İzmir Mezuniyet ve Balo Mekanları ve 2024 Fiyatları

(19 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Mezuniyet ve Balo Mekanları
Vera Çiftlik
9

Vera Çiftlik

5.0
(2)
İzmir, Buca
800kapasite
70başlangıç fiyatı
Risus Aqua Beach Resort Hotel
21

Risus Aqua Beach Resort Hotel

5.0
(1)
İzmir
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Zeytin Ev Kır Düğün Salonu
8

Zeytin Ev Kır Düğün Salonu

İzmir, Buca
600kapasite
80başlangıç fiyatı
Ibis Styles Hotel Bornova
8

Ibis Styles Hotel Bornova

İzmir, Bornova
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Elit Elegance Düğün Davet
46

Elit Elegance Düğün Davet

4.9
(10)
İzmir, Balçova
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Swiss Event
7

Swiss Event

İzmir, Narlıdere
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Montana Beach Event
10

Montana Beach Event

İzmir, Çeşme
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Tepekule
9

Tepekule

İzmir, Bayraklı
1,500kapasite
80başlangıç fiyatı
My Terrace Event
9

My Terrace Event

İzmir, Bayraklı
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Bella Vista Event
6

Bella Vista Event

İzmir, Bayraklı
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Club Resort Atlantis
5

Club Resort Atlantis

İzmir, Seferihisar
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu
20

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu

5.0
(6)
İzmir, Gaziemir
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir mezuniyet partisi mekanları, geniş olanakları ve hesaplı fiyatları ile unutulmaz bir davet organizasyonu sunuyor. Farklı konsept seçenekleri ile öne çıkan mekanlarda kişi başı ortalama 30 TL'den başlayan fiyatlarla mezuniyet partisi düzenlenebiliyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir'in En Güzel Mezuniyet ve Balo Mekanları

İzmir balo mekanları 20 kişilik 30 kişilik butik organizasyonların yanı sıra 50 kişilik 100 kişilik daha geniş katılımlı kutlamalar düzenlenmesine olanak sağlıyor. İlkokul, ortaokul ve lise balosu için alkolsüz mekanlar kullanılırken üniversite öğrencileri için alkollü mezuniyet kutlaması seçeneği de tercih edebiliyor. Teknede mezuniyet gibi konsept türleri arasından seçim yapabileceğiniz İzmir mezuniyet mekanları fiyatları ise şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Elit Elegance Düğün Davet

30 TL

50 TL

Kekik Kır Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Şamdan Kır Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Mercan Restoran Düğün & Organizasyon

100 TL

150 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Elit Elegance Düğün Davet

İzmir Balçova’da bulunan Elit Elegance Düğün Davet, kolay ulaşılır konumuyla öne çıkan bir mezuniyet mekanı olarak öne çıkıyor. Mekan, özel peyzajlı kır bahçesinde 750 kişiyi ağırlıyor. Elit Elegance, masalara lezzetli yemekler ve ikramlar servis ediyor. Menü seçeneklerinde ise beyaz et, kırmızı et, çerez, cips gibi ürünler bulunuyor.

Mekanda mezuniyet balosu çok büyük bir coşku ve volkan şovlarıyla kutlanıyor. Volkan şovlarından sonra ise çim alanın ortasında bulunan geniş dans pistinde gecenin geç saatlerine kadar sürecek eğlence başlıyor. Bu esnada mekanın anlaşmalı DJ’i, sizin daha önce belirlediğiniz şarkıları çalabiliyor. Elit Elegance Düğün Davet mezuniyet partisi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Kekik Kır Düğün Salonu

Uygun fiyatlı İzmir mezuniyet mekanları arasında öne çıkan salonlardan biri olan Buca Kekik Kır Düğün Salonu, eşsiz doğasıyla biliniyor. Keyif dolu bir mezuniyet balosu için mekanın geniş sahnesi çok büyük bir avantaj oluyor. Işık oyunlarıyla aydınlatılan sahnede gelişmiş ses sistemleri kullanılıyor. Kalabalık kutlamaların altından rahatlıkla kalkan mekan 1000 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Mezuniyet mekanı, lezzetli yemekleri ve eğlenceyi kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor. öğrenci dostu fiyatları ile beğeni toplayan mekandan yerinizi ayırtmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Şamdan Kır Düğün Salonu

Şamdan Kır Düğün Salonu, Güzelbahçe şubesiyle en popüler İzmir balo mekanları arasında yer alıyor. Mekan, birlikte yıllarınızı geçirdiğiniz arkadaşlarınıza ve okulunuza asırlık palamut ağaçları altında veda etme olanağı sunuyor. 6000 metrekarelik geniş alanında 750 kişiyi rahatlıkla misafir edebiliyor.

