Ankara Konferans ve Toplantı Salonları ve 2024 Fiyatları

(20 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Konferans ve Toplantı Salonları
Asrı Çınar
7

Asrı Çınar

Ankara, Çankaya
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Metromall Nikah Düğün & Konferans Salonu
6

Metromall Nikah Düğün & Konferans Salonu

Ankara, Etimesgut
3,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Muhteşem Weddings & Events
5

Muhteşem Weddings & Events

Ankara, Etimesgut
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ankara Hakimevi
11

Ankara Hakimevi

Ankara, Çankaya
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi
3

Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi

Ankara, Etimesgut
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Çığ Gösteri Merkezi
5

Çığ Gösteri Merkezi

Ankara, Çankaya
200kapasite
30başlangıç fiyatı
Otel Best Kavaklıdere
5

Otel Best Kavaklıdere

Ankara, Çankaya
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Göksum Wedding House
11

Göksum Wedding House

Ankara, Etimesgut
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Göksu Lokantaları
7

Göksu Lokantaları

Ankara, Çankaya
400kapasite
40başlangıç fiyatı
Riva Balo ve Nikah Salonu
11

Riva Balo ve Nikah Salonu

Ankara, Yenimahalle
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Bağlum Arabalı Düğün Salonu
8

Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Ankara, Keçiören
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Emr-i Şahane
5

Emr-i Şahane

Ankara, Pursaklar
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara konferans ve toplantı salonları konusunda birbirinden şık alternatifler sunuyor. Şirket etkinlikleri, eğitimler ve motivasyon organizasyonları için bu şık salonları tercih edebilirsiniz. Ankara toplantı salonu kiralama fiyatları kişi başı ortalama 100 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara Konferans ve Toplantı Salonları

İş toplantıları, seminer, eğitim gibi daha birçok kurumsal etkinliklerde kaliteli ve profesyonel hizmet veren Ankara konferans ve toplantı salonları bulunuyor. İncelemeye alındığında özellikle otellerin konferans salonları karşımıza çıkıyor. Geniş kapasiteli salonlar kalabalık etkinlikler için ideal oluyor.

İster yemekli isterseniz de ikramlı konseptte yapabileceğiniz etkinliklerde ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar da sağlanıyor. Sheraton Hotel, JW Marriott, Bilkent Otel & Konferans Merkezi, Swissotel, Anadolu Hotels en iyi oteller arasında yerlerini alıyor. Etkinlik fiyatları ortalama 80 ile 300 TL arasında değişiyor.

Oteller dışında, Beytepe Kongre Merkezi gibi özellikle seminer ve sertifika programlarında yaygın olarak tercih edilen üniversite merkezleri de yer alıyor. Ortalama fiyatlar ise şöyle;

Konferans ve Toplantı Salonları Hafta içi* Hafta sonu*
Sheraton Ankara Hotel & Convention Center 200 TL 300 TL
Ostim Osb Konferans Salonu 80 TL 100 TL
Hacettepe üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi 80 TL 100 TL
Anadolu Hotels Downtown 115 TL 140 TL
JW Marriott Ankara 150 TL 200 TL
Swissotel Ankara 100 TL 150 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center dünyaca ünlü oteller zinciri 20 yıldan fazla süredir çankaya’da profesyonelliğin adresi oluyor. Bünyesindeki etkinlik sorumluları tüm organizasyonlarda planlı ve programlı şekilde hareket ediyor. 5000 metrekarelik alanda 3000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kokteyl fiyatları 150 TL, yemekli fiyatları 200 TL olarak fiyatlandırılıyor.

önemli misafirleriniz ile yapacağınız toplantılarda ihtiyacınız olabilecek projeksiyon, video konferans sistemi, akıllı tahta ve internet bağlantısı otel bünyesinde bulunuyor. Kokteyl ya da yemekli tercihinize göre misafirlerinize en iyi lezzetler hazırlanarak, servis ekibiyle sunuluyor.

Ostim Osb Ankara Konferans ve Toplantı Salonu

Yenimahalle ilçesinde bulunan Ostim Ankara Konferans ve Toplantı Salonu, haftanın her günü hizmet vermeye devam ediyor. Yakın tarihte kurulmuş olduğundan oldukça modern tasarımı ve son teknoloji teknik materyalleriyle günümüzü yakalıyor. Salon 400 metrekare büyüklüğünde, 250 kişiyi ağırlayabilecek kapasite sunuyor.

