İzmir Mezuniyet ve Balo Mekanları ve 2024 Fiyatları

(19 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Mezuniyet ve Balo Mekanları
Vera Çiftlik
9

Vera Çiftlik

5.0
(2)
İzmir, Buca
800kapasite
70başlangıç fiyatı
Zeytin Ev Kır Düğün Salonu
8

Zeytin Ev Kır Düğün Salonu

İzmir, Buca
600kapasite
80başlangıç fiyatı
Bella Vista Event
6

Bella Vista Event

İzmir, Bayraklı
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Rahatla
4

Rahatla

İzmir, Urla
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Palm Wings Ephesus Hotels
6

Palm Wings Ephesus Hotels

İzmir, Selçuk
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Hitit Hotel&Restaurant
5

Hitit Hotel&Restaurant

İzmir, Selçuk
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
28

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
450kapasite
120başlangıç fiyatı
Beliz'i Boutique / Köyce
8

Beliz'i Boutique / Köyce

İzmir, Urla
300kapasite
200başlangıç fiyatı
Voodoo Beach Club
3

Voodoo Beach Club

İzmir, Foça
400kapasite
10başlangıç fiyatı
Montana Beach Event
10

Montana Beach Event

İzmir, Çeşme
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
My Terrace Event
9

My Terrace Event

İzmir, Bayraklı
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Club Resort Atlantis
5

Club Resort Atlantis

İzmir, Seferihisar
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir mezuniyet partisi mekanları, geniş olanakları ve hesaplı fiyatları ile unutulmaz bir davet organizasyonu sunuyor. Farklı konsept seçenekleri ile öne çıkan mekanlarda kişi başı ortalama 750 TL'den başlayan fiyatlarla mezuniyet partisi düzenlenebiliyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir Mezuniyet Mekanları 2024 Fiyatları

İzmir balo mekanları 20 kişilik 30 kişilik butik organizasyonların yanı sıra 50 kişilik 100 kişilik daha geniş katılımlı kutlamalar düzenlenmesine olanak sağlıyor. İlkokul, ortaokul ve lise balosu için alkolsüz mekanlar kullanılırken üniversite öğrencileri için alkollü mezuniyet kutlaması seçeneği de tercih edebiliyor. 

Mezuniyet partilerinin fiyatları, yemekli organizasyonlarda kişi başı ortalama 750 TL'den başlıyor. İçkili fix menülerde ise kişi başı ortalama 1.500 - 2.000 TL'den açılıyor. Tercih edebileceğiniz bazı mekanlar şöyle;

Elit Elegance Düğün Davet

İzmir Balçova’da bulunan Elit Elegance Düğün Davet, kolay ulaşılır konumuyla öne çıkan bir mezuniyet mekanı olarak öne çıkıyor. Mekan, özel peyzajlı kır bahçesinde 750 kişiyi ağırlıyor. Elit Elegance, masalara lezzetli yemekler ve ikramlar servis ediyor. Menü seçeneklerinde ise beyaz et, kırmızı et, çerez gibi ürünler bulunuyor.

Mekanda mezuniyet balosu çok büyük bir coşku ve volkan şovlarıyla kutlanıyor. Volkan şovlarından sonra ise çim alanın ortasında bulunan geniş dans pistinde gecenin geç saatlerine kadar sürecek eğlence başlıyor. Bu esnada mekanın anlaşmalı DJ’i, sizin daha önce belirlediğiniz şarkıları çalabiliyor. 

Kekik Kır Düğün Salonu

Uygun fiyatlı İzmir mezuniyet mekanları arasında öne çıkan salonlardan biri olan Buca Kekik Kır Düğün Salonu, eşsiz doğasıyla biliniyor. Keyif dolu bir mezuniyet balosu için mekanın geniş sahnesi çok büyük bir avantaj oluyor. Işık oyunlarıyla aydınlatılan sahnede gelişmiş ses sistemleri kullanılıyor. Kalabalık kutlamaların altından rahatlıkla kalkan mekan 1000 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Şamdan Kır Düğün Salonu

Şamdan Kır Düğün Salonu, Güzelbahçe şubesiyle en popüler İzmir balo mekanları arasında yer alıyor. Mekan, birlikte yıllarınızı geçirdiğiniz arkadaşlarınıza ve okulunuza asırlık palamut ağaçları altında veda etme olanağı sunuyor. 6000 metrekarelik geniş alanında 750 kişiyi rahatlıkla misafir edebiliyor.