Sorunsuz bir organizasyon için mekanın organizasyon sorumluları her konuda sorumluluk alıyor. Bu sorumlular, gece boyu çalınacak müzikler ve sunulacak yemekler için size danışarak son kararı veriyor. Geniş bahçede bulunan salıncak, mezuniyet fotoğrafları için çok şık bir arka plan oluyor. Geniş barkovizyon ekranı sayesinde eğitim hayatınızdan anıları gülümseyerek izleyeceğiniz mekanın kokteyl davet fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu, eğitim hayatınızın bitişini başarılı bir organizasyon ile kutlamanızı sağlıyor. Mekanın anlaşmalı orkestrasının gece boyunca çaldığı sahne kırmızı, mavi, yeşil led ışıklarla aydınlatılıyor. Bu sahnenin hemen karşısında ise on kişilik yuvarlak masalar yer alıyor.

İzmir mezuniyet mekanları arasında şık bir alternatif olan Seydi Bahçe, balonlarla ve duvarlara gömülü aydınlatmalarla süsleniyor. İlkokul mezuniyetleri için kullanılabilecek mekanda bir de çocuk oyun alanı bulunuyor. Arkadaşlarınızla lezzetli bir veda yemeği yiyebilmeniz için Seydi Bahçe usta bir mutfak ekibiyle çalışıyor. Mekanda mezuniyet partisi fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Mercan Restoran Düğün & Organizasyon

Mercan Restoran İzmir Balçova ilçesinde toplam dört farklı işletmeyle hizmet veriyor. Devasa bir alana kurulu İzmir mezuniyet mekanı 300 kişiyi kapalı, 1000 kişiyi açık salonda ağırlayabiliyor. Kokteyl butik mezuniyetler için ikramları büyük yuvarlak masalara yerleştiren mekan, yemekli mezuniyet balosu isteyenler için lezzetli yemekler de servis ediyor.

çiçeklerle süslenen mekan ilkokul ve orta okul mezuniyetleri için dans ekibi, palyaço ve aksesuar temin edebiliyor. İsteğe göre mekana şişme oyun alanları kurulabiliyor. Güzel anılarınıza küçük bir hatırlatma için salon sizin ve arkadaşlarınızın fotoğrafları ile süslenebiliyor. Eğlenceye doyacağınız balolar için Mercan Restoran kapılarını kişi başı 100 TL’den açıyor.

İzmir Otelde Mezuniyet Partisi Fiyatları

Oteller de son zamanlarda çok tercih edilen İzmir mezuniyet mekanları arasına adını yazdırıyor. Geniş kapasiteleri, şık tasarımları, fotoğraf köşeleri ve uygun fiyatları sebebiyle tercih edilen oteller, keyif dolu organizasyonlar için ideal seçimler oluyor. Alkollü, alkolsüz, yemekli, kokteyl seçenekleri arasından seçim yapabileceğiniz mekanların fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Ontur Otel

Ontur Otel, sade tasarımıyla elit mezuniyet partilerine ev sahipliği yapıyor. Konak çankaya’da yer alan otel 250 kişilik balo organizasyonları için ideal oluyor. Duygu dolu anlara sahne olacak mekan mumlarla süsleniyor.

Yemek ya da kokteyl mezuniyet balosu için mekanda sınırlı ve sınırsız içecek olanağı bulunuyor. Tüm menüler ve içecekler özel eğitimli servis elemanları tarafından servis ediliyor. Gece geç saatlerde biten eğlenceden sonra evine dönemeyenler için otelde konaklama olanağı da bulunuyor. Ontur Otel'in mezuniyet fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Swissotel Büyük Efes

Göz alıcı 1000 kişilik balo salonu ile Swissotel, İzmir Alsancak mezuniyet mekanları arasında bulunuyor. İsteyenler lüks otelin bahçesinde de kalabalık organizasyonlar gerçekleştirebiliyor. Okulunuza ve arkadaşlarınıza vedanız kusursuz olsun diye mekanın organizasyon sorumluları var gücüyle çalışıyor.

Organizasyon boyunca ikram ve servis edilecek tüm yemekler organik meyve ve sebzelerle hazırlanıyor. Servis edilmeden önce ise tadım ve değişiklik yapabiliyorsunuz. İlkokul ve ortaokul gibi küçük yaş grupları için lüks otele animatör ve organizasyon şirketleri getirebiliyorsunuz. Bu her açıdan kusursuz hizmetin fiyatları ise kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Kaya İzmir Thermal & Convention Hotel

Kaya İzmir Thermal, İzmir’in en güzel ilçelerinden olan Balçova’da hizmet veriyor. Mekanın yemyeşil çiçekler ve ağaçlarla süslü bahçesi unutulmaz balolara ev sahipliği yapıyor. Bu eşsiz mezuniyet partisi mekanı 2000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Eğlence hız kesmeden devam etsin diye otelde son model ışık ve ses sistemleriyle bezeli bir sahne yer alıyor. Açık ve kapalı mekanları bulunan otel, dört mevsim yemekli ve kokteyl mezuniyet organizasyonları için ideal oluyor. Oldukça lüks olan bu otelde mezuniyet partisi fiyatları 150 TL'den başlıyor.