Bünyesindeki toplantı salonu, fuaye alanı ve VIP salon yönetim kurulu toplantılarından iş eğitimlerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. İster aperatif eşliğinde isterseniz de yemekli şekilde toplantılarınızı düzenleme şansınız oluyor.

Katılımcı sayısına göre en iyi oturma düzeni sağlanan salonlarda, etkinlikleriniz boyunca sorumlu ekip gerekli desteği sağlıyor. Yeterli donanıma sahip Ostim, 80 TL’den başlayan fiyatlarla hizmetinizde oluyor.

Hacettepe üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi

Hacettepe üniversitesi Beytepe Yerleşkesi'nde bulunan kongre merkezi, uluslararası kongrelerde tercih edilen bir mekan oluyor. 1600 kişilik konferans salonu, sergi alanı, galeri, balo salonu ve ufak çaplı toplantı salonları bulunuyor.

Seminer, iş toplantısı, panel gibi eğitim amaçlı ve konser, sergi, tiyatro, dans gösterileri gibi sanatsal etkinlikler düzenleniyor. 80 - 100 TL arasında fiyatlandırılan etkinliklerde yemek ve içecek servisi uzman ekip tarafından yapılıyor.

Anadolu Hotels Downtown

Yenimahalle’de yer alan Anadolu Hotels Downtown, konuklarının ne istediğini önemseyen profesyonel ekibiyle birlikte kusursuz etkinliklere imzasını atıyor. Otelin tasarımı fonksiyonel şekilde yapılıyor.

Toplantılar için genellikle kolonsuz, yüksek tavanlı 750 kişilik kapalı alanı tercih edilse de, davet ve resepsiyon gibi etkinlikler için mevsime göre yine aynı kapasitede açık alanı da kullanılıyor. Araçlarıyla gelen misafirlerinizi 250 araçlık otoparkta vale karşılıyor.

115 TL’den başlayan yemekli ya da 90 TL’den başlayan çerez, küçük ikramlıklar ve içecek ile oluşturacağınız kokteyl konseptinde etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

JW Marriott Ankara Konferans & Toplantı Salonu

JW Marriott, çankaya ilçesinde hizmetleri ve sağladığı olanaklar ile en iyi oteller arasında yerini alıyor. Profesyonelliği ile Ankara konferans ve toplantı salonları arasında öne çıkarak kaliteli etkinlikleri garanti ediyor.

2000 kişilik kapalı, 750 kişilik de açık davet alanının kapılarını siz ve değerli misafirlerinize açıyor. Kış aylarına özel ısıtma, yaz aylarında klima ve jeneratör sistemlerinin olması her koşulda kusursuz hizmet almanızı sağlıyor. Yemekli ve kokteyl etkinlikler için usta şefler ile mutfak ekibi hünerlerini sergiliyor.

Şehir dışından gelecek konuklarınız 250 kişilik konaklama imkanından faydalanabiliyor. Etkinlik sorumlusu eşliğinde planlanan toplantı ve konferanslar 150 ile 200 TL arasında yapılıyor.

Swissotel Ankara Toplantı Salonu

Swissotel Ankara, çankaya'da kurumsal etkinliklerinizi yapacağınız ideal bir mekan oluyor. 1200 kişi kapasiteli balo salonu; özel şirket toplantılarının, resepsiyonların ve kongrelerin düzenlenmesi için gerekli alt yapıya sahip olarak sunuluyor. Otelde 10 adet farklı kapasite ve özelliklerde toplantı salonları bulunuyor.

280 metrekarelik gün ışığı alan İstanbul salonu modern tasarımıyla organizasyonlarınıza uyum sağlıyor. Tüm salonlarda son teknoloji ekipman, barkovizyon, sunum tahtaları ve kablosuz internet olanağı sağlanıyor.

Hem kalabalık uluslararası konferansları hem de özel VIP toplantıları en iyi şekilde düzenliyor. Tüm istek ve ihtiyaçların karşılandığı Swissotel, 100 TL’den 200 TL’ye kadar fiyat veriyor.

Ankara’nın En çok Tercih Edilen Catering Şirketleri

Gerek yemekli gerekse kokteyl konseptli tüm etkinlikleriniz için catering hizmetinin en iyi şekilde sağlanması gerekiyor. Ankara’da etkinliklerinizi düzenleyeceğiniz yerler catering hizmeti sağlasa da bazıları dilerseniz dışarıdan bir şirket ile anlaşma şansını da sizlere veriyor.