Sorunsuz bir organizasyon için mekanın organizasyon sorumluları her konuda sorumluluk alıyor. Bu sorumlular, gece boyu çalınacak müzikler ve sunulacak yemekler için size danışarak son kararı veriyor. Geniş bahçede bulunan salıncak, mezuniyet fotoğrafları için çok şık bir arka plan oluyor. 

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu, eğitim hayatınızın bitişini başarılı bir organizasyon ile kutlamanızı sağlıyor. Mekanın anlaşmalı orkestrasının gece boyunca çaldığı sahne kırmızı, mavi, yeşil led ışıklarla aydınlatılıyor. Bu sahnenin hemen karşısında ise on kişilik yuvarlak masalar yer alıyor.

İzmir mezuniyet mekanları arasında şık bir alternatif olan Seydi Bahçe, balonlarla ve duvarlara gömülü aydınlatmalarla süsleniyor. İlkokul mezuniyetleri için kullanılabilecek mekanda bir de çocuk oyun alanı bulunuyor. Arkadaşlarınızla lezzetli bir veda yemeği yiyebilmeniz için Seydi Bahçe usta bir mutfak ekibiyle çalışıyor.

Mercan Restoran Düğün & Organizasyon

Mercan Restoran İzmir Balçova ilçesinde toplam dört farklı işletmeyle hizmet veriyor. Devasa bir alana kurulu mekan 300 kişiyi kapalı, 1000 kişiyi açık salonda ağırlayabiliyor. Kokteyl butik mezuniyetler için ikramları büyük yuvarlak masalara yerleştiren mekan, yemekli mezuniyet balosu isteyenler için lezzetli yemekler de servis ediyor.

Çiçeklerle süslenen mekan ilkokul ve orta okul mezuniyetleri için dans ekibi, palyaço ve aksesuar temin edebiliyor. İsteğe göre mekana şişme oyun alanları kurulabiliyor. Güzel anılarınıza küçük bir hatırlatma için salon sizin ve arkadaşlarınızın fotoğrafları ile süslenebiliyor. 

İzmir Otelde Mezuniyet Partisi 2024 Fiyatları

Oteller de son zamanlarda çok tercih edilen İzmir mezuniyet mekanları arasına adını yazdırıyor. Geniş kapasiteleri, şık tasarımları, fotoğraf köşeleri ve uygun fiyatları sebebiyle tercih edilen oteller, keyif dolu organizasyonlar için ideal seçimler oluyor. Alkollü, alkolsüz, yemekli, kokteyl seçenekleri arasından seçim yapabileceğiniz mekanların fiyatları kişi başı 2.000 - 3.000 TL’den başlıyor. Tercih edebileceğiniz bazı oteller şöyle;

Ontur Otel

Ontur Otel, sade tasarımıyla elit mezuniyet partilerine ev sahipliği yapıyor. Konak çankaya’da yer alan otel 250 kişilik balo organizasyonları için ideal oluyor. Duygu dolu anlara sahne olacak mekan mumlarla süsleniyor.

Yemek ya da kokteyl mezuniyet balosu için mekanda sınırlı ve sınırsız içecek olanağı bulunuyor. Tüm menüler ve içecekler özel eğitimli servis elemanları tarafından servis ediliyor. Gece geç saatlerde biten eğlenceden sonra evine dönemeyenler için otelde konaklama olanağı da bulunuyor. 

Swissotel Büyük Efes

Göz alıcı 1000 kişilik balo salonu ile Swissotel, İzmir Alsancak mezuniyet mekanları arasında bulunuyor. İsteyenler lüks otelin bahçesinde de kalabalık organizasyonlar gerçekleştirebiliyor. Okulunuza ve arkadaşlarınıza vedanız kusursuz olsun diye mekanın organizasyon sorumluları var gücüyle çalışıyor.