Balçova Termal Otel

Balçova Termal Otel, eğlenceye son derece önem veriyor. Rahat rahat dans ederek gecenin tadını çıkarın diye otelde geniş dans pisti masaların olduğu alana yerleştiriliyor. Yaz kış demeden hizmet veren mekanın 1000 kişilik açık, 750 kişilik kapalı salonunu bulunuyor. Tüm salonlarda masa ve sandalye düzeni kişiye özel düzenlenebiliyor.

Balçova Termal Otel aşçılarının hazırladığı lezzetli yemekler uzman servis elemanlarıyla teslim ediliyor. Menüye dilerseniz siz karar verebilir, dilerseniz bu kararı otelin organizasyon sorumlularına bırakabilirsiniz. Baloya aracınızla gelecekseniz aracınızı otelin 500 araçlık otoparkına park edebilirsiniz. Balçova Termal Otel'de kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatlarla mezuniyet partisi düzenleyebilirsiniz.

Ve Hotels Karşıyaka

Vilayler Evi olarak da bilinen Ve Hotels Karşıyaka, uygun fiyatlı İzmir mezuniyet mekanları arasında yer alıyor. Otel, unutulmaz mezuniyet organizasyonları için çok sayıda olanak sunuyor. Bunlardan ilki elektrik kesilmelerinden etkilenmemek için jeneratör desteği yapılan ses ve ışık sistemleri olarak öne çıkıyor. Bir diğeri ise parti boyunca size destek olacak organizasyon sorumlusu oluyor.

Otelde mezuniyet balosu fiyatları sunulacak hizmetlere ve ikramlara göre değişiyor. Dileyenler çerez, cips gibi ikramlarla kokteyl hizmetinden faydalanırken dileyenler kırmızı ve beyaz et seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. Otelde kokteyl balo fiyatları ise hafta içi 56 TL, hafta sonu 100 TL'den başlıyor.

Mezuniyet Balosu Organizasyonu Fiyatları

Mezuniyet balosu organizasyon firmaları her türlü konsepti hayata geçirebilmeleri ve mezuniyet pastası gibi ikramları hazırlayabilmeleriyle ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteleri mezuniyetleri için tercih ediliyor. Bu firmalar, isteğe göre müzik grubu temini de yapabiliyor. Farklı konseptli İzmir mezuniyet baloları için birlikte çalışabileceğiniz firmaların standart paket fiyatları ise 1000 TL'den başlıyor.

Duygum Wedding

Tecrübeli ekibiyle Duygum Wedding unutulmaz mezuniyet balosu organizasyonlarına imza atıyor. Firmanın usta ekibi mezuniyet törenini başından sonra planlayarak sizlere bir organizasyon akışı veriyor. Bu süreçte alınacak kararlarda firma yetkilileri sizlere danışıyor.

Hayatınızın bir dönemini geride bırakırken Duygu Wedding’i tercih ederek lezzetli ikramlarından ve konsept seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hayalinizdeki konsepti anlatarak geri kalanını Duygum Wedding’e bırakmanız yeterli olacaktır. Duygum ile mezuniyet organizasyonu paket fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir mezuniyet ve balo organizasyonlarına, mekanlarına dair tüm merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaştık.

İzmir'in En İyi Mezuniyet Fotoğrafçıları

İzmir'de mezuniyet ve balo konusunda mekanlarda gerçekleştirilen organizasyonlara ek hizmetler de sıklıkla araştırılıyor. Bunların başında da mezuniyet fotoğrafçıları geliyor. Urla ilçesinde İzmir Fotoğraf Park, Konak'ta Origin Wed ve Musa Dipdağ Photography en iyiler arasında yerini alıyor.

İzmir'de Mezuniyet Kıyafeti Alınabilecek Yerler

Genelde Alsancak'ta mezuniyet kıyafeti satan yer arayışında bulunan mezun adayları, bütçelerine uygun yerleri kolayca bulabiliyor. Andre Garen kıyafet mağazası başta olmak üzere Modaeva ve Spazio da sıkça tercih edilen mağazalar.

İzmir Mezuniyet Partisi Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Kutlama yapılacak mekana göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Okul bahçelerinde ya da okulların balo salonlarında parti düzenlenecekse sadece organizasyon hizmeti için ödeme yapılıyor. Ancak mekanda kutlama yapmak isteyenler için kişi başı parti fiyatları 50 - 100 TL arasında başlıyor.

İzmir mezuniyet mekanları ses ve müzik sistemleri, geniş pistleri, volkan şovları ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Yemekli ve kokteyl mezuniyet baloları ve organizasyonları, davet alanları, oteller, kır bahçeleri gibi alanlarda düzenlenebiliyor. Siz de eğitim hayatınızı geride bırakırken arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek için bu mekanları tercih edebilirsiniz. Danışmanlarımızla ile iletişime geçerek fiyat teklifi alıp indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.