Bu noktada Mendika Catering, Divan Ankara ve Liva İncek en çok tercih edilen catering şirketleri devreye giriyor. Şirketler yemekli veya kokteyl tercihlerinizde menü içerik seçimlerinize ve davetli sayısına göre fiyat veriyor.

Mendika Catering

Mendika Catering, uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle kaliteden ödün vermiyor. Düğün, nişan, iş yemeği, kurumsal etkinlikler gibi daha birçok organizasyonda Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri sizlerle buluşturuyor. Etkinlikten en az 2 hafta önce sizlere sunduğu örneklerden damak zevkinize en uygun tatları seçebiliyorsunuz. özel konuklarınız için diyabet ve vejetaryen menü seçenekleri de hazırlanıyor.

İster butik ister kalabalık davetler fark etmeksizin gerekli sayıda ekip hizmetinizde oluyor. Kokteyl fiyatları minimum 40 TL, yemek fiyatları ise 60 TL olarak belirleniyor.

Divan Ankara

çankaya'da yer alan Divan Ankara, özel günlerinize hazırladığı lezzetlerle damaklarda iz bırakıyor. Divan Otel bünyesinde olan catering firması, profesyonel aşçılar, uzman mutfak ekibi ve servis elemanlarıyla çalışıyor. Ankara ile sınırlı kalmadan tüm şehirlerde yanınızda oluyor.

Resepsiyon etkinliklerinde 5000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Kalabalık organizasyonlarda değişen damak zevklerine göre kırmızı et, tavuk, balık menülerinin dışında vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher menü seçenekleri sunuluyor. Menülerde içecek tercihi size bırakılıyor.

Davetten 1 hafta önce iletişime geçtiğiniz takdirde, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarıyla 40 TL’ den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Liva İncek

Liva Pastanesi, Liva Bistro ve Liva İncek olarak ürün yelpazesini genişleten Liva, sektörün en iyileri arasında yerini alarak markalaşıyor. Hizmetlerinde kaliteyi benimseyen firma, taze ve lezzetli ürünlerini estetik sunumlarla davetlerinize yakışır hale getiriyor.

özel organizasyonlarda pasta siparişi de verebiliyorsunuz. Pastalarında kullandığı çikolatalar dahi kendi imalatı olduğundan güvenilirliğini de ispatlıyor. Yemekli ve kokteyl etkinliklerde dünya mutfağından lezzetlere yer veriyor.

Usta şeflerle yapacağınız menü tadımında misafirleriniz için sunulacak lezzetler 50 - 70 TL arasında fiyatlandırılıyor.

Resmi bir şehir olarak iş adamlarının sıklıkla ziyaret ettiği Ankara konferans ve toplantı salonları alternatifleri olarak otel ve daha birçok firmayı barındırıyor. VIP toplantı salonlarından, kongre merkezlerine kadar farklı kapasite ve özellikte salonlar olduğundan detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara toplantı konferans salonları fiyatları ve kapasiteleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar bu bölümde yer alıyor.

Ankara'nın En çok Tercih Edilen Konferans ve Toplantı Salonları Hangileri?

Ankara'nın en şık konferans ve toplantı salonları listesi;

  • The Ankara Hotel
  • JW Marriot Ankara
  • Sheraton Ankara
  • Mövenpick Hotel Ankara
  • La Jovia Wedding & Convention
  • Grand Park Düğün Salonları
  • Demonti Otel
  • Gazi üniversitesi Sosyal Tesisleri

Ankara Konferans ve Toplantı Salonu Fiyatları Ne Kadar?

Ankara'da kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlarla konferans ve toplantı etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunan konferans etkinlikleriniz için bu fiyat 100 TL bandında çıkabilir.

Ankara'da Konferans ve Toplantı Salonları Kaç Kişilik?

Ankara'da konferans ve toplantılar için 100 - 1000 kişilik davet alanları bulunuyor. Açık ve kapalı davet alanı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

DüğünBuketi.com kurumsal etkinliklerinizi yapabileceğiniz tüm yerleri ve hizmet alabileceğiniz catering firmalarını bir araya getiriyor. Danışmanlarımızla yapacağınız ücretsiz görüşmeler sonucunda salonların kiralama fiyatlarını ve sağladığı olanakları öğrenebilir, etkinlik türünüze en uygun olanı seçebilirsiniz.