Organizasyon boyunca ikram ve servis edilecek tüm yemekler organik meyve ve sebzelerle hazırlanıyor. Servis edilmeden önce ise tadım ve değişiklik yapabiliyorsunuz. İlkokul ve ortaokul gibi küçük yaş grupları için lüks otele animatör ve organizasyon şirketleri getirebiliyorsunuz. 

Kaya İzmir Thermal & Convention Hotel

Kaya İzmir Thermal, İzmir’in en güzel ilçelerinden olan Balçova’da hizmet veriyor. Mekanın yemyeşil çiçekler ve ağaçlarla süslü bahçesi unutulmaz balolara ev sahipliği yapıyor. Bu eşsiz mezuniyet partisi mekanı 2000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Eğlence hız kesmeden devam etsin diye otelde son model ışık ve ses sistemleriyle bezeli bir sahne yer alıyor. Açık ve kapalı mekanları bulunan otel, dört mevsim yemekli ve kokteyl mezuniyet organizasyonları için ideal oluyor. 

Balçova Termal Otel

Balçova Termal Otel, eğlenceye son derece önem veriyor. Rahat rahat dans ederek gecenin tadını çıkarın diye otelde geniş dans pisti masaların olduğu alana yerleştiriliyor. Yaz kış demeden hizmet veren mekanın 1000 kişilik açık, 750 kişilik kapalı salonunu bulunuyor. Tüm salonlarda masa ve sandalye düzeni kişiye özel düzenlenebiliyor.

Balçova Termal Otel aşçılarının hazırladığı lezzetli yemekler uzman servis elemanlarıyla teslim ediliyor. Menüye dilerseniz siz karar verebilir, dilerseniz bu kararı otelin organizasyon sorumlularına bırakabilirsiniz. Baloya aracınızla gelecekseniz aracınızı otelin 500 araçlık otoparkına park edebilirsiniz. 

Ve Hotels Karşıyaka

Vilayler Evi olarak da bilinen Ve Hotels Karşıyaka, uygun fiyatlı İzmir mezuniyet mekanları arasında yer alıyor. Otel, unutulmaz mezuniyet organizasyonları için çok sayıda olanak sunuyor. Bunlardan ilki elektrik kesilmelerinden etkilenmemek için jeneratör desteği yapılan ses ve ışık sistemleri olarak öne çıkıyor. Bir diğeri ise parti boyunca size destek olacak organizasyon sorumlusu oluyor.

Otelde mezuniyet balosu fiyatları sunulacak hizmetlere ve ikramlara göre değişiyor. Dileyenler çerez, cips gibi ikramlarla kokteyl hizmetinden faydalanırken dileyenler kırmızı ve beyaz et seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. 

İzmir Mezuniyet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Mezuniyet balosu organizasyon firmaları her türlü konsepti hayata geçirebilmeleri ve mezuniyet pastası gibi ikramları hazırlayabilmeleriyle ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteleri mezuniyetleri için tercih ediliyor. Bu firmalar, isteğe göre müzik grubu temini de yapabiliyor. Farklı konseptli İzmir mezuniyet baloları için birlikte çalışabileceğiniz firmaların standart paket fiyatları ise ortalama 5.000 TL'den başlıyor.

İzmir'deki tüm mezuniyet organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

İzmir Mezuniyet Partisi Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Kutlama yapılacak mekana göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Okul bahçelerinde ya da okulların balo salonlarında parti düzenlenecekse sadece organizasyon hizmeti için ödeme yapılıyor. Ancak mekanda kutlama yapmak isteyenler için kişi başı parti fiyatları 50 - 100 TL arasında başlıyor.

İzmir mezuniyet mekanları ses ve müzik sistemleri, geniş pistleri, volkan şovları ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Yemekli ve kokteyl mezuniyet baloları ve organizasyonları, davet alanları, oteller, kır bahçeleri gibi alanlarda düzenlenebiliyor. Siz de eğitim hayatınızı geride bırakırken arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek için bu mekanları tercih edebilirsiniz. Danışmanlarımızla ile iletişime geçerek fiyat teklifi alıp indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular