaklar da sizleri bekliyor. Hayallerinizdeki düğüne kavuşmanız için şehrin merkezinde sizleri bekleyen düğün mekanları; Metropolis Otel Düğün Salonu ve Ege Koop AVM Düğün Salonu olarak sıralanıyor. Ortalama kişi başı fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Torbalı kır düğünü mekanları hakkında merak edilen tüm soruların cevapları buradan ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Torbalı Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Torbalı'da uygun fiyatlarla kır düğünü daveti verebileceğiniz mekanlar arasında Carpediem Kır Düğün Salonu ve Düş Bahçesi Kır Düğünü bulunuyor. Kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlarla tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

En Güzel Torbalı Kır Düğünü Mekanları Hangileri?

Torbalı'nın en güzel kır düğünü mekanları;

  • Ergenekon Kır Düğünü
  • Elia Garden
  • Triliva Park Garden
  • Cactus Garden Wedding & Event Hall
  • Metro Park Kır Düğün Salonu

İzmir ilinin Torbalı ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları herkes tarafından seviliyor. Sunduğu hizmetin kalitesi, çalışanların güler yüzü ve çeşitli fırsatlarıyla cazip mekanlar Torbalı'da yer alıyor. Standart fiyatları bulunan mekanların kampanyalı fiyatlarından da yararlanma imkanınız bulunuyor. Bunun için DüğünBuketi.com destek ekibiyle ücretsiz iletişime geçebilirsiniz.