Tümünü Görmek İçin Tıkla

Paparazzi

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 2.685 2.685

Kapasiteler

Hakkında

Paparazzi Hakkında

İzmir’de lüks davet organizasyonu gerçekleştirileceği zaman akla ilk olarak Çeşme ilçesinde yer alan Paparazzi geliyor. Davetlileri tüm ihtişamıyla büyüleyen mekanda davet fiyatları kişi başı 2.685 TL’den başlıyor. Adından sıkça söz edilen bu yerde davet düzenleyebilmek hayatınızın en iyi deneyimlerinden biri oluyor.

Mekanın Genel Özellikleri

500 kişi kapasiteli Paparazzi, İzmir’in luxury düğün mekanları arasında bulunuyor. Açık davet alanında ve havuz başında organizasyonlar düzenlenebiliyor. Mekana adım attığınızda muhteşem aurası sizi etkisi altına alıyor. Sadece davet organizasyonları için değil, Beach Club olarak da hizmet veriliyor. İstediğiniz konseptte düzenlemeler yapılabiliyor. Bir düğün organize etmek istenirse, gelin tagı ve gelin yolu gibi dekorlar ekleniyor. Resmi bir davet düzenlenecekse masalar ve süslemeler ona uygun olarak dizayn ediliyor. Sezonda cumartesi günleri hariç diğer günler hizmet veriliyor.

Paparazzi Davet Fiyatları

Yemekli ya da kokteylli davet düzenlenebiliyor. Davet fiyatı kişi başı 12.685 TL civarından başlıyor. Hizmet içeriğine ekleme ya da çıkarmalar yapılırsa bu fiyatlar değişebiliyor. Euro kuru üzerinden fiyat teklifleri sunuluyor. 160 Euro'dan başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Paparazzi, profesyonel ekibiyle sizlere kusursuz bir davet deneyimi yaşatıyor. İstenilen her türlü menü çıkartılabiliyor. İster kosher, ister vegan, ister çocuk menü ya da diyabet gibi farklı menüler sunulabiliyor. Kokteylli ya da yemeksiz davet imkanı da bulunuyor. Menü tadımı yapılabiliyor, hoşnut kalınmadığı durumlarda da değişime gidilebiliyor. Kesintisiz fotoğraf ve video hizmeti bulunuyor. Böylece gelecek nesillere gösterebileceğiniz büyük bir arşiviniz oluyor. Baştan sona tüm ayrıntılarla etkinlik sorumluları ilgileniyor. Davet süresince hizmette sınır tanımıyor. Kutlamanın ardından after party de düzenlenebiliyor. Canlı müzik ve DJ ile davetlilere sınırsız eğlence sunuluyor. Yaz ve sıcak hava sizi hiç korkutmasın, çünkü mekanın ortamı ferahlatan klimalar da bulunuyor. Paparazzi, şıklığıyla göz kamaştırıyor ve hem siz hem de davetliler tarafından beğeni kazanıyor.

Ulaşım Bilgisi

Paparazzi mekanına toplu taşıma ya da şahsi araçla ulaşılabiliyor. Şehir merkezinde bulunduğu için mekana ulaşım oldukça kolay oluyor. Çeşme ilçesinde konumlanan mekana tüm vasıtalarla gidilebiliyor. Özel araçla gidecek olanlar için açık adres: Ayayorgi Mevki, No:11, 35930 Çeşme / İzmir.

Daha fazla göster

Paparazzi Instagram'da

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Paparazzi Davet Alanları fiyatları ne kadardır?

  Paparazzi Davet Alanları fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2685 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 2685 TL

 • Paparazzi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Paparazzi açık alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 150 - 500 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

 • MB
  M**** B****

  İzmir'in en lüks yerlerinden biri. Manzarası harika ve unutulmaz bir gece geçiriliyor. Çalışanlar çok başarılı.

 • Ş**** T****

  Lüks ve unutulmaz bir davet verdim. Konuklarım geceden çok memnun ayrıldı. İlayda Hanım'a çok teşekkür ederim.

Konum

Ayayorgi Mevki, No:11, